Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Lewackie bojówki KOD niczym lewackie bojówki bolszewickie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te bojówki przypominają mi lewackie bojówki bolszewickie.

Dzisiaj na spotkaniu Prezydenta z mieszkańcami Pucka i Wejherowa mieliśmy po raz kolejny popis antydemokratycznych i totalitarnych lewackich bojówek KOD nie uznających legalnie wybranych przez polski naród władz Rzeczpospolitej Polskiej i odurzonych lewacką fanatyczną gotowością nawet na siłowe dokonanie zamachu stanu w Polsce. Te bojówki przypominają mi lewackie bojówki bolszewickie.
 
Skandowano obrzydliwe hasła wobec prezydenta w stylu "Ty ch..ju" a kandydatka na Prezydenta M. Kidawa-Błońska ściskała się z KOD-owcami zapewniając ją, że ich krzyki były słyszalne. Zdaje się, że KOD-owcy "dostali wiatr w żagle" i cała ta kampania wyborcza będzie podobna: rozwydrzeni i fanatyczni zwolennicy M. Kidawy-Błońskiej kontra stateczna i umiarkowana kampania Prezydenta A. Dudy.
 
Obrzydliwym jest jednak to, że kandydatka PO-KO niejako sankcjonuje takie zachowanie, bo tylko na emocjonalnych fanatykach może oprzeć swoją kampanię. Poza rozchwianiem nastrojów społecznych nie ma dla Polski i Polaków żadnej propozycji... no chyba, że uznamy likwidację 500+ i innych programów społeczne realizowanych przez rządy ZP (PiS) albo całkowite odwrócenie reform i doprowadzenie do sytuacji, w której "będzie tak, jak było" w całej III RP.
 
Polacy! Oni wszyscy razem z M. Kidawą-Błońską uważają, że jesteście głupcami i polskimi podludzkimi idiotami a tym samym łatwo Was zmanipulować i wykorzystywać do własnych celów i obrony ich dostatniego życia żerującego na nas, naszym polskim majątku i naszej pięknej Polsce. Nie pozwólcie na to! Jesteście wszak Polakami, potomkami wielkich bohaterów i zwykłych naszych rodaków, którzy nigdy nie poddali się zniewoleniu, nawet w czasie zaborów, wojen, czy lewackiej, komunistycznej dyktatury!
 
Dziś lewacy - kreatorzy i beneficjenci III RP - walczą z Polską i Polakami i wszystkimi, którzy polskość mają w duszy i sercu. Walczą jedynie o odzyskanie swojej władzy i profitów z niej płynących, walczą o uniknięcie kary za swoje przestępstwa i za działanie na szkodę naszej Ojczyzny. I będą walczyć do upadłego. Nawet - zgodnie z lewacką logiką - antydemokratycznie i antykonstytucyjnie podważając Wasz demokratyczny wybór i legalne władze polskie. Nawet poprzez otumanianie Was i skłanianie do demonstracji czy też obalania poprzez zamach stanu legalnych polskich władz.
 
Pamiętajcie! To chorzy na władzę i pieniądze śmieszni i jednocześnie groźni antydemokratyczni szaleńcy... Nie ulegajcie ich szaleństwu i nie wierzcie w ich piękne, ale obłudne i hipoktytyczne hasła o zagrożeniu wolności czy praworządności... tak naprawdę ich wolności i ich bezkarności.
 
Wszystkie ostatnie wybory były tymi najważniejszymi. Tak jest i teraz więc wybierzmy osobę, która gwarantuje trwanie "dobrej zmiany".
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com 

KOMENTARZE

 • Pała !!!
  Za kosmiczną obłudę.W kategorii hipokryzji i zakłamania pobił pan wszystkie rekordy ustanowione przez samego Tartuffea

  "Komorowski wygwizdany w Koszalinie. W odpowiedzi nazwał ludzi "zwolennikami awantury""
  https://niezalezna.pl/65193-komorowski-wygwizdany-w-koszalinie-w-odpowiedzi-nazwal-ludzi-zwolennikami-awantury

  "Bronisław Komorowski został wygwizdany w Nowym Targu. To politykom się zdarza."
  https://niezalezna.pl/64927-obywatel-wrog-partii-obywatelskiej

  Prezydent Komorowski wygwizdany w Poznaniu!
  https://poznan.naszemiasto.pl/prezydent-komorowski-wygwizdany-w-poznaniu-zdjecia/ar/c1-3374078

  Komorowski wygwizdany w Elblągu! „ Żegnaj szogunie”
  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/1658-komorowski-wygwizdany-w-elblagu-zegnaj-szogunie-wideo
  itd itp itd

  To PISiaki zapoczątkowały obyczaj:wygwizywania,wytupywania,wybuczenia i innych form ulicznego chuligaństwa.Czyli jak powiada autor metody "bolszewickiego bojówkarstwa"
 • @ikulalibal 00:01:47
  Niestety, wśrod zwolenników PiS szeroko zakorzeniona jest mentalność Kalego, "Jak PiS wygwizduje, to dobry, patriotyczny uczynek, jak wygwizdują PiS to zły, bolszewicki uczynek. Dziś widziałem fajny napis "Orzeł to nie Kaczka a PiS to nie Polska". To w związku z wypowiedzią resortowego dziecka B. Kempy. Duda w tej kadencji okazał się niestety pajacykiem i człowiekiem chwiejnym, kiepskim prawnikiem i choć takich zachowań nie popieram, to w pełni na dezaprobatę Polaków zasłużył.
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185ZWE1NC9wLzIwMjAvMDIvMTEvODI5LzUwOC9hNzZlMDZiNDU2ZDE0YjAwOTkxNmY3Mjc1YWRiYTYyOS5qcGVn.jpeg

  https://pbs.twimg.com/media/EQb54tRW4AIvv7b?format=jpg&name=small
  https://pbs.twimg.com/media/EQexBplXkAIuwc5?format=png&name=small

  Protestowali mieszkańcy Pucka? Bzdura! Internauta publikuje jednoznaczne zdjęcie, a poseł rozpoznał zadymiarzy ze spotkań z Jakim. Jeden z internautów zamieścił na Twitterze zdjęcie, które jak pisze, zrobiła jego córka w Pucku, która była obecna na uroczystościach związanych z 100. rocznicą zaślubin Polski z Bałtykiem. Na zdjęciu widoczny jest z samochód z naczepą obklejoną transparentami, które mieli ze sobą KOD-owcy, którzy próbowali zakłócić przemówienie prezydenta. Na zdjęciu widzimy również, że naczepa ma warszawskie rejestracje, co tylko potwierdza to o czym mówiło się wcześniej, że przeciwko Dudzie protestowali KOD-owcy, którzy przyjechali do Pucka, a nie mieszkańcy miasta. Córka właśnie przyjechała z tych uroczystości. Nikt z miejscowych nie robił tej zadymy tylko przyjezdni z Warszawy
  napisał użytkownik Twittera. Z kolei poseł Marian Kałużny z Solidarnej Polski będąc w TVP Info, przyznał, że rozpoznał na nagraniach osoby urządzające awantury podczas spotkań Patryka Jakiego z mieszkańcami stolicy w 2018 r. Rozpoznałem na zdjęciach kilka osób, które tam protestowały. Są to osoby, które protestowały w Warszawie. Brałem udział w kampanii prezydenckiej pana Patryka Jakiego (jako kandydata na prezydenta Warszawy w 2018 r. – red.) i te osoby spotykaliśmy. Nieraz się z nami przepychały, obrażały nas, a dzisiaj pojechały do Pucka powiedział gość Samuela Pereiry. Również sam Patryk Jaki przypomniał, jak to w biurze PO ustalano strategię na czas kampanii samorządowej, gdy ci sami ludzie, co wczoraj w Pucku, próbowali rozbijać i jego spotkania z mieszkańcami.„Mieszkańcy Wejherowa” . Zakłócali wszystkie moje spotkania. Jak widać strategia zawsze ustalona w biurze PO napisał europoseł PiS. Twitter/@Abrakadabus/TVP Info

  Ps...To nie mieszkańcy Pucka ale wożone za kasę dzikie bydło. Nie od dzisiaj wiadomo, że zadymiarze nie mają żadnych hamulców i nie ma co liczyć na ludzi z wielkimi dobrymi rodowodami, że położą kres wybrykom obrażającym i poniżającym godność Polski - smutne. Gdzie jest policja i prokuratura. Dlaczego z urzędu nie ściga się przestępstwa.Co mają powiedzieć zwykli mieszkańcy Polski? Jaką mają ochronę skoro obraża się na oczach Polski i świata urząd Prezydenta. Polscy wyborcy, ocknijcie się! Opozycja nas obraża wystawieniem jako kandydatów na prezydenta RP nieopierzonych polityków, miernot, komediantów, a nawet dewiantów i zdrajców! Oni posuwają się do przy tym do chamskiego hejtu oraz zorganizowanych zadym i prowokacji, bo liczą głównie na ogłupionych przez siebie i „polskojęzyczne media” frustratów, którzy zagłosowali by nawet na kozę, byle tylko przeciw obecnym władzom!!! Wyobraźcie sobie KAŻDĄ z kandydujących osób jako późniejszego Prezydenta Polski, mającego godnie reprezentować nasz kraj w świecie, zwłaszcza w obecnej sytuacji geopolitycznej i atakach na Polskę (a mogą wystąpić znacznie gorsze i bardziej skomplikowane problemy jak np. konieczność zdecydowanych działań przeciw groźbie pandemii itp.) Zrozumiałe, że obecny Prezydent może nie wszystkim opcjom politycznym się podobać i nie musi się go lubić, ale spójrzcie uczciwie i obiektywnie, czy wystawiono choć jednego lepszego kandydata? Prezydent Duda ma już jakąś uznaną w świecie pozycję i autorytet, oraz opanowanie i doświadczenie w polityce międzynarodowej, a co najważniejsze sprawdza się we wspieraniu siły i znaczenia naszego Państwa. Wybory prezydenckie to jest za poważna sprawa na głupie żarty i eksperymenty w rodzaju wyboru byle, kogo, byle przeciw i komuś „na złość”. Czy chcecie dla Polski i dla naszego Narodu szacunku, czy zablokowania normalnego funkcjonowania naszego wspólnego Państwa oraz lekceważenia i totalnego „obciachu”?…Prymityw intelektualny i kurdupel Kidawa -Błońska jawnie i publicznie wsparła agresję, nienawiść i zmasowane ataki hejtu na Głowę Państwa podczas oficjalnego wystąpienia! Pokazała prawdziwą twarz agresora bez hamulców. Tej baby nie da się oglądać ani słuchać, wzbudza tak negatywne emocje..Ta antypolska menda powinna być spałowana razem z kodziarzami. To znaczy, że sztab Kidawy wysyła bojówki za prezydentem Jest to działanie totalitarne i rodem z NSDAP ze strony zwolenników Kidawy! Ta sprawa jest bardzo poważna! Przecież to widać, że jest to zaplanowana ustawka „sztabu” Kidawy-Błońskiej. Skandaliczne, haniebne i obrzydliwe zachowania tych, którzy przeszkadzają w tych patriotycznych, państwowych uroczystościach. Widać, że ta grupka ludzi oczekuje akceptacji i pochwały ze strony Kidawy-Błońskiej i jej otoczenia. To zachowania bez wątpienia godne potępienia i surowego ukarania. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że takie zachowania będą czymś „normalnym” w toczącej się kampanii prezydenckiej. Dziwię się tylko, że ta kilkuosobowa grupa ludzi popełniająca ewidentne wykroczenie może w tak swobodny i bezkarny sposób przeszkadzać innym uczestnikom w tak podniosłych uroczystościach. Potrzebna jest bardziej stanowcza i zdecydowana reakcja Policji!
 • Wszystko racja PO i KOD to chamstwo do potęgi..... ale...
  W takim właśnie stylu solidaruchy obalały PRL.
  Dokładnie takie chamstwo dominowało w relacjach z władzami..
  Solidaruchy z PISu nie byli lepsi w tamtych czasach.
  Pamiętam spotkanie władzy PRL ze stoczniowcami w hali stoczni...
  władze przyjechały z propozycjami.. z kompromisem z ugodą ...
  a solidaruchy zachowywały się dokładnie jak teraz PO i KOD...

  Dzisiaj PIS się znalazł pod ostrzałem takiego samego chamstwa z którego sam się wywodzi...
  Bardzo to obłudne narzekać na coś co się samemu stworzyło w polskiej polityce.

  Z drugiej strony to takie chamstwo właśnie zniszczyło Polskę i stworzyło państwo solidaruchów... a to źle z tym trzeba walczyć.
  Trzeba było 30 lat grabieży i zniewolenia by część solidaruchów zrozumiała że tak nie powinno być.
  Polska solidaruchów i obojętne czy PO czy PIS to karykatura demokracji..karykatura państwa suwerennego...kompromitacja Polskości..
 • @@@@!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15814088971d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3723747029c2ba12af7e02ebc480072778e.jpg
 • Bydło żydo -pełowskie !!!!
  Panie Zawisza !!!!! skurwysyny żydowskie swoje mordy wydzierały na uroczystości PATRIOTYCZNEJ !!! ta uroczystość Zaślubin z morzem po 123 lat rozbiorów dla KAŻDEGO Polaka jest ŚWIĘTOŚCIĄ !!!!!!!!!

  Słowianie ! tylko parchy żydowskie nie czując się POLAKAMI mogli tą naszą uroczystość Zaślubin z Morzem zgnoić !!!

  Panie Zawisza i inni panu podobni ! wy nie zgnoiliście prezydenta tylko zgnoiliście patriotyczną uroczystość drogą dla KAŻDEGO POLAKA !!!!!

  Bracia Słowianie ! parchy żydowskie to wrogowie naszej polskości naszej Tradycji i naszej Kultury !!!!

  TYLKO DEPORTACJA WSZYSTKICH ŻYDÓW DO Izraela pozwoli Polakom żyć w spokoju !!!!

  [ Komorowski był wygwizdany na wiecach wyborczych !!! ] to jest zasadnicza różnica panie Zawisza ] a jeżeli był Komorowski wygwizdany opluty w czasie uroczystości to też potępiam obojętnie kogo bo uroczystość państwowa a wiec wyborczy trzeba rozróżniać !!!!!!!!

  Parchy żydowskie wynoście się do Izraela ! paszoł won hołota żydowska

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 09:44:43
  Panie Ireneuszu ma Pan rację że powinny być narodowe świętości. Zawisza nie pochwala tych zachowań (tak przynajmniej zrozumiałam) tylko pisze że cała nasza scena polityczna skundlała i sparszywiała. Przypomnę Panu jaką jest świętością w polskiej obyczajowości pogrzeb (o nieboszczyku mówimy dobrze albo wcale), pamięta Pan zachowanie PiS , buczenie , gwizdanie itp. Tak jak Zawisza uważam że chamstwo powinno się piętnować i z nim walczyć, obojętnie skąd pochodzi i jakie ma barwy. Dlatego uważam ten artykuł za dobry, bo ci pseudo patrioci powinni Dudę wygwizdać ale na wiecu wyborczym a nie na uroczystości państwowej, Bo na wiecu to jest tylko Adrian, a na takiej uroczystości to prezydent RP Duda.
 • @marek500 10:30:31
  Potomkowie żydów którzy przeżyli holocaust których rodzice pozmieniali nazwiska na Polskie i udawali Polaków przejęli władzę w Polsce i niszczą naród Polskie na wielu płaszczyznach.
  Ci potomkowie zostali przez PRL wychowani wykształceni i jako mafia sterująca pożytecznymi idiotami spod ambony niszczy Naród Polski.
  Zostały skutecznie zniszczone wszelkie fundamenty spójności Narodowej Polaków.
  Polakom wciska się rusofobię oraz filosemityzm...
  To działanie pod prąd to odwracania kijem Wisły.

  Od 30 lat mafia żydowska wmawia Polakom co to jest Polskość i kto jest prawdziwym Polakiem.. i zawsze okazuje się nim być jakiś żyd lub filosemita.

  Polacy są od 30 lat intensywnie wynaradawiani... w tym stymulowani do wyjazdy z Polski a na miejsce Polaków sprowadza się do Polski wrogów narodu Polskiego z Banderlandu.

  To jest w istocie dorobek solidaruchów w Polsce.
 • @Oscar 09:36:39
  A ja bym tej POnoć "prawnuczce" Wojciechowskiego i Grabskiego sprawdził geny! Okazałoby się "szto eto"!
 • @kula Lis 69 10:43:31
  przebierańce i tyle.
  Oni się lewymi papierami przebierają za najbardziej Polskich Polaków bardziej Polskich od normalnych Polaków.
  To przebierańce..
  Trzeba ich demaskować bo są groźni jak każdy podstępny wróg przebierający się w Polskie szaty.
 • @Oscar 11:24:05
  .. trzeba przywrócić pojęcia narodowości i tym pojęciem operować w przestrzeni publicznej.
  trzeba zlikwidować lansowane przez przebierańców pojęcie obywatelstwa paszportowego...bo ono całkowicie zaciemnia obraz.
  Nie wilka który jest jednocześnie koza i kotem i papużką...
  a żyd jest jednocześnie Polakiem, Niemcem, Amerykaninem czy Francuzem i jeszcze Izraelczykiem...

  Z tym trzeba skończyć bo to jest oszukiwanie opinii publicznej, to jest ukrywanie tożsamości przebierańców...to jest kryminogenne.
 • @Oscar 10:42:51
  Po co pisać mafia żydowska ? Przecież na zdjęciach z Magdalenki i okrągłego stołu widać kto za tym stał i stoi. Co niektórzy próbują wmówić że byli tam przypadkiem, lub mieli minimalne znaczenie. Jeden historyk napisał : wszyscy uczestnicy byli wnikliwie dobrani przez Kiszczaka, byli tak dobrani żeby wszystko gładko przeszło. Jakie miał Kiszczak argumenty wobec każdego uczestnika pewnie się nie dowiemy, ale musiały być mocne. Musiały być mocne skoro do dziś tą ferajnę trzymają w kupie, bo w jakieś publiczne pyskówki w mediach, bez kontynuacji w sądach to tylko mydlenie oczu plebsowi.
 • Genialny plan pokojowy Trampa i Izraela dla Palestyny.
  https://www.youtube.com/watch?v=iYov2wdQeR0

  Jeżeli ktoś ma wątpliwości że i dla Polski powstanie podobny plan to jest naprawdę głęboko pożytecznym idiotą lub żydowskim agentem.

  Gorąco polecam wysłuchanie do końca.
  a potem zadumę nad polityką zagraniczną PISu.
 • @Oscar 11:24:05 Kidawa nie jest godna piastowania urzędu wicemarszałka.
  Jeszcze jakoś bym zrozumiał gdyby zakłócano spotkanie przedwyborcze, ale zakłócanie ważnych uroczystości państwowych - za to jest paragraf. I powinno się go egzekwować. Jeśli Policja i te 7 Służb które "ponoć" działają w naszym państwie nie potrafią tego wyegzekwować, to się doczekacie że ludzie zaczną sami wymierzać sprawiedliwość.
 • @Oscar 11:24:05 a domagać się od Kidawy przeprosin ..
  To tak jakby prosić kurę żeby nie srała gdzie popadnie.
 • @kula Lis 69 12:35:41
  Kidawa to intelektualne warzywo...
  To czysta marionetka... wystawiana ze względu na ładną buzię.
 • @kula Lis 69 12:43:14
  Marionetka nie ma podmiotowości..to narzędzie..
  z narzędziem się nie dyskutuje bo o czym i po co ?
  Dyskutować można z operatorem narzędzia i to nie zawsze bo operator może być najemnikiem za pieniądze...
  Dopiero ten co płaci operatorowi może być podmiotem ale i to nie zawsze...bo płatnik też może realizować tylko cudze zlecenie..
  Tak działa demokracja po żydowsku..
  Na dole są wyłącznie marionetki, najemnicy, pożyteczni idioci...
  decyzje zapadają całkiem gdzie indziej i nie koniecznie w Polsce.

  W banku też tak jest tam możesz rozmawiać wyłącznie z najemnikami
  ale nigdy z decydentami..tam nawet "dyrektor" to tylko najemnik niskiego szczebla...taki kapo dl grupy najemników.
  To jest dobrze przemyślana organizacja..
 • autor
  KODofile, inne śmiecie wykrzykiwali obraźliwe slogany.Krzyczeli na życzenie Kidawy nic w tym głębokiego nie było, nie ma się co oszukiwać tego nie mozna logicznie wytłumaczyć, wstyd i tyle

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej