Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 1781 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Cieszmy się z Ojczyzny, cieszmy się, że jesteśmy Polakami!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A zdrajców spod znaku całej postkomuny i III RP zostawmy. Dla nich jest tylko jedna droga: kara i wstyd na kartach historii naszej Ojczyzny. To śmiecie...

 

Jest nas w kraju ponad 38 milionów.

Wielu z nas to małe szkraby - gaworzące, raczkujące lub stawiające pierwsze pionowe kroki. Jest ich coraz więcej, bo państwo polskie wreszcie wspomaga rodziny. Wielu Polaków to dzieci, uczniowie, studenci. Tych najmłodszych i młodych jest wśród nas około 13 - 15 milionów, reszta to dorośli Polacy.

Mamy bardzo liczną emigracyjną Polonię w wielu krajach, która nieraz stała się taką wbrew własnej woli, ale tęskni za Polską i cały czas ma w sercu Polskę. Wielu naszych rodaków zostało przymusowo wysiedlonych przez Sowiecką Rosję. Wielu chce wrócić i umrzeć na ojczystej ziemi. Ile jest naszych rodaków na obczyźnie? 10 milionów a może jednak więcej?

Mamy wspaniałą historię, własny unikalny język, tradycje, zwyczaje. Mamy wiarę, rodzinę i umiłowanie wolności, wolności prawdziwej a nie lewacko-demoliberalnej, która dziś totalitarnie uzurpuje sobie prawo do jedynie słusznej i obowiązującej w świecie idei.

To my - Polacy.

Nieraz może zbyt naiwni, zbyt spolegliwi, ale przez przeszło 1000 lat nikt nie był w stanie nas zniszczyć, chociaż próbowano. Nie zniszczy nas też dziś antypolska propaganda nienawiści, niezależnie jakie jest jej źródło.

To my - Polacy.

Byliśmy i jesteśmy narodem najbardziej tolerancyjnym, prawym, lojalnym i kreatywnym w Europie. Stworzyliśmy Rzeczpospolitą Obojga Narodów (dziś to jest Białoruś a nie geograficzna Litwa). Daliśmy Żydom przetrwanie w naszej części świata (Kazimierz Wielki) i nigdy od nich nie usłyszeliśmy choć jednego słowa: dziękujemy... Niestety od Żydów współcześnie słyszymy jedynie wobec nas antypolską nienawiść, choć nawet w czasie II WŚ  i mimo kary śmierci uratowaliśmy ich bardzo wielu a dodatkowo sami Żydzi - często współpracując z Niemcami i nie dając w USA wiary doniesieniom o ludobójstwie na Żydach -  w części są odpowiedzialni za Holocaust własnego narodu.

To my - Polacy.

Dzisiaj stajemy się innowatorami w biznesie i jesteśmy cenieni za na świecie za kreatywność, wiedzę i pracowitość.

To my - Polacy.

Jesteśmy - jak za czasów Bitwy pod Wiedniem - ostoją europejskości  i jej obrony przed zalewem barbarzyńskiego islamu. Jesteśmy obecnie jednym z bezpieczniejszych krajów Europy i chcielibyśmy, aby takimi krajami byli sygnatariusze V4 i całego Międzymorza.

To my - Polacy.
 
Uratowaliśmy Europę a może i świat przed zalewem barbarzyńskiego  komunizmu, powstrzymując go w 1920 roku (Cud nad Wisłą).

To my -Polacy.

Jesteśmy  przeszkodą na drodze granicy niemiecko-rosyjskiej. I taką będziemy zawsze, mimo komunizmu i niemieckiej Mitteleuropy uzupełnianej przez żydowską Judeopolonię.

Tak więc cieszmy się, że jesteśmy Polakami i nie dajmy się skłócić wewnętrznie. Naszym antypolskim i niepolskim wrogom na tym zależy.

A my przecież jesteśmy ponad ich prymitywny poziom umysłowy. Zdrajcy i wrogowie nie dorastają nam "do pięt".

Bądźmy dumnymi z polskości i walczmy o nią wspólnie. Powtórzę: cieszmy się codziennie, że jesteśmy Polakami!

A zdrajców spod znaku całej postkomuny i III RP zostawmy. Dla nich jest tylko jedna droga: kara i wstyd na kartach historii naszej Ojczyzny. To śmiecie... I nie mogą stać się barierą przed naszą polską radością i dumą z polskości. Nie są w stanie nas pokonać!


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @Autor
  Polecam miłosierdzie dla tych ludzi , było tu PRL ? , ano było tylko stoczni i hutnictwa nie sprzedawali .No a teraz co się dzieje czyje banki czyj przemysł , gdzie drukujemy złotówkę , jakie terminy u lekarza ?. Tylko pytam. Ave.
 • @Autor
  Nuta dla Pana . Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • Dziś Prezydent Andrzej Duda obchodzi swoje 45. urodziny!
  Dziś Prezydent Andrzej Duda obchodzi swoje 45. urodziny!
  Życzmy mu zdrowia, sił i wytrwałości w dążeniu do zmieniania Polski na lepsze!

  https://pbs.twimg.com/media/C_7FDNNUwAI8CIk.jpg
 • @Repsol 21:50:45
  A kto doprowadził do takiej sytuacji? Czyż nie zdrajcy zwani elitą III RP, która po części składa się z aparatczyków komunistycznych a po części z "konstruktywnych opozycjonistów z czasów PRL" i ich wszystkich pociotków, dzieci, wnuków, znajomych, itd. Przecież plan L. Balcerowicza (tzn. Żydów: Sachsa-Sorosa-Lipmana i po części Williamsona) był katastrofą dla Polski. A rządy PO-PSL nie kontynuowały tej grabieży Polski.

  Pisze Pan o PRL-u. Miał różne oblicza, ale komunizm w Polsce wprowadzany był siłą, wymordowano elitę polską. MBW, UB, SB, OROMO, milicja, Informacja Wojskowa, WSW, WSI, sądy komunistyczne... to cały aparat represji niszczący Polskę, polskiego ducha i uśmiercający wielu z nas. Dziś ich pociotkowie stanowią trzon elit III RP. I działają na szkodę Polski, są Targowicą 2.0. I co? Mamy ich gloryfikować i im pobłażać? Chyba jednak nie, ale trzeba po prostu ich sądzić, wsadzać do więzień lub wysyłać daleko od Polski, choćby na Madagaskar lub Lasów Amazonii.

  Gospodarczo jedynym okresem pozytywnym w PRL-u był okres od 1970 roku do końca 1976. To wtedy powstały majątek, aktywa, firmy, marki stały się łupem "prywatyzacji za grosze" zgodnie z wytycznymi planu Sachsa-Sorosa-Lipmana.

  Pozdrawiam
 • @Husky 07:12:45
  Również życzę prezydentowi Andrzejowi Dudzie wiele radości w dniu codziennym. Oby władza go nie zmieniła i nie "uderzyła do głowy", co zdarza się często. Oby zawsze kierował się interesem Polski i Polaków a na kartach historii zapisał się tylko pozytywnie.

  Jest młodszy ode mnie o 4 lata, więc to tak naprawdę moje pokolenie. Kibicuję mu i wierzę, że wykorzysta dla Polski szanse, jakie się pojawiają dziś, kiedy jesteśmy świadkami nowego geopolitycznego "rozdania".

  Niech tez nie zapomina o rodzinie, ona jest najważniejsza... a w działalność i politycznej niech zawsze ma w sercu: Boga, Honor i Ojczyznę.

  Pozdrawiam
 • Cytat dnia,
  Polska nie dla Polaków

  //Polska nie jest własnością Polaków. Uważam, że absurdem jest to żeby Polacy czuli się w tym kraju jak u siebie. Polska jest własności całej UE,
  i to UE powinna decydować o sprawach Polski a nie rząd.//
  Julia Pitera (PO)
 • @krzysztofjaw 10:24:34
  W PRL wiele ludzi pracowało uczciwie całe życie czyli pomnażało państwowy majątek. A co było później? Pewna grupa osób przejęła ten majątek za grosze. Układy, układziki i ci operatywni się wzbogacili kosztem milionów ludzi. Było tak jak napisałeś.

  "Tak więc cieszmy się, że jesteśmy Polakami i nie dajmy się skłócić wewnętrznie. Naszym antypolskim i niepolskim wrogom na tym zależy."
  To chyba jest niewykonalne. Smutne, ale prawdziwe. Mam co niektórych znajomych i oni cierpią na miłość do PO i niesamowitą nienawiść do PiS. Cokolwiek było zrobione przez rząd PO to było wspaniałe i cudowne. Bronią wszystkich posunięć byłego rządu, choćby nawet bezpośrednio ich uderzono. Nie jest to normalne, ci ludzie są jakby zaczadzeni, jakby ich odurzono jakimś narkotykiem. Jakiekolwiek argumenty do nich nie docierają.
 • @Husky 20:37:57
  To jest chore — to, co mówi ta pani. Według jej logiki to mieszkanie, dom, ogród też należy do UE czyli do człowieka nie należy nic. No i jak ona będzie chciała zasadzić sobie kwiatki to będzie musiała mieć na to stosowny papier z UE? Przecież to niewolnictwo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej