Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 1774 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

K. Pieczyński - szaleńczo-mroczne obszary jego umysłu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wedle mnie to biedny, chory człowiek. Żal mi go i jeżeli będzie chciał to mu pomogę, choćby poprzez zwykłą rozmowę.

Krzysztof Pieczyński, aktor.

Jest jednym z sygnatariuszy listu wzywającego Polaków do demonstracji i siłowego obalenia obecnych, demokratycznie wybranych polskich władz.

Wedle portalu niezależna.pl [1] aktor ten w różnych okolicznościach wyrażał m.in. takie opinie (wytłuszczenie moje):

"Co to za świat, ten świat snów? To jest świat uwolniony od ego, od tej męskiej zasady. Świat bliższy tej części bóstwa, która reprezentuje żeńskość, księżyc, boginie. Ten świat bogini rodzi, czyli nadaje formę wszystkiemu. Mężczyzna zapładnia. Ten świat daje nam nieustanne impulsy. Nasza dusza, kiedy jest pozbawiona ego, jest zabierana z ciała, jest informowana przez kolory i przez światło wyższych inteligencji kosmicznych, jest pouczana. Przez kody światła ta dusza wraca i odbywa się nieustanny proces ewolucji. Dlatego Kościół chce kontrolować sny 

(...) 

W jego wykładzie(t.j. K. Pieczyńskiego - kj) pojawiały się sformułowania m. in. o: porządkującej chaos, ale zarazem ograniczającej roli słowa i poezji; badaniu "tego, co teraz", a nie przeszłości i przyszłości, bo do tego mogą służyć jedynie projekcje i funkcje umysłu; o próżni i nicości; o pierwszym człowieku Adamie, który nadając nazwy określał istotę każdej rzeczy; poezji, która jest "boskim szyfrem"; fizyce kwantowej; teorii, że mózg poznaje świat w zapisie cyfrowym, co ludzie już potrafią robić z obrazem i dźwiękiem; biofotonach, czyli wydzielających światło częściach atomów; wielkościach subatomowych; siedmiu łańcuchach DNA, które odpowiadają siedmiu czakramom, polu morfogenetycznym, kronice Akaszy.

(...) 

 Gdy dusza wędruje do wyższych regionów „nieba”, to całe ziemskie doświadczenie pozostawia w niskich regionach duchowych. Wolna dusza staje przed duchowym autorytetem i nie ma co powiedzieć, bo wszystko zapomniała. Musiała się oczyścić, by wejść wyżej. Niskie wibracje nie pozwoliłyby jej wejść do „nieba”. Dzięki temu kościół jest bezkarny przez dwa tysiące lat. 

(...)

Chcę teraz zapewnić, że wiadomość ode mnie dotarła do wyższych instancji duchowych i poinformowałem je o tym, co robi kościół na ziemi. I kler może być pewien, że otrzyma znaki, że to, co robi, skończy się. Jak już zapowiadałem: Watykan przestanie istnieć.Dziś to powtarzam. To, że we Włoszech zawaliły się kościoły, to mały znak. Niebawem pojawią się takie, których nie da się zlekceważyć. Wyższe siły duchowe tworzą nowego człowieka. Ten nowy człowiek będzie połączony ze swoim „Wyższym Ja”. W bliskiej przyszłości nie będzie religii. Czas religii trzeba zakończyć jak najszybciej! Zbudujemy lepszy świat!".

Dla mnie osobiście to ów aktor - obok komunistycznego pułkownika z okresu Stanu Wojennego i Bolka - jest największą kompromitacją wszystkich, którzy ową odezwę podpisali. Podpisali się bowiem razem z osobą, która nosi znamiona nawet chorego psychicznie - może maniaka z objawami psychotycznymi, może psychopaty czy schizofrenika, a może po prostu opętanego człowieka zafascynowanego jakąś psychodeliczną ideą czy religią. Podzielanie z nim tożsamego zdania może być przez innych jakąś weryfikacją stanu psychicznego osób, które z nim się zgadzają i razem z nim aberracyjnie podejmują walkę z wyimaginowanym wrogiem.

W okresie mojego życia miałem okazję poznać ludzi dotkniętych faktyczną ułomnością lub chorobą umysłową i zawsze starałem się im pomóc. Nieraz byłem mile zaskoczony jak niektórzy z nich potrafią być - mimo sowich przypadłości - w sumie mądrzy, inteligentni i po prostu nadzwyczaj ludzcy, ale też część z nich - mimo nieraz symptomów, też inteligentnej normalności - w swoich myślach i wypowiedziach oraz zachowaniach była daleka od tej normalności.

Do dzisiaj mam kontakt ze wspaniałymi lakarzami-psychiatrami oraz osobami niosącymi pomoc ludziom dotkniętym niepełnosprawnością lub chorobą psychiczną. Pokazując niektórym z nich słowne wypociny K. Pieczyńskiego niemal wszyscy jasno stwierdzili, że on wymaga chyba pomocy i to nie w zakresie wrodzonej wady psychicznej, ale w zakresie chorobowej i postępującej degradacji jego umysłu i psychiki. Wedle mnie to biedny, chory człowiek. Żal mi go i jeżeli będzie chciał to mu pomogę, choćby poprzez zwykłą rozmowę.

Ale jest też niebezpieczeństwo, że jest opętany, jest osobiście oddany szatanowi a to już zdecydowanie większy problem, w którym może pomóc jedynie wysokiej klasy, katolicki egzorcysta. A trzeba sobie zdawać sprawę, że w ludzkim rozumieniu szatan ideowo jest typowym lewakiem i demoliberałem i choć nie wszyscy wyznawcy tych idei są przez niego świadomie opętani to i tak są dla niego radością i przez niego prowadzeni na zatracenie.

Szanowny Pan aktor w tym obszarze może być owładnięty jakimiś satanistycznymi, złymi i demonicznymi ideami, wierzeniami i psudoreligiami.  Świadczy o tym chociażby wspomnienie przez niego o tzw. "Kronice Akaszy", czyli kapłanki, która podobno żyła 4 tys. lat p.n.e i zajmowała się sferą obejmującą jakąś kosmiczną pamięć, bank danych i informacji, w którym są zapisane wszystkie wydarzenia [zob. więcej: 2, 3]. Dodatkowo aktor wspomina, iż ma kontakt z wyższymi instancjami duchowymi, którym przekazuje informacje, chociażby na temat obecnego kościoła katolickiego.  No cóż... wyobraża sobie lub nawet w to chorobowo wierzy, że jest jakimś wyjątkowym medium mającym umiejętność przekazywania informacji w zaświaty, w kosmos...

Nie wiem, ale może jest to wszystko też - obok jednak jakiejś być może postępującej degradacji umysłowej i specyficznych, satanistyczno-demonicznych wierzeń - wynikiem klęski jego kariery w USA  i frustracji z tym związanej?

Pozdrawiam

P.S.

Jeżeli ktoś począł się zastanawiać nad infantylnością wiary w dobro i zło, to wpierw niech się dowie  dlaczego w obecnym świecie jest tylu ludzi wymagających egzorcyzmowania i to wtedy, gdy psychiatrzy stają się bezradni...

[1] http://m.niezalezna.pl/90263-podpisal-list-razem-z-petru-wierzy-w-kody-swiatla-inteligencji-kosmicznych

[2] https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Akasha_(Kroniki_wampir%C3%B3w)

[3] http://www.paranormalne.pl/topic/12351-kronika-akaszy/

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • ----proszę uprzejmie przeczytać . Tych Autorów też Autor będzie leczyć ?.
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/amaraka.html
 • Nie należy oczekiwać po poecie i aktorze - po artyście - politycznej świadomości
  W pełni zgadzam się z opiniami K.Pieczyńskiego na tema żydo-chrześcijańskiego Kościoła - również uważam, że ten barbarzyński żydowski twór upadnie (tutaj różnię się z K.Pieczyńskim, bo on o żydowskim autorstwie tego barbarzyństwa nie wspomina).


  Odnośnie apelu o manifestacji 13 grudnia przeciw PiS

  Gdyby K.Pieczyński posiadał nieco lepszą orientację polityczną nigdy by nie podpisał takiego apelu razem z Żydami z pozornie przeciwnej opcji. Cała syjonistyczna zgnilizna musi być przeznaczona do kasacji.

  Żydowski reżim trzeba zniszczyć

  Różne rządy, ale ten sam żydowski reżim zarządzany przez Tel Awiw, Waszyngton, Brukselę
  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/nr6_6_2011_tusk_natanyahu_opis_850px_1-e1479987151302.jpg

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/9636569-polsko-izraelskie-konsultacje-900-554.jpg
  Listopad 2016, Izrael – wspólne zdjęcie ekip rządowych Izraela i III RP (rząd PiS)
 • @ninanonimowa 19:01:08
  Znam bardzo inteligentnego człowieka, który uważa, że jest na trzecim stopniu wiedzy (wtajemniczenia). Gdzieś wyczytał, że są cztery stopnie i on niedługo ten ostatni osiągnie.

  Pisze nawet książki (i po angielsku), ale jego życie jest smutne. Nie ma w nim radości a jedynie psychopatyczna dążność do jakiegoś wyższego stopnia światła.

  Ogólnie wierzę w wiele tzw. teorii spiskowych, bo historia ludzi to historia spisków. Tym niemniej jest bardzo cienka granica między racjonalizmem a szaleństwem.

  I tyle

  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 20:12:38
  Może Pan mnie uważać za jeszcze nieuświadomionego, ale trzeba trochę ważyć słowa. Owszem ja też zauważam, że pewna część syjonistycznych Żydów (Chazarów) ma decydujący wpływ na wiele posunięć różnych rządów, a USA w szczególności. Rządzi też największymi korporacjami finansowo-przemysłowymi i informatycznymi.

  Trzeba to ludziom uświadamiać wskazując na rzeczywistość. Natomiast też nie można całego zła upatrywać w Żydach albo tych, którzy podają się za Żydów. Takie podejście nieraz bardziej szkodzi niż pomaga w poznaniu prawdy.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 20:53:31
  I co dalej? początek był niezły ale...
 • @krzysztofjaw 20:53:31
  ---- czuję się jak w ósmym niebie -- skąd się to powiedzenie wzięło ??? .

  --------------RÓŻNICA !! różne stopnie CZUCIA .....poziomów

  -1 -https://www.youtube.com/watch?v=0P1iz4xiAuE
  -2-https://www.youtube.com/watch?v=wagn8Wrmzuc

  Ps . czujesz te poziomy , gęstości , wibracje itp. Pamiętaj proszę,że my dopiero, jak dzieci , odkrywamy nasz świat na nowo.
 • @krzysztofjaw 21:21:50
  Pierdzi Pan. Toż wiadomo że całe zło to żydy i cyklisci :) Polacy rozum maja i i rozumnie rządzących wybierają :D:D:D W końcu mendia im to podpowiadają.
 • Autor
  Chetnie przeczytam panska opinie na temat konsultacji p.Gronkiewicz-Waltz z Duchem Swietym.
 • -------- i nie jest to bajka ......
  https://www.youtube.com/watch?v=C_nT8cupiAM
 • @krzysztofjaw 21:21:50 przeczytaj to, wiele zrozumiesz.
  ODWIECZNA RELIGIA NATURY (Ben Klassen, 1973)
  Mistrzowie kłamstwa – krótka historia Żydów http://creativitymovement.net/creator_library/polish/ner-6.html
 • @krzysztofjaw 21:21:50
  No, tak w statystycznym ujęciu ma Pan niewątpliwie rację. Są dobrzy i źli Żydzi.
  Proszę zatem tych dobrych Żydów ująć z naszych rozważań - potrafi Pan?
 • @kula Lis 66 23:56:15
  Przeczytam i obejrzę proponowane mi działa i filmy. Czytałem już "Protokoły Męrców Syjonu", "Przedsiębiorsteo Holokaust, "zatrute źródło masoneria ks. Kiesztyna i i wiele opracowań innyvh, też dotyzących Żydó jak np. Kontrowersje Syjonu Douglasa Reeda, Duże też poznaję zawiłe losy lóz masoniskih, ilimintow, i iinyvch.

  Moglibyśli dyskutować, ale ja już pada i idę spać. może juytro popwrócimu

  Prepraszam za literówki
 • @krzysztofjaw 01:00:56
  ----wysłuchaj tego !!!! KONIECZNIE !!

  https://www.youtube.com/watch?v=QnpHbwycw_c

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej