Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 1453 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Powiało strachem...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co się będzie działo w najbliższych dniach? Do czego - ze strachu - posuną się obrońcy "pancernej brzozy"?

III RP, czyli PRL-bis zaczął się bać! Bać prawdy o zamachu smoleńskim, bać nas samych - Polaków...

Ten strach widać i czuć...

I w decyzji o zwolnieniu C. Gmyza oraz innych osób z Rzeczpospolitej za napisanie i opublikowanie tekstu o występowaniu śladów materiałów wybuchowych na szczątkach wraku rządowego samolotu lecącego do Katynia w dniu 10 kwietnia 2010 roku...

I we wstydliwej absencji najwyższych władz państwowych na "powtórnym" pogrzebie śp. prezydenta R. Kaczorowskiego...

I w zadaniowej reaktywacji w programie T. Lisa staruszka T. Mazowieckiego, aby zaapelował do Polaków o wiarę we własne państwo, o szacunek dla niego oraz wyraził przekonanie, iż przecież państwo polskie nie mogło zamordować własnego prezydenta i wszystko wskazuje na to, iż był to zwykły wypadek lotniczy...

To tylko ostatnie trzy dni... Co się będzie działo w następnych? Do czego - ze strachu - posuną się obrońcy "pancernej brzozy"?

Cieszmy się... bo im więcej tego strachu, histerycznych nawoływań o opamiętanie dokonywanych przez reanimowane autorytety i im więcej "zaklinania rzeczywistości", tym szybciej dowiemy się prawdy...

A może już się dowiedzieliśmy i dlatego taki strach i takie "pospolite ruszenie" negujące prawdę o zamachu smoleńskim i sprowadzające ją do absurdu?

Pozostaje nam teraz tylko ustalenie sprawców...

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com 

KOMENTARZE

 • TAK
  Odór strachu jest wyraźnie wyczuwalny. Teraz robactwo zacznie się zagryzać nawzajem.
 • @Autor
  Rolę dyżurnego pełni także TW Bolek, a rano na Onecie, lamentowała także pani Holland - specjalistka od Janosików.
  Zaiste trupy zaczęli wyciągać, ale czy głos trupa słychać?

  Mocno widać strach wśród władzy, ale obawiam się, że ich desperacja w obronie układu przyniesie jeszcze wiele złego i to bardzo złego.


  Pozdrawiam.
 • Pozostaje nam teraz tylko ustalenie sprawców...
  Przecież lista jest znana jak w książce telefonicznej wykaz urzędów najwyższych...
 • @Krzysztof, blogerzy, ptasznik
  nie wiem czy też to zauważacie, ale im więcej popełniają na ludziach seryjnych samobójstw tym ludzie mniej się boją. ich działanie przynosi odwrotne do zamierzonych skutki. to takie polskie powiedziałbym.
  pozdrawiam i dobrej myśli życzę.
 • Ten komuch już nie potrafi logicznie myśleć.
  "I w zadaniowej reaktywacji w programie T. Lisa staruszka T. Mazowieckiego"

  Menel pod budka z piwem ma trzeźwiejsze spojrzenie na rzeczywistość, na to co się wydarzyło i dzieje nadal niż Tadeusz Mazowiecki. Całe szczęście, że jakimś pampersem nie wytarł sobie nosa.
 • ALL
  No proszę. Niby czego mają się one bać? Tyle matactw, kradzieży, zbrodni i co? ktoś za to beknął? Drzewiecki kilka miesięcy temu zapijaczonym głosem obrażał Polaków a teraz jest super expertem od sportu; Lato- nie siedzie; na NE czytam że bandyta z Warszawy który kopał człowieka po głowie zostanie dalej bezkarny... Nic się nie stanie- gwarantuję Wam. albo zastraszą (pomordują) jednostki mające jakikolwiek pozytywny wpływ na Polaków, albo wykluczą ich z życia poprzez uniemożliwienie im wypowiedzi.
  W jakim my kraju żyjemy? Faszyści z RAŚa grożą Polakom i nic się nie dzieje. O czym Wy mówicie? Niby czego mają się bać?
  Jeszcze kilka lat temu wierzyłem, że głosując na KOGOś mam na cokolwiek wpływ. Teraz Ci na których głosowałem robią interesiki poprzez swoje dzieci na handlu metalami z hut (nikogo nie dziwi, że nie każdy może kupować stal z hut?); handlu ziemią (tak- niektórym umarzają kredyty) itd...
 • @1normalnyczlowiek 02:23:05
  hehehe- wczoraj też oglądaliśmy to i jak zwykle Mazowiecki bredził bez sensu niczym Bartoszewski czy inny Wałensa... ;)
 • @WIŚNIA
  "... wczoraj też oglądaliśmy to ..."

  Z reguły nie oglądam zakłamanej mordy tomasza lisa i jego wiernopoddańczego programu, sławiącego wyższość bolszewickiej rasy wrogów Polski, ale wczoraj przypadkowo "się przełączyło" w momencie gdy bzdury i kłamstwa wygadywał Krzysztof Kwiatkowski ... No więc wysłuchałem także bełkotu Tadeusza Mazowieckiego (czyżbym stał się masochistą???). :)

  Pozdrawiam
 • @Moherowy 00:04:51
  Niestety ze strachu czyni się nieraz rzeczy koszmarne. "Tonący brzytwy się chwyta", ale i brzytwy może użyć. Musimy uważać, bardzo uważać, szczególnie na Komorowskiego!

  Pozdrawiam serdecznie
 • @Kindow 00:06:32
  "Przecież lista jest znana jak w książce telefonicznej wykaz urzędów najwyższych..."...

  Być może tak, być może nie. Nie ulega wątpliwości sprawstwo sowiecko-polskie, ale przecież są jeszcze Niemcy, USA i... Izrael. No i kto osobiście lub kto współprawcował i jest współwinny...

  Wiele jeszcze przed nami. Obserwujmy co się będzie działo...

  Pozdrawiam
 • @Avern 00:15:54
  Boję się, że Bolek ma rację i tych "samobójstw" będzie przybywało... Pilnie obserwujmy i notujmy je...

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 02:23:05
  To było żenujące, ale paradoksalnie poprzez fakt reanimowania T. Mazowieckiego i słuchając jego wcześniej wyuczonych wypowiedzi... tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że C. Gmyz o ile nie odkrył całej prawdy, to znaczną jej część.

  Pozdrawiam
 • @WIŚNIA 10:28:31
  Też jestem przerażony... Żyjemy w jakiejś a'la Białorusi, albo i gorzej. Rządzi mafia i mafia zabija a my nic....

  Koszmar, ale mam nadzieję, że nasze zwycięstwo - choć okupione smoleńskimi i seryjnego samobójcy - w końcu nadejdzie i to szybko!

  Pozdrawiam
 • @wszyscy
  Poprzez fakt reanimowania T. Mazowieckiego i słuchając jego wcześniej wyuczonych wypowiedzi... tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że C. Gmyz o ile nie odkrył całej prawdy, to znaczną jej część.

  I tak dygresyjnie. Przeraża mnie dziś obrona kłamstwa, kłamstwa powszechnego i totalnego. Obrona dzisiejszego kłamstwa leży w początkach tzw. III RP, czyli 1989 roku. Wtedy "podpisano" kontrakt o braku lustracji, dekomunizacji, weryfikacji agentów, ubeków i innych parszywców. To ten błąd (Okrągły Stół i Magdalenka) determinuje ich dzisiejsze zachowania. Oni wyrośli lub sa potomkami PRL-u, byli donosicielami, agentami, szumowinami. Oparli budowę obecnej Polski na kłamstwie i w to kłamstwo będą brnęli do samego końca i będą go bronić do samego końca. Będą bronić swojej "fałszywej przeszłości"m, ale i dzisiejszych synekur, stanowisk, kasy...

  Musimy w końcu ujawnić i ocenić przeszłość, dokonać lustracji i dekomunizacji (nawet, gdybyśmy mieli stosować prawo "wstecz"). Gdy tą przeszłość ujawnimy, to zobaczymy i zrozumiemy w końcu decyzje obecnych piewców III RP, zrozumiemy teraźniejszość. Przeszłość tych ludzi determinuje ich obecne, podłe, zachowania. Czas ich wysłać gdzieś na Madagaskar lub do Lasów Amazonii... w tych ostatnich żyją podobno kanibale... (to tak tylko szyderczo żartobliwie)
 • @krzysztofjaw 12:38:36
  oni uważają, że skoro ich poprzednicy nie ponieśli kary za mordowanie polskich bohaterów po wojnie to i oni będą bezkarni... jakże się mylą.
  Brak ukarania I NAPIĘTNOWANIA zbrodni komunizmu z lat PO IIWW zaskutkował Smoleńskiem, brak rozliczenia Smoleńska zaskutkuje rozbiorem Polski, jej zniknięciem z mapy świata. Tak jak dziś media się śmieją i wyszydzają ludzi o patriotycznych sercach i poszanowaniu tradycji,
  TAK JUTRO TE SAME KURWY MEDIALNE BĘDĄ SZYDZIŁY Z TYCH, CO BĘDĄ SIĘ KURCZOWO TRZYMAĆ JĘZYKA OJCZYSTEGO I PRZYWIĄZANIA DO OJCZYZNY, ORŁA BIAŁEGO I HISTORII NIEPOKORNEGO NARODU.

  Pozdrawiam.
 • @Avern
  "oni uważają, że skoro ich poprzednicy nie ponieśli kary za mordowanie polskich bohaterów po wojnie to i oni będą bezkarni... jakże się mylą. "

  Ale - patrząc na Tadeusza Mazowieckiego - należy się pospieszyć ...

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej