Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
598 postów 1535 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Nie mam czasu ani chęci, żeby pisać o blogerze "Echo24"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnie notki tegoż blogera są dla mnie mocno zaskakujące i już sam nie wiem jak się do nich mam odnosić

Tym bardziej, że odnosi się do PiS, jako niemal kasandrycznej partii, która zmierza prawie do czasów PRL, kiedy to PZPR narzucała narodowi polskiemu wszystko to, co chcieli komuniści moskiewscy i polscy. Ów bloger przewiduje katastrofę, jeśli PiS zdobędzie większość konstytucyjną.

 

Tym komunistyczną spadkobiercą była w większości cała III RP i tylko to jest faktem niezaprzeczalnym. A reszta... (...), (...), (...).

 

Nie ma o czym pisać ani mówić, bo ostatnie notki tegoż blogera są dla mnie mocno zaskakujące i już sam nie wiem jak się do nich mam odnosić. Czyżby Krzysztof Pasierbiewicz chciał, aby do władzy wróciła PO? A może to tylko wybujałe ego i megalomania blogera Krzysztofa Pasierbiewicza, doktora (a jakże) i byłego wykładowcy akademickiego.

 

Żeby nie było niedomówień. Krytykuję go za jego posty i ich treść oraz jego postawę, i nie jest to krytyka ad personam tylko ad meritum, bowiem zwycięstwo konstytucyjne PiS pozwoli nam na już kompletne zreformowanie naszego państwa i uchwalenie nowej Konstytucji, której na dziś rodowód sięga komunisty A. Kwaśniewskiego.

 

Kiedyś "Echo24" pisał naprawdę rozsądnie za co go ceniłem a teraz (...), (...), (...).

 

To wszystko i już więcej nie będę się wypowiadał na temat jego postawy, poglądów i opinii.

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ja już od dłuszszego czasu nie czytam jego sensacyjno-fantastycznych wypocin.Nie wchodzę nie czytam i nie komentuję.

  I ten niezrównoważony osobnik śmie siebie nazywać gorącym katolikiem i patriotą kiedy jego postępowanie bardzo odbiega od wartości chrześcijańskich i patriotycznych.Ostatnio skumał się z partią zboczeńców niejakiego Biedronia chwaląc ich w niebogłosy .OHYDA!!
 • @Autor
  Niech Pan sobie daruje; Pasierbiewicz jest z Krakowa , do tego - z UJ.
  I wszystko jasne. Tam tak mają.
 • @matterhorn 08:32:46
  On się kiedyś chwalił ile to on "przeleciał kobiet". Obrzydlistwo.
  Pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:41:16
  Wszędzie na uczelniach jest to samo, z wyłączeniem niektórych, jak tą założoną przez ojca Rydzyka.
  Pozdrawiam
 • PiSu w żadnym wypadku nie należy zestawiać z PZPR
  PiS jest czymś dużo dużo gorszym. PiS jest powrotem to stalinizmu, bo w istocie pan Kaczyński jest synem stalinówki, a jego podobieństwo do stalinowskiego siepacza Świątkowskiego (oficjalna rodzina) jest uderzające. Przy czym kompletnie niepodobny jest do własnego, rzekomo, ojca.
  Ale nie samo stalinowskie pochodzenie jest najgorsze.
  To poprostu nie jest Polak w najmniejszym nawet stopniu.
  I to też nie jest jeszcze najgorsze.

  Braciszkowie Kaczyńscy to jestem najgorsza możliwa mieszanka, syjonisty, stalinowców, szachrajów. Ludzi bardzo niebezpiecznych tak dla jednostek, jak i całego narodu polskiego.
  Musi mieć to jakiś związek - powiązanie z Macierzą Nierządu i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi. Bo to jest niemożliwe by tylko garstka bystrych ludzi dostrzegała prawdę, a reszta zachowuje się jak zaczarowani.

  Ludzie z PZPR z powodu swojej przynależności do tej ,,partii", wcale nie muszą być z tego powodu stygmatyzowani. Np pan aktor Filipski przynależał i ja mu tego nie wyrzuciłem. PZPR i ludzie z nią związani byli naprawdę ludźmi odpowiedzialnymi za naród i jednostkę. Ci teraz pier#*#* non-stop o wolności, są wybitnymi skurczybykami którzy odpowiadają za CAŁKOWITE odwrócenie znaczenia pojęć którymi szafują!

  Solidarność - nie ma żadnej solidarności. Każdy skurczybyk u władzy sra na solidaryzowanie się z kimkolwiek, chyba że z innymi bandytami.

  Praworządność - na komisariatach po 1989r zatłuczono lub zabito w inny sposób już ze 60 ,,Pyjasow". Nie ma żadnej odpowiedzialności, bo jak nazwać to co się stało z p.Stachowiakiem i to co spotkało zwyrodnialców w mundurach? Gdyby nie praca dziennikarzy śledczych, to nawet owych śmiesznych ,,kar" po 2lata i półtora roku ci bandyci by nie dostali. Co tam robiła Klempa na tym komisariacie, oddelegowana przez szeregowego posła?

  Prawo - wiadomo jak wygląda prawo w/g synów stalinówki. Była potrzeba pokazać się jako mocny prokurator to się wpakowało niewinnego młodzieńca na ćwiarę za kraty. Sprzedało się m.in J.Brzeską handlarzom kamienicami, a ona sama robiła za dużo szumu więc musiała zginąć. Służby w tym policja i prokuratura od samego początku zajęte zacieraniem śladów (!) i kierowaniem śledztwa na manowce. Łemek Ziobro zapowiedział że wznawia śledztwo, że mafia ma się zacząć bać i po tej zapowiedzi znów zboczeńcy wzięli w obroty córkę zamordowanej i wmawiają jej morderstwo!

  Dalej to już mi się nie chce pisać. Siły mi brak.


  Sprawiedliwość - nie ma żadnej i nie będzie! Właśnie owe śledztwo o tym świadczy!

  Zmiany w KPK wymyślane przez dyniogłowego Łemka przewidują prowadzenie przewodu sądowego pod usprawiedliwioną nieobecność podsądnego i/lub obrońcy!  Kiedy ślepy prowadzi ślepego, to obaj w dół wpadną!
 • @Oracz 09:34:46
  "PiS jest powrotem to stalinizmu"

  To raczej niemożliwe. Po pierwsze stalinizm miał zdefiniowaną ideologię, fundamentalnie przeciwstawną zachodniemu systemowi, po drugie miał żarliwą kadrę. Ale PiS może ewoluować w kierunku linii Orbana czy Erdogana.
 • Nie rozumiem w czym jest problem...
  Czy tu ktoś jest odpowiedzialny w jakiś sposób za "Echo24", a może on żyje na koszt p. Autora i innych p. Blogierów? A może kandyduje na jakieś polityczne stanowisko i ważne są jego poglądy?
  Jeżeli żadna z tych okoliczności nie zachodzi, to pisanie o "Echo24" jest zwykłym plotkowaniem i należy to uznać za zwyczajny "magiel".
 • @krzysztofjaw 09:12:58
  Czytam, że Vega najnowszym filmem rozwali PIS.

  Podejrzewam, że dla partii Kaczyńskiego bardziej groźne byłyby Kopciuszek i Epoka Lodowcowa 3.

  8-)))))
  pzdr.

  ps.
  A nawet Kaczka Dziwaczka.
 • @Anna-PK 18:46:25
  To nie jest tak. Po prostu mnie wkurza i to było powodem napisania tej krótkiej notki.
  P\dr
 • @krzysztofjaw 20:22:15
  Nie ma przymusu aby czytać wszystko co "Echo24" pisze, a już nie można tworzyć grupy do walki i "linczowania".

  "Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad..."
 • @Husky 18:55:45
  Vega cwaniak ma dobrą reklamę. I z obozu postępu i z obozu PiS owskie go.
 • @zbig71 21:07:52
  To juz po ptokach
  albo po PISie

  8-)))))
  pzdr
 • @
  Fajny ten poniedziałek.
  Bolesław musi przeprosić Kaczyńskiego.
  Nawet OTUA nie pomogła.

  8-)))))

  pzdr.
 • Autor
  Słyszę że POlszewicy wracają do TVP. I bardzo dobrze!
  Wystarczy pozwolić im mówić

  8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/EAFD8vGXUAABo2A.jpg
 • @Husky 21:45:47
  Bolek już odleciał totalnie. Żyje przeszłością i mu się wydaje, że ma jakiś zbawienny wpływ na Polaków. Nie ma. I tyle w temacie zgorzkniałego staruszka.
  Pozdrawiam
 • Ziemkiewicz: dlaczego nie ustajecie w szczuciu, peowska kreaturo?
  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/ziemek_46_1_3.jpg

  Publicysta "Do Rzeczy" w emocjonalnym wpisie. Co tak oburzyło Rafała Ziemkiewicza? Okazuje się że Paweł Olszewski (PO) przypisał rządowi odpowiedzialność za... akty nienawiści i pobicia podczas Parad Równości.

  "Obecna władza w sposób niedopuszczalny toleruje i przyzwala na akty nienawiści, a nawet pobicia. Wystarczy inaczej wyglądać, inaczej myśleć, czy być innej orientacji seksualnej. Na to nie ma i nie będzie przyzwolenia. STOP przemocy" – napisał poseł PO na Twitterze.

  Co na to Rafał Ziemkiewicz? "Już dwóch 'pisowców' zostało zamordowanych przez bandytów podjudzonych waszą propagandą nienawiści – śp. Marek Rosiak i Paweł Kulczak. Rozumiem, że to wciąż za mało i dlatego wciąż nie ustajecie w szczuciu, peowska kreaturo?".


  http://telewizjarepublika.pl/ziemkiewicz-dlaczego-wciaz-nie-ustajecie-w-szczuciu-peowska-kreaturo,82806.html
 • Ta ameba dostała taki przekaz dnia sms-em z rozdzielnika do rozpowszechnienia.
  Ameba umysłowa nie kupiła chleba w sobotę, więc w niehandlową niedzielę zostala bez!
  Ameba wie kto jest winny i na pewno nie jest to sama Ameba!

  https://pbs.twimg.com/media/EAAfcKdXYAEBMH0.jpg

  Przypomniał mi się taki jeden Przemek z Opola na TT,który 3 dni siedział w domu z rodziną bez prądu bo mu PIS bezpieczniki zamknął w Castoramie.
  A wymyślający je stratedzy POKO tak oceniają swoich wyborców.

  8-))))))0

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej