Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Uczmy się patriotyzmu od Żydów...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izrael niech będzie wzorem dla Polaków. Bądźmy takimi patriotaami jak Izraelczycy. Kochajmy polski naród i polskie państwo tak jak Żydzi kochają żydowski naród i żydowskie państwo.

 Polsce potrzeba obecnie patriotyzmu, patriotyzmu dnia codziennego wyrażającego się niemalże bezwarunkowym umiłowaniem Ojczyzny... Tylko taki patriotyzm, oparty na pamięci o naszej przeszłości i teraźniejszych propolskich postawach, może być szansą na przetrwanie naszej Ojczyzny. I musimy ten patriotyzm pielęgnować, bo kolejna Targowica może już ostatecznie usunąć nasze państwo z mapy świata.

 
Niestety... Przez 30 lat skutecznie oduczono młode pokolenia tradycyjnie polskich postaw patriotycznych. Młodzi ludzie nie mają określonego wzorca takich zachowań. Wpojono im, że ów patriotyzm to anachronizm, zaściankowość i uwstecznianie światowego postępu.  Zrobiono wiele, aby ośmieszyć polskość, tradycję i przywiązanie do narodowych wartości... Ale jest też dobra wiadomość: w tym zalewie lewactwa Polacy w większości go nie toleruję, a wśród młodych Polaków coraz częściej się budzi ów patriotyzm, i to jest jedyna nadzieja, bi Ci młodzi już niedługo będą decydować o obliczu naszego kraju. Coraz też więcej jest osób należących do powstających stowarzyszeń patriotycznych, związków strzeleckich czy  organizacji paramilitarnych. Że ten patriotyzm jest coraz szerszy dobitnie świadczy np. fakt sukcesu nowej formacji zbrojnej, czyli Wojsk Obrony Terytorialnej.
 
Ale jest jeszcze wiele do zrobienia, bo nie tak łatwo zmienić mentalność narodu w kierunku patriotyzmu po latach komuny i III RP. I też nie jest łatwo  - ze względu na długi okres - wykreować nowe, propolskie i patriotyczne elity. I niestety, lub stety proces ten należy przyspieszyć radykalnie.
 
Mam zatem do zaproponowania wzorzec patriotyzmu, którego podstawowe elementy możemy zaszczepić na polski, dziewiczy grunt. Niech Polacy uczą się patriotyzmu od najlepszych, uczą się od Żydów! Niech Izrael stanie się wzorem dla tych Polaków, którzy dziś uważają, że patriotyzm jest im niepotrzebny!
 
Przecież właśnie Izrael jest dziś państwem, w którym zachowania patriotyczne jego obywateli są cenione bardzo wysoko a wielu rozsianych po świecie Żydów zawsze cechuje się niemal szowinistycznymi poglądami na swój naród i swoje państwo.  I jest to na świecie postrzegane bardzo pozytywnie i chyba dlatego tak silną pozycję (nie tylko ekonomiczną) posiadają Żydzi. Właśnie chyba dlatego, że są patriotami i miłują ponad wszystko własne państwo, swoją wiarę i własny naród!
 
Izrael niech będzie wzorem dla Polaków. Bądźmy takimi patriotaami jak Izraelczycy. Kochajmy polski naród i polskie państwo tak jak Żydzi kochają żydowski naród i żydowskie państwo.  Szanujmy naszą wiarę katolicką tak jak Żydzi szanują swój judaizm czy syjonizm talmudyczno-rabiniczny. Walczmy o dobre imię Polski tak jak Żydzi walczą o dobre imię ich państwa... Skopiujmy ich patriotyzm. Stwórzmy swoje własne polskie "przedsiębiorstwo" na wzór ich "przedsiębiorstwa Holocaust". Niech nasze organizacje patriotyczne i rząd ścigają na całym świecie antypolskie działania na wzór organizacji żydowskich i niech żądają milionowych odszkodowań za szaklowanie naszego dobrego imienia... tak jak to robią Żydzi.  Dbajmy o to, aby najwyższe funkcje państwowe i samorządowe pełnili rodowici Polacy, tak jak takie funkcje w Izraelu pełnią tylko rodowici Żydzi. Bądźmy narodowymi nacjonalistami w pozytywnym tego sensie, takimi jakimi są Żydzi w Izraelu i na całym świecie, ale nie może to być szowinizm, bo nasza kultura i wiara nigdy nie ma i nie miała żadnego związku z szowinizmem.
 
Nikt przeto na świecie nie będzie mógł nam tedy zarzucić, że jesteśmy "faszystami", skoro przecież kopiować będziemy zachowania wspaniałych i szanowanych powszechnie Żydów... mając oczywiście jako odniesienie naszą Ojczyznę, naszą Polskę!
 
Jeżeli my - Polacy będziemy takimi patriotami i piewcami własnego narodu jak Żydzi, to Polska nigdy nie zginie i może stać się jednym z najzamożniejszych i najbardziej liczących się krajów w Europie...
 
Oczywiście nie możemy skopiować tego, co jest absolutnie obce naszej polskiej tradycji, kulturze, chrześcijańskiej wierze i odwiecznej tolerancji...Na pewno u nas nie będziemy prześladować innych... tworząc dla niech np. getta...
 
Nasza łacińska i chrześcijańska cywilizacja jest skrajnie odmienna od cywilizacji żydowskiej, dlatego też to implementowanie żydowskiego patriotyzmu winno być ograniczone i nie przybierać ichnich form szowinizmu oraz braku tolerancji dla innych. Zresztą polska tolerancja cechuje nas jako Polaków, choć nie raz jesteśmy zbyt tolerancyjni i to wielokrotnie w historii kończyło się dla nas bardzo źle.
 
Ostatnio cały czas poznaję żydowski Talmud i nie wyobrażam sobie, aby jego obszar i treści tam zawarte były kopiowane w Polsce w całości,  nie mniej jednak nawet niektóre  tam zawarte patriotyczne rozwiązania możemy zaimplementować dla budowy tegoż patriotyzmu w Polsce.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • autor
  Jak WPS-y to przeczytajomm
  To bedzie sie dzialo

  8-))))))
  pzdr.
  5*
 • @Husky 15:33:39
  :) No i dobrze bo lubię dyskusje.
  Pzdr
 • 12 Izraelczyków zgwałciło 19-letnią Brytyjkę na Cyprze
  Izraelczycy spędzali wakacje przed rozpoczęciem obowiązkowej służby wojskowej, donosi The Jerusalem Post .

  https://www.independent.co.uk/news/uk/crime/ayia-napa-rape-teenager-cyprus-police-arrests-israel-a9009926.html
 • Wujku "dobra rada" ;
  cyt.: "Uczmy się patriotyzmu od Żydów..."

  Jak dla mnie, to brzmi to mniej więcej tak przewrotnie jak: Uczmy się wartości rodzinnych od rodziny Gambino z Nowego Jorku.
 • @Nibiru 15:49:31
  raczej Adamowicza z Gdanska

  8-)))))
 • @autor @ALL (zapowiedz)
  Pozwolę sobie za monet i tutaj, wkleić kopie moich 2 komentarzy, ktore zamieściłem pod bliźniaczą tej notce na portalu Salon24.pl

  Niestety jednak, jak widać (a widać!) zamieszczonych w miejscu, gdzie wartościowe teksty (jak powyższy) nie są już od dawna eksponowane na stronie głównej tamtego portalu.

  Stronie, zapełnionej zazwyczaj bzdurami, bzdurkami, oraz andronami takich blogerów, jak dla przykładu KU-kumaty @echo24.

  Co jest b/smutne, ale jakże przecież niestety prawdziwe.
 • Zapowiedziane kopie komentarzy
  @ Autor @ALL

  Niewiele można-by do powyższego tekstu dodać i praktycznie nic ując.

  Z tego, co można by i należałoby dodać, najważniejszą jest kwestia, samego podejścia do uzyskania stanu BEZPIECZEŃSTWA!

  Nieustannego dążenia do zwiększenia, na końcu zaś zagwarantowania stanu bezpieczeństwa granic i terytorium Polski!

  Poniesienie znacznie większych kosztów, nie powinno być tu problemem i przeszkodą.

  Cena za stan niepodległości i suwerenności z natury rzeczy zawsze jest wysoka.

  Obecna sytuacja jest skandaliczna w tej kwestii i wymiarze.

  Polska jest praktycznie bezbronna i nasi "sąsiedzi" to widzą i doskonale o Polski niemocy wiedzą.

  O tym, jak nie można polegać jedynie na sojuszach i sojusznikach - komu jak komu , ale Polakom - nie powinno być żadnej potrzeby i konieczności przypominać.

  Jest jednak inaczej i to właśnie stanowi głównie o zdradzie narodowego interesu przez rządzących obecnie i wcześniej.

  Skandalicznym jest obecny stan - praktycznie zupełnej bezbronności Polski - i to od już od 30 lat!

  Tak jest = bowiem to +/- 30 lat temu zaczęto rozmontowywać Polskie Siły Zbrojne.

  Jest rok 2019 i proces ten nie nie ulega zmianie, bo -------> praktycznie i NIC SIĘ NIE ZMIENIA!

  Miliardy zostaną wkrótce wydane, jednakże, zapewni to jedynie większe bezpieczeństwo dla żołnierzy USA stacjonujących na polskim terytorium.

  Nic, NIC NIC NIC! ----> poza tym pobocznym aspektem - Polsce - w relacji do stanu braku armii zdolnej do obrony granic, terytorium i polskich obywateli (nie zaś amerykańskich żołnierzy) tak naprawdę nie dając.

  Tym smutnym akcentem i skandalicznie tragicznym dla Polski faktem kończę.


  Z blogerskim pozdrowieniem
  Fatamorgan
 • @Fatamorgan 16:50:44
  No niestety o Żydach można pisać dobrze albo wcale. I to jest smutne, ale dla nas pouczające
  Pozdrawiam
 • Kopia 2 z zapowiedzianych komentarzy
  @ Autor @ALL

  Jeszcze jedno. Aby nie było żadnych wątpliwości co do moich słów i prawdziwych intencji.

  Komentarz powyższy napisałem będąc urodzonym i wychowanym (okres
  wczesnego dzieciństwa) w Polsce POLAKIEM - lecz żyjącym od ponad ćwierć wieku w USA obywatelem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

  Kochającym jednak zawsze ponad życie moją Pierwszą Ojczyznę!
 • @Husky 15:47:28
  Kiedyś była wielka afera z kupnem przez Żydów organów do przeszczepów i jak zwykle została zamieciona pod dywan.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 16:57:47
  O tak!

  Czego jak czego bowiem, ale praktycznie jawnych żydowskich manipulacji i spaczonej natury tamtego portalu, nie sposób jest nie zauważyć!
 • Informacja dla zainteresowanych
  Informuję, że w bardzo prosty i jasny sposób, całkowicie otwartym tekstem bez niedomówień, pozwoliłem sobie właśnie poruszyć jakże drażliwy dla tamtejszej Administracji - żydowski problem "Salonu" - w tej oto notce opublikowanej na portalu Salon24.pl

  https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/971102,dlaczego-na-sg-zapelnianej-andronami-echo-brakuje-miejsca-na-wartosciowe-teksty
 • @Fatamorgan 17:55:48
  Dziękuję i przeczytałem a echo to w ogóle jest jakimś stetryczałym dziadkiem, który dziś pisze jakieś farmazony i jeszcze ma pretensje, że niektóra jego notki nie ma na SG salonu24. Podejrzewam go o jakąś megalomanię i mitomanię.
  Szkoda bo kiedyś nieźle pisał, ale lata upływają i na to nie można nic poradzić.
  Pozdrawiam
 • autor
  Żydowski ścierwojad ,śmieć,wyrób człekopodobny sekielski zbiera kasę na kolejny film o pedofilii w polskim kościele ze św. Janem Pawłem w tle!
  Film o tytule "Zabawa w chowanego" ma być jeszcze bardziej wstrząsający, jeszcze bardziej szokujący.
  Ukaże się tuż przed wyborami, w październiku

  https://pbs.twimg.com/media/D_22L75WkAUzOnG.jpg
 • @Husky 20:14:20
  S. Wyszyński stwierdzał onegdaj, że Polskę można pokonać jedynie poprzez atak na KK i dziś taką furię ataku na KK można zobaczyć.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 20:19:33
  Piękne...
  tylko jak temu ścierwojadowi i zarazem debilowi przekazać, że jest debilem, nie używając słowa DEBIL
  pzdr.
  8-)))))
 • @Husky 20:28:41
  Ja wiele razy szukam fraz omijających określonych temat, ale trafnych. Coś w podobie satyry za komuny, gdzie trzeba było ominąć cenzurę. Dziś satyra jest prymitywna i bezpośrednia. Ludzie śmieją się z jakiegoś bezpośredniego gówna i ludziom się to podoba. Szkoda, że jesteśmy coraz mniej wykształceni, ale to wina całej III RP i postępu techniczno-technologicznego (internet, smartfony, wikipedia i inne). Dziś już nikt z młodych nie pisze listów, wszystko jest wyrażane jakąś buźką i to tyle. Wytszymują w tekstach tylko kilka akapitów, w ogóle nie wgłębiając w treść książki czy artykułu. Przykre
  Pozdrawiam
 • O takich metodach politycznej walki jak żyję jeszcze nie słyszałem!
  Szubartowicz z GóWna koszernego :

  https://pbs.twimg.com/media/D_3DxpvXYAA-MM6.jpg
 • @krzysztofjaw 22:18:57
  19 VII 1946 "Ludzie Honoru" otaczają pod Bestwiną Polskich Powstańców z Kompani "Burza" NSZ Śp.Sierż.Romualda Czarneckiego ps."Pikolo".Mordują dowódcę,zwłoki obkładają Ryngrafami z Matką Boską i robią zdjęcia.Wieczna Chwała Bohaterom ! Hańba UB-eckim zbrodniarzom !
  Wyklęta Pamięć

  https://pbs.twimg.com/media/D_3OE8KXYAgwUMB.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D_3OE8NXkAEOXNT.jpg
 • @Husky 22:28:07
  O ku..wa i tyle mam do powiedzenia a L. Balcerowicz w ogóle nie powinien się wypowiadać, bo to szambo jakich mało.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 23:52:33
  To "dziennikarz"....... z dyplomem
  Ciekaw jestem gdzie i za ile go kupił
  Bazar?

  8-)))))
  pzdr.
 • @krzysztofjaw 23:52:33
  W/g Szubartowicza to ..
  Bicie konia wzmacnia krew, wtedy leming czuje się jak lew

  8-))))))
  pzdr.
  Dobranoc
 • @Husky 00:15:28
  Tragiczne, bardzo tragiczne a oni mówią, że to PIS jest zidiociały. Niech spojrzą sobie refleksyjnie w lustro... tam zobaczą prawdziwych infantylnych i pustych kolesi.
  Pzdr
 • Ja bym powiedział tak:
  żydzi uczcie się od Polaków empatii,
  bo dzięki nam istniejecie
  jeszcze na tym świecie !
 • Źle pojmujecie patriotyzm xD
  20-procentowa katolicka mniejszość narodowa nie rozumie co to jest patriotyzm.
  W chrześcijaństwie nie ma lokalnego patriotyzmu. Nie ma preferencji swojej narodowości nad innymi albo nad innymi rasami czy o zielonych albo niebieskich oczach.
  Chrześcijaństwo jest ponadnarodową strukturą.
  Te wszelkie bitwy kibolskie, ten lokalny patriotyzm, polski niemiecki... takie zachowania są bliżej faszyzmu aniżeli patriotyzmu. "polska dla polaków" to hasło zdradzieckie, izolujące i ośmieszające kraj. Wygląda na to, że za tym wielowiekowym patriotyzmem stoi ... diabeł xD...
  To oczywiście nie oznacza że polak nie różni się od okolicy i nie ma swojego stylu. I nie oznacza, że można wszystkim nacjom bezgranicznie ufać.
  W Polsce kościół kat hodował polski patriotyzm... zaraz za granicą.. hodowali niemiecki, francuski, i każdy inny patriotyzm. Wygląda na to, że kościół katolicki pośrednio odpowiada za wojny i podziały narodowe. Pasą patriotyzm lokalny i udają przyjacieli. Z tej strony granicy polskich, ale z drugiej już to są przyjaciele wrogów. Taki jest ten kościół kat.
  Poszukajcie, co polska zawdzięcza kościołówi kat. Znajdziecie jakieś farmazony. Poszukajcie jak zdradza kościół polskę... znajdziecie wielowiekową listę zdrady xD...
  Polska to również nie jest naród wybrany. Być może za lokalnym antysemityzmem stoi nauczanie kościoła kat (Jezusa"zabili żydzi", "powiesić judasza") chociaż bardziej prawdopodobne zdaje się zatrudnianie armii troli aby zniszczyć polskę. Mamy za sobą 30 lat rządów katolickich i tak źle jeszcze dawno nie było (sytuacja ma wiele odnoszeń do II wojny światowej).
  Myślę że gdyby polski kościół nauczyć przestrzegania prawa, być może polska by odżyła.
 • @krzysztofjaw 20:19:33
  Od wałęsy z matką boską ludzie kościoła katolickiego rozwalają rozkradają ten kraj aż do dziś.
  Atak na kościół kat może tylko uzdrowić polskę, a nie jej zadzkodzić. Nauki kościoła deprawują naród (rozgrzeszanie od wszystkiego, obgadywanie wszystkiego co nowe i nowoczesne, a jednocześnie samemu księża korzystają ze wszystkich najnowszych rozwiązań dla siebie)
  Grunwald był przykładem sądu bożego i Bóg rozstrzygnął na rzecz multi kulti. Obecność żydów w pl była wielkim bonusem historii, niestety obecnie zdaje się kraj staje się podobny do III Rzeszy niemieckiej.. zamiast brunatnych koszul czarne xD... A wszystkim kręci 20-procentowa mniejszość narodowa i jakiś prezes xD Za to krzyżów ci u nas dostatek.
  Polacy gniją w tym kraju, pół narodu nie poznaje zagranicy... bieda bieda praca na 3 etaty a na ojczyznę naród niewiele może liczyć.
  A przede wszystkim polska już jest pokonana - wszystko niemal co było do rozdrapania to już rozdrapane. Puszczę sam Jarosław z drużyną zamordował. O czym tu gadać? Nie głosuj na katolika, niech cię Bóg broni.
 • Sukcesorzy tych którzy Polskim patriotom strzelali w potylicę
  https://pbs.twimg.com/media/D_3OHAlXsAA8UTZ.jpg
 • @krzysztofjaw 15:36:05
  Po ewentualnym zwycięstwie czerwonych przewiduję:
  - 500+ dla każdego UBeka
  - 500 + dla każdego homo
  - 500 + dla każdego kto miał w rodzinie dziadka w Armii Budionnego idącej w 1920 roku na Warszawę.

  8-))))))
  pzdr.
 • 20 lipca 1946r w mieszkaniu przy ulicy Wróblewskiego 7 we Wrzeszczu
  funkcjonariusze UB aresztowali Danutę Siedzikównę "Inka" sanitariuszkę V Brygady Wileńskiej majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", członkinię szwadronów

  https://pbs.twimg.com/media/D_5rIL_XoAYEyKZ.jpg
 • Autor
  Tymczasem socjologiczny wróżbita z Czerskiej, mój ulubieniec Krzysztof Pacewicz, szanse lewicowej koalicji w wyborach ocenia na 10%-12%, a nawet - zapewne ku uciesze wielu koleżanek i kolegów z Goowna Wyborczego - na 15%.
 • @krzysztofjaw 16:57:47
  Czy idąc z europejskim postępem staropolskie ''**uj ci w dupę'' stało się już w niektórych kręgach normalnym, radosnym i ciepłym pozdrowieniem?

  8-))))))
  pzdr.
 • @Husky 12:01:32
  Ci co wykonywali wyrok, po prostu wykonywali rozkaz i ze brodnią sądowa nie musieli mieć nic wspólnego. Co innego ci którzy byli prokuratorami:


  https://pbs.twimg.com/media/D-3_4CaXsAAPL8k.jpg

  Tak jak dziś, ten młody ze zdjęcia jako prokurator generalny naciskał na prokuraturę by ta ukrywała przed sądem dowody niewinności, by można było posłać goja na ćwierć wieku do pudła i obtrąbić sukces. Cnoty przy tym nie stracił - wiadomo zawszedziewica (teraz i zawsze).  https://pbs.twimg.com/media/D-3_4CaXsAAPL8k.jpg

  Dlatego potem mógł bohatersko sprzedawać handlarzom roszczeń i czyścicielom kamienic Polaków i Polki. Jak ktoś za głośno krzyczał to się spalił w lesie i szlus.

  Teraz następny przygłup maltretuje córkę zamordowanej, znów jej brać prokuratorska wmawia że zamordowała i spaliła matkę. W końcu i ta albo sama padnie trupem, albo się jej delikatnie pomoże.
 • @Oracz 13:41:48
  W domu wszystko ok.?
 • @Oracz 13:41:48
  Liczysz na moc demokracji, co?
 • @ autor
  Gratulacje!!!
  "Ostatnio cały czas poznaję żydowski Talmud ".... tylko jak pan już zaczniesz "implementować" go w Polsce …. nie zapomnij pan w owym talmudzie zamienić miejscami słowa "goj" i "żyd".
  Bo w przeciwnym przypadku... zażydzisz pan Polskę ichnimi obyczajami.
 • Talmud
  "Ostatnio cały czas poznaję żydowski Talmud "

  W jakim wydaniu i tłumaczeniu? Które księgi?
 • Można naśladować np mistrzów skokow do wody skacząc do pustego basenu
  Albo nie wiedząc kogo i w jakim zakresie się naśladuje jak np prezessimus małpuje Piłsudskiego lub Stalina.
  "Żydzi" raczej w korzystnym dla nich zakresie naśladują patriotyzm polski ale gdy są pewni skutków jak Stalin gdy w obecności dyplomatów Hitlera naśladował ich "antysemityzm" wydając przez telefon rozkaz dla NKWD do "ataku na synagogę" czyli własne ministerstwo spraw zagranicznych Litwinowa i podległych mu jawnych żydów, którzy bulwersowali bardziej prostodusznych dyplomatów Hitlera. Prezessimus naśladował Stalina i umieścil w swych gebelsowskich kręgach podejrzeń (skutecznych choć bez sądowej mocy) Lepera i Giertycha (koalicjantów) a także niektórych ministrów .
  "Żydzi" pędzeni byli do Palestyny nędzą i prześladowaniami a bogatsi jak zając uciekający z granicy ZSRR na wieść, że tam kastrują wielbłądy (mieli racje gdyż większość z nich trafiała do krematoriów razem z biednymi).
  Ogolnie żydzi jeśli byli patriotami to jako Polacy http://telewidz.neon24.pl/post/149796,halina-birenbaum-kaplanka-kultu-z-holocaustycznych-selekcji
 • @Husky "Sukcesorzy tych którzy Polskim patriotom strzelali w potylicę... "Jakie to straszne czasy. Jeszcze wielu potomkow
  zbrodniarzy z Ludowego Wojska "polskiego" żyje.....niestety""  Co prawda, to prawda!!

  https://antykomunista.neon24.pl/post/149829,czy-taka-polska-jest-sprawiedliwa  https://m.neon24.pl/3920fbc20b9978acfcb3b220492f7464,14,0.jpg
  Bogumił Bogusław
 • @Krystyna Trzcińska 20:36:05 Naszych patriotów szczęście, że Hitler nie zdobył ZSRR
  GeneralPlanOst po zdobyciu ZSRR przewidywał deportacje wszystkich narodowości (także walczących po stronie niemiec) poza Niemcami za Ural Odillo Globocnik dowodzący Akcją Reinhardt rozpoczął realizację niektórych elementów GeneralPlan Ost na Zamojszczyźnie w ramach sabotowania dowodzonej przez siebie Akcji Reinhard gdy w grupie niemieckich homoseksualistów trzymających wladzę w Reichu Hitlera preważało przekonanie , że "endlosung" (holocaust) żydowskiej ludności przyniosł więcej szkód niż korzyści. Polacy jako narodowość ostatnia w rankingu hitlerowskim mieli na miejscu ulegać największej zagładzie a za Ural być wysiedlani w malych grupach pomiędzy narodowościami lepszymi jak Czesi, Ukraińcy, Rosjanie, Litwini (wówczas przważnie popolscy nowolitwini) Horwaci itd.
  W LWP slużyli wszyscy Polacy śpiewając pieśni Tadeusza Sygietyńskiego i innych nASZYCH KOMPOZYTORÓW.
  Polacy chociaż najgorsi mieli jednak najbardziej otwartą drogę do niemieckosci nawet bez zaświadczeń Hitlera o pochodzeniu jako niślubne dziecko nieznanego oficera pruskiego więc nie wszystkich patriotów dotyczył GeneralPlanOst.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej