Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 1453 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Szczytowanie hipokryzji, obłudy i manipulacji w TVP1...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obrzydliwość... Skończył się właśnie film dokumentalny w TVP1 zatytułowany "Obława"...

Witam
 

Obrzydliwość... Skończył się właśnie film dokumentalny w TVP1 zatytułowany "Obława"... Dawno nie widziałem aż takiego propagandowego przekazu. Powtórzę... obrzydliwość!!!
 

Swoje internowanie i okres Stanu Wojennego wspominali m.in.: B. Komorowski,  Anna Komorowska, S. Niesiołowski, W. Bartoszewski, W. Kuczyński, T. Mazowiecki... i inni...
 

1) B. Komorowski – Prezydent RP, fałszywy hrabia, mąż swojej żony, myśliwy... który w głębi Rosji bardzo lubił polować na głuszce... zresztą wspólnie z J. Palikotem a po polowaniu KGB-iści donosili im wódeczkę...,

2) Anna Komorowska – Rodzice prezydentowej: Hana Rojer, która podczas okupacji zmieniła nazwisko na Józefa Deptuła oraz Jan Dziadzia byli funkcjonariuszami Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a później MSW. W końcu lat 60-tych w czasie czystek antysemickich zwolnieni z komunistycznego ministerstwa odpowiedzialnego za masowe krwawe represje na Polakach, ale pozostali aktywnymi działaczami PZPR.

3) S. Niesiołowski vel. Myszkiewicz – ociekający nienawiścią działacz PO, który wspaniale umiał informować spec-służby PRL o poczynaniach swoich kolegów, opozycjonistów,

4) W. Bartoszewski - magister (może?), zwolniony z Oświęcimia (sic!), fałszywy profesor, z ustami ociekającymi jadem...
 

Nie chce mi się pisać więcej...
 

Film kończył się fragmentem utworu Jacka Kaczmarskiego pt.: "Obława"...
 

Żenujące...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

KOMENTARZE

 • @krzysztofjaw
  "Skończył się właśnie film dokumentalny w TVP1..."

  A mi się wydawało, że ma to lecieć w TVPInfo ... i przegapiłem...

  Powiedz, czy coś było o obozie w Jaworzu a jeżeli tak, to co.

  ""Ponieważ planowano przejście na gospodarkę rynkową, transformację pierwszej komuny w III RP, potrzebne były kadry konstruktywnych opozycjonistów, którym można byłoby przekazać władzę

  W tym celu w Jaworzu podlegali procesowi uwiarygodniania zdobywając status pokrzywdzonego m.in.:

  Wł.Bartoszewski, A.Małachowski, T. Mazowiecki, B.Geremek, St.Niesiołowski, A. Czuma, B.Komorowski, A. Celiński, A. Drawicz, R.Bugaj, A.Szczypiorski, W.Woroszylski, A.Kijowski, H.Mikołajska, G. Kuroń, J.Jedlicki, J.Holzer, St. Amsterdamski, J. Kusnierek, M.Rayzacher, R.Zimand.'"

  Patrząc z perspektywy 30 lat kogo internowano w Jaworze można dojść do wniosku, że scenariusz obecnej gangreny Polski, już wtedy był planowany."

  http://obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1188:internowani-jaworze&catid=81:historia&Itemid=27

  A jeśli nie było, to należy podać TVP do prokuratury za fałszowanie historii a występujących w filmie osobników oskarżyć o kłamstwa i próbę oszustwa.

  Pozdrawiam
 • o rety
  A ja nie wiedziałem co to jest i nastawiłem nagrywanie. I co teraz? Skasować przed obejrzeniem czy się struć tym syfem ale zobaczyć?
 • @Łażący Łazarz
  Wstaw na You Tube. Przyda się jako dowód kłamstw telewizji.
  PS. Skoro film to dowód przestępstwa, to nie mogą sobie rościć praw autorskich.

  Pozdrawiam
 • @Łażący Łazarz @1normalnyczlowiek
  Witam

  Obejrzyjcie... instruktażowo... (ale na pewno nie jest to zalecane dla wszystkich ;)

  Szczerze... to oglądałem tak wzburzony, że w sumie chętnie obejrzałbym jeszcze raz... i zanalizowałbym warsztatowo. Z pewnością film mógłby posłużyć jako przykład marksistowskiej propagandy...

  Było o jednym obozie (nawet go odwiedzili), ale chyba nie było to Jaworze...

  Pozdrawiam
 • @Autor
  Po zapoznaniu się z obsadą polecanej POzycji, ryknąłem śmiechem, ale uznałem, że reżyser i tak zachował zdrowy rozsądek, nie dając roli w filmie Bolkowi.

  Pozdrawiam serdecznie!
 • @Łażący Łazarz
  Zobaczyć ale... najpierw zamknąć się z flaszką w klatce albo telewizor zamknąć w klatce. Bez flaszki oczywiście - niech o suchym ryju siedzi za karę, że wciska kit. ;);)
  Pozdrawiam.

  PS. Trochę żałuję, że nie dało się Was oglądać na Ikara i wcześniej na Pl.Konstytucji bo nawet zwiałam z pracy żeby móc oglądnąć ale... Następnym razem musi być lepiej. Wierzę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej