Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Jubileusz pięćsetki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielu moich czytelników uważa mnie za "pisiora", ale jestem daleki od takiego "szufladkowania"

Husky wspomniał mi dzisiaj, że obchodzę jubileusz 500 postów, które opublikoałem na NEonie24. Szczerze przyznam, że nawet o tym nie pamiętałem i nie śledziłem moich statystyk. Ale dziękuję wszystkim blogerom i komentatorom, że w jakiś sposób moje notki do nich docierają. 

Być może nieraz się różnimy w poglądach na różne tematy społeczno-polityczne, bo to jest charakterystyka tego forum, który ma być dla wszystkich, którzy patriotyzm mają w sercu i możemy się pięknie i merytorycznie różnić. Zresztą dyskusje zawsze są inspirujące intelektualnie i mogą doprowadzić nawet do zmiany naszego poglądu. I dobrze. 

Przez 10 lat mojego blogowania ogółem napisałem około 2000 postów na różnych forach i to niezależnie czy były lewicowe czy prawicowe. Na niektórych, wrażych portalach,  zostalem całkowicie zbanowany, szczególnie tych, co mają Polskę w "głębokim poważaniu" i nie identyfikują się z polskością. 

Często też bywałem okrzyknięty "antysemitą", chociaż nie akceptuję tylko rabiniczno-talmudycznego pojmowania świata i religii - ideologii syjo-tamudycznej. Pamiętam czasy, że niejaki Henryk.P ścigał mnie wszędzie i zarzucał mi  właśnie antysemityzm, ale się wybroniłem, bo niestety o Żydach można pisać dobrze, albo wcale i to jest przykre. 

Przez te 10 lat zmieniło się wiele rzeczy. Już nie ma anonimowości w sieci i kto chce i tak może odkryć nasze pesonalia. Smartfony są już powszechne i młodzi ludzie nie wyobrażają sobie istnienia bez nich.  Skończyły się czasy pisania listów, bo teraz wystarczy jakaś buźka z odpowiednią miną wyrażającą uczucia. Czytamy naprawdę mało, a przecież książki są najleszą formą poznawanie wiedzy i oglądu rzeczywistości. Diś tą wiedzę młodzi ludzie czerpią li tylko z Wikipedii lub forach, gdzie są streszczenia lektur szkolnych. To też jest smutne.

Nasi politycy nie odbiegają zanadto od młodych ludzi, chociaż są wyjątki, ale potwierdzące regułę. Szczególnie dotyczy to obszarów partyjnych kręgów lewicowo-centrowych. To są ludzie na wskroś prymitywni i są abnegatami, mitomanami czy cynikami. Kiedyś stworzyłem mój neologizm: " egocentroizm", który był stworzony na potrzebę określenia zjawiska jednoczesnego występowania egoizmu, egocentryzmu i cynizmu spowitych mgłą egotyzmu. I wielu ludzi i polityków cechuje ten egocentroizm. I to też jest przykre. 

Od zawsze też uważałem, że Unia Europejska to ZSRE, czyli Związek Socjalistycznych Republik Europejskich na wzór dawnego ZSRR. I mam tylko nadzieję, że szybko się rozpadnie jak sowiecki komunizm a Polska może na tym jedynie zyskać. Byłem zawsze przeciwny wstąpieniu Polski do tego lewackiego eurokołchozu, który staje się nawet gorszy od sowieckiego, bo zabija duchowo i manipuluje ludźmi. Europa Ojczyzn TAK, jedno Państwo Europejskie NIE. Warto powrocić do korzeni powstania EWG i na tym budować przyszłość Europy. 

Jestem też przeciwny płaceniu jakichkolwiek odszodowań dla Żydów, co znaczy, że jestem przeciwny amrykańskiej ustawie 447, która może umożliwić Żydom bezspadkowe odebranie naszego, polskiego majątku. Jestem za przyjęciem w Polsce ustawy zabraniającej płacenia odszkodowań Żydom, tym bardziej, że są to roszczenia niezgodne z prawem polskim, ale i światowym.

Wielu moich czytelników i komentatorów uważa mnie za "pisiora", choć jestem daleki od takiego "szufladkowania". W moich poglądach raczej słaniam się do monarchizmu konstytucjonalnego, ale jestem realistąWielu moich czytelników i komentatorów uważa mnie za "pisiora", choć jestem daleki od takiego "szufladkowania". W moich poglądach raczej słaniam się do monarchizmu konstytucjonalnego, ale jestem realistą. Na dziś nie ma takiej możliwości abyśmy mieli króla. Nie chcę, aby w Polsce do władzy doszli złodzieje i antypolacy z PO i jej akolitów. Stąd - chcąc, czy nie chcąc - będę w najbliższych wyborach głosował na PiS, chociaż mam do tej partii wiele zastrzeżeń. Ale jest to partia wiarygodna i robi to, co obiecywała.

Uważm, że faktycznie w skali globalnej możemy się nagle obudzić i być pod władaniem Jednego Rządu Światowego NWO, dlatego też o tym piszę w swoich notkach, bo jest to pomysł żydowskich elit, któte uważają siebie z "naród wybrany", który ma rządzić światem. Masoneria, Iluminaci, bilderbergowie, komisje trójstronne, depopulacja ludzi do 500 milionów, aborcja, eutanazje, propagowanie LGBTQ i niszczenie państw narodowych oraz niszczenie rodzin... to wszystko zmierza do utworzenia NWO, co mnie osobiście przeraża. 

Staram się też oglądać na Yotube ważnych wykładów, filmów i prelekcji patriotów, które od razu kopiuję, bo szybko znikają, ale przeze mnie są możliwe do oglądania.

Mam też taki pomysł: stworzenie Związku Blogerów i Komentatorów na wzór SDP, choć to będzie trudne, bo chciałbym abyśmy byli z dziennikarzami "Za Pan Brat" a dziennikarze niechętnie na to patrzą. Ale spróbuję, bo mimo moich 51 lat mam jeszcze ochotę na zrobienie czegoś ważnego. 

I to wszystko w obszarze mojej pięćsetki. 

Pozdrawiam wszystkich, też moich adwersarzy

KOMENTARZE

 • Autor
  Tak siedzę i czytam jak ten jubileusz uczcić
  hmm
  ciekawa to lektura


  https://pbs.twimg.com/media/D_m9xjsWkAADsvf.jpg


  8-))))))))
  Pozdrawiam
 • @Husky 22:51:02
  Oj! Ciekawa, chociaż do Sowietów moskiewskich mam wdrukowaną niechęć. Sami Rosjanie nie są tacy źli.
  :))
 • @krzysztofjaw 22:55:17
  Rosjanie nie są źli.
  I to jest prawda
  8-))))
 • @autor
  "zastrzeżeń". Przez "ż", jak Żywiec. Ostatni wers szóstego akapitu. Bo wymienia się na "zastrzeGać". Proszę poprawić i wyrzucić ten komentarz.
 • To pogratulować i życzyć przy tym 500 jeszcze +
  Że PiSiorem jesteś, to prawda, ale niektóre PISiory bywają sympatyczne :)
  Również bywa wiele odcieni PiSiorstwa.
 • @staccato 08:34:26
  Nieraz człowiek może się pomylić za co przepraszam.
  Pozrawiam
 • @Zawisza Niebieski 11:55:38
  No trudno. Ja też mam wiele z pisiorstwa. Ale swoje autonomiczne poglądy mam.
  Pozdrawiam
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/D_qQjwPX4AEanFS.jpg
 • @Husky 16:20:01
  Oj, Bóg przesadził i to mocno. Fajne są te twoje zdjęcia.
  Pzdr

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej