Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Zdrajcy! Won z Polski i to już, natychmiast!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak wam się w Polsce i jak wam się Polska nie podoba to wypieprzajcie z Polski do Waszej Europy. I nie zapomnijcie zabrać własnych żon i córek. Zostaną ubogacone...

 Dziś – o dziwo – króciutki jak dla mnie, ale emocjonalny tekst, choć to już i tak są emocje o spokojniejszym zabarwieniu niż dwa dni temu.

 
Pisałem od lat, że są Polacy i są antypolscy szubrawcy. Przyjąłem pogląd księcia J.A. Czartoryskiego, że tak naprawdę w Polsce są ludzie reprezentujący „partię polską” lub „partię antypolską”.
 
Dotąd też nie byłem tak radykalny jak Pan Wojciech Cejrowski, który od dawna mówi wszystkim przedstawicielom „partii antypolskiej” oraz spadkobiercom komunistów i postkomunistów: „won”!
 
Lecz są jednak takie momenty w życiu polskiego patrioty (ale i każdego innego kraju), które muszą uruchomić zachowania obronne i nawet poprzez mowę stawać się ostre i wyraziste.
 
Nie dziwię się antypolskim wyciom unijnych lewacko-komunistycznych i proniemieckich tzw. elit. Oni chcą po prostu trwać i zrobią wszystko, żeby w miarę uzyskiwania przez nasz kraj samodzielności i niezależności, tej duchowej, i tej gospodarczej nas po prostu stłamsić. I czym bardziej Polska będzie stawała się silna w każdym obszarze, tym oni będą coraz bardziej wyć i ujadać. Tym bardziej, że nawet ich społeczeństwa zaczynają dostrzegać, że są to najzwyklejsi a’la idioci, którzy w oparach alkoholu i narkotyków oraz „panienek do towarzystwa” sprowadzają islamską zagładę dla nich i całą Europę. 
 
Tych – wedle mnie – politycznych unijnych niemal kretynów nie ma co krytykować, bo pustka jest pustką a nawet na krytykę zasługuje jakaś wartość a poza tym… po co zajmować się nimi skoro nie mają z Polską nic wspólnego?
 
Ale… stwierdzam – wobec antypolskiej Rezolucji PE – że, aby wszyscy ci, którzy w moim kraju i w jakikolwiek sposób go reprezentując chcieli lub przyczynili się albo się cieszą z tej Rezolucji poszli won z Polski.
 
Wszyscy antypolacy i zdrajcy won z Polski!
 
Rzygam – jako Polak – na Was. 
 
Targowiczanie byli wieszani na ulicach Warszawy i nie tylko. AK zabijało zdrajców i szmalcowników w imię Rzeczpospolitej lub co najmniej w akcie łaski kobietom goliło głowy. Od samego początku państwa polskiego zdrada Polski i narodu polskiego była i do dzisiaj jest uważana też przez normalnych i zwykłych Polaków za największe szubrawstwo, które winno kończyć się nawet śmiercią a co najmniej długoletnim więzieniem. 
 
Tych radykalnych rozwiązań w sumie nie chcę, choć być może tak należałoby traktować współczesnych antypolaków i zdrajców.
 
Ale zdrajcy, antypolacy i szubrawcy, przedstawiciele "partii antypolskiej"!
 
Jak wam się w Polsce i jak wam się Polska nie podoba to wypieprzajcie z Polski do Waszej Europy. I nie zapomnijcie zabraćvwłasnych żon i córek. Zostaną ubogacone gwałtem ubogacających islamistów a jak się sprzeciwicie to Wasza głowa będzie ścięta i tyle.
 
Nie macie prawa nawet słowa powiedzieć w mojej i nie tylko mojej Polsce. Nie chcę Was widzieć publicznie, ale jedynie – za zdradę – za kratkami polskich więzień lub na wygnaniu…
 
Tak antypolscy zdrajcy: Panie D. Tusku i Panie G. Schetyno, tak antypolski zdrajco oraz niedouczony i śmieszny w każdej chwili Panie R. Petru, tak Panie J. Lewandowski, który powinieneś za działanie na szkodę państwa polskiego już od lat być za kratami i inne śmierdzące oraz zgniłe europejskie, i wewnątrzkrajowe „róże”.
 
Nie podoba się? To won z mojej Polski.
 
Wielu z Was – od polityków do celebrytów – zapowiadało, że wyjedzie jeżeli władzę w Polsce przejmą Polacy. 
 
I co? A gówno. Dalej tu siedzicie, bo wiecie, że gdzie indziej bylibyście nikim, anonimowymi i bezwartościowymi jednostkami. Bo nic sobą nie reprezentujecie polskiego, ani też przecież nic innego, które byłoby dowartościowane poza Polską. Dalej chcecie pasożytować na nas Polakach i jesteście antypolakami donoszącymi na „swój” kraj.
 
Nie, nie jesteście Polakami, jesteście antypolskimi ludzkimi karaluchami a karaluchy trzeba tępić, bo to najgorsze robactwo.
 
Pozdrawiam Polaków i tych z innych nacji, którzy mają polskość w sercu a zdrajcom na pohybel.
 
 
Krzysztof Jaworucki (bloger: krzysztofjaw]
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • hehe... i tak od wieków
  Mnie zebrało na sarkazm: Czy Kukliński to bohater czy zdrajca?
 • nie wiem, kto postawił niskie oceny - jacys zwolennicy janusza Kurwy-Lewandowskiego ...
  Ma Kolega rację - gonić te kurwy precz, niech sobie startują z Niemiec

  pozdr
 • chazary wszystkich opcji
  SLD-LSD,PO,PIS,Cveloczesne,Cody -won do ruskiej Republiki Birobidżan.
  Tam na mrozie zakończy się żywot chazarskiego łajna.
 • W kieszeni grandziarza Sorosa
  Europosłowie z listy płac Sorosa.

  Na liście jest dwustu dwudziestu sześciu(226) europosłów w tym wściekle atakujący Polskę Martin Schulz czy Guy Verhofstadt
  Z polskich eurodeputowanych to:

  - Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (PO)
  - Lidia Geringer de Oedenberg (SLD)
  - Andrzej Grzyb (PSL)
  - Bogusław Liberadzki (SLD)
  - Danuta Jałowiecka (PO)
 • Chyba jest jakaś procedura odwoływania euro...
  ...osłów i kto, KTO miałby się tym zająć ?
 • Ta targowica ma narodową tożsamość.
  Wystarczy zadać sobie pytanie który z tych "targowiczan" nie ma narodowych powiązań z globalną mafią żydowską ?
  A albo wprost który z nich nie jest ukorzenionym żydem.

  Reszta to proste wnioskowanie.
  Czyje interesy oni reprezentują, kim są a kogo tylko udają...

  To wprost wroga narodowi Polskiemu V kolumna globalnej mafii żydowskiej.
  Taka sama jak V kolumna Hitlera w II RP (przed wojną).
  Ich działania nie powinny budzić zdziwienia .. to wrogowie narodu Polskiego.
 • @ Autor
  "Tych radykalnych rozwiązań w sumie nie chcę, choć być może tak należałoby traktować współczesnych antypolaków i zdrajców. "

  Oj tam, oj tam... zaraz tam "radykalnych" - kara śmierci orzeczona przez niezawisły sąd to żadna tam radykalność. No ale niezawisłe sądy mamy opanowane przez "nadzwyczajną kastę" :-(

  I to w dodatku cieszącą się szczególnymi względami Endrju "veto" Du..y.

  5*
 • Dałam 5*, ale licznik sie nie ruszył
  To won z Polski to pobożne życzenia w sytuacji, kiedy nie rządzą prawdziwi (nie z nazwy) patrioci. Apele nikogo z Polski nie wygonią, potrzebne realne działania.
  Polecam przeczytanie komentarzy: http://prawy.pl/61136-janusz-lewandowski-zostanie-pozbawiony-krzyza-komandorskiego-orderu-odrodzenia-polski/#comment-5315462
 • @wercia 19:55:00
  Przy 15 głosach i po jednym dodanym głosie ma prawo się "nie ruszyć".
 • Wszystko to prawda!
  Trzeba tylko mieć świadomość, że jak już pogonimy z kraju wszystkich zdrajców to trzeba będzie zakładać nowe partie ale to raczej nie będzie tak trudne.
 • żydostwo to bezpaństwowcy kosmopolici ! WROGOWIE !!!
  Biedna ta Polska ! z jednej strony otacza nas gnój lewacko-żydowski który ma jeden cel ZNISZCZYĆ CYWILIZACJE EUROPEJSKĄ a w Polsce zniszczyć naszą białą Słowiańską rasę !

  z drugiej strony otacza nas świr żydowski anty Słowiański ! gnój lewacki jest grozny bo chce nasz Słowian zniszczyć

  a z drugiej strony świr pisowski chce naszej ZAGŁADY ! Waszczykowski Maciarewicz Duda to stronnicy wojny oni żyją tylko po to by służyć żydowskim bandytom z USA którym marzy się zlikwidowanie ROSJI !

  Słowianie ! Waszczykowski Duda Maciarewicz to zapach trupiego smrodu i kalectwa !

  Słowianie DOSYĆ DYKTATURY żydowskich KABOTYNÓW z lewa i prawa

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska Krajem NEUTRALNYM !!!!
 • @MacGregor 16:34:38
  Cała prawda o żydowskim złodzieju Lewandowskim vel. Aaronie Langmanie.

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/amber-gold-i-wszystkie-inne-glosne-afery-to-przy-tym-nic

  Rabowanie Polski część 1/2/3
  Janusz Lewandowski (żyd Aaron Langman). Geniusz destrukcji i grabieży polskiego majątku narodowego. Materiał dla osób chcących zasięgnąć podstawowej wiedzy ze sposobu grabieży majątku narodowego i destrukcji finansów państwa po 89 roku, przez wszystkie dotychczasowe partie polityczne znane młodszym jako PO, PSL, SLD, PiS, Nowoczesna (druga odsłona bandyctwa), Nowa Lewica itp... Przypominam, że los naszego kraju leży w waszych rękach szanowna młodzieży. Teraz macie 15,16,17 i więcej latek, a do następnych wyborów osiągniecie już możliwość głosowania i wyrażania swoich ideałów. Pamiętajcie, że tylko Polska Narodowa jest wstanie utrzymać nasz kraj w rękach prawdziwych Polaków i patriotów. O te naszą polską ziemie nasi dziadowie oddawali swoje życie w walce o wolną Polskę !!! Nigdy nie wolno wam o tym zapomnieć. Nie wolno wam się dać sprzedać kolorowej telewizji siejącej dezinformacje i lewackiemu zwyrodnieniu społeczeństwa.


  Czołem Wielkiej Polsce!
  https://drive.google.com/file/d/0B6nvUVODXBWxMXJBRVE3UFVjNlk/view

  https://plus.google.com/+RobertJ%C3%B3zefKUCHARYCZK76/posts/95Qc5nNNd3W


  Ps... Dlaczego ten żydowski szczur i "handlarz" majątkiem Polski jeszcze nie otrzymał zarzutów prokuratorskich za zniszczenie gospodarki podczas tzw. "reprywatyzacji" a w rzeczywistości okradzeniu i rozgrabieniu majątku narodowego ? Dlaczego nie ma procedury odwołania takiego szubrawcy oczerniającego i działającego świadomie na szkodę państwa które ponoć ma reprezentować ? Czyżby nadal obowiązywał układ: "wy nie ruszacie naszych , my nie ruszamy waszych"? Janusz Lewandowski alias Aaron Langman - syn sekretarza KW PZPR w Lublinie niech zacznie swoją karierę od początku. Od uczciwego zdania matury w II LO im, j. Zamoyskiego w Lublinie. Żyją świadkowie tego przekrętu. Za czasów okupacji hitlerowskiej do takich tzw. polaków jak Lewandowski alias Aaron Langman, Budka, Szetyna czy Tusk, etc.. przychodzili smutni panowie w długich płaszczach pod którymi mieli broń odczytywali krótki wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i walili z broni krótkiej prosto w łeb! Może by przywrócić jakże ten piękny obyczaj we współczesnej Polsce? Co wy na to? Każda próba zrzucenia żydowskiego jarzma to „faszyzm”…Eurokibucnik żyd Aaron Langman vel Lewandowski na forum eurokibucu. Za ile promil wartości ten eurokibucnik najpierw sprzeniewierzył polskie skarby narodowe ?! Dopóki Polacy nie rozliczą eurokibucników i różne sprzedajne mendy, nie osadzą ich w więzieniach, nie zażądają zwrotów wszystkiego tego, co sprzeniewierzyli tak długo oni nam jeszcze będą bruździć i pluć w twarz. Te ohydne typy tak mają !
 • Autorze..
  5*****!
 • WSZYSCY
  Bardzo dziękuję za komentarze i to zdecydowanie pozytywne. Przepraszam, że nie odpowiadam na bieżąco, ale korzystam gościnnie z laptopa i nie zawsze mogę śledzić na bieżąco dyskusję. Zmieni się to za jakieś dwa tygodnie.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Oczywiście, że większość partii antypolskiej od przedwojnia to albo chazarscy Żydzi albo filosemici, albo ludzie przez nich przekupieni. Są i naiwni Polacy myślący kategoriami antypolaków myśląc, że to kategorie polski. Tych mi jest żal, ale to już oni są straceni dla Polski. Ich nie nie da nawrócić
 • @Autor
  5* ..czasem trzeba dać upust emocjom..

  Podstawową przyczyną nieszczęść Polski jest konstytucja, która to definiuje Polaka jako obywatela Polski. Taki Olisadebe dostając polskie obywatelstwo stał się Polakiem, casus ten tyczy tysięcy Eskimosów, którym hurtowo daje się obywatelstwo polskie.

  Aaron Langman jako komisarz Jewrounii zgarnia 20.000Euro miesięcznie!
  Przecież nie za to, że jest "wybitnym" ekonomikiem transportu. On podobnie jak Izaak Blumenfeld, odbiera wynagrodzenie za dokonania. Czyściutki pieniądz, nie żadna łapówka, no i zapłacony przez głupich Gojów w składkach Jewrunijnych.

  perpetuum mobile ponoć nie istnieje, ale to kłamstwo!!!!!!!!!!!!!!!
  bo jak nazwać okradanie Gojów i przez nich za to wynagradzanie??
  Ten system finansowy rodem z Talmudu jest idealny, oczywiście czasem zdarzają się "wypadki" ale one są przekierowane wektorem siły na "wypadek" (Lincoln, Kennedy, Lepper itd..)

  Pozdrawiam nieoptymistycznie, bo Polska to atrapa, wydmuszka..
  Tu jest Polin :((((((
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  UE to Nowa wersja żydowskiego komunizmu. Obejrzyjcie hit z youtube Altiero Spinelli i Nowa Europa oraz Manifest z Ventotene. Na kanale historia sztuki Krzysztofa Karonia... Podaj dalej, bo UE ogłupia i zniewala. Unia pokazała, że nie potrafi być demokratyczna, nie potrafi respektować woli społeczeństw i chce tę wolę siłą narzucać. To wykwita w różne formy autorytarnego nacisku. Sądzę, że w rzeczywistości Polacy niewiele mieli do powiedzenia w sprawie akcesji wobec silnych ośrodków kształtujących politykę w tak strategicznym miejscu Europy. Unia przypomina mi piękną królewnę, która w baśniach (dla naiwnych dzieci) przepoczwarza się w wiedźmę ze szponami i upiornym śmiechem i tyle. Ale daliśmy się wmanewrować. Nie zapominajmy, że wstępowaliśmy do Wspólnoty Europejskiej a nie do Unii a to czyni wielką różnicę. Unia albo Polska ! Nie ma nic pośredniego należąc do UE a właściwie podlegając Zachodniej UE nie można dbać o interesy Polaków. Wejście do UE było akceptowane z powodu przypuszczenia, że wzrosną zarobki a teraz byłoby akceptowane uniezależnianie się od UE, gdyż faktycznie blokada dyskryminująca nas jest nadal pomimo całkowitego "oddania" gospodarki i pracowników. Teraz już chcą usilnie, abyśmy zrezygnowali z suwerenności a więc narodowości. Mamy być całkowicie bezwolni. Mamy się wstydzić własnej narodowości, dlatego, że niby nie potrafimy zarabiać i tworzyć własnej gospodarki, społeczeństwa i polityki. Warto przeczytać "Tradycja niepodległościowa czy rozbiorowa? Historyczne rozważania wokół traktatu lizbońskiego". Zatem elity polityczne poszczególnych krajów podjęły nieczystą grę wobec własnych wyborców tak, aby poza ich wolą budować państwo europejskie. uprawiają fałszywą grę przed własnym społeczeństwem, mamiąc go pozorami starań o zagwarantowanie pozycji naszego państwa w Europie. Inaczej Polakom UE rekomendowano gdy przeprowadzano referendum w sprawie wstąpienia do tej struktury. To miała być Europa Ojczyzn. A mamy dyktaturę Brukseli i dryf w kierunku jakiegoś superpaństwa, i to w tempie przyspieszonym. Po drodze w dodatku wydrenowano nasz kraj prawie doszczętnie. Zniszczono nam przemysł, sprowadzono na manowce za pomocą demoliberalnych haseł społeczeństwo. Nieprawdopodobnie zadłużono Polaków i doprowadzono do największego w Europie rozwarstwienia społecznego. Miliony ludzi dotknęła rozłąka i rozpad rodzin z powodu wyjazdów za chlebem. Nie będę tu oceniał pana Saryusz-Wolskiego bo rozumiem , że wprowadzając Polskę do UE kierował się dobrem naszego kraju i nas wszystkich. Ale to nie wyszło. Rozumiem, że pan Saryusz-Wolski czuje potrzebę obrony projektu, w który wierzył i wierzy nadal. Ale ten projekt się nie sprawdza i coraz wyraźniej widać, że jest to zwykły projekt na usługach globalizmu i stojących za nim elit korporacyjnych i finansowych. Ja myślałem, że pan Jacek Saryusz-Wolski ma więcej oleju w głowie i wie, że ten tzw. jewrokołchoz to wymysł samego Adolfa Hitlera (Schickelgrubera) i że wie, że nikt rozsądny nie będzie rozsławiał takich wytworów. Wychwalając jewisunion pan Jacek Saryusz-Wolski gloryfikuje nazizm. To nikt inny jak właśnie Hitler powiedział kilkakrotnie: "Ein Furer, ein Land, eine Europa" co w przetłumaczeniu na język Polski oznacza: "Jeden wódz, jeden naród, jedna Europa" Szkoda tylko, że nie dodał do tego wszystkiego jeszcze: "Eine Sprache" (Jeden język). Czy aby właśnie dlatego, że wówczas Hitler nic nie wspomniał o jednym języku - a wiadomo, że miałby to być j. niemiecki - UE to dobry wytwór? No cóż - nic tylko "pogratulować" bystrości umysłu. Słuchałem pełnej wypowiedzi pana Jacka Saryusz-Wolskiego. "Liczono, że ten czy tamten zniweluje zapędy pani Mogherini, że taki to a taki lider będzie równoważył tego czy tamtego"... Nie wychodzi..., nie udaje się to wszystko! Nie będzie naprawy! Nie będzie reform i powrotu do korzeni bo te korzenie odcięto. Myślenie , że państwa i narody mogą łączyć się w imię jakiegoś wyższego celu to pokłosie marksizmu. Państwa kierują się swoimi interesami , co na każdym kroku widzimy, a te interesy niejednokrotnie są sprzeczne. Państwa w dodatku nie mają sumienia. Sprzeczne interesy poszczególnych państw i narodów może pogodzić jedynie dyktatorska pała, i takie też będą rządy w UE przyszłości, jeśli ten twór przetrwa.

  1. JSW: "Unia Europejska to najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się na przestrzeni millenium, a Polska jest i pozostanie jej nieodłączną częścią" a więc chlas biczem w plecy! auua boli!? chlas pokrzywami w doopę! szczypie?!
  2. "Unię Europejską należy naprawić, a Polska powinna obronić ją przed autodestrukcją" - dokładnie tak napisałem kiedyś w komentarzu - będziemy "naprawiać" Unię na przekór wszystkiemu, a szczególnie samym jej twórcom. Zaprowadzimy tam swoje, najjaśniejsze zasady, a Ci od orwellowskiego superpaństwa pójdą za karę do kąta i będą się wstydzić. Viva Res Foederata Serenissima Europae!
  3. W EU powinny być jeszcze: Azerbejdżan, Bangladesz, Burkina Faso i Wyspy Pitcairn. Tak na razie, bo potem sukcesywnie będziemy zrzeszać kolejnych nieszczęśliwców, aż będzie do niej należał cały Boży świeciunio i w ten sposób, bardziej lub mniej świadomie, wypełnimy wolę twórców tego projektu. Ale będziemy szczęśliwi! JSW pytam pana jaką to przyszłość może mieć ten muzułmańsko-pedalsko-lewacki jewrejski trup? Toż to już śmierdzące zbankrutowane tak politycznie i ekonomicznie zombie. Tylko zakopać by nie śmierdziało.
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  Dlaczego w Polsce żydzi są sędziami ? Prawo Polskie nie dopuszcza takiej możliwości np. KPC art. 49 , KPK art. 41 „Sędzia ulega wyłączeniu, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do jego bezstronności w danej sprawie. „ Prawo i religia żydowska dobitnie wykazują, że żaden żyd nie będzie bezstronny !!!

  „Jeżeli który z naszych jest pociągnięty przez sąd chrześcijański za przekroczenie praw kraju w jakim zamieszkuje, inni żydzi powinni mu dopomagać, lecz tylko w takim razie, jeżeli obwiniony postępował zgodnie z prawami, jakiemi się rządził lud Izraelski. „
  żydzi i kahały z objaśnieniem teodora jeske-choińskiego, Warszawa w drukarni synów st. Niemiry plac warecki 4, rok 1914,str.17

  Dlatego żydowski sędzia będzie się stosował do następujących zasad ; Dowody:

  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b

  powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:

  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.

  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.

  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi
  – Gdy żyd i goj przyjdą do sądu, a możesz go uwolnić wedle prawa Izraela, uwolnij go; gdy goj się będzie skarżył, powiedz: nasze prawo tak chce. Jeżeli możesz go uwolnić wedle prawa ludów ziemi, uwolnij go i powiedz: wasze prawo tak chce. A gdy nie jest możliwe ani jedno, ani drugie, postępuj przeciw niemu chytrze (Baba Kamma 113 a).
  Jeżeli Żyd wezwany jest do wyjaśnienia ksiąg rabinackich, powinien przekazywać tylko fałszywe wyjaśnienia. Ktokolwiek naruszy to rozporządzenia, winien być skazany na śmierć. – Libre Dawid 37.

  – Żyd powinien i musi przysięgać fałszywie, jeśli pytany jest przez gojów, czy nasze księgi zawierają coś przeciwko nim. – Szaaloty Utszabot.

  – Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)

  – Jeżeli goj zabił goja lub żyda, to odpowiada, a jeżeli żyd zabił goja, to nie odpowiada (Tosefta, Aboda Zara VIII. 5).

  -Kto zabił goja, wolny jest od sądu ludzkiego, a sąd nad nim pozostawia się niebu (Mechilta Miszpatin do Exodusu XXI, 14
  – Jeżeli nieżyd żąda od żyda, by świadczył przeciw żydowi w sądzie, gdy winien mu pewną sumę (chodzi o sąd nieżydowski, w którym na podstawie jednego świadka trzeba płacić) i żyd mógłby świadczyć sprawiedliwie, niewolno mu tego czynić (Choszen Hamiszpat § 28 art. 3). Ale jeżeli żyd żąda od żyda, by w takiej sprawie świadczył przeciwko nieżydowi, to może (art. 4).
  „Nauka mówi: Gdy Izraelita i goj przyjdą na sąd, jeśli możesz uwolnić go (żyda) według praw Izraela, uwolnij; skarżącemu zaś gojowi powiedz, że tak nakazują nasze prawa. Jeżeli zaś (można uwolnić żyda) według praw narodów ziemi, uwolnij i powiedz: takie są wasze prawa. Jeżeli ani jedno, ani drugie nie jest możliwe, niech działa przeciw niemu (gojowi) podstępnie, jak chce r. I s z m a e l Rabbi A k i b a zaś utrzymuje, że nie należy działać podstępnie, aby przypadkiem nie znieważyć Imienia (Boga Błogosławionego, gdyby żyd został przyłapany na podstępie).” „Nie ma wcale znieważenia Imienia (Najwyższego), kiedy (goj) nie zauważy, że on (żyd) kłamie.”
  A nieco dalej, Talmud, traktat Baba kamma 113b, Tosefta
  „Nie ma profanacji Imienia (Boga), gdy np. (żyd) kłamliwie mówi spadkobiercy
  (gojowi): „dałem (jakąś rzecz) twemu ojcu; on zaś umarł” (ty przeto mi ją oddaj); byleby tylko goj nie wiedział, że (żyd) wyraźnie kłamie.”
  – Można donosiciela żydowskiego zabić, wszędzie, nawet obecnie. Wolno go zabić, nim doniesie. Skoro tylko powiedział, że chce komuś szkodzić na życiu lub majętności, choćby szkoda była mała, sam na siebie wydał wyrok śmierci. Trzeba go jednak przestrzec i powiedzieć: nie wyjawiaj. Gdyby jednak odparł czelnie: nie, jednak wyjawię, należy go zabić, a kto pierwszy to uczyni, ten większą będzie miał zasługę (Choszen Hamiszpat § 388 art. 10).

  – Jeżeli nie ulega wątpliwości, że ktoś trzykrotnie zdradził żydów, lub stał się przyczyną, że ich pieniądze przeszły do nieżydów, starać się należy o sposób i radę mądrą, aby go sprzątnąć (Choszen Hamiszpat § 388 art.- 15).
  – Na koszty, które poniosła gmina celem usunięcia zdrajcy, musi łożyć każdy (Choszen Hamiszpat § 163 art. 1).
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  Prokurator nie zmienił zdania! Za antybanderowskie wlepki polski patriota stanie przed sądem. O sprawie informowaliśmy kilka tygodni temu. Robert z Olsztyna został oskarżony o „mowę nienawiści” za przyklejanie antybanderowskich wlepek. Rozprawa odbędzie się 31 stycznia. Absurdalne jest również to, że oskarżycielem jest ten sam prokurator, który usprawiedliwił promocję banderyzmu w dwóch polskich szkołach podstawowych. Robert z Olsztyna rozlepił kilka antybanderowskich wlepek w miejscach publicznych. Jedna przedstawiała przekreślony wizerunek ukraińskiego zbrodniarza Stepana Banderę, a druga zawierała napis „UPA – ukraińscy mordercy”. Nic nadzwyczajnego. Wiele osób przykleja przeróżne wlepki, czy to o tematyce kibicowskiej, patriotycznej czy lewicowej. Można jeszcze zrozumieć, że osoba rozlepiająca wlepki na przystankach, słupach czy w autobusach dostaje mandat za zaśmiecanie czy nawet niszczenie mienia. Ale za „mowę nienawiści”? Zwłaszcza, że treść wlepek nie jest promocją jakiekolwiek nienawiści czy ustroju totalitarnego, ale potępieniem zbrodni na Polakach. Co zatem z innym wlepkami, promującymi aborcję na życzenie, nienawiść wobec polskich patriotów czy dewiacje środowisk LGBT? Czy policja i prokuratura będzie ścigać tych, którzy takie wlepki rozlepiają czy uzna, że ich treści mieszczą się w granicach „wolności wypowiedzi”? Sprawa Roberta z Olsztyna ma jeszcze drugie dno. Mimo złożonego wniosku o umorzenie postępowania, prokurator Adam Jaroczyński z Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ z absurdalnego aktu oskarżenia się nie wycofał, natomiast nie uwzględnił zawiadomienia w sprawie upowszechniania ideologii banderowskiej w szkołach podstawowych w Bartoszycach i Górowie Iławeckim. Rozumiem, że prokurator Jaroczyński może darzyć wyjątkową sympatią środowiska banderowskie. Zrozumiem, że może być z nimi spokrewniony. Rozumiem, że może czuć słabość do wicemarszałka województwa warmińsko-mazurskiego, który w 2013 roku na sali sejmowej wyznał, że „wychował się w nienawiści do Polaków”. Jednak kryteriami, którymi powinien kierować się prokurator nie mogą być subiektywne odczucia, ale prawda i dobro ojczyzny, której z pewnością nie służy usprawiedliwianie zbrodniczego, ukraińskiego szowinizmu i potępianie patriotyzmu. Sprawą Roberta z Olsztyna i usprawiedliwianiem banderyzmu przez prokuraturę w Olsztynie jak najszybciej powinno zająć się Ministerstwo Sprawiedliwości. O nowych faktach w sprawie będziemy informować na naszym portalu.

  Ps...Ten prokurator to chyba jakiś probanderowski Ukrainiec lub pomiot banderowca, który szerzy nienawiść do Polaków. Dlaczego takie osoby sprawują jakiekolwiek stanowiska w polskich sądach? Chyba żeby gnębić i zniszczyć Polaków. Mnie nic już nie dziwi...Ukrainiec mordował Polaków Ponoć polski? IPN uznał go za represjonowanego przez PRL z powodów politycznych
  http://prawy.pl/61127-ukrainiec-mordowal-polakow-polski-ipn-uznal-go-za-represjonowanego-przez-prl-z-powodow-politycznych/
  http://arch.ipn.gov.pl/represje/pdf_file/0002/100010/Szczygielski_Wlodzimierz.pdf

  https://marucha.wordpress.com/2017/11/16/instytut-pamieci-ukrainskiej-powstanczej-armii-2/ Żydzi zajmują się sianiem terroru wśród Polaków, tak jest od 1945 roku zamordowali Pileckiego i Fildorfa dzisiaj hańbią i eksterminują Piotra Rybaka i Robert z Olsztyna – jak długo jeszcze pozwolimy tej szajce zaprzysięgłych wrogów Polski i Polaków wyniszczać polski naród ! Warto przypomnieć w tym kontekście fragment rozmowy Sławomira Bilaka z Marią Fieldorf-Czarską, córką zamordowanego generała. Powiedziała ona m.in.: „Pytam się dlaczego nikt nie mówi, że w sprawie mojego ojca występowali wyłącznie sami żydzi? Nie wiem, dlaczego w Polsce wobec obywatela polskiego oskarżali i sądzili żydzi” (cyt. za: Temida oczy ma zamknięte. Nikt nie odpowie za śmierć mojego ojca, „Nasza Polska”, 24 lutego 1999 r.). Eskalacja nienawiści żydowskiej w tym nie pierwszy raz chamskie wypowiedzi z Izraela z szałem całego hejtu medialnego zwłaszcza podżegaczy z GW żyda Michnika po marszu niepodległości pokazuje, że ukryci żydzi pod polskimi nazwiskami to patologiczni ziejący wrogością do Polaków rasiści = to wreszcie pokłosie tych bandytów z żydowskiego UB odpowiedzialnych za miliony Polskich ofiar. W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał, że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie żydzi”. Rzecz znamienna to złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych. Jak pisał na temat sprawy rotmistrza Pileckiego i współoskarżonych z nim w procesie Tadeusz M. Płużański: „Wyroki zapadły już wcześniej a wydał je dyrektor departamentu śledczego MBP żyd Józef Goldberg Różański. Podczas jednego z przesłuchań powiedział Płużańskiemu: „Ciebie nic nie uratuje. Masz u mnie dwa wyroki śmierci. Przyjdą, wyprowadzą, pieprzną ci w łeb, i to będzie taka zwykła ludzka śmierć” (por. T.M. Płużański, Prokurator zadań specjalnych, „Najwyższy Czas”, 5 października 2002 r.). Skład personalny rządzącej krajem żydobolszewickiej mafii opisał H. Pająk (op. cit. w rozdziale „Prawo rasy wyższej”). Ta mafia, nazywana też Biurem Politycznym i Komitetem Centralnym PZPR wsławiła się w pierwszych latach powojennych zbrodniami i terrorem, częściowo opisanym w cytowanym dziele. Aleksander Graf Pruszyński w swej pracy (op. cit) podaje, że pod ich władza, w latach 1944 – 1954 zginęło 70 tyś. Polaków, a milion, w tym większość chłopów przeszło przez więzienia. O zbrodniczych metodach śledczych jakie wobec więźniów stosowano można dowiedzieć się z cytowanej już książki H. Pająka i A Żochowskiego op. cit. s.167 – 178.
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  Jest jeszcze taki ktoś jak Szewach Weiss, śmiertelny wróg naszego kraju, którego jedynym celem jest ograbienie nas z 65 miliardów dla żydów. Dla żydów, którzy jak im się zapali pod dupą na Bliskim Wschodzie, a się prędzej czy później zapali, bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy na to, że Arabowie im podarują te wszystkie zbrodnie na ludzkości, które tam popełnili licząc, że będą bezkarni już całkowicie poprzez holywoodzką holokaustyczną osłonę propagandową wmawiającą ludziom, że żyd = niepokalane niebożątko. No więc jak się żydostwu zapali pod tą dupą, to mają wylądować bezpiecznie w m.in. w Polsce i tu na niej pasożytować, stworzyć nową szlachtę. My mamy być ich niewolnikami w konsonansie do Talmudu. Szewach Weiss, na 100% agent Mossadu, wróg śmiertelny, nie tylko dostaje od Dudy Order Orła Białego, ale ten zawozi mu go jeszcze do Izraela, tego gniazda szerszeni, w zębach. To jest najczarniejsza zdrada narodowa.
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  Sąd donosi do prokuratury na Piotra Rybaka! Wiemy kto się na nim mści! Będzie kolejna sprawa? Dotarliśmy do ważnych informacji w sprawie Piotra Rybaka, który od środowego wieczoru przebywa w areszcie śledczym przy ulica Świebodzkiej we Wrocławiu. Udało nam się ustalić, że kilka tygodni temu zrodził się konflikt pomiędzy nim a sprawującym nad nim nadzór kuratorem sądowym Anną Reczko z Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej. Piotr Rybak wielokrotnie podkreślał, że kurator Reczko, wbrew zasadom o nieocenianiu poglądów skazanego, darzyła Rybaka wyjątkową antypatią i nie spełniała należycie swoich obowiązków. Ta postanowiła się na nim zemścić. Obowiązkiem kuratora jest pomoc skazanemu w odbywaniu kary i składanie wniosków, które sygnalizuje skazany. Anna Reczko, która sprawowała dozór nad skazanym na trzy miesiące pozbawienia wolności Piotrem Rybakiem, nic sobie z tych zasad nie robiła. Prawdopodobnie kierując się lenistwem lub antypatią do Rybaka, Anna Reczko nie wywiązała się ze swojego obowiązku i odmówiła złożenia wniosku w sprawie przedłużenia możliwości uczestniczenia w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu przynajmniej do godziny 20 (przypominamy, że według zasad dozoru elektronicznego Rybak miał przebywać w domu między 19 a 9), o co prosił Rybak. Powiedziała Rybakowi, że nie pozwala mu uczestniczyć w Marszu po godzinie 19 i tym samym przekroczyła swoje kompetencję. Decyzja o ewentualnej zgodzie na późniejszy powrót do domu przez skazanego nie należy do kuratora sądowego, ale do sądu, któremu kurator Anna Reczko podlega. Być może objawiły się tutaj jakieś niespełnione ambicje pani Reczko, która nie dostała się na aplikacje sędziowską? Piotr Rybak zwrócił uwagę kurator Reczko, tłumacząc na czym polegają obowiązki kuratora oraz ponownie domagając się złożenia przez nią wniosku. Po ponownej odmowie przez Annę Reczko sprawa została zakończona, a 11 listopada, o godz. 18.30, zanim marsz we Wrocławiu dobiegł końca, Piotr Rybak przebywał już w swoim domu. Urażona duma poprowadziła Annę Reczko do zemsty na Piotrze Rybaku. Nad ewentualnym wsadzeniem Rybaka za kraty w gronie kuratorów toczyły się rozmowy od dwóch tygodni. Kurator Reczko nie mogła znaleźć na skazanego haka, stąd wymyśliła bajeczkę o groźbach, które podobno kierował w jej kierunku Rybak. Prawdopodobnie to również ona rozpętała medialną burzę związaną ze słowami Rybaka na temat Agaty Dudy, który w wywiadzie dla Monitora Polskiego stwierdził, że ta jest „Żydówą”. Po co Reczko miałaby to zrobić? Po to by w ten sposób wykreować naciski na sąd, który miałby decydować o ewentualnym wsadzeniu Rybaka za kratki. Tak też się stało. Kurator dopięła swego, a Rybak poszedł do więzienia nie za spalenie kukły Sorosa, bo za to otrzymał dozór, ale za antypatię jaką darzy go Anna Reczko. Sąd penitencjarny spłodził absurdalny wniosek, w którym obok „grzechu” i „kompleksów” jednym z powodów, dla których Rybak musi iść do więzienia jest rzekoma werbalna napaść Rybaka na kurator Reczko. W środę wieczorem Piotr Rybak został skuty i zabrany przez policję do aresztu śledczego. Jednak na tym nie koniec. Kurator sądowy Anna Reczko jeszcze bardziej chce się zemścić na Piotrze Rybaku. Złożyła – w naszej ocenie – fałszywe zeznania do Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej, twierdząc że Rybak stosował wobec niej groźby. Dzisiaj poinformowano, że sąd przekaże sprawę prokuraturze, która będzie musiała ocenić jakie ewentualnie przestępstwo mogłoby wchodzić w grę. Być może mógłby to być art. 224 paragraf 2 kodeksu karnego, czyli zmuszanie funkcjonariusza publicznego „do przedsięwzięcia lub zaniechania prawnej czynności służbowej”. Grozi za to do trzech lat więzienia.

  To jest totalna paranoja. Kurator zamiast pomagać skazanemu w odbywaniu kary oraz zapobieganiu, by ten po raz kolejny nie miał problemów z prawem, Anna Reczko robi co w jej mocy, aby Rybaka wsadzić do więzienia na dłużej. Takie zachowanie wyklucza kurator Reczko z możliwości sprawowania funkcji zawodowych i miejmy nadzieję, że Piotr Rybak był jej ostatnim „podopiecznym”.

  Przypomnijmy, że w październiku bieżącego roku Piotr Rybak został skazany na trzy miesiące pozbawienia wolności w formie dozoru elektronicznego za spalenie na wrocławskim rynku kukły Georga Sorosa (18 listopada 2015). O sprawie informowały media na całym świecie.

  Do wiadomości:

  Kurator sądowy Anna Reczko
  Dni dyżurów: wtorek, piątek
  Godziny przyjęć stron: 09:00 – 14:00
  pok. 301, piętro III, tel (071) 39 60 219, fax. (071) 31 75 117,
  e-mail: anna.reczko@srodaslaska.sr.gov.pl
  Dane kontaktowe
  ul. Św. Andrzeja 3
  55-300 Środa Śląska


  Ps..Każdy uważny obserwator musi dojść do wniosku, że jest to proces polityczny a Piotr Rybak jest więźniem politycznym. Polska absolutnie nie jest wolnym krajem, a to co się dzieje jest zwykłą kpiną ze sprawiedliwości i może mieć miejsce jedynie w państwie totalitarnym, jakim Polska jest od momentu objęcia rządów przez żydobolszewię na początku lat 40- tych ubiegłego wieku. Będzie to trwało do momentu obowiązywania w Polsce ustawy penalizującej jedynie za tzw antysemityzm, wprowadzonej za kadencji poprzednich rządów PIS-u. Posłowie chcieli wówczas przegłosować także ustawę penalizującą za antypolonizm, ale skutecznie kontrargumenty podnosił ówczesny RPO z ramienia PiS-u i ten zapis nie przeszedł, co jest ewenementem porównywalnym z aktem zdrady państwowej. Gdzie tu prokuratura Zbigniewa Ziobry ! Za taki wpis – groźba śmierci z premedytacją i patologicznym okrucieństwem wobec Piotra Rybaka, podejrzenie działalności w zorganizowanej grupie przestępczej na tle rasowo-religijnym – delikwent powinien być momentalnie przesłuchany i aresztowany. Czyżby prokuratura Ziobry brała w obronę jedynie Żydów, a Polaków już nie ?! Można nas, Polaków palić i zagazowywać i to za kadencji Zbigniewa Ziobry i za rządów PiS ?! Potrzebny będzie za Wolnej Polski Trybunał Ludowy przed którym powinni zostać postawieni wszyscy wysocy urzędnicy sprzed okresu Wolnej Polski i być rozliczeni dokładnie ze swej działalności zwłaszcza w kontekście: zasługi czy zdrada interesu narodu polskiego, służenie obcym interesom. I ewentualnie osądzeni bez przedawnień. Uważam, że Piotr Rybak powinien wystąpić o całodobowy nadzór w więzieniu ponieważ groźba zabójstwa jest bardzo poważna, a ponadto natychmiast złożyć zawiadomienie do prokuratury w związku z tą poważną groźbą. No i jak tu być w tym kraju przeciw ksenofobii uprzedzeniom i w ogóle skoro my Polacy Słowianie jesteśmy codziennie upokarzani wyśmiewani wykorzystywani i gnojeni przez rożne mniejszości zwłaszcza cuchnącą czosnkiem które opanowały politykę bankowość sądownictwo edukację tzw kulturę i w ogóle, tu trzeba przedsięwziąć jakieś działania i skończyć z polityczną poprawnością i przepraszaniem naszych ciemiężycieli za nasze poglądy bo to totalny idiotyzm. To tak jakby przepraszać kochanka żony, że się jest o nią zazdrosny. Czas zacząć działać. Sianie terroru to żydowska specjalność. Policja wobec Piotra Rybaka użyła kajdanek chociaż nie było ku temu żadnych przesłanek czym dała dowód, że środek przymusu został nadużyty, pytanie w jakim celu ? Jak długo żydowskie metody UB będą wobec Polaków stosowane ? Belka płacąc za ośmiorniczki na prywatnej bibie pieniędzmi publicznymi nawet nie spotkał się z dezaprobatom za to każdy Polak chociażby zabrał cukierek za 1 złoty jest terroryzowany. Ktoś ma jeszcze wątpliwości że żyje w żydokracji ? Tu prawo nie obowiązuje a Talmud, zaś sprawa Piotra Rybaka jest wręcz dobitnym dowodem żydowskiego terroru w Polsce !! Polacy uważajcie, bo nie wiadomo, w którym momencie po nas przyjdą.Żydostwo wszystko czyta i nadzoruje i monitoruje. Na razie wsadzili Piotra, ale po nim będą inni Polacy, którzy żydom wchodzą w drogę. Oni są u steru i mają narzędzia, żeby nas wykończyć, np. policję i więzienia. Teraz ta walka o Polskość przybrała na sile, a Marsz Niepodległości w Warszawie i Wrocławiu sprawił,że żydostwo dostało białej gorączki. Jedyna nadzieja i ratunek dla nas, rodacy, jest w Bogu. Módlmy się za naszych braci patriotów i Ojczyznę Polskę. To jest komedia absurdu – żyd jest żydem, żydówka żydówką, murzyn murzynem, ruski ruskim Niemiec Niemcem – czy może w ramach politycznej poprawności zamiast słowa żydówka powinno się używać określenia polka inaczej narodowości innej niż polska dobrze inaczej traktującej ludność polska?? Jebać tą polityczną poprawność. To Polska tu nie robimy jak na zgniłym zachodzie rybę ze ślimaka tu ślimak jest ślimakiem a żyd żydem i basta. A co antysemityzmu, niech sąd i prokuratura udowodni panu Rybakowi, że chazarowie są ludnością semicką. Przecież nikt tam złego słowa nie powiedział na Palestyńczyków prawdziwą ludność semicką.
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  Jayda Fransen apeluje o uwolnienie Piotra Rybaka [WIDEO]...Jayda Fransen z Britain First była honorowym gościem Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu, podczas którego wygłosiła poruszające przemówienie stwierdzając m.in., że rząd brytyjski zachował się haniebnie sprzedając swojego polskiego sojusznika Związkowi Radzieckiemu. Jayda mówiła o polskiej odwadze i bezkompromisowości, za którą zapłatą była zdrada i wydanie Polski na łup Sowietom. Mówiła też o tym, że dziś Polacy powinni być wzorem dla innych narodów europejskich ze względu na swój patriotyzm, przywiązanie do chrześcijaństwa i sprzeciw wobec islamizacji Europy. Po uwięzieniu Piotra Rybaka, do którego doszło kilka dni po marszu, Jayda wystosowała apel o jego uwolnienie. Przypomina w nim, w jak skandaliczny sposób Jacek Międlar i Piotr Rybak zostali potraktowani przez brytyjskie władze, gdy na zaproszenie Britain First przyjechali do UK, żeby wziąć udział w legalnej manifestacji w Telford. Jayda wyraża też oburzenie w związku z nazwaniem uczestników Marszu Wielkiej Polski Niepodległej faszystami i rasistami. „Marsz był wspaniałym pokazem patriotycznej dumy i powinien być dla całej Europy przykładem do naśladowania” mówi Jayda. Odnosząc się do aresztowania Piotra Rybaka Jayda podkreśla, że postawione mu zarzuty były absurdalne i świadczą o tym, że prześladowanie patriotów nie jest problemem wyłącznie w Wielkiej Brytanii.

  „Jednego jestem pewna po mojej wizycie w Polsce: Polacy nigdy nie poddadzą się politycznej poprawności i nie zgodzą na islamizację, jak stało się to w wielu krajach europejskich. Jest też dla mnie oczywiste, że największą walkę będą musieli stoczyć ze skorumpowanym establishmentem” oświadczyła Jayda oraz zaapelowała o natychmiastowe uwolnienie Piotra Rybaka.


  https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/1495835137228409/


  Wiadomość z ostatniej chwili: Jayda Fransen aresztowana.


  Ps...Polaków nazywają "faszystami", a sami stosują metody faszystowskie: za wypowiedzi niepochlebne areszt … brakuje tylko zesłania do Auschwitz. Stosuje się metody coraz bardziej żydobolszewickie, tylko patrzeć jak powstaną łagry a nowa czeka będzie wyciągać z domu już nie do więzienia ale na egzekucję. Dlatego nie można stać z założonymi rękoma czas działać a nie tylko modlić się Polacy. w tym systemie jesteśmy bardziej kontrolowani niż za Stalina. gdzie byśmy nie zadzwonili nie poszli to namierzanie rozmów przez telefon monitoringi itp działania sprawiają, że 24 godziny na dobę jesteśmy pod kontrolą systemu. Sami żyjemy w swoistym więzieniu, pamięta ktoś może taką fajną komedię Kingsajz to praktycznie zbliżona sytuacja. Gdzie tłamszą Polaków trza się zbierać protestować, ponieważ jakby pod domem pana Rybaka zebrało się tysiąc 2 tysiące ludzi w jego obronie to co zrobiłaby policja, wróciła grzecznie na komisariat bo gdyby użyli siły rozpoczęliby sami zamęt. Trzeba śmierdzącemu czosnkiem systemowi pokazać, że trzymamy się razem coraz mocniej. Owszem modlitwa ważna ale dajmy w końcu boskiej sile szansę i zacznijmy działać. Nie łudźmy się aniołki z nieba nie zlecą zrobić tego za nas Polaków.
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  Unia Europejska to najgorsza rzecz, jaka wydarzyła się na przestrzeni millenium. Polska jest i pozostanie nieodłączną częścią Europy, a nie kloaki jaką jest UE. Wszystkie pozytywne wartości UE zniszczyła bezpowrotnie. Z UE trzeba wyjść i to szybko! UE zniszczyła suwerenność państw narodowych, złamała kręgosłup moralny całym społeczeństwom, zniszczyła chrześcijaństwo zamieniając je na islam, zniszczyła ład społeczny we wszystkich państwach przyjmując niezliczone rzesze nachodźców, zniszczyła gospodarkę wszystkich krajów byłego ZSRR, zniszczyła wolność słowa i wyznania wprowadzając w to miejsce zamordyzm i poprawność polityczną... Mam wymieniać dalej? Agentura niemiecka dwoi się i troi aby zniszczyć nasz przepiękny, nieskażony zabrudzoną gównianą tęczą i muslimami kraj. Widać to też w Parlamencie Europejskim. Pamiętajmy o tym, bo drugiej szansy jego odbudowy już możemy nie mieć...Nasze marzenia o unii Ojczyzn, równym traktowaniu i demokracji w unii należy włożyć między bajki. Unijni urzędnicy skutecznie wybijają wszystkim z głów mrzonki o demokratycznym systemie. Berlin i Paryż realizują swoją politykę a ci którzy nie zgadzają się z polityką Berlina zajmuje się Guy i Frans Timermanns. Biurokracja w Brukseli już od dawna żyje swoim życiem mając głęboko w dupie procedury, traktaty i ustalenia. Panie i panowie rządzący w Polsce czas najwyższy patrzeć na świat w prawdzie i rzeczywistości a nie chciejstwach. Nie uda się naprawić zepsutej i lewackiej Europy która idzie do przepaści. Spirala zakłamania i zidiocenia w parlamencie UE rozkręca się, co gołym okiem widać. Daremne złudzenia i nadzieje na rozsądek. Soros i Arabia S. gigantycznymi miliardami sponsoruje żydolewacką rewolucję. Historia Europy uczy, że te nacje nagle pochłania jakaś "idea" i pędzą wszyscy w amoku. Kolejna zaraza i też skończy się kolejną próbą końca świata, nie ma zlituj walcz lub giń.
 • @krzysztofjaw 13:05:33
  Prezydent Duda: Jeżeli idee, które przedstawiłem w projektach o SN i KRS zostaną wypaczone, zawetuję i te przepisy.


  https://wpolityce.pl/polityka/367816-prezydent-duda-jezeli-idee-ktore-przedstawilem-w-projektach-o-sn-i-krs-zostana-wypaczone-zawetuje-i-te-przepisy


  Ps...Panie Prezydencie. Oczywiście nie znam całości sprawy, tych gierek zakulisowych, ale coraz mocniej zaciskam pięści. Czyżbym kolejny raz został oszukany ? Sądy w Polsce należy głęboko przebudować. Żyję długo i widzę tę patologię od zawsze. Chciałbym na stare lata żyć w Polsce, a nie " w tenkraju ". Zna pan motto Polaka. Bóg, Honor, Ojczyzna. Jeśli jest tak, że Honor i Ojczyzna już się nie liczy, to przynajmniej bój się pan Boga. Agent totalnej targowicy "Andrzej" wpadł na nowy pomysł. Szantażuje PiS, że nie podpisze ustaw jak nie nastąpią zmiany na stanowisku premiera i ministra obrony. Nie zgadzam się, żeby urzędnik wybrany zwykłą większością głosów grał dyktatorka i narzucał swoje widzimisię Parlamentowi ! Widać, że prezydent najmocniej ceni idee nadzwyczajnej kasty. Dlatego szybciej niż mu się wydaje dostanie takie weto od społeczeństwa, że zapamięta je na długo. Pan prezydent za namową niedorzecznika Łapińskiego stał się funkcjonariuszem mediów polsko-języcznych sprzedającym jak Ringier AXEL Springer w co tygodniowych instrukcjach, HUCPIARZEM od budowy i sprzedaży narracyjnego negatywnego wizerunku DOBREJ ZMIANY. Dobra Zmiana dla prezydenta to peerleowski prokurator generalny, służby państwowe to służby ubeckie, Macierewicz to ubeckie metody stosuje . Przeciw temu protestował, czyli DOBRA ZMIANA TO UBECJA taki narracyjny negatywny wizerunek sprzedaje DOBREJ ZMIANY. W 2018 PAD zaliczy 2 bolesne porażki - wyborcy PiS nie poprą w referendum systemu prezydenckiego i zbojkotują obchody 100-lecia Niepodległej - na własne życzenie PAD spędzi je z Tuskiem i podobnymi. PiS musi za 2 lata osiągnąć w wyborach większość konstytucyjną i wtedy zrobi reformy. Dziś powiedzieć otwarcie, że z PAD żadnych reform nie da się przeprowadzić. Za 3 lata kandydat na prezydenta Beata Szydło. Ten człowiek przeraża. Gubi Polskę bo zaciął się jak chłop. A Ruski czekają na łowy. Rozbraja Państwo. Niszczy frankowiczów. Utrzymuje Kruki i powielanie nieważnych długów. Wyrzuca na bruk. Z dotychczasowych działań i zachowań Prezydenta można wnioskować, że nie dorósł jeszcze do roli jaką przyszło mu pełnić. Jak widać Dudzie chodzi o grę na czas. Negocjuje, NIBY negocjuje a na koniec zablokuje reformę - aby KRS sama się wybrała na nową kadencję na starych zasadach. A to już w styczniu chyba. Piotrowicz i Mucha ponoć wynegocjowali kompromis ......ale nie został on potwierdzony końcowym spotkaniem Dudy i Kaczyńskiego. Czyli de facto nie ma nic! Pokazuje nam jak wyglądał by system prezydencki - żadnego referendum-szkoda pieniędzy! Największa pomyłka wszystkich "nieumoczonych" Polaków to Adrianek kiedyś zwany Dudą. Jak on i jego podobno bogobojni rodzice mogą spojrzeć nam w oczy? Wszyscy wiedzą kto w latach osiemdziesiątych mógł być prezesem ZUS tylko swój, a w Opolu był nim stryj A.Dudy obecnie poseł, to klika z układów WSI. "Ja jako prezydent" Andrzej weto Duda mówię, że będę wetował wszystkie ustawy , które wyjdą z sejmu! Wtedy Duduś ja cię też zawetuję i II kadencję masz z głowy, bo zrobią to ci wszyscy którzy na ciebie głosowali. Ciekawe ile znajdziesz nowego elektoratu, może 2% jak UBolek. PiS nie godzić się by zdrajca dyktował warunki. Reformę SN i KRS trzeba odłożyć do 2020 roku. Dudzie żaden minister już nie odpowiada może mu i Polska niepodległa przeszkadza. PAD zaczął działać na szkodę Polski i Polaków to działanie jego ludzi takich jak Soloch i jego niedorzecznik czerepach Łapiński i wielu innych z dawnej komórki WSI, to też ich sprawka by nie ujawniać aneksu. Jak to jest, że prezydent Duda kolejny raz szantażuje Sejm, przed 24 lipca zaszantażował, że jeżeli nie będzie 3/5 to zawetuje ustawę. Sejm zgodził się na 3/5 , a prezydent Duda zawetował. Teraz szantażował czasem i co spotkanie to nowe wymagania. W końcu coś zostało ustalone, ale i teraz znowu stawia warunki przed dyskusją w Sejmie. Chyba metoda szantażu to wizerunek PADa w kadencji. Szantażuje nie tylko Sejm, ale również w wielu innych przypadkach. Prezydent "Ja chcę" szantażuje generałów czekających na awans, wyborców, że chce zmiany Konstytucji i bo chce być prezydentem, który rządzi. Już teraz wtrąca się w zakres pani premier Beaty Szydło. Chce być ministrem SZ , ON, SW i Sprawiedliwości. Plagiatuje myśl i treści ustawy o KRS i SN i tworzy gnioty. I stawia warunki przed organem ustawodawczym, a nie biurem pisania ustaw Dudy. Jeśli w obu izbach parlamentu są Polacy, to już dawno powinni podjąć kroki w celu przeprowadzenia impeachmentu (Konstytucja pozwala usunąć prezydenta z urzędu). Przecież ten facet ewidentnie walczy z Polską i Polakami. To zdrajca i oszust! Czyżby to co mówił o PAD pan Stonoga to prawda?. Mają trzymanie na niego WSIoki i realizuje ich scenariusz.Trzeba doprowadzić do jego dymisji bo ta kreatura szkodzi nam Polakom.


  Jaka będzie prezydentura Andrzeja Dudy? Przepowiednia tarota Cytat z tarota: Karty określające przyszłość to odwrócony Mag (symbolizujący oszusta, kuglarza, manipulanta, kłamca i intryganta, wykorzystującego innych) (Z żalem więc muszę stwierdzić, że nadchodząca prezydentura, pomimo pewnych interesujących i zapewne dobrze przyjętych przez społeczeństwo posunięć, udana nie będzie…)


  http://tarocistajustas.blog.onet.pl/2015/07/10/jaka-bedzie-prezydentura-andrzeja-dudy-przepowiednia-tarota/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej