Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 1774 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Beneficjenci zamachu smoleńskiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy będzie nam kiedyś dane poznać prawdę o sprawcach zamachu smoleńskiego?

 

Obejrzałem ostatni film A. Gargas "Anatomia upadku".  Wydawało mi się, że o zamachu smoleńskim wiem niemal wszystko lub też domyślam się jak do niego doszło. Jednak po raz kolejny zostałem porażony wymową faktów przedstawionych w tym filmie. I znów poczułem niemal fizyczny wstręt do naszych rządzących a szczególnie do trzech najważniejszych politycznych person w Polsce: Komorowskiego, Tuska i Kopacz...
 

Ponadto utwierdziłem się w przekonaniu, że wszystkie wydarzenia dziejące się od niemal trzech lat wokół zamachu smoleńskiego służą niestety jedynie ukryciu całkowitej prawdy i zapobieżeniu możliwości poznania środowisk, które stoją za zamachem.
 

Poznanie prawdy bowiem musiałoby dla sprawców i współsprawców zamachu być ich końcem funkcjonowania na scenie społeczno-politycznej i zakończyłoby się niechybnie dla wielu Trybunałem Stanu, sądami powszechnymi i spędzeniem wielu lat życia za kratami więziennych murów. Prawda o zamachu mogłaby też stać się międzynarodowym skandalem...
 

Dziś można jedynie stawiać hipotezy przebiegu katastrofy, z których zamach staje się najbardziej prawdopodobną jego przyczyną. Po obejrzeniu filmu A. Gargas chyba nikt nie może mieć żadnych co do tego wątpliwości. I tak do końca nie jest już raczej istotne jak do niego doszło, bowiem fakty i analizy ekspertów są jednoznaczne. Dziś ważne jest tylko poznanie sprawców.
 

Aby dojść do prawdy musimy szczegółowo zbadać zarówno wszystkie okoliczności i działania, które poprzedzały wylot samolotu, jak i poznać przebieg samego lotu oraz to, co wydarzyło się tuż po zamachu i trwa do dzisiaj.
 

Należy wciąż stawiać pytania, z których chyba najistotniejszym wydaje sie być pytanie o to, kto najbardziej zyskał na śmierci 96 osób reprezentujących w większości patriotyczną, polską elitę społeczno-polityczną.
 

W takim ujęciu można rozpatrywać zewnętrznych i wewnętrznych beneficjentów zamachu.
 

Do zewnętrznych zaliczam zarówno Rosję, jak i USA,Niemcy oraz Izrael a najważniejszymi przesłankami ewentualnej zgody na zamach był "energetyczny podział świata" dokonany przez przez USA, Niemcy i Rosję oraz być może zemsta za uratowanie przez śp. L. Kaczyńskiego niepodległości Gruzji [2]. O innych przesłankach pisałem też w swoim poście: "A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii?" [3]

 

O wewnętrznych beneficjentach już kiedyś pisałem, więc zostaje mi tylko powtórzenie...
 

"Otóż - odnosząc się tylko do wewnętrznych powodów zgładzenia śp. Lecha Kaczyńskiego - skłaniam się do postawienia hipotezy, że osobą, która najbardziej - sensu stricto - zyskiwała na śmierci śp. Lecha Kaczyńskiego był B. Komorowski a - sensu largo -  ludzie, którzy postanowili usadowić go na fotelu prezydenta Polski.

Nie wiem czy wszyscy pamiętają tragiczną i do dziś nie wyjaśnioną śmierć G. Michniewicza w grudniu 2009 roku i wcześniejsze zaginięcie i ostatecznie śmierć szyfranta Zielonki oraz lekceważące wypowiedzi B. Komorowskiego dotyczące próby zamachu na śp. L. Kaczyńskiego w Gruzji oraz listopadową (2009 rok) wypowiedź o tym, że "prezydent gdzieś poleci i...".

Nie wiem też czy wszyscy pamiętają nagłą rezygnację z kandydowania na prezydenta D. Tuska i jego propozycję dla śp. L. Kaczyńskiego, aby obaj zrezygnowali z kandydowania*.

Na rzecz kogo mieli wówczas zrezygnować? No oczywiście, że na rzecz B. Komorowskiego! Może ta rozmowa była swoistym ultimatum? D. Tusk przecież nadal żyje i poleciał do Smoleńska oddzielnie...

Gwoli jeszcze przypomnienia...  Nie kto inny jak ostatni szef WSI gen. M Dukaczewski mroził szampana, którym miał czcić zwycięstwo B. Komorowskiego... jeszcze przed wyborami a w styczniu 2010 roku założył stowarzyszenie SOWA (grupujące byłych funkcjonariuszy WSI).

Wygląda więc na to, że po prostu tą funkcję miał i musiał objąć B. Komorowski a ze śp. profesorem Lechem Kaczyńskim nie miał żadnych, ale to żadnych wyborczych szans i może tutaj należy hipotetycznie szukać przyczyn zamachu smoleńskiego...

Przecież znany jest też prawdopodobny fakt umieszczenia przez B. Komorowskiego w internecie jego pokatastrofalnego przemówienia jeszcze przed katastrofą, antykonstytucyjnego objęcia p.o. prezydenta (zanim aktem zgonu poświadczono faktyczną śmierć ś.p. L. Kaczyńskiego)  oraz przejęcie - w celu odnalezienia aneksu do raportu z likwidacji WSI - BBN-u, zaskakująco szybko tuż po niej....

Osobiście więc hipotetycznie sądzę, że konieczność objęcia przez B. Komorowskiego prezydentury mogła być jedną z ważniejszych, wewnętrznych determinant dokonania zamachu w Smoleńsku.

W celu przyjęcia bądź obalenia takowej hipotezy koniecznym wydaje się odpowiedź na pytania: 

Kto namaścił B. Komorowskiego na prezydenta Polski i dlaczego mogą to być ludzie szeroko związani z WSI/GRU?

Kto wymusił na D. Tusku jego rezygnację z kandydowania na prezydenta RP i dlaczego skłaniał śp. Lecha Kaczyńskiego do podobnej rezygnacji?

Dlaczego tym  ludziom tak zależało na umieszczeniu B. Komorowskiego na tym stanowisku i czy tylko dlatego, żeby przejąć aneks do raportu z likwidacji WSI i dlatego, że był jedynym posłem PO, który przeciwstawił się likwidacji WSI?

Dlaczego B. Komorowski był przeciwny likwidacji WSI i czy dlatego, że był do tego przez nich zobligowany?

Kto zarządza dziś B. Komorowskim i dlaczego może to być np. jego żona o nazwisku panieńskim Dziadzia, która to jest córką Hany zd. Rojer (Wolf i Estera Rojer to dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki)?

Czy na postępowanie - przed i po niemal pewnym zamachu smoleńskim - B. Komorowskiego ma wpływ komunistyczno-ubecka przeszłość rodziców jego żony?

Dlaczego do dziś nie znamy treści aneksu do raportu z likwidacji WSI i  dlaczego nikt - nawet A. Macierewicz i PiS - nie walczy o jego ujawnienie?" [1]

Czy będzie nam kiedyś dane poznać prawdę o sprawcach zamachu smoleńskiego?
 

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/07/dlaczego-zgina-lech-kaczynski.html

[2] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2010/08/cos-chyba-nie-tak-z-moimi-snami-i.html

[3] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/07/moze-celem-zamachu-w-smolensku-byo.html

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Chcialbym sie mylic.....
  ale raczej nie poznamy prawdy zamachu smolenskiego przy biernej postawie narodu.
  Tylko rewolucja moze zmnienic ten stan rzeczy,a tego nie widac na horyzoncie.
 • @Robert.K 12:19:02
  Tak naprawdę to... nie jestem w stanie pojąć tej biernej postawy naszego narodu. Czyżby te 23 lat prania mózgów tak nas sponiewierało, że przestaliśmy odczuwać jakiś instynkt samozachowawczy? Może tak... choć chciałbym się mylić!

  Pozdrawiam
 • Dla mnie po obejrzeniu tego filmu,
  wstrząsające okazały się świadectwa wybitnych naukowców,profesorów w tym polskich,jasno i dobitnie mówiących o 100%-wym zamachu i tym co się dzieje z takimi opiniami!Przecież z tego filmu, aż bije prawda o tym,że Polska jest przerżnięta na pół,gdzie część oficjalna,odpowiedzialna,wybrana przez polaków kpi w żywe oczy z faktów,prawa i własnego Narodu.Prawdę poznamy wtedy,kiedy zadecydują o tym wielcy tego świata,kiedy będzie to w ich interesie,tylko wtedy.
 • krzysztofjaw
  Autorze, jest Pan świetnym obserwatorem i analitykiem !!!
  Pod sensem tych poniższych zdań, podpisuję się oburącz !!!
  ----------------------
  "...zewnętrznych i wewnętrznych beneficjentów zamachu.
  Do zewnętrznych zaliczam zarówno Rosję, jak i USA, Niemcy oraz Izrael a najważniejszymi przesłankami ewentualnej zgody na zamach był "energetyczny podział świata" dokonany przez przez USA, Niemcy i Rosję oraz być może zemsta za uratowanie przez śp. L. Kaczyńskiego niepodległości Gruzji [2]"

  "A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii?"

  -------------------------

  Serdecznie Pana Pozdrawiam
 • Teza dość kontrowersyjna
  "Komorowski ze śp. profesorem Lechem Kaczyńskim nie miał żadnych, ale to żadnych wyborczych szans "

  Jeszcze 9.IV.2010- przeważały raczej opinie odwrotne.. A popularność śp. prezydenta Kaczyńskiego była niska.
 • @poligraf 14:13:32
  Dziękuję za dobre słowo. Zawsze to miłe... A temat musimy drążyć...

  Pozdrawiam
 • @indris 15:38:52
  Nie doszło do bezpośredniej rywalizacji, ale gdyby doszło to śp. L. Kaczyński nie zdyskredytowałby B. Komorowskiego? Po tym, co widzimy i słyszymy od Bronka jestem tego pewny. Po prostu bał się bezpośredniej konfrontacji albo bali się jego zwierzchnicy. Motywem przewodnim kampanii L. Kaczyńskiego miał być mały rycerz i jakby się to miało do fałszywego hrabiego i jego "bulu", "nadzieji" i "bigosowania"?

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 16:37:11
  to co pan napisał w przypomnieniu, tak samo twierdzę, a sprawą kluczową jest:
  "...sensu largo - ludzie, którzy postanowili usadowić go na fotelu prezydenta Polski."

  Ktoś kiedyś przytoczył zdanie Putina, że ma swojego człowieka w Warszawie, sądzę, że to jest Komorowski. Jeżeli prześledzić nie tylko karierę tego człowieczka, to by się mogło zgadzać, z tego co można znaleźć w sieci, sprawa zaczyna się od samych korzeni Komorowskiego, które to nazwisko nie jest jego prawdziwym, a bezprawnie i przemocą zagrabione przez przodka. Skoligacenie z żydowskimi oprawcami UB miało decydujący wpływ na dalszą karierę tego osobnika, przypomnijmy słowa samego Bula, jak to jego teść pomagał mu pisać pracę magisterską, powstałą w kilka dni, a poziomie znajomości historii i nie tylko, sami się przekonaliśmy, że jest denna. Ulokowanie tego osbnika w parlamencie, było już realizacją planu, a że sterują tym wpływowe siły, właśnie świadczy fakt, że zmuszono Tuska do rezygnacji ubiegania się o prezydenturę, co w świetle sondaży to on był poważnym zagrożeniem dla L.Kaczyńskiego. Prawybory w PO, to była zwykła farsa i zmylenie prawdziwych planów. Po czynach ich poznajemy, widzimy, że Komorowski był skrupulatnie dobrany. Faktem jest, że musiały w tym brać udział strony głównie lobby niemieckie, z racji ich dużego udziały na rynku mediów, inaczej by nagłośniono np. sprawę bezprawnego posługiwania się tytułem hrabiowskim, czy wyciągnięcie afery marszałkowskiej z raportem i jego aneksem o WSI włącznie, w normalnym kraju demokratycznym, ten człowiek by był skompromitowany i dość dawno i nie tylko on, a taki Tusk również i nie tylko, większość obecnego parlamentu.
  Tak po prawdzie, co możemy zrobić ? jak mamy w Polsce takich Wrzodako-podobnych. Jak długo Polska będzie władana przez nacje żydobolszewickie z germańskimi, tak długo nie odzyskamy Polski, wielu Ją opuści, naród się zestarzeje, co już się dzieje, pozostali będą tylko na ich usługach, o czym ci oprawcy marzą od dawna i to realizują, tylko walka może coś zmienić, choć nie widać szans, na prawicy która ma możliwość przejęcia władzy, toczy się prowokowana walka, nawet to widać tu na NE, wskazujący głównego wroga w PiS, a nie lewactwa czy w Partii Oszustów, a ten trzeci - Ruchający też na tym korzysta, a my płacimy i tracimy suwerenność, jak łatwo było zamordowanie Prezydenta i elitę wojskową o tym świadczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej