Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

PO i lewactwo LGBTQ strzela sobie w stopę a PiS-owi rosną %

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te wszystkie manifestacje są prowokacją w naszej, katolickiej Polsce a ich poparcie przez lewaków i akceptacja (nawet pośrednia) przez PO, Tuska czy inne a'la pustaki polityczne jest i będzie przeciwskuteczna.

 Tak bardzo króciutko o LGBTQ, bo nie mam zamiaru pisać o chorych ludziach manifestujących swoje zboczenia na ulicach. Czy ktoś z nas normalnych ludzi, heteroseksualnych manifestowałby na ulicach tajemnice swojej alkowy?

 
Ale przecież normalni homoseksualiści czy inni tego typu, też swoje preferencje zachowują w domu lub w swoich klubach i nie manifestują swojego seksualizmu na ulicach. Nawet nie uczestniczą (poza wyjątkami) w tych marszach.
 
Te wszystkie manifestacje są prowokacją w naszej, katolickiej Polsce a ich poparcie przez lewaków i akceptacja (nawet pośrednia) przez PO, Tuska czy inne a'la pustaki polityczne jest i będzie przeciwskuteczna.
 
 
Dlatego też jestem za organizowaniem tych marszów przez te środowiska. Niech robią tak dalej a PiS osiągnie wynik wyborczy na poziomie co najmniej 50%, bo na wybory pójdą też Ci, którzy dotąd na takie wybory nie chodzili, ale mają w sercu chrześcijańskie wartości ugruntowane naszą historią. Tego jestem pewny i zachęcam te środowiska do dalszych marszów. Brawo! - a'la kobiety, a'la mężczyźni czy inni a'la wynaturzeńcy. Pozdrawiam Was, ale smutne jest to, że nieraz patrząc w lustro nie widzicie, że coś z Wami jest nie tak.
 
Mam tedy jedną wątpliwość. Dlaczego mamy to znosić, my normalni ludzie? Dlaczego na to muszą patrzeć nasze dzieci? To publiczne sianie zgorszenia a to jest karalne.
 
Wyraźnie o tym mówi Kodeks Wykroczeń:
 
Art. 51. Zakłócanie spokoju lub wywołanie zgorszenia
Dz.U.2019.0.821 t.j. - Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń
 
§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
 
Dlaczego  z tegoż artykułu każe się ekshibicjonistów czy gołych biegających po ulicach. Ich się zamyka lub karze w inny sposób, albo kieruje na obserwację  psychiatryczną. Dlaczego tak nie jest w przypadku ludzi z LGBTQ, którzy sieją publiczne a nie nawet prywatne zgorszenie. A ja czuję się zgorszony tymi dewiantami na ulicach polskich miast.
 
Nie jestem prawnikiem, ale może w końcu jakiś prawnik spojrzy na te marsze przez pryzmat przekroczenia prawa.
 
P.S. 
29 lipca znikam z internetu na 10 dni lub dłużej. Trzymajcie za mnie kciuki bo będę w szpitalu. Może z tego też powodu jest obecna moja nadaktywność w blogowaniu. 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Jerzy Grunwald: Mam nadzieję, że polski Sejm uchwali wreszcie ustawę zakazującą promocji ideologii LGBT
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kZGQ0Zi9wLzIwMTkvMDcvMjQvODI1LzM2MC84Y2FhODE2YWZmOGU0ZTE2YTkxYTVlN2YyNTRjMDkwZS5qcGVn.jpeg

  Ubolewam, że w Polsce wpuszcza się tęczowych oszołomów do szkół. Mam na myśli m.in. działania prezydenta Trzaskowskiego i „tęczowe piątki” w szkołach. Mam nadzieję, że polski Sejm uchwali wreszcie ustawę zakazującą promocję ideologii LGBT mówi portalowi wPolityce.pl Jerzy Grunwald, muzyk i kompozytor.

  wPolityce.pl: Czemu służą „Marsze Równości”?

  Jerzy Grunwald: „Marsze Równości” służy promocji dewiacji, wynaturzeń i kretynizmu. Kilku ludzi zbija na tym kapitał. Większość ludzi promujących homoseksualizm potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Zawsze w społeczeństwie była tolerancja dla homoseksualistów, ale dzisiaj ideologia LGBT walczy o ich promowanie. Ale nie może być na to zgody. Niedopuszczalne jest promowanie jakichkolwiek wynaturzeń. Należy karać grzywnami i więzieniem ludzi, którzy promują dewiację, wynaturzenia i deprawację młodych ludzi. Epidemia LGBT maszeruje przez Europę razem z chorobami wenerycznymi. Promocja LGBT jest bardzo groźna dla młodego pokolenia, któremu pierze mózgi i wmawia, że żaba ma sierść. Ideologia LGBT ma odizolować młodych ludzi od rodziny, od tradycji.

  Po co?

  Zindoktrynowanymi ludźmi łatwiej się rządzi. Mamy do czynienia z pokoleniem bardzo zniewieściałych mężczyzn. Im się wydaje, że są kobiecy a oni po prostu są zniewieściali. Mają zaburzenia emocjonalne i idą na łatwiznę. Cała sytuacja zmierza do depopulacji. Muzułmanie mają przejąć Europę a liberalno-lewicowi ideolodzy dążą do tego, żeby wprowadzić chaos i promować ideologię LGBT. Robi się to bełkocząc o tolerancji i wolności. To są brednie wymyślone przez lewicowo-liberalny świat na potrzeby tej wręcz faszystowskiej ideologii.

  Na czym polega faszyzm ideologii LGBT?

  Na narzucaniu szkodliwej ideologii LGBT. W faszyzmie wmawiano ludziom, że kłamstwo ma stać się prawdą. Przekonuje się ludzi, że wszystko im wolno. Nie, nie wolno wszystkiego. Demokracja tak, ale są pewne granice, których nie można przekroczyć. Ideologia LGBT zmierza do zabijania wartości rodzinnych. Nie trzeba chodzić do Kościoła, żeby o tym wiedzieć. To wszystko zmierza do depopulacji i zastąpienia europejskiej ludności społecznością muzułmańską, która rozradza się na potęgę. Promotorzy LGBT to homoterroryści. To mniejszość, która chce rządzić większością i wychowywać dzieci. Nie możemy do tego dopuścić. Dlatego uważam, że homopropaganda powinna być zakazana i karana ciężkim więzieniem.

  Jak to wygląda w Szwecji?

  W Szwecji nie ma tak ogromnej promocji ideologii LGBT jak w Polsce. Nie ma takiej histerii i tak szerokiego wymiaru propagandowego. Wydaje mi się, że epidemia LGBT, którą obserwujemy w Polsce idzie do nas z Berlina. Tam już jest totalne wynaturzenie. Nigdy nie miałem nic przeciwko ludziom o homoseksualnych skłonnościach. Tolerancja tak, ale promocja ideologii LGBT i „marsze równości”, nie. Ubolewam, że w Polsce wpuszcza się tęczowych oszołomów do szkół. Mam na myśli m.in. działania prezydenta Trzaskowskiego i „tęczowe piątki” w szkołach. Mam nadzieję, że polski Sejm uchwali wreszcie ustawę zakazującą promocję ideologii LGBT.

  Not. ems https://wpolityce.pl/polityka/456336-grunwald-nalezy-zakazac-marszy-rownosci-wywiad


  Ps...Brawo Grunwald !!! zdrowe myślenie... Popieram! Pan Jerzy Grunwald dał piękny przykład zdroworozsądkowego myślenia i wierzę, że takich ludzi w naszym kraju jest zdecydowana większość! A wrzaski celebrytów, zboków itp. są tylko głośniejsze...Niemcy kilka lat temu już witali się z gąską i wyborcy w 2015 r. pomieszali im szyki, więc teraz m.in. próbują dokonać rozkładu moralnego społeczeństwa przez eksport do nas własnego burdel na kółkach. Konstytucja zakazuje promowania komunizmu i faszyzmu a LGBT to ich przePOczwarzona POstać, trzeba tylko bezwzględnie egzekwować prawo a nie udawać demokratę-anarchistę!
 • @kula Lis 68 09:09:35
  Dziękuję za wspaniały i przytoczony wywiad. Facet ma normalne jaja a nie jakąś ich imitację. Ma zupełną rację tak jak Pan.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie
 • Aktywistka LGBT w telewizji wPolsce.pl: "Przeciągnęli mnie po bruku. Mam świadków i świadkinie. Uratowała mnie jakaś magia"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182N2I1Yi9wLzIwMTkvMDcvMjQvODI1LzQ0NC8xZTVlZTU2NDE1YmQ0ZDEyYmRjODg5M2VmMDJmZTY1OS5qcGVn.jpeg
  Jestem Polką i walczę o polskie sprawy dla polskich lesbijek ogłosiła Anna Zawadzka na antenie telewizji wPolsce.pl. Znana działaczka LGBT, która zasłynęła z prowokacji w kościele św. Anny w Warszawie, była gościem Aleksandry Jakubowskiej. Anna Zawadzka wzięła udział w Marszu Równości w Białymstoku, na którym doszło do ataków na osoby LGBT.

  Czy to jest normalny kraj, że jako Polka, na polskiej ulicy w Białymstoku przyjechałam taksówką, żeby czuć się bezpiecznie? pytała działaczka.

  Zapewniła, że została nawet ranna. Zaprezentowała polską flagę ze śladami krwi. Gdy Aleksandra Jakubowska zapytała swojego gościa, skąd wzięła się ta krew, Zawadzka odparła:

  Z mojego palca! Mam obdukcję. Rozpoznałam sprawcę.

  Opowiedziała też w jaki sposób została zaatakowana.

  Natychmiast zostałam powalona na podłogę, na ziemię, przez takich pięciu dryblasów umięśnionych. (…) Hełm uratował mnie przed poważniejszymi obrażeniami powiedziała.

  Przeciągnęli mnie po bruku. Mam na to świadków i świadkinie. Uratowała mnie jakaś magia. Ktoś krzyknął do tych umięśnionych panów: to jest dziewczyna. Będziecie dziewczynę bić? (…) Pomyślałam sobie, że gdyby na moim miejscu był chłopak, który byłby podejrzewany o to, że jest gejem, to zostałby zamordowany. I proszę mi nie opowiadać, że to my wywołuje akty agresji dodała.

  Gdy Aleksandra Jakubowska zauważyła, że podczas białostockiego marszu nikt nie zginął, Zawadzka zareagowała:

  Potrzebuje pani śmierci?
  https://youtu.be/Q0CTPTfZjtw
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/287819-agresywna-feministka-kreuje-sie-na-meczennice-wsadza-mnie-do-wiezienia

  Ps...Na fotce widać, że po ryju nie dostałaś, a szkoda! A ten hełm na głowie, to w jakim celu Zawadzka założyła? Prowokowała, jak zwykle i spodziewała się reakcji, bo po to są takie prowokacje. Była na to przygotowana zakładając hełm. Chory mózg, bardzo chory aż łeb się zrobił fioletowy. Za czyje pieniądze bierze udział w tych objazdowych rozróbach? Lewactwo ma rozum między nogami. To jest ta baba, która nie tak dawno w publicznej telewizji chwaliła się tym, że dokonała aborcji. Peruka zasłania wytatuowane serduszko na skroni po aborcji mózgu.. Ale morda wciąż ta sama. Ma nierówno pod pokrywką. Powinni jeszcze raz gołym tyłkiem po bruku! Gdy patrzę na to prostackie prymitywne babsko, to a usta ciśnie mi się tylko: "jedno oko na maroko, a drugie na kaukaz". To nazistowskie łajno trzeba tępić, bo ogranicza normalnym ludziom wolność! Kiedy będą demonstracje zoofilów z banerem LGBT&Zoo?
 • @kula Lis 68 10:03:48
  Już niedługo zapewniam. Przyjdzie czas nie tylko na zoofilię ale też pedofilię. Na razie te środowiska wyodrębniły jakieś 50 płci, co jest naprawdę już zboczeniem totalnym. Tych ludzi naprawdę należałoby poddać leczeniu psychiatrycznym. Osobiście sobie nie życzę takich marszów i sądzę, że jak bym był w Białymstoku to też bym demonstrował przeciwko dewiantom na ulicach.
  Pozdrawiam i jak nieraz patrzyłem na zdjęcia z tych marszów dewiantów to z obrzydzeniem odwracałem głowę.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 10:17:05
  LGBT nie ma mandatu do reprezentowania pedałów.Pokazywane na paradach równości lewactwo w prowokacyjnych strojach, półnagich, z piórkiem w dupie kreuje fałszywą rzeczywistość i drukuje nienawiść do pedałów.
 • Pożegnanie z rozsądkiem. Lempart w "GW" ogłasza:
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185YmFlZi9wLzIwMTkvMDcvMjUvOTAwLzQ4My9iNGU2YzFkZmY1MGI0ZGFjOTdlOTY4NTYwOTM0YTkwMy5wbmc=.png

  Pożegnanie z rozsądkiem. Lempart w "GW" ogłasza: Ktoś zainspirowany kazaniem w kościele lub przemówieniem na konwencji PiS może mnie zabić!

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456408-lempart-czuje-sie-zagrozona-jestem-lgbt


  Ps... Boi się katolickich kaznodziei a chcieli sprowadzać wyznawców islamu z ich imamami i ich kazaniami o dżihadzie. (A ile klas ta kobieta ma ukończone?) Dobrze, że nie powiedziała "zgwałcić" bo w to by już nikt nie uwierzył. Współczuje tej kobiecie, jest chora na umyśle i nie mam nawet na myśli jej homoseksualności. Tak samo może powiedzieć każdy katolik po marszach LGBT i spędach POwskich, że czuje się zagrożony. Tak właśnie nakręca się spiralę nienawiści. Imputuje innych a powinna pierwsza uderzyć się w piersi. Schemat przerabiany na Zachodzie sondują w Polsce. LGBT to nie homoseksualiści, rewolta lewaków.
 • Stanisław Michalkiewicz po Marszu Równości. „Cyrk Stalina w Białymstoku. Uczestnicy są najwyraźniej przez kogoś werbowani”
  Znany publicysta Stanisław Michalkiewicz porównuje marsze równości do objazdowego cyrku Stalina z lat 50. W ten sposób komentuje ostatnie zajścia w Białymstoku, gdzie doszło do starć pomiędzy uczestnikami parady LGBT, a kontrmanifestantami.

  Michalkiewicz nie ma wątpliwości, że rzekoma walka z dyskryminacją jest jedynie ładnie brzmiącym frazesem. – Ani sodomia, ani gomoria nie są w Polsce dyskryminowane. Od 1932 roku, w odróżnieniu od niektórych innych zboczeń, sodomia i gomoria przestały być karane. Zoofilia, nekrofilia czy kazirodztwo dalej jest karane, a to są też takie orientacje „szlachetne” – mówi.

  – Najlepszym przykładem, że tej dyskryminacji nie ma jest Robert Biedroń. Choć to ostentacyjny sodomita, został wybrany najpierw na prezydenta Słupska, a ostatnio do parlamentu europejskiego. To dowód swobody i pełnej równości. Dlatego jedyny cel, jaki może tym marszom przyświecać, to jest sprowokowanie tych, którzy sodomitami ani gomorytami nie są – argumentuje Michalkiewicz.

  Publicysta „Najwyższego Czasu!” ocenił zachowanie władz państwowych. – Pani Elżbieta Witek tak się rozpędziła w pewnym momencie, że zaczęła łgać jak najęta – odniósł się tym samym do wypowiedzi minister, że policja ochraniała każdą manifestację. – Obłuda do nieba śmierdząca, jak mawiał Ignacy Daszyński – skomentował.

  Szukając analogii historycznych, Michalkiewicz porównał marsze równości z objazdowym cyrkiem Stalina. – Okazuje się, że w tym marszu w Białymstoku w większości uczestniczyły te same osoby, które uczestniczą w każdym marszu w dowolnej części Polski. Mamy do czynienia z sytuacją podobną jak w latach 50., kiedy po świecie jeździł cyrk Stalina.

  Wspomina jedną z wizyt w Warszawie. – W 1954 zawitał do Warszawy akurat pod nazwą światowego zjazdu rewolucjonistów (…) Kilku w międzyczasie zaniemogło, więc zaangażowano do tego przedstawienia komunistów z ulicy Gęsiej i Smoczej, którzy w mig pojmowali z jakiego klucza powinni ćwierkać – mówi.

  – Teraz mamy do czynienia z czymś podobnym. Ci uczestnicy marszu są najwyraźniej przez kogoś werbowani. Widziałem coś podobnego w USA, kiedy wpadła mi w ręce ulotka werbująca ochotników do protestów przeciwko Trumpowi. Płacili 18,5 dolara za godzinę. Tutaj chyba takiej wysokiej stawki nie ma, ale nawet za połowę, to daj Boże każdemu…

  Źródło: YouTube: TVASME/
 • LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK
  //Dlatego też jestem za organizowaniem tych marszów przez te środowiska. Niech robią tak dalej a PiS osiągnie wynik wyborczy na poziomie co najmniej 50%, bo na wybory pójdą też Ci, którzy dotąd na takie wybory nie chodzili, ale mają w sercu chrześcijańskie wartości ugruntowane naszą historią. //

  Pan jest naiwny. W całym tym cyrku chodzi właśnie o to, żeby oszukani durnie znów poszli głosować na PiS. Pora zrozumieć wreszcie, że LGBT to USTAWKA.

  *********************************
  LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK
  https://swiatowid.neon24.pl/post/149863,lgbt-najwyzszym-dobrem-pis-i-krk
  *********************************
  A na końcu tej drogi ma Pan wypłatę 300 mld dolarów za mienie bezspadkowe. Przez kogo? Przez PiS, na którego zwycięstwo się Pan cieszy. A z czyjej kieszeni PiS zapłaci? Swojej? Nie - z Pana i reszty frajerów mieszkających w III RP, niezależnie czy dają się za każdym razem nabierać na kuglarstwo J. Kaczyńskiego i jego dworu czy nie. Mądrzy będą płacić, bo głupich jest za dużo i są "suwerenem" ...


  *********************************
  Coście, wyborcy PiS, uczynili z tej krainy?
  https://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy

  *********************************
 • @kula Lis 68 11:21:38
  Może dość tego już spamu na dziś? Przynajmniej pod tym tekstem ...
 • A co PiS robi, by temu zapobiec?
  Mają większość w sejmie i w senacie, mają prezydenta, TK.
  Bezczynność oznacza zgodę. Myślę, że do wyborów pójdą zainteresowani z rodzinami i beneficjentami posad PO i PiS. Wbrew pozorom to jedna banda. Śmieją się w twarz ogłupionemu ludkowi, pompują sztuczne podziały byle utrzymać koryto. Po owocach ich poznacie, nie po paplaniu.

  Przejrzyj Pan skład eksponowanych osób w PiS i nie udawaj, że są to 2 różne ugrupowania. Jedna banda dążąca do unifikacji Europy pod przewodnictwem Niemiec. Szkoda, że po agresji w 39 r., od razu się nie
 • Postępy postępu we Francji. Macron zabiera się za „prawdziwe reformy” i realizację postulatów LGBT
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/06/Francja_Macron_Pa%C5%82ac-Elizejski.jpg

  Emannuel Macron i jego LGBT ulubieńcy. Foto: tter
  Prezydent Emmanuel Macron przystępuje do realizacji „obietnic wyborczych”. Chodzi o przyjęty przez rząd projekt ustawy o bioetyce. Pod tą nazwą kryje się realizacja głównego obecnie postulatu środowisk LGBT. Projekt przewiduje rozszerzenie sztucznej prokreacji, określanej nad Sekwaną skrótem PMA, na wszystkie kobiety, które sobie tego zażyczą. Chodzi tu zwłaszcza o pary lesbijskie, które od dawna taki postulat zgłaszają. Jest to dopiero początek, bo w kolejce jest teraz postulat zamawiania sobie dzieci przez pary gejowskie. Lesbijkom umożliwi to we Francji PMA, gejom – GPA, czyli możliwość wynajmowania sobie do rodzenia dzieci kobiet, tzw. surogatek. Skoro mogą mieć pary kobiet, to konsekwencją będzie w „imię równości” wyposażenia w takie samo prawo par mężczyzn. Taka „logika postępu” trwa już od lat. Najpierw były „związki partnerskie” (PACS), a skoro się udały to za kadencji prezydenta Hollande’a przeprowadzono „małżeństwa dla wszystkich”. Kolejny „etap” było oczywisty. Jeśli się zrównało małżeństwa hetero i homo, to przecież trzeba dać im równe prawa we wszystkim, w tym prawo do posiadania dzieci. Teraz daje się im lesbijkom, a skoro je otrzymają, to.., itd. Nie ma wątpliwości, że taka sama droga czeka czeka każdy kraj, który da lobby LGBT palec w postaci związków partnerskich. Warto przypomnieć, że we Francji zaczynało się identycznie jak w Polsce, od skromnego postulatu związku partnerskiego, który da prawo do odwiedzania partnera w szpitalu, praw spadkowych, itp. Dalej jest z górki i kiedy już dostają palec dobierają się szybko i do… reszty. Francuska ustawa o bioetyce trafi teraz do parlamentu. Przy okazji nowa ustawa ułatwia też aborcję. Znika tzw. „okres refleksji”, który i tak był skracany. Kobiety chcący dokonać zabiegu zabicia nienarodzonych dzieci, miały siedem dni na zastanowienie się nad tą decyzją. Lawinowo następująca banalizacja aborcji, doprowadziła do tego, że teraz można będzie zabijać nienarodzone niemal „na poczekaniu”. Ustawa budzi duże opory społeczne, jednak nie na próżno wybrano do jej przeprowadzenia czas wakacji, kiedy to jest znacznie trudniej organizować protesty. Deputowany Zjednoczenia Narodowego Jordan Bardella przypomina, że „PMA kwestionuje prawo dziecka do posiadania ojca i matki” i „mechanicznie otwiera drzwi przed GPA”. Takiej jednomyślności i krytyki nie ma już jednak nawet wśród centroprawicowych Republikanów. Lata „etapowania” robią tu swoje. Przeciw ustawie mobilizuje się stowarzyszenie „Manifa dla Wszystkich”, które powstało w kontrze do „projektu „małżeństw dla wszystkich” i organizowało ponad milionowe manifestacje w obronie rodziny. Parlament ma przegłosować nową ustawę we wrześniu.

  https://nczas.com/2019/07/25/postepy-postepu-we-francji-macron-zabiera-sie-za-prawdziwe-reformy-i-realizacje-postulatow-lgbt/
 • @wercia 11:44:49
  samo uciekło w eter-
  Musiało zginąć tylu Polaków, rozkradli majątek narodowy a teraz czmychają z obawy przed odpowiedzialnością do następnego kołchozu.
 • @krzysztofjaw 10:17:05
  Tak jak Polacy walczyli z ideologiami takimi jak faszyzm i komunizm tak będą walczyć z ideologią LGBT ale nie z ludźmi LGBT. Mamy pełną świadomość, że wśród nas są takie osoby i nikt nie wyrzuca ich tak jak kiedyś trędowatych poza miasto. I na tym kończy się tolerancja dotycząca LGBT tzn. obecność ludzi jako takich tak ale nie dla nachalnego i momentami prowokacyjnego szerzenia ideologii. Ideologia LGBT jest obca kulturowo dla większości Polaków, jest mutacją komuny, lansuje hasła i postawy, które są niezgodne z wartościami wyznawanymi przez zdecydowaną większość, profanuje symbole i dlatego nie będzie zaakceptowana. Dalsze nachalne próby jej szerzenia będą prowadziły do eskalacji napięcia i to bez względu na to, która opcja rządzi. Myślę, że ująłem to dość jasno i klarowanie i chyba się nie mylę co do oceny.
 • @Światowid 11:24:14
  A co ciebie to obchodzi? To nie twoja strona.
 • @kula Lis 68 12:01:43
  Zawalanie dyskusji pod czyimś tekstem wklejanymi hurtowo całymi artykułami z innych stron to zwyczajny brak kultury albo agenturalny trolling, mający uniemożliwić innym dyskusję. Albo wkleja się linki, albo cytaty z linkami, a nie robi komuś bałagan pod artykułem.
 • @kula Lis 68 10:55:30
  Też mam takie wrażenie. Mało tego znam jednego homosia i on też jest zdegustowany tymi marszami.
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 68 11:50:24
  Francja jest już skończona od dawna. Mój brat jak był w Paryżu to przewodnik zakazał im poruszania się poza ścisłym centrum, bo może od islamistów dostać nożyk w plecy. A teraz idiota makaron coś tam wyczynia z LGBTQ. Koszmar.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 12:37:37
  Być może jest grupa sodomitów, lesbijek itd którzy są nimi od urodzenia. Można to uznać za rodzaj dewiacji, choroby może jeszcze nie zbadanej do końca.Jest to zaledwie 1 % populacji na świecie. Trudno im zatem znaleźć sobie partnerów i o tych trwa walka i ich środowiskach. Przykładem brutalnej walki o partnera jest znany fakt z życia Tomasza Manna który strzelał się ze swoim synem o kochanka. Stąd diabelski pomysł żeby wyhodować sobie ze zdrowych ludzi -podobnych sobie. Tak powstała agresywna ideologia gender która ma wyhodować dla środowisk LGBT nowy narybek. Ma to zacząć się jeszcze w przedszkolu.Program ma obrzydzić młodym tradycyjny sposób życia w rodzinie którą jest kobieta, mężczyzna i dzieci. Gdyby te środowiska zyskały duże poparcie to ludzie zaczęliby wymierać.
 • Ta cała afera z LGBT to żydowski gwałt na Polskiej kulturze.
  Bo to jest gwałt to jest obraza uczuć Polaków... to są ostre anty Polskie prowokacje... to jest wbijanie szpilek w Polską wrażliwość kulturową.

  Celem tych prowokacji jest oskarżanie Polaków o brutalne zachowania...o faszyzm o antysemityzm... o nie tolerancję.

  To jest akcja wymierzona wprost w serce Narodu Polskiego.
  .. i wiadomo kto to finansuje, wspiera..

  To jest wprost jeden z frontów walki mafii żydowskiej z Narodem Polskim.
 • @kula Lis 68 12:00:14
  Warto wiedzieć, że na świecie jest tylko średnio 2% tych dewiantów ideologicznych. Bo z tą ideologią LGBTQ winniśmy walczyć a nie z samymi ludźmi o innej orientacji seksualnej.
  Pozdrawiam
 • @wercia 11:44:49
  Na marszach w Gdańsku, Warszawie, Częstochowie doszło do szyderstwa z katolicyzmu, czy organizatorzy potępili to, nie. Ale jak pojawi się krytyka, islamu, żydowstwa, LBGT to wówczas nie ma wolności słowa. W Niemczech parady lesb i pedałów odbywają się tylko w Köln i Berlinie i to tylko raz w roku a nie jak w Polsce objazdowo w każdym mieście. Okropność.
 • @kula Lis 68 12:46:21
  No ale według PiS to przejaw demokracji i wyrażania poglądów. A spróbuj Pan jakąś kukłę podpalić. Co to to nie. Otstatnio rzeżbiarza Kurzeję oskarżono o topienie Marzanny, bo przypominała żydówkę. Wieszanie wizerunku MB z tęczowymi flagami na śmietnikach i szaletach jest w porządku w pisowskim "katolickim" państwie. Trzeba mieć nie po kolei w głowie, by tego nie widzieć. Ordo Juris organizuje akcję wysyłania pocztówek do dzieciaka w Toruniu podczas gdy opodal urzędu miasta w Warszawie wystawiono dzieło artystyczne: Matka Boża w czerni oblepiona pajęczyną, zapałkami i innymi plugastwami.
  Dostaną Polacy po łbach tak, jak im się nigdy nie śniło.
  W jesiennych wyborach oczywiście jedni co wyrażają swoje oburzenie online zostaną na dupach, polecą ci co dostają pińset plus i zainteresowani.
 • @Oscar 12:42:24
  Bardzo cenię Pana komentarze i podzielam w większości przypadków Pana poglądy i analizy, dlatego nie mogę pozwolić, by trwał Pan w tym błędzie:

  //Bo to jest gwałt to jest obraza uczuć Polaków... to są ostre anty Polskie prowokacje... to jest wbijanie szpilek w Polską wrażliwość kulturową.

  Celem tych prowokacji jest oskarżanie Polaków o brutalne zachowania...o faszyzm o antysemityzm... o nie tolerancję.//

  **************************************
  Nie, to stosowanie zasady "dziel i rządź" i planowe tworzenie konfliktu tak, by w centrum uwagi społeczeństwa nie znalazły się inne kwestie, mniej wygodne dla "ELIT". To także rozbudowa "przedpola" przed właściwą linią obrony po to, by przeciwnik wyczerpał swoje siły na podstawionym pod bicie PIONKU i nie dotarł do FIGUR. I ja tu nie komentuję w tych militarno-szachowych metaforach jakiejś zadymy w jakimś miasteczku na peryferiach świata, tylko pewną ETNICZNĄ STRATEGIĘ.
  **************************************
 • @wercia 13:14:57
  Niestety PiS od podmiany rządu nie rozwiązuje problemów a kupuje tylko czas przez rozdawnictwo pieniędzy. A lewacy i dewianci zaczynają przekraczać kolejne granice, bo czują się bezkarni.
 • @wercia 13:14:57
  [Ostatnio rzeźbiarza Kurzeję oskarżono o topienie Marzanny, bo przypominała żydówkę. ] po czym poznali, że to żydówka? miała w poprzek?
 • @krzysztofjaw 12:41:30
  No i mamy efekt grubej kreski. Po 30 latach stalinowskie pachołki i mordercy polskiego podziemia wyszli na ulice i do gazet i telewizji i rozliczają KK i Polaków z moralności. W ten sposób opozycja betonuje w nienawiści jedynie własny elektorat i nie przyciąga nowego. Niczego się nie nauczyli i nie nauczą, bo nienawiść przysłoniła im rozsądek.
 • @kula Lis 68 13:32:37
  No już nie gadaj o Żydach, bo będziesz posądzony o antysemityzm jak ja.
  Rozmawianie o nich wymaga bezwzględnej dbałości o każde zdanie i wyraz, bo zawsze możesz być okrzyknięty antysemitą. Ja swego czasu byłem ścigany za antysemitę na wszystkich możliwych forach. Wybroniłem się a dziś jak na razie mnie zamilczają. Zobaczę co będzie dalej.
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 68 13:37:20
  Wiem, że takie określenie jest nie ładne, ale najgorzej jest gdy idiota nie wie,że jest idiotą a z idiotami tak jest.
  Pozdrawiam
 • @Światowid 13:18:51
  No zgoda
  w głębszej warstwie to pewnie o to chodzi (dziel i rządź).
  ... a prowokacje LGBT to tylko prowokacje narzędzia do realizacji celów.
 • @Oscar 14:38:05
  Celem jest zniszczenie naszego homogenicznego narodu.
  Pozdrawiam
 • Sakiewicz dostanie po kieszeni? „Gazeta Polska” aresztowana. Sąd zakazał sprzedaży nalepek. Czy stoją za tym ruskie onuce LBGT?
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/strefa_wolna_od_lgbt_nczas.jpg
  Akcja Demokracja informuje, że sąd zakazał sprzedaży tygodnika „Gazeta Polska”, do której dodano nalepki z napisem „strefa wolna od LGBT”.
  Gazeta Polska musi natychmiast wstrzymać dystrybucję tygodnika. Sad wydał NATYCHMIASTOWY nakaz zabezpieczenia gazety z homofobicznymi naklejkami. To oznacza ZAKAZ dalszej dystrybucji poinformował Bart Staszewski cytowany przez profil Akcji Demokracji na Twitterze.
  https://pbs.twimg.com/media/EAUqEvqXUAAFpsL?format=png&name=900x900 https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/sad_naklejki_gazeta_polska.jpg
 • @krzysztofjaw 14:35:51
  Wiecie dlaczego zwyciężyliśmy w bitwie warszawskiej. Obóz dla internowanych w Jabłonnie k. Warszawy obóz, w którym podczas wojny polsko-bolszewickiej osadzono ok. 17 tysięcy żydów: ochotników i poborowych oraz wycofanych z frontu żołnierzy i oficerów Wojska Polskiego. Obóz w Jabłonnie utworzono poufnym rozkazem ministra spraw wojskowych Kazimierza Sosnkowskiego 16 sierpnia 1920. Został zlikwidowany po 25 dniach, 9 września 1920 po interwencjach wicepremiera Ignacego Daszyńskiego. Decyzja o utworzeniu obozu wywołała protesty zarówno w kraju, jak i za granicą. Po likwidacji obozu rząd tłumaczył jego utworzenie koniecznością skoszarowania nadwyżki wojska, później niechęcią kierowania na front ludzi bez pełnego przeszkolenia. W rzeczywistości motywem utworzenia obozu była nieufność do żydów. W czasie, gdy ministrem spraw wojskowych był generał Sosnkowski, zaczęto zwalniać z wojska oficerów, którzy deklarowali narodowość żydowską. Także rozkaz o utworzeniu obozu w Jabłonnie dotyczył „zwłaszcza oficerów”. Wśród internowanych w Jabłonnie był Alfred Tarski. Według jego relacji cytowanej przez Miłosza osadzeni śpiewali piosenkę Jabłonna, ach, Jabłonna, nadzieja nasza płonna (na melodię Titiny) na zmianę z My, Pierwsza Brygada[3]. Obawiam się, że historia niestety się powtarza, skoro nie umiemy wyciągać wniosków z poprzednich lekcji.
 • @krzysztofjaw 14:37:24
  LGBT to rak na ciele Polski taki sam jak komunizm. Ideologia LGBT - czyli zboczenia pełna parą. Ktoś nas uważa za kompletnych idiotów? Brawa dla klasy rządzącej i veciarza.
 • @krzysztofjaw 14:35:51
  Żydzi mają w tym największy cel. Soros wie co robi. Tylko obalić chrześcijaństwo, a oni zapanują nad światem. Już to robią. Przemysł holokaustu/holokitu im w tym pomaga. Mogą narzucać swoje opcje i nie liczą się z innymi, bo mają fałszywy osąd, że są narodem wybranym. Na razie to wiem, że są cholernie pazerni.
 • @kula Lis 68 15:42:12
  Pytam serio, czy sędzia może być pederastą ? Idę o zakład, że w polskich sądach zasiada cała masa pedos a także lesbijek. Oprócz oświadczeń majątkowych powinni składać oświadczenia dotyczące orientacji seksualnej. Wątpliwe, żeby sąd miał prawo podjąć taką decyzję. Sądy bezprawnie próbują rozszerzać zakres - SWOJEJ WŁADZY. Dyktatura kasty sędziowskiej jest absolutnie nie do przyjęcia. Niestety to są skutki decyzji Dudy i niepodpisania ustawy o sądach. Jakby miał jaja i ją podpisał, to byłby spokój, a tak jest to co było!!! LGBT, lewactwo i sądy, widać POdobieństwo!
 • @kula Lis 68 16:29:56
  A J. Stalin wiedząc o nienawiści części Żydów do Polków właśnie ich wysyłał do wprowadzenia władzy ludowej w Polsce. Byli straszni.
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 68 17:02:29
  Piszę o Żydach i ich Talmudzie i powtórzę: ta księga jest najbardziej rasistowska na świecie.
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 68 17:10:00
  Kukiz jaki jest taki jest, ale sam mówił, żeby oczyścić całkowicie sądownictwo i dac szansę młodym ludziom. Ziobro chciałw 2006 roku uwolnić zawody prawnicze. Nie zdążył i mam nadziję, że tego dokona w następnej kadencji.
  Pozdrawiam
 • LGBT nie odpuszcza. Chcą kolejnych zamieszek i krwi na ulicach? Rozpoczęły się przygotowania do Marszu Równości w Lublinie
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/06/parada_rownosci_warszawa.jpg
  Tzw. Parada Równości w Warszawie domagała się m.in. prawa do adopcji dzieci przez dewiantów. Foto: PAP

  Jeszcze nie opadły echa po marszu w Białymstoku, a już rozpoczyna się kolejna akcja promująca podobne wydarzenie, tym razem w Lublinie. Organizatorzy niezrażeni zeszłorocznymi zamieszkami, kolejny raz chcą wyjść na ulice miasta. Czy na pewno zależy im tylko na „pokojowym manifestowaniu”?

  Dokładamy wszelkich starań, aby każda i każdy z Was czuł się dobrze i bezpiecznie na naszym Marszu. Jest to naszym priorytetem – szczególnie po ostatnich wydarzeniach. Środki w dużej mierze zostaną przeznaczone na bezpieczeństwo – stwierdzają organizatorzy manifestacji w Lublinie.

  Warto przypomnieć, że na zeszłorocznym Marszu Równości doszło do starć pomiędzy uczestnikami manifestacji, kibicami i policją. W powietrzu latały petardy, kamienie, a nawet kostka brukowa z zabytkowego starego miasta.

  Ktoś, kto myśli, że organizatorzy nie mają świadomości kolejnych zamieszek, musi być wyjątkowo naiwny. Pewnym jest, że marsz początkowo będzie blokowany przez lokalnych polityków, którzy wielokrotnie wypowiadali się bardzo negatywnie na temat środowisk LGBT. Najprawdopodobniej wojewoda będzie starał się usilnie namówić prezydenta miasta, aby ten nie dopuścił do zgromadzenia.

  Nawet jeśli lokalni politycy nie zgodzą się na organizację marszu, to następnie sąd odrzuci takową decyzję. Marsz zostanie oficjalnie ogłoszony, a wokół niego pojawią się kontrmanifestacje.

  Pytanie brzmi – jak ostro będzie? Jednego możemy być pewni, wielu środowiskom politycznym i LGBT bardzo zależeć będzie na tym, aby zamieszki wymknęły się spod kontroli, miasto zostało zniszczone, a na ulicach polała się krew. Miejmy nadzieję, że ta prowokacja się nie uda.

  Źródło: SE.pl
 • @krzysztofjaw 17:37:01
  Od komuny 1946r ciągnie się linia żydokomuszych sędziów i ich potomków tzw resortowych dzieci i wnuków, to oni wydawali wyroki na podziemie niepodległościowe, to oni w szafach mieli legitymacje tajnego członka PZPR.
 • @kula Lis 68 18:10:14
  Rzygać mi się chce i tyle na ten temat. To jest anaturalne i chore, żeby 2% społeczeństwa narzucało swoje dewiacje pozostałym.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 17:35:07
  Promowanie ideologii LGBT powinno być ograniczone. Rząd powinien wypowiedzieć konwencję stambulską. Obecny obóz rządzący mówi dobitnie o suwerenności politycznej, o suwerenności energetycznej i o suwerenności militarnej. Ale powinien również mocno akcentować suwerenność kulturową. Ona jest równie ważna jak wymienione wcześniej aspekty suwerenności. Rząd jeżeli nie przed wyborami to po nich, powinien zająć jednoznaczne stanowisko i wypowiedzieć konwencję stambulską. Marsze służą wprowadzaniu antykultury i dewastacji porządku społecznego, moralnego i kulturowego. Wyrazem tej dewastacji jest dążenie do zniesienia instytucji małżeństwa i zmiana pojęcia małżeństwa. Nie chodzi nawet o ustanowienie związku homoseksualnego jako równorzędnego z małżeństwem. Ale o wprowadzenie tzw. związków polimorficznych, czyli zupełnie dowolnych związków, które w sposób jednoznaczny podważają rangę, wartość i godność instytucji małżeństwa. A skoro ta instytucja zostanie podważona, zostanie podważony pewien porządek społeczny. W naszych realiach konsekwencją podważenia tego porządku społecznego będzie na przykład konieczność zmiany Konstytucji. Promotorom ideologii LGBT chodzi o zachwianie społecznego, kulturowego i przede wszystkim moralnego porządku. Rząd jeżeli nie przed wyborami to po nich, powinien zająć jednoznaczne stanowisko i wypowiedzieć konwencję stambulską. Należy apelować do rządu, aby to zrobił. W Polsce jak najszybciej potrzebna jest ustawa zakazująca propagowania ideologii LGBT. Ustawodawco, nie śpij ! Skoro zakazano propagowania komunizmu czy faszyzmu, tak samo należy zakazać propagowania gender czy LGBT. PiS ma władze więc niech coś z tym robią ! Zakaz ideologi LGBT, zwykli ludzie będą karani przez sądy które są we władzy lgbt i PO jak tak dalej będzie szło...Gdzie jest dobra zmiana? Czy ona idzie drogą niemieckiej chadecji oraz brytyjskich konserwatystów, którzy popierają już większość wynaturzeń seksualnych?
 • @kula Lis 68 19:23:49
  Mało tego, to Żydzi komunistyczni rozstrzeliwali naszych w Katyniu.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 17:35:07
  Kiedy PO w 2015r. wprowadzało Konwencję Stambulską to PiS był bardzo przeciwny. 33min25sek. na filmie

  https://www.youtube.com/watch?v=jIpnZzEbxCQ
 • @krzysztofjaw 19:27:25
  Tolerowanie lewactwa w każdej postaci i pedalstwa tak właśnie się kończy. Postawienie wszystkiego "na nogi" i przywrócenie normalności będzie bardzo trudne. Przez lata lansowany przez lewusów model rodziny 2+1 spowodował zapaść demograficzną na terenie całej Europy, rozluźnienie więzi rodzinnych i wyścig szczurów za forsą. Idioci nie myśląc o tym co się dzieje, zamiast szukać rozwiązań postanowili pomóc ciapatym opanować Europę a teraz, jakby wszystkich plag było mało promocja pedalstwa w każdej postaci idzie pełną parą. Ludzie opamiętajcie się! Na jesieni załatwmy tych bydlaków kartką wyborczą raz na zawsze!
 • @@@@!
  Aleksandra Kołłątaj, radziecka prekursorka LGBT z czasów Lenina. https://histmag.org/Aleksandra-Kollontaj-komunistyczna-apostolka-wolnej-milosci-5346
 • tylko PRL
  pedalskie i inne zboczone ruchy wywodza sie z twojego zgnilego moralnie ukochanego kraju - USA!!! i nie maja nic wspolnego z ruchem socjalistycznym - ty widziales zeby "za komuny" - czyli w okresie najwiekszego polkiego prosperity - ktos obnosil sie z tym ze jest pedalem? - dostal by albo po ryju od srodowiska albo palami od zomowcow i bylo by "po tolerancji"...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej