Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 1774 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Dlaczego zginął Lech Kaczyński?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Osobiście więc hipotetycznie sądzę, że konieczność objęcia przez B. Komorowskiego prezydentury mogła być jedną z ważniejszych, wewnętrznych determinant dokonania zamachu w Smoleńsku.

Równie ważnym - obok odtworzenia przebiegu niemal pewnego już zamachu smoleńskiego - dla odkrycia o nim prawdy jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: Kto najbardziej zyskał, kto był największym beneficjentem śmierci polskiej elity, w tym tej najważniejszej, czyli śmierci ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego?  

Niemal dwa lata temu, w swoim poście: Coś chyba nie tak z moimi snami i  konfabulacjami? To Oni mieli zginąć?  pokazałem schemat, który wskazywał możliwe przyczyny, które  mogły stanowić powody konieczności zgładzenia części pasażerów lotu do smoleńska, w tym właśnie śp. Prezydenta RP. 
 

 Jak widać jest wiele powodów natury wewnętrznej i zewnętrznej wobec Polski, które mogły stanowić powody zamachu smoleńskiego. Dla każdej z osób lub grup osób, którą wskazałem jako cel zamachu można wskazać i szczegółowo omówić każdy powód oddzielnie, zarówno ten wewnętrzny, jak i zewnętrzny (w odniesieniu do ś.p. Lecha Kaczyńskiego, większość zewnętrznych powodów zamachu doskonale opisał Jan Filip Staniłko z Instytutu Sobieskiego:  http://bombardier.nowyekran.net/post/68078,jeden-z-powodow-zamachu-kto-wie-czy-nie-glowny ). Niemniej wszystkie z nich  mogą się na siebie nakładać i być współzależne na zasadzie sprzężenia zwrotnego.


 

W sumie nałożyło się na prawdopodobną konieczność zamachu wiele powodów, ale najważniejszym, który może dać odpowiedzieć na inne oraz przybliżyć moment odkrycia sprawców jest odkrycie kto w Polsce zyskiwał najbardziej na zgładzeniu polskich elit, a szczególnie na śmierci śp. Lecha Kaczyńskiego. 

Otóż - odnosząc się tylko do wewnętrznych powodów zgładzenia śp. Lecha Kaczyńskiego - skłaniam się do postawienia hipotezy, że osobą, która najbardziej - sensu stricto - zyskiwała na śmierci śp. Lecha Kaczyńskiego był B. Komorowski a - sensu largo -  ludzie, którzy postanowili usadowić go na fotelu prezydenta Polski. 

Nie wiem czy wszyscy pamiętają tragiczną i do dziś nie wyjaśnioną śmierć G. Michniewicza w grudniu 2009 roku i wcześniejsze zaginięcie i ostatecznie śmierć szyfranta Zielonki oraz lekceważące wypowiedzi B. Komorowskiego dotyczące próby zamachu na śp. L. Kaczyńskiego w Gruzji oraz listopadową (2009 rok) wypowiedź o tym, że "prezydent gdzieś poleci i...". 

Nie wiem też czy wszyscy pamiętają nagłą rezygnację z kandydowania na prezydenta D. Tuska i jego propozycję dla śp. L. Kaczyńskiego, aby obaj zrezygnowali z kandydowania*. 

Na rzecz kogo mieli wówczas zrezygnować? No oczywiście, że na rzecz B. Komorowskiego! Może ta rozmowa była swoistym ultimatum? D. Tusk przecież nadal żyje i poleciał do Smoleńska oddzielnie... 

Gwoli jeszcze przypomnienia...  Nie kto inny jak ostatni szef WSI gen. M Dukaczewski mroził szampana, którym miał czcić zwycięstwo B. Komorowskiego... jeszcze przed wyborami a w styczniu 2010 roku założył stowarzyszenie SOWA (grupujące byłych funkcjonariuszy WSI).


 

Wygląda więc na to, że po prostu tą funkcję miał i musiał objąć B. Komorowski a ze śp. profesorem Lechem Kaczyńskim nie miał żadnych, ale to żadnych wyborczych szans i może tutaj należy hipotetycznie szukać przyczyn zamachu smoleńskiego... 

Przecież znany jest też prawdopodobny fakt umieszczenia przez B. Komorowskiego w internecie jego pokatastrofalnego przemówienia jeszcze przed katastrofą, antykonstytucyjnego objęcia p.o. prezydenta (zanim aktem zgonu poświadczono faktyczną śmierć ś.p. L. Kaczyńskiego)  oraz przejęcie - w celu odnalezienia aneksu do raportu z likwidacji WSI - BBN-u, zaskakująco szybko tuż po niej... 

Osobiście więc hipotetycznie sądzę, że konieczność objęcia przez B. Komorowskiego prezydentury mogła być jedną z ważniejszych, wewnętrznych determinant dokonania zamachu w Smoleńsku. 

W celu przyjęcia bądź obalenia takowej hipotezy koniecznym wydaje się odpowiedź na pytania:  

Kto namaścił B. Komorowskiego na prezydenta Polski i dlaczego mogą to być ludzie szeroko związani z WSI/GRU? 

Kto wymusił na D. Tusku jego rezygnację z kandydowania na prezydenta RP i dlaczego skłaniał śp. Lecha Kaczyńskiego do podobnej rezygnacji? 

Dlaczego tym  ludziom tak zależało na umieszczeniu B. Komorowskiego na tym stanowisku i czy tylko dlatego, żeby przejąć aneks do raportu z likwidacji WSI i dlatego, że był jedynym posłem PO, który przeciwstawił się likwidacji WSI? 

Dlaczego B. Komorowski był przeciwny likwidacji WSI i czy dlatego, że był do tego przez nich zobligowany? 

Kto zarządza dziś B. Komorowskim i dlaczego może to być np. jego żona o nazwisku panieńskim Dziadzia, która to jest córką Hany zd. Rojer (Wolf i Estera Rojer to dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki)? 

Czy na postępowanie - przed i po niemal pewnym zamachu smoleńskim - B. Komorowskiego ma wpływ komunistyczno-ubecka przeszłość rodziców jego żony? 

Dlaczego do dziś nie znamy treści aneksu do raportu z likwidacji WSI i  dlaczego nikt - nawet A. Macierewicz i PiS - nie walczy o jego ujawnienie? 

Pozdrawiam 

* Tak, mówił o tym Ś.P Lech Kaczyński w "Ostatnim wywiadzie" Łukasza Warzechy (ostatnia rozmowa Ł.Warzechy z Prezydentem odbyła się 7.04.2010 roku): „…było jeszcze spotkanie , podczas którego pan premier Tusk zaproponował mi, żebyśmy obaj wycofali się z kandydowania w wyborach prezydenckich. Propozycja była bardzo kusząca: on pozostałby premierem, a ja byłym prezydentem (śmiech)”.

(dziękuję blogerowi 35stan za wskazanie tej wypowiedzi śp. Lecha Kaczyńskiego) 


 

P.S.

W tekście wykorzystałem fragmenty jednego z ostatnich moich postów: A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii? (1)


 


 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

KOMENTARZE

 • znakomity tekst,całkowicie wyjaśniający
  w sposob rzeczowy i przytaczający jak najbardziej realne dowody opinie o zamachu smoleńskim,dlatego wywołujący taka wsciekłośc jaka widac w notce tam powyzej ,ale im będzie więcej podobnych dowodów tym ta wsciekóośc będzie większa,juz im z pyska ślina wycieka prawie bezustanie ,to powód że należy nadal robić swoje...pozdrawiam
 • Autor
  Krzysiu!
  Fantastyczna robota, nie mam słów uznania więc "tylko" 5+5, komentować nie ma tu czego wszystko jak na dłoni. Prosto, jasno i zwięźle jak w podręczniku anatomia zamachów /jak jej nie ma to twoja notka może posłużyć jako motto i wstęp. Pzdr
 • @lancelot 13:38:46
  Masz całkowitą rację.
 • jakos na pocztku nie bylam przekonana do tego ze byl to zamach i tez nie koniecznie sie
  zgadzam z opcja autora. ale niewatplwie sprawa smierdzi bardzo mocno. przemawiaja za tym, przy najmniej dla mnie dwa fakty.
  po pierwsze uznanie samolotu prezydencja z zolnierzami NATO na pokladzie za samolot cywilny (w przypadku uznania tego samolotu za wojskowy NATO przejeloby sprawe w calosci) i po drugie, jesli tak jak twierdzi Tusk nie byl to zamach to mogl spokojnie zgodzic sie na komisje miedzynarodowa ktora wyjasnilaby sprawe i wydalaby opinie po mysli Tuska. wtedy usta PiS zostalyby zakmniete na zawsze w tej sprawie. a nasz płemier tak nie zrobil.
 • @val 13:11:46
  Nie wiesz kto?? ONI go Wy Sral I i z tej dupy wyskoczył ;) Pzdr
 • @Wszyscy (dotychczas)
  Dziękuję za miłe słowa. Zawsze daja przeświadczenie, że nie tylko ja walczę o prawdę.

  Dziekuję za krytykę, ona też przybliża do prawdy ;)

  Pozdrawiam
 • WIELKI LECH KACZYŃSKI ZGINĄŁ ZA WOLNĄ POLSKĘ !!!
  krzysztofjaw:
  "Dlaczego zginął Lech Kaczyński?.........."
  ===============================================

  Lech Kaczyński to jedyny (obok brata) prawdziwy realista

  i jednocześnie odważny wizjoner w III-RP, który polskiej

  polityce zagranicznej nadał rangę liczącej się siły w Europie.

  Jego koncepcja Trzeciej Siły w Europie Środkowej

  stworzonej poprzez sojusz państw wyzwolonych spod bandyckiego

  imperializmu sowieckiego, wspartej ówczesnym sojuszem z USA, dawała

  szansę Polsce i całemu regionowi liczącemu bez mała 200 milionów ludzi

  na bezpieczną egzystencję w sąsiedztwie dwóch nacji o największych

  ludobójczych tradycjach w historii ludzkości.

  Pomysł miał realną szansę urzeczywistnienia. Szansę oparcia się

  nowemu, zabójczemu paktowi ribentrop-mołotow-bis wspieranemu

  przez coraz bardziej sowieto-faszystowską unię europejską.

  Dlatego też nie ma już tego Wielkiego Człowieka wśród Polaków

  z prawdopodobieństwem bliskim pewności zgładzonego w zamachu

  przez zdrajców i kacapskich putinofaszystów.

  Co skutkuje tym, że i tak już okaleczona Polska Suwerenność

  wyprzedawana jest obecnie przez owe sprawcze, agenturalne miernoty,

  marionetki rosji i niemiec, degradujące dumne Państwo

  Polskie do roli hołdowniczo-kondomijnej kolonii.
 • hipoteza
  Te miedzyladowania wielokrotne tow. Komorowskiego w drodze do Afganistanu (pretekst do spotkan z rosjanami) mowi sam za siebie. To tez hipoteza. Czy nie moglo byc tak, ze w trakcie tych spotkan byly omawiane plany unicestwienia Polskiej elity???
 • @Skanderbeg 14:46:17
  Skanderbeg:
  "Ale bajki L. Kaczyński przegrałby wybory z hukiem. ...."
  ================================================

  Nie przegrałby !!! - ruski agenturalny jołopie :)) - ale co najwyżej

  zostałyby sfałszowane wybory (jak zresztą miało to miejsce) za sprawą

  polszewickich cudów Matoła i za przyzwoleniem nie zlustrowanego

  post-esbeckiego sądownictwa i POkurwatury :))))

  Rzecz w tym, że tuski-tlerowcy z putin-lerowcami nie byli tego do

  końca pewni. Poza tym zagrożeniem dla nich były Polskie Patriotyczne

  Elity no i Polska pro-NATOwska Patriotyczna Generalicja - dlatego

  najprawdopodobniej zdecydowali się na zamach.
 • "nie wierzyła w zamach i niekoniecznie się zgadza"
  i takich dziwolągow jest pół Polski i jak tu wygrać jakiekolwiek wybory!? Panie Krzysztofie wielki i szacunek jak zawsze! Nie mozna mysleć inaczej!
  Nasuwa się jak zawsze natrętna konkluzja przygotowywanie do tragedii nie było z dnia na dzień........
 • @Antymaterialny 14:04:35
  Skąd ma Pan wiedzę, że Lech Kaczyński wykrył najgroźniejszą siatkę agentów, któa tworzy NWO?

  On tego nie wykrył - bo wiedza o WTC i NWO - jest znana od wielu lat, co najwyżej dowiedział się o niej i podchodził to tej wiedzy poważnie. Ale to tylko moja hipoteza - nie mam wiedzy w temacie "co wykrył lub wiedział" Lech Kaczyński.
 • @Zbigniew-Grzymski 15:15:50
  Przychylam się do pańskiego rozumowania. Wystawiający B. Komorowskiego nie mogli być pewni i nie byli jego wygranej. Mało tego! Sądzili, że może przegrac tak zdecydowanie, ze nawet oszustwo by nie pomogło. Nie umniejszając J. Kaczyńskiemu, to Lech był politykiem globalnym, wiekszego formatu. W kampanii był szykowany jego motyw "Małego Rycerza" a chłopcy nie wiedzieli, czy nie ujawni jakichś szczegółów z aneksu do raportu WSI.

  Pozdrawiam
 • Do Autora postu...
  Jeśli w sierpniu 2010 r wysnuł Pan takie logiczne wnioski - to szczerze gratuluję i współczuję porannym potom. Coś o tym też wiem osobiście.

  W swojej książce Leszek Szymowski rozszerza to spektrum przesłanek wskazujących komu i dlaczego zależało na śmierci akurat tej grupy ludzi.

  No ale wynika z Pana postu (który przeczytałem - ten z sierpnia 2010), że Pan pierwszy doszedł do takich wniosków.

  Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na awanse generalskie wszystkich odpowiedzialnych za organizację i bezpieczeństwo polskiej delegacji.

  Awansował ich nie kto inny jak Bul K.

  No ale miało to miejsce po sierpniu 2010 r. To dopiero była bezczelność i lekceważenie Polaków.

  No ale to tylko potwierdza Pana wnioski.

  Gratuluję ciekawego postu.
 • @Skanderbeg 14:46:17
  "..Zgodziliśmy się na przyjęcie tej waluty (bez terminu) wchodząc do UE.."

  Może Pan się zgodził mówiąc "tak" dla zdrady kraju. Ja się do tego grona nie zaliczałem. Głosów na "nie" było z pewnością więcej tylko że zmanipulowano referendum. Dlatego to "zgodzilismy się" jest najzupelniej nie uprawnione w tym miejscu.

  "..trzeba byłoby przeczytać traktat akcesyjny.."

  Mam rozumieć że byłżeś Pan wyjątkiem i traktat ów wchłonął Pan w całości (razem z nieopublikowanymi nawet treściami) ^^. Wiesz Pan, trolluj Pan sobie gdzie indziej, a najlepiej na złonecie lub w fangrupie paliknura. Dobrej drogi ;)
 • @Skanderbeg 14:46:17
  Faktycznie LK podpisał Traktat Lizboński, ale zważ, że zrobił to nawet dopiero wtedy, gdy ten traktat podpisał prezydent Czech V. Klaus (znany antyeuropejczyk). Natomiast 9podobnie jak UK) nie podpisał karty Praw Podstawowych.

  LK też mi się w wielu sprawach nie podobał (szczególnie w kontakcie z żydami), ale trzeba oceniać go w sposób wyważony, nie jednostronny. Czy koś wtedy zrobił więcej dla Polski i krajów postsowieckich?

  NWO jest projektem globalnym, w którym nie ma miejszca dla Polski. Moze L. Kaczyński chciał go tam dla Polski mieć?

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 15:48:27
  A ja mam gdzieś dlaczego zginął Kaczyński, lobbysta fiorm farmaceutycznych oraz syjonistów. Ich walki na gorze mało mnie dosyć interesuja. To zdrajca i zginął słusznie. Powinni teraz zginąć następni, wszyscy przedstawiciele sejmu, którzy JEDNOGŁOŚNIE podpisali wyrok śmierci na POLAKÓW, podpisując następna bandycką, już mega bandycka ustawę o obowiązkowych szczepieniach w Polsce w celu a)depopulacji, b) wzbogacenia przemysłu farmaceutycznego, nazistowskiego. Nigdy nie pospisałam się i nie podpisze, nawet pół krzyżyka w w sprawie umiędzynarodowienia śledztwa smoleńskiego, bo a) gówno mnie obchodzi kto to zrobił, bo wiem, że to te same siły, które kryją się za szczepionkami w Polsce i to mi wystarczy, b) dklatego, ze międzynarodowa komisja = międzynarodowi hochsztaplerzy, oszuści i wielokrotni mordercy.

  A problemy zastępcze i bicie piany i ich walka na szczycie, nie zajmuje mojego umysłu. Niech się wyrżną w pień sami, do ostatniego korzonka. Nawet łzy jednej nie uronię.

  Ja mogę uronić łzy nd zabijanymi dziećmi w Palestynie, a obecnie nad dziećmi na całym świecie, w tym w Polsce oraz nad wszystkimi ludźmi, którzy stali sie ofiarami garstki pomyleńców i zbrodniarzy, zdeformowanych umysłowo i moralnie.

  Śledztwo smoleńskie na śmietnik historii wyrzucam bardzo świadomie, a należy walczyć o tych co żyją obecnie, a kitórym szykuje się nazizm i ludobójstwo. To mnie interesuje. Artykułami o smoleńsku już rzygam, pluje i dostaje apopleksji jak czytam te chore wynaturzenia o dobrych intencjach tego jkarla Kaczyńskiego na krótkich nóżkach, z krótkimi paluszkami i wrednymi, rozbieganymi oczkami.

  Jakoś te jego krótkie, tłuste paluchy Kaczyńskiego jednego i drugiego nie zadrżały, ani przy podpsisywaniu traktatu lizbońskiego, ani teraz w czasie podpisywania ustawy o przymusowych szczepieniach.

  A idiotom, którzy szukaja w kanali świętości, i stawiaja jej pomniki historii, mówię zdecydowane NIE.
 • @w.red 15:45:21
  Głupoty Pan gadasz.
  Referendum przeszło i na euro też się tym zgodziliśmy.
  Indywidualnie można się nie zgodzić na to ale masowo to zrobiliśmy.

  Ja, też się indywidualnie nie zgadzam, żeby mnie lokalna prezydencina zadłużała budując aquapark ale co to da. Oni i tak byle pobudowali, żeby wygrać wybory i zadłużyli nas lokalnie na to. Co tu moje niezgadzanie na to się pomogło.
 • @krzysztofjaw 15:48:27
  nie antyeuropejczyk tylko raczej unijny sceptyk.
 • @katerina404 16:18:17
  Ładnie powiedziane.

  Dodam tylko, że ta wyżynka na szczytach dopiero się rozpocznie na większą skalę.
 • @w.red 15:45:21 i inni.
  " Głosów na "nie" było z pewnością więcej tylko że zmanipulowano referendum. "
  - Nie sadze ze bylo wiecej panie @w.red. Spoleczenstwo w tamtym czasie po biedzie "komuny" bylo dlugoletnim snem o zachodzie tak zbajerowane ze stracilo instynkt patriotycznego przezycia. Niewazne bylo dla wiekszosci co bedzie dalej lecz "mityczne" oswobodzenie sie od wschodu. Zwykli dobrzy ludzie i zjadacze chleba nie zdawali sobie sprawy ze uciekli spod "sierpa lecz wpadli pod mlotek". Sam we wlasnej osobie znajac zachodnia polityke staralem sie w miare mozliwosci to niektorym naswietlic. Udalo mi sie przez dyskusje zmienic niektorych poglady lecz glosujacych na "tak" bylo znacznie wiecej.
  - Jezeli o L.Kaczynskiego i Lizbone chodzi nie bede sie wypowiadal i powiem tylko tyle. Jezeli jego intencje byly patriotyczne i wiedzial ze
  nie moze nic wskorac wiec jak to o nim mowicie wielki maz stanu powinien podac sie do dymisji. Porownujac nieraz prezydenta do "malego rycerza" robicie wielka pomylke gdyz ten z trylogii na wiesc
  o zdradzie sie na prochu wysadzil a Kaczynski ta Lizbone podpisal.
  - O katastrofie nie mam zdania gdyz wiem tyle samo co wy wszyscy, czyli praktycznie nic. Jedno jest pewne ze przez to rusko-tuskowe krecenie sprawa ta coraz bardziej smierdzi!
 • @Stara Baba 16:32:43
  Kaczyński jakby chciał być "małym rycerzem" powinien tam razem z Boroso, Buzkiem i innymi wysadzić się to mógłby wtedy zasłużyć na to miano. Przy okazji sporo smrodu narobiłby tym z Brukseli.
 • @SmokWschodu 16:36:50
  O t doskonały pomysł. Wtedy jakiś mały pomniczek możnaby mu postawić, choć tez nie za duzy, bo to do czego on między innymi doprowadził swoim wysadzeniem się nie naprawi. Madry Polak po szkodzie. Tylko jeszcze pytanie, czy to Polak?
 • Komorowski , Tusk, Palikot itp mogli marzyć o zgladzeniu Lecha nie tylko w celu profanacji Wawelu
  ale z zazdrości o jego zasługi dla tworzenia Judeopolonii np. wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem (byl wtedy prokuratorem generalnym z dyr gabinetu ministra Elżbietą Kruk), lizbońskie współojcostwo i warszawską ratyfikacja traktatu UE, przywrócenie polskiego obywatelstwa palestyńskim dezerterom z Korpusu gen Andersa, usunięcie z polskiej sceny politycznej Giertycha i Lepera na żądanie nowojorskiego prezesa LIgi Przeciw Zniesławianiu (Żydów) Abrahama Foxmana (adl.org 2006), wprowadzenie świętowania chanuk do polskiego sejmu i tajne rozmowy premiera Marcinkiewicza o 65 miliardowych odszkodowaniach dla nowohebrajczykow (ujawnione przez niegodnego koalicjanta Giertycha). Lech Kaczyński był też odkrywcą "naszości" wojny z Irakiem w telewizyjnej konkurencji w kajfaszostwie z ze Stolcmana Kwaśniewskim, który z Millerem wysyłał wojsko na ludobójcza wojnę w interesach sjonistycznych.
 • @katerina404 16:18:17
  Az mnie ciarki przeszly...Katerina, Katerina!!! Alez ogien, chyba potrzebny Ci Rasputin do ugaszenia tego plomienia nienawisci.

  Dramat
 • @katerina404 @telewidzący
  Witam

  Oczywiście też mam wiele zastrzeżeń do L.K.

  Może faktycznie to rozgrywka antypolaków, ale trzeba z nią dojść do prawdy, choćby po, aby poznać motywy.

  Już spotkałem z opinia, że tak naprawdę w niektórych chorych umysłach syjonistów zaświtała myśl o profanacji Wawelu poprzez odpowiedni pogrzeb. Podobnie niektórzy sądżą, że wybór daty 10 kwietnia miał kabalistyczne przesłanie, które miało zatrzeć Katyń 1940 i dorowadzić do czczenia Żydów a nie Polaków...

  Mam za mało danych, żeby się zgodzić lub nie z takim rozumowaniem.

  P.S.
  Za "szczepienia" należy się niemal samosąd!
 • @Akwedukt 15:44:21
  Niech Pan sobie wyobrazi ile musiałem mieć wtedy wątpliwości pisząc ten tekst, z taką treścią. Było to tym bardziej ryzykowne, że już wcześniej byłem w swoisty sposób zapraszany. Stąd "ubrałem" moje konstatacje w konwencję snu :)

  Pozdrawiam i dziękuję za dobre słowo...
 • @Skanderbeg 14:46:17 - TRAFNA ANALIZA
  Zabicie Kaczyńskiego nie opłacało się ani Rosjanom, ani Niemcom, ani WASP-om, ani Służbom Bertone. Te cztery potęgi zawiadujące Polską współcześnie nie zyskały na tej śmierci, a nawet nieco straciły. Nie straciły po równo - bo najwięcej stracili Rosjanie, a najmniej WASP-owie, ale jednak - straciły.
  Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym motywem zabicia Pana Prezydenta był akt zemsty ludzi z WSI, których sobie podporządkował za pomocą przejętego raportu o niby-rozwiązaniu WSI oraz akt zemsty za przejęcie forsy WSI, którą można szacować na ok. 200 mld dolarów pewex-owskich, a która była wyprowadzona jeszcze za czasów PRL i Okrągłego Stołu. Pytanie o to, gdzie teraz są te pieniądze - jest pytaniem kluczowym.
  Oczywiście zabicie w ferworze walki prezydenta, dowódców i świty jest aktem nikczemnym i zbrodniczym, ale nie wyjątkowym. Gdy wchodzą w grę wielkie pieniądze - moralność traci znaczenie, a górę bierze wyrachowanie, sadyzm, zemsta...
  :(
 • @Eugeniusz Sendecki 17:49:49
  hi..hi..panie SENDECKI za te pieniadze to według pana pewnie kupili sobie juz poparcie PAPIEŻA co było widac w jego ostatniej homili ,teraz poprą OBAMĘ albo ROMNEYA i kupią sobie poparcie nowowybranego prezydenta,potem majac taka kasę wynajma płatnego ,,samobójcę " i zemszcza sie na TUSKU i KOMOROWSKIM a potem kupia sobie społeczeństwo i będa rzadzic dziesiątki lat...forsa jest dobra na wszystko..hi..hi..pan to masz łeb ,widać że dzisiejszy pomyślunek ograniczony smrodem onucek z dawniejszych czasów tatusiowych,taki zapaszek bezpowrotnie niszczy szare.....pozdrawiam
 • @katerina404 16:18:17
  "Artykułami o smoleńsku już rzygam, pluje i dostaje apopleksji jak czytam te chore wynaturzenia o dobrych intencjach tego jkarla Kaczyńskiego na krótkich nóżkach, z krótkimi paluszkami i wrednymi, rozbieganymi oczkami."

  To po coś tu wlazła, aby swoje frustracje i nienawiść wypluwać? Masz kupę spluwaczek do tego idź tam wyrzygaj się swoimi palestyńskimi, żydowskimi czy murzyńskimi dziećmi do woli, albo lepiej jedź rewolucjonistko do palestyny i POmagaj, POmagaj tu jesteś zbyteczna. Albo przestań ćpać!
 • @robinsoncrusoe 17:29:16
  To są wyraźne oznaki rewolucyjnego NIEDOPCHNIĘCIA a jeżeli tak jest to witamy RRK na NE ;)
 • Aneks do WSI
  Może dlatego Macierewicz i Kaczyński nie walczą o Aneks bo już go mają lub znają. Czy ktoś ich zapytał dlaczego nie pytają o niego. A może są tam jakieś dowody jak korumpowano i pozyskiwano tzw. TW. Jak mawiał J.Kaczyński jakieś newralgiczne istotne elementy każdego UB i TW tam są . Lub nawet na ja ich nazywam ( niezrzeszony pozyskany) I dlatego nie chciał też otworzyć teczek tak jak to inne państwa zrobiły. Może szukał haków. Uważam że jak Kaczyńscy byli u władzy to przekombinowali. A kto chytry dwa razy traci.
 • "ostatni szef WSI gen. M Dukaczewski mroził szampana"
  Ależ ten Dukaczewski to niewdzięcznik..

  ..Lech zatrudnił u siebie w roli tłumaczki Martę Fitas, przyjaciółkę generała..i gdyby ktoś tego nie upublicznił pracowałby w Kancelarii do dziś.

  Deklaracja Dukaczewskiego, że otworzy szampana za zwycięstwo Komorowskiego tak naprawdę działała na korzyść Jarosława Kaczyńskiego.. nie ulega wątpliwości, że generał ma zszarganą opinię i jego poparcie to raczej pocałunek śmierci.
 • @Autora
  dziekuję i mój szacunek......Takich patriotów potrzebuje nasza Ojczyzna !!!
 • @Zbigniew-Grzymski 15:15:50
  No tu już odpadłem:

  "Nie przegrałby !!! - ruski agenturalny jołopie :)) - ale co najwyżej

  zostałyby sfałszowane wybory (...)

  Takiego kretynizmu jeszcze nie czytałem.
  pozdrawiam
 • O zagrożeniach wydobycia gazu łupkowego.
  Polecam filmy z tematu Gasland w USA.
  Zobaczcie co dzieje się z ziemią eksploatowaną przez łupki. Poczytajcie za jakie pieniądzę miejscowi kupują wodę, bo w ich studniach zabrakło wody.
  Zobaczcie krajobraz terenu po czasie eksploatacji gazu.
  Czy chcielibyście i za jakie pieniądze w takim skażonym środowisku żyć?
 • @adam1 23:54:28
  Jak się komuś nie podoba to zawsze może odmeldować się do Rosji.
  Nie ma przeszkód.
 • @konserwatystka 00:05:39
  Nie pluj na Patriotów Moskiewski pacholku!!!
 • BOG zapłać drogi Autorze Krzysztofie za kawał solidnej pracy!
  Trzeba przyznać ze owocna jest i oby jeszcze bardziej była : ) Króluj nam Chryste !!! http://www.gloria.tv/?media=310085
 • Warto zobaczyc jak prokuratura umaza śledztwo nie pociagajac do odpowiedzialności wspolwinnych
  http://www.gloria.tv/?media=310149
 • @lancelot 18:27:17
  "Masz kupę spluwaczek do tego idź tam wyrzygaj się swoimi palestyńskimi, żydowskimi czy murzyńskimi dziećmi do woli, albo lepiej jedź rewolucjonistko do palestyny i POmagaj, POmagaj tu jesteś zbyteczna. Albo przestań ćpać!"

  Co do ćpania, to każdy sądzi wedlug siebie.

  A formułując takie inwektywy, w postaci :"Idź wyrzygaj się swoimi palestyńskimi, czy murzyńskimi dziećmi do woli", dajesz świadectwo o sobie i swoim człowieczeństwie.

  Oburzenie Twoje siega zenitu, kiedy ktoś podważa zasadność tworzenia pomników ludziom, którzy na nie nie zasłużyli, ale już, że przez propagatorów żydowskiej loży B'nai B'rith, jak chociażby Kaczyński miedzy innymi, właśnie giną niewinne palestyńskie dzieci, to już Ciebie nie obchodzi. Każesz mi nimi rzygać. Murzyńskie dzieci też mnie bardziej interesują od dorosłych sługusów mafii Unijnej, zbrodniarzy, cwaniaków, dorobkiewiczów i karirowiczów, którzy prowadzą ludzi w otchłań piekieł.

  Zawsze i wszystkie dzieci są ważniejsze od starych, zdeformowanych duchowo i moralnie sługusów i moralnych karłów polityki.
 • @adam1 23:54:28
  ty jesteś zwyczajnie głupi,nic nie wiesz o gazie z łupków,to nie jest gaz łupkowy tylko gaz z łupków,jak o tym się dowiesz to dopiero możesz tutaj wrócić.....i tyle w temacie..
 • Mam moze glupie pytanie?
  ale moze wy mi powiecie - czym sie rozni ta czarna czapeczka od bialej?Kaczynski w czarnej , Kwasniewski w Jedwabnem w bialej? Nurtuje mnie to nie od dzis? ,ktora wazniejsza i ktora co oznacza?To nie jest kpina ale ja naprawde nie wiem?
 • @katerina404 05:43:59
  "A formułując takie inwektywy, w postaci :"Idź wyrzygaj się swoimi palestyńskimi, czy murzyńskimi dziećmi do woli", dajesz świadectwo o sobie i swoim człowieczeństwie.."

  To nie inwektywa tylko prośba.

  Tak daję świadectwo o swoim człowieczeństwie, tak jestem odczłowieczony jak to chciałaś powiedzieć..... przez takie jak ty komunistyczne czerwone gnidy, przez takich pierdolonych czerwonych aktywistów i aktywistki, którzy w swoim szale zmieniania świata wymordowali 120 mln ludzi w imię idei lepszego świata a teraz latają po portalach i użalają się nad palestyńskimi, koreańskimi, murzyńskimi dziećmi aby po dojściu doi władzy zgotować im i ich rodzicom, piekło na ziemi i los gorszy od losu żydów w Auschwitz, to wy żydo-bolszewiccy agitatorzy i agitatorki jesteście temu winni!!!

  "Oburzenie Twoje siega zenitu, kiedy ktoś podważa zasadność tworzenia pomników ludziom, którzy na nie nie zasłużyli, ale już, że przez propagatorów żydowskiej loży B'nai B'rith, jak chociażby Kaczyński miedzy innymi, właśnie giną niewinne palestyńskie dzieci, to już Ciebie nie obchodzi. Każesz mi nimi rzygać. Murzyńskie dzieci też mnie bardziej interesują od dorosłych sługusów mafii Unijnej, zbrodniarzy, cwaniaków, dorobkiewiczów i karirowiczów, którzy prowadzą ludzi w otchłań piekie.."

  To chyba o tym oburzeniu mówisz i mieszasz pojęcia, to ty jesteś zarażona nienawiścią aż do psychozy, nie ja tylko próbujesz zwalić to na mnie agitatorko żydo-bolszewickiej hasbary. Czy nienawidzę? Tak nienawidzę was chłodną nienawiścią na jaką może się zdobyć człowiek, który was i wasze sposoby dokumentnie poznał a oto dowód twojej nienawiści i przynależności! Przedobrzyłaś: \

  ".. A ja mam gdzieś dlaczego zginął Kaczyński, lobbysta fiorm farmaceutycznych oraz syjonistów. Ich walki na gorze mało mnie dosyć interesuja. To zdrajca i zginął słusznie. Powinni teraz zginąć następni, wszyscy przedstawiciele sejmu, którzy JEDNOGŁOŚNIE podpisali wyrok śmierci na POLAKÓW, podpisując następna bandycką, już mega bandycka ustawę o obowiązkowych szczepieniach w Polsce w celu a)depopulacji, b) wzbogacenia przemysłu farmaceutycznego, nazistowskiego. Nigdy nie pospisałam się i nie podpisze, nawet pół krzyżyka w w sprawie umiędzynarodowienia śledztwa smoleńskiego, bo a) gówno mnie obchodzi kto to zrobił, bo wiem, że to te same siły, które kryją się za szczepionkami w Polsce i to mi wystarczy, b) dklatego, ze międzynarodowa komisja = międzynarodowi hochsztaplerzy, oszuści i wielokrotni mordercy.

  A problemy zastępcze i bicie piany i ich walka na szczycie, nie zajmuje mojego umysłu. Niech się wyrżną w pień sami, do ostatniego korzonka. Nawet łzy jednej nie uronię.

  Ja mogę uronić łzy nd zabijanymi dziećmi w Palestynie, a obecnie nad dziećmi na całym świecie, w tym w Polsce oraz nad wszystkimi ludźmi, którzy stali sie ofiarami garstki pomyleńców i zbrodniarzy, zdeformowanych umysłowo i moralnie.

  Śledztwo smoleńskie na śmietnik historii wyrzucam bardzo świadomie, a należy walczyć o tych co żyją obecnie, a kitórym szykuje się nazizm i ludobójstwo. To mnie interesuje. Artykułami o smoleńsku już rzygam, pluje i dostaje apopleksji jak czytam te chore wynaturzenia o dobrych intencjach tego jkarla Kaczyńskiego na krótkich nóżkach, z krótkimi paluszkami i wrednymi, rozbieganymi oczkami.

  Jakoś te jego krótkie, tłuste paluchy Kaczyńskiego jednego i drugiego nie zadrżały, ani przy podpsisywaniu traktatu lizbońskiego, ani teraz w czasie podpisywania ustawy o przymusowych szczepieniach.."

  To jest ostatnia moja odpowiedź tak że nie sil się na "argumentację" bo dyskutować z "takimi ludźmi" nie mam o czym. Bez odbioru

  PS
  A co do Kaczyńskiego, tak jest winny za podpisanie Traktatu Lizbońskiego
  ale choćby podpisał 100 takich traktatów to i tak w porównaniu z wami może uchodzić za świętego, nie ma krwi na swoich rękach, wy jesteście w niej unurzani po same uszy. ITBBNT. Żegnam towarzyszkę
 • @Stara Baba 16:32:43
  Ja jednak obstaję przy swoim stanowisku. Manipulacja była POwszechna, wręcz masowa. Dotyczyło to istoty samego referendum oraz przedstawianych lub zamilczanych faktów, jak i konsekwencji jakie się z tym wiązały. Mimo to jestem przekonany że spora ilość osób nie pozwoliła sobie zrobić wody z mózgu. Wolno Panu i innym myśleć odmiennie i tego nie zmienię. Jednak stanowczo sprzeciwiam się formułowaniu tezy że odpowiedzialność za akcesję ponoszą zwykli ludzie.
  To "elyty" doprowadziały i doprowadzają nas do granic upodlenia i nędzy. Proszę zauważyć - to nie jedno ugrupowanie, lecz niemal wszystkie od lewa do prawa.
  Dość przypomnieć sobie "kampanię akcesyjną" by zobaczyć jak wszystkie "autorytety", oraz "ałtorytety" rąsia w rąsię biły pianę na sztywno programując umysły tych którzy głosowali na "tak". Niestety obaj bracia też mieli w tym swój udział.
  Dlatego nie winię tych którzy stali się ofiarami manipulantów. Natomiast uważam że powinno się oskarżyć i skazać tych którzy do tego doprowadzili.
  Dorabianie braciom patriotycznej legendy uważałem i uważam za nieporozumienie.
  Natomiast w sprawie Smoleńska mam wyrobiony pogląd i uważam że był to zamach stanu. W inni tego stanu rzeczy dziś sprawują tutaj rządy, bądź też nadal żyją wygodnie poza naszą jurysdykcją.
 • @w.red 15:09:09
  Moglbym sie z panem zgodzic gdyby nie jeden zasadniczy fakt.
  My absolutnie nie mamy elit. Ci ktorzy sie nimi zowia sa samozwancami.
  Historia zgotowala nam los taki, ze wszyscy po wojnie bylismy z tego samego wozka (mowa o Polakach). Dla tego tez nie mozna skladac winy
  na cos czego nie ma. Rozne Sikorki, Kaczki, Donaldy i inne ptactwo oraz zwierzyna to nikt inny jak koledzy z naszego podworka.Za stan rzeczy ktory zaistnial my wszyscy jestesmy odpowiedzialni. Jedni ze dali sie omotac, drudzy ze nic nie robili a trzeci ze robili za malo. Od tego nigdy
  nie uciekniemy. Teraz juz tylko trzeba patrzec jak to wszystko naprawic.
 • @Stara Baba 22:54:54
  Fakt faktem elit zostaliśmy pozbawieni, a to co jest nie jest nawet popłuczyną po idei. Bo zrobiono wszystko byśmy nowych się nie dorobili.
  Nie mniej ludzie którzy się w ten sposób przedstawiali i przedstawiają ponoszą całkowicie odpowiedzialność za to co z krajem i ludźmi uczyniono.
  Trzeba to sobie wyraźnie powiedzieć, nie dla własnej satysfakcji. Ale po to by nie powtarzać błędów przez wybór tych samych ludzi.
  Sporo czasu temu pisałem że wybór pomiędzy "kaczorami" jest czystą iluzją bo i tak w rezultacie władza pozostanie przy ptactwie (niezależnie od pochodzenia).
  W każdym razie pozbawieni możliwości wyboru musimy sobie go wypracować i wywalczyć bo przestaniemy istnieć.
 • Tragedia Katynia stała się jeszcze większą, kolejną Tragedią Narodową
  To była pułapka szyta na Polaków długie lata, wiadomo było że nas na to złapią, nie było sensu wyrzynać np ekip wcześniejszych, zwłaszcza SLD i Kwaśniewskiego, ale sytuacja zmieniła się po 2005, opcja miękka musiała ustąpić opcji twardej, mokrej robocie.

  Czy to przypadek że bul i borsuk zostali nr 2 i 3? Nie. Zatem już WTEDY KTOŚ wiedział że będzie zamach, albo może być zarządzony i lepiej być do tego w pełni przygotowanym. Byli przygotowani w najdrobniejszych szczegółach. To wygląda na robotę masonerii także, cóż że rekami służb itd. To jest za duża akcja na jakichś durnych bezpieczniaków posowieckich czy innych z Polin.

  NEW WORLD ORDER ich zabił, NWO któremu zresztą dosyć wiernie służyli świadomie czy nie... naiwność ich zabiła, można było to przewidzieć. To nie był zamach na Kaczyńskiego, to był zamach na Polskę, pozamiatali na długo. Mają wszystko poza.... Polakami, bo Polacy się budzą do buntu i CO WTEDY? To co zwykle, wiadomo jak się kończą nasze zrywy, niekoniecznie powstania, ale np taki 1980, czy 1989, tak czy siak zawsze nas ograją.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:49:49
  Przecenia Pan siłę i możliwości WSI. To była i jest znacznie szersza operacja, poza tym komu po 1989 służą WSI? Tylko Moskwie?
 • @w.red 09:09:37
  Wołasz na puszczy, ale dobrze, ze wołasz.
  serdecznie pozdrawiam
  PS.
  Nie zgadzam się z Tobą w jednym: nic nie zwalnia nas Polaków z odpowiedzialności za krzywe wybory. Jeśli mamy być godnymi tradycji Dawnych Polaków, to nie możemy się tłumaczyć niczym gebelsy, że takie były rozkazy, zmanipulowali nas, ktoś nam kazał itp. idiotyzmy.
 • @Marek Kajdas 18:48:38
  Ja jeszcze przed okrągłym stołem wiedziałem, że będzie zamach na Kaczyńskiego. Tylko nie wiedziałem na którego: Lecha, Jarosława, czy Bogusława.
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej