Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 1774 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Konferencja smoleńska - medialna cisza strachu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...milczenie i brak szczegółowych relacji z konferencji smoleńskiej jest znamienne i sądzę, że jest ciszą strachu przed prawdą o dokonaniu zamachu na pasażerach lecących do Smoleńska polskim, wojskowym samolotem rządowym.

Dziś tylko informacyjnie i bardzo krótko...
 

Jeżeli ktoś jeszcze miał jakąkolwiek nadzieję, że w Polsce mamy do czynienia z wolnością mediów, to po relacjach (a raczej ich braku) o odbywającej się konferencji naukowej dotyczącej tragedii smoleńskiej musi przyznać, że naszymi mediami (szczególnie telewizyjnymi) zarządza jeden ośrodek centralnego podejmowania decyzji dotyczących ich polityki informacyjnej.
 

Cóż. To milczenie w kręgach rządowych oraz w mediach i brak szczegółowych relacji z tego najważniejszego w Polsce od 10 kwietnia 2010 roku wydarzenia jest znamienne i sądzę, że jest ciszą strachu, strachu przed prawdą o dokonaniu zamachu na pasażerach lecących do Smoleńska polskim, wojskowym samolotem rządowym.  Ale - jak pisze Marek Pyza - "Choćby wszyscy atleci barbarzyńskiej retoryki obozu rządzącego nie wiem jak się wytężali, by zdeprecjonować tych ludzi(naukowców - dop. kj), nie uda im się udźwignąć tego ciężaru". (1)
 

Sto kilkadziesiąt osób wysłuchało osiemnastu referatów. Wyniki badań dokonanych przez wybitnej klasy specjalistów i prezentowane podczas konferencji jednoznacznie uprawdopodabniają  hipotezę  o wielopunktowym wybuchu (eksplozji) w lecącym samolocie i całkowicie odrzucają wersję o "pancernej brzozie", która oderwała jego skrzydło. Upadek zaś samolotu na ziemię nastąpił po wcześniejszym podziale samolotu na fragmenty. (2) (3)
 

Ogólnie wszyscy prelegenci podważyli oficjalną wersję przyczyn katastrofy i wskazali, że w Smoleńsku musiało - żeby doszło do opisywanych zniszczeń - dojść do eksplozji i nie nastąpiło żadne uderzenie sprawnego samolotu w smoleńską ziemię.
 

Naukowcy przedstawili własne hipotezy wynikające z ich badań i doświadczenia, "które – czego się usilnie domagają – powinny zostać poszerzone i przeprowadzone w oparciu o bezpośredni materiał dowodowy, czyli elementy wraku tupolewa, analizy chemiczne większych próbek przedmiotów z miejsca katastrofy, wszystkie możliwe do uzyskania (m.in. w USA) odczyty urządzeń pokładowych oraz zdjęcia satelitarne z 10 kwietni" a (1)...a do tych, całościowych  materiałów, nie mają wciąż  wystarczającego dostępu, ponieważ po 30 miesiącach znajdują się one w zdecydowanej większości dalej na terenie Rosji!!! 
 

Pozdrawiam
 

(1) http://wpolityce.pl/artykuly/39043-naukowcy-wyreczaja-wladze-chca-badac-katastrofe-smolenska-umozliwcie-im-to

(2) http://wpolityce.pl/wydarzenia/39019-w-warszawie-odbyla-sie-smolenska-konferencja-wystapienia-mialy-wspolny-mianownik-doszlo-do-eksplozji-brzoza-to-mit

(3) http://niezalezna.pl/34073-naukowcy-katastrofie-towarzyszyla-eksplozja
 

Zbiorczo i więcej na temat konferencji: http://blogmedia24.pl/node/60543
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Też o tym pisałem zesrali się ze strachu totalnie i łby w piasek, zapomnieli że dupy odsłonili a my sobie postrzelamy ;)

  Widziałeś to? Obejrzyj rewelka
  http://bombardier.nowyekran.pl/post/77639,czyzby-dowod-na-dobijanie-rannych
 • @lancelot 11:50:43
  Jest to przerażające w swojej wymowie. Żyjemy niestety w kraju, który z demokracją nie ma nic wspólnego i jest jej zaprzeczeniem. Wolność i pluralizm mediów miał być gwarantem tej demokracji, tej wolności słowa, suwerenności naszej Ojczyzny. Okazał się fikcją.

  Stąd zapewne te ataki na TV Trwam i niezależne media, próby cenzurowania internetu, ubezwłasnowolniania dziennikarzy i nas samych.

  Przykre, że na to pozwalamy.

  Prawda o Smoleńsku jest bliska i mam nadzieję, że będzie końcem obecnej III RP, PRL-bis.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Zaraz zajrzę, ale kiedys też pisałem o dobijaniu rannych :)
 • Autor
  TAK, blady strach padł na zbrodniarzy - bo ZABÓJSTWO zostało udowodnione a kłamstwo o "katastrofie" obnażone.

  Napisałem list otwarty do uczestników konferencji smoleńskiej w tej sprawie:
  http://freedom.nowyekran.pl/post/77608,konf-smolensk-badacie-panstwo-szczatki-nie-tego-samolotu

  ..ale tu dopowiem jedną rzecz, bo są ludzie, którzy mnie chyba nie zrozumieli:

  Przecież naukowcy na konferencji smoleńskiej NIEZBICIE udowodnili dwie rzeczy:
  1) że samolot na smoleńskiej polanie NIE rozbił się przypadkiem, na skutek nieudanej próby lądowania. Że to NIE BYŁ WYPADEK, mówiąc wprost.
  2) a tym samym, że dwa państwa: Rosja i Polska, (a za nimi główne media) celowo KŁAMIĄ w sprawie Smoleńska, preparując i fingując "katastrofę lotniczą", której nie było - a którą próbowały uwiarygodnić w oficjalnych raportach: MAK, i komisji Millera.

  Te 2 fakty są bezsporne!

  Wnioski są PRZERAŻAJĄCO OCZYWISTE.

  Niezależnie od tego jak zginęli nasi rodacy - to z pewnością zginęli NIEPRZYPADKOWO, czyli zostali wymordowani z zimną krwią.

  Opublikowałem ten wpis właśnie po to, żeby podkreślić te dwa najważniejsze fakty - bo hipotez co do tego w jaki sposób zostali zabici może być wiele, i prawdy jeszcze nie znamy - ale w głowie mi się nie mieści, że zwolennicy różnych hipotez się zwalczają - zamiast wspólnie bić na alarm i podkreślać fakt, że polska delegacja NIE ZGINĘŁA W WYPADKU, że nie było żadnej przypadkowej katastrofy !!!

  (tym bardziej, że obie hipotezy wcale się nie wykluczają!)

  Wiemy na 100%, że zostaliśmy celowo OKŁAMANI i żadnej przypadkowej "katastrofy przy próbie lądowania w Smoleńsku" NIE BYŁO.
  A wszystkie hipotezy co do tego JAK naprawdę zginęli nasi rodacy - przecież oznaczają jedno i to samo: zostali zamordowani z zimna krwią...

  I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE DZISIAJ!
  Nie pozwólmy się dalej manipulować - państwo jest w rękach (w najlepszym wypadku) wspólników zbrodni !!!

  Co robimy w tej sytuacji...?
 • Nie tylko w łże mediach nie docenia się konferencji
  U nas na NE, wczorajszy wpis lancelota "Skrótowo przez Konferencję Smoleńską" też nie trafił na czołówkę (w tamtym czasie na czołówce długo sterczała „żywa pochodnia”), a było to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń miesiąca.

  Również zainteresowanie dyskusją było raczej średnie, mniej niż 50 wpisów, mimo że dzięki zamieszczonym tak linkom mogliśmy, co prawda z kłopotami, śledzić na bieżąco wypowiedzi naukowców. Takich naukowców, z których każdy może zaimponować  swoim poważnym dorobkiem naukowym.

  Głównie z tego powodu polskie sprzedajne media, które od 2,5 roku łżą w temacie dramatu smoleńskiego, musiały to wyjątkowe wydarzenie przemilczeć. Milczały wczoraj, milczą też i dzisiaj, ciekawe jak długo?
 • Po co
  A nie lepiej posłuchać o opiekunce Wioletty Willas niż słuchać o jakiejś konferencji smoleńskiej?
 • @Freedom 12:42:32
  Witam. Podzielam twoje uwagi i dodam, że , gdyby bomby wybuchneły w samolocie z pasażerami, to ciala leżałyby rozrzucone na tym błocie!!!
  Wiśniewski i Bahr, po przybyciu na to pobojowisko, NIE WIEDZIELI CIAŁ OFIAR, 120 LUSUSOWYCH FOTELI I BAGAŻY PASAŻERÓW!!! Pilot, przed lądowaniem daje polecenie"zapiąć pasy" i po ewentualnym rozbiciu się samolotu lub wybuchu, większośc ciał, powinna być przypięta do foteli!!!
 • @Bogdan 16:08:21
  Za to ŁŁ i Opara z adm.Toczkiem zorganizowali konferencje na temat tworzenia armii!! Tak, panowie!!admini NE chca reaktywować "polska armię"!! Tylko zapomnieli kogo ta ramia ma chronić...no bo chyba nie te 3 milony młodych Polaków którzy wyemigrowali z tego KoszerUBeklandu? Chyba nie tych 14% bezrobotnych i całe masy Polaków pracujacyh na czarno? No więc kogo ma chronic ta armia Opary i Łazarza?.. Jaruzelskiego? Kiszczaka?, Dukaczewskiego? Bula-Komorowskiego? a może latyfundia Kulczyka i Karuzego? Ja wiem kto się może czuć zagrozony!! Michnik z Urbanem i Kwasniewskim!! Tak! POdobno w Polsce uaktywniają się ruchy antysemickie, szowinistyczne a nawet faszystowskie ulokowane w PiS!! To przed nimi własnie armia Opary i Łazarza ma chronic Polaków!! A zatem bagnet na broń! Trzeba krwi!
 • @Freedom 12:42:32
  Wielokrotnie pisałem, że nie można wykluczać żadnej hipotezy, również hipotezy FYM-a. "Maskirowka" jest przecież też możliwa i mozliwe jest, że w Smoleńsku leżą szczątki innego samolotu, który został "wybuchnięty" na ziemi wcześniej. Mogło być i tak, że dokładnie w tym samym miejscu, gdzie leżały szczątki tuż po tragedii. Innymi słowy: była przygotowana inscenizacja katastrofy i dokonano jego kontrolowanego wybuchu pod Smoleńskiem wcześniej. Taką hipotezę też trzeba zbadać, tym bardziej, że jest wiele przesłanek: podobno brak ciał na miejscu zdarzenia zaraz po tragedii (potwierdza to wiele osób i pierwszy film Wisniewskiego), inna niż w polskim samolocie biało-czerwona szachownica, brak na pobojowisku rzeczy pasażerów jak i np. foteli i innego osprzętu wewnętrznego samolotu, nagle odnaleziona zupełnie niezniszczona flaga z godłem polskim z kabiny prezydenckiej i niezniszczone rzeczy osobiste poległych (np. telefon komórkowy Wassermana czy też Gosiewskiego - nie pamiętam już), itd...

  Ale to wszystko jest do zbadania. Jedno jest pewne - i tu masz rację - Polacy zostali zamordowani... a dokładnie jak gdzie? No cóż... odkrycie tej prawdy jeszcze przed nami.

  Zgadzam się z Tobą: Dziś wiemy już jednoznacznie o mordzie... a co my z tym zrobimy? Trudne pytanie...

  Pozdrawiam
 • @major85 16:24:37
  Możesz jeszcze wszędzie posłuchać o pijanym duchownym, który wjechał w latarnie
 • @krzysztofjaw 16:44:40
  Są przecież amerykańskie zdjęcia satelitarne, które wyraźnie pokazują w jaki sposób zmienia się obszar katastrofy, w sensie warunków pogodowych jak i przemieszczania się, lub znikania fragmentów samolotu.

  Brak najważniejszej części samolotu - kokpitu.
  Matactwo widać gołym okiem i co? I co pan nam zrobi, bo nie mamy pańskiego płaszcza
 • NE jakby od niechcenia informował o konferencji
  Red. Piński dopiero na drugi dzień przemógł się i zamieścił artykulik. Tylko dzięki blogerom temat zaistniał ale potraktowany przez redakcję po macoszemu.
 • @antysowiet 16:42:03
  Polonofobia rusofobia antysemityzm jest tak samo zły.Nikt nie jest lepszy od drugiego człowieka z racji urodzenia -talmud koloru skóry - rasizm przekonań religijnych fanatyzm poglądów politycznych- idiotyzm
  Wszyscy są równi wobec Boga Polak Rosjanin Żyd Murzyn Biały
  Stop pscholom
 • @Browar 19:54:14
  Tak, tak browar idź to powiedz dzieciom i rodzinom zamordowanych w Smoleńsku rodzin! Ja nie piszę o kolorze skóry, ja piszę o kolorze sumień! O ruskiej barberii i ich POmagierach tu w Polsce, WSIowych skoorwysynach i innych POtomkach Humera!
 • @krzysztofjaw 16:44:40
  Cyt.: ""Maskirowka" jest przecież też możliwa i mozliwe jest, że w Smoleńsku leżą szczątki innego samolotu, który został "wybuchnięty" na ziemi wcześniej."

  Tak się zastanawiam, w którym to miejscu leżały te ciała, które wyglądały "jakby spały"? Jeśli ten prawdziwy zamach był w innym miejscu, to stamtąd wzięto te ciała.
 • @Freedom 12:42:32
  Autor od dawna pisze o tym, że być może i FYM i ZP mogą mieć racje, ale uczestnicy sporu marnują prawie całą swoją energie na wzajemne zwalczanie się.... ktona tym korzysta ?

  jeszcze jedna informacja która przemknęła bez echa... :

  http://niezalezna.pl/33910-smolensk-sensacyjne-wyniki-badan-naukowcow

  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej