Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
627 postów 1659 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Polsko-Sowieckie KŁAMSTWO SMOLEŃSKIE – Prezentacja dr K. Nowaczyka i prof. W. Biniendy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą"... Tak mówił Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko... Ja mogę tylko dodać, że prawdy nie da się też zniszczyć przemilczaniem dowodów kłamstwa...

Witam
 

Są pewne zdarzenia, które nie miały prawa się zdarzyć!
 

Są pewne opnie dotyczące tychże zdarzeń, których nie można przemilczeć!
 

Są pewne kłamstwa, których głosiciele będą po wsze czasy zhańbieni i są nimi już za życia...
 

Bywają sytuacje, które hańbią całe narody dopuszczające do rządzenia nimi przez ludzi im nie tylko niemal etnicznie obcych, ale którym obce są ich historycznie narodowe i patriotyczne wartości... te wartości, dzięki którym owe narody trwały przez wieki i trwają nadal a bez których niechybnie mogą zginąć...
 

"Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą"... Tak mówił Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko... Ja mogę tylko dodać, że prawdy nie da się też zniszczyć przemilczaniem dowodów kłamstwa...
 

Wczoraj bloger "dodam" napisał post: Udało się - zacierają ręce Tusk, Komorowski, reszta bandy i ich kremlowscy przyjaciele, a w nim słowa: "Jakże potężną bronią jest przemilczenie. Od kilku dni znane są szokujące ekspertyzy prof. Kazimierza Nowaczyka i prof. Wiesława Biniendy WYKLUCZAJĄCE to co jest fundamentem wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej w raporcie MAK i raporcie Millera. ŻADNE media o tym nie poinformowały poza tymi związanymi z Telewizją Trwam i Gazetą Polską, oraz z portalami społecznościowymi takimi jak nasz. To może przerażać. Tak ważna i szokująca wiadomość i ani mru mru. Wszystkie telewizje, radia, portale, gazety, media posiadające zarówno milionowe widownie jak i te adresowane do poszczególnych środowisk milczą tak jakby zmówiły się. Przemilczenie okazało się skuteczne. Temat zniknął także miejsc, w których się pojawił. Wystarczyło kilka dni. Warto zatem przypominać o tym wszędzie gdzie się da. Najlepiej w miejscach, w których jesteśmy widoczni, na różnych forach, na których możemy komentować wypowiedzi najbardziej znanych osób tak długo, aż wajchowy "przyjaznych" mediów uzna, że trzeba dać odpór. To już będzie dobry krok w porównaniu z przemilczaniem".
 

Faktycznie... "Warto zatem przypominać o tym wszędzie gdzie się da"...Więc przypominam...


 

Część 2, Część 3, Część 4, Część 5 

 

Pozdrawiam
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com
 

Prośba: "Jeżeli korzystasz z wikipedii to sprawdź, czy treść informacji nie została ocenzurowana przez administratorów/cenzorów polskiej jej wersji - porównaj treść hasła z jego brzmieniem na obcojęzycznych stronach wikipedii, szczególnie tej anglojęzycznej!" 

KOMENTARZE

 • obejrzyjcie - z zapisu usunięto:
  "w procesie przetwarzania informacji zostały częściowo usunięte błędy systematyczne i przypadkowe " cyt z "raportu"

  oczywiście pokrywa się to z momentem początku rozpadu kadłuba samolotu. Takich kwiatków jest więcej. (np.manipulacja czasem)

  obydwa raporty są jedynie informacją dla skończonych idiotów.
 • @CzarnaLimuzyna
  =“obydwa raporty są jedynie informacją dla skończonych idiotów.”=

  Niestety, w Polsce takich nie brakuje. Nawet wśród rozbitej prawicy...
 • "Ruscy" takich filmów sie nie boją. Do Korpusu gen Andersa wcielali bqabcie 90letnie i dzieci umierające z głodu
  ale ponad 3,5 tysiaca "naszych " poborowych do przeszkolenia i uzvbrojenia przed dezercją w Palestynie pod ochroną żandarmerii i rozkazów samego gen Andersa, który pozostałym swym podwładnym zabraniał informaowania Anglików ol "cierpiętnictwie Polakw w ZSRR. Dla wzchowankw tuskopalikoterii jeszcze ciekawsza bdzie zbrodniczosc dow powstania warszawskiego niz NKWD.
 • @Krzysztofjaw
  Coś w materiałach profesorów Nowaczyka i Biniendy jest bo psiarnia Tuska ujada jak wściekła i wyciąga kolejne trupy z szaf.
  Jeśli świat naukowy poprze wywody profesorów na konferencji, którą szykują tooooo....
  Aż dostaję ciarek na samą myśl.
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej