Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

"Musisz to wiedzieć" - program jakiego nie ma nigdzie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

We Włocławku w telewizji lokalnej CW24 emitowany jest znakomity program, który nosi tytuł: "Musisz to wiedzieć". Szkoda, że tego programu nie mają możliwości oglądać Polacy w każdym zakątku kraju. Bo warto.

Włocławski miejski kanał telewizyjny CW24 od dłuższego czasu  emituje znakomity program prowadzony przez redaktora Macieja Maciaka (na zdjęciu z prawej) i politologa Jana Stockiego (na zdjęciu z lewej), który nosi tytuł: "Musisz to wiedzieć". Szkoda, że tego programu nie mają możliwości oglądać Polacy w każdym zakątku kraju. Bo warto.

 

Jestem Włocławianinem. W tym mieście się wychowałem, ukończyłem szkołę podstawową i średnią techniczną (nieistniejące już Technikum Mechaniczne) i mimo, że następne ponad 20 lat związany byłem i raczej jestem z Toruniem, gdzie ukończyłem studia ekonomiczne a krótko też z Inowrocławiem to zawsze jakoś miło wspomina się rodzinne strony. I jestem dumny, że właśnie we Włocławku i we włocławskiej telewizji CW24 objawili się wspaniali autorzy tworzący program jakiego nie ma w żadnej telewizji ogólnopolskiej. Brawo!

 

 

Polecam wszystkim oglądanie tego programu. Autorzy mówią o rzeczach, których nie usłyszymy w mediach ogólnopolskich a ich przygotowanie zawodowe, specyficzna ironia, zaangażowanie w poszukiwaniu pomijanych przez wszystkich ciekawych informacji jest godne podziwu. Poza tym jest mi tym bardziej miło, że ogólnie raczej zawsze zgadzam się z ich poglądami i interpretacją międzynarodowych i krajowych faktów.

 

Oczywiście można się z włocławskimi autorami programu nie zgadzać, ale naprawdę warto poznać ich opinię oraz także zapoznać się z faktami przez nich wybranymi i zaprezentowanymi na antenie. Program może zaskakująco skłaniać do myślenia, zadumy i refleksji nad dzisiejszym światem.

 

Gdzie świat zmierza? Dlaczego jest tak a nie inaczej? Co kryje się za kulisami wielkiej polityki? Czy tzw. "teorie spiskowe" to prawda czy fałsz? Czy naprawdę grozi nam III WŚ? Czy Rosja to rzeczywiscie dziś nasz największy wróg? Co chemicznie kryją w sobie szczepionki i dlaczego są u nas przymusowe? Dleczego wielkie korporacje dążą do zmonopolizowania podaży i kreują homogenicznego konsumenta? Czy GMO jest niebezpieczna dla ludzi?

 

To na tego typu i też inne  pytania autorzy starają się odpowiedzieć korzystając ze źródeł mniej znanych lub ogólnie przemilczanych i oprócz częstego - co oczywiste - nawiązywania do spraw włocławskich to właśnie sprawy ogólnopolskie i międzynarodowe stanowią clou programu i swoistą jego informacyjną misję. Inteligentne dziennikarstwo z prawdziwego zdarzenia!

 

Jeszcze raz polecam, mając nadzieję, że ów program zostanie dostrzeżony przez władze obecnej TVP. Oby!

 

Poszczególne odcinki można obejrzeć na stronie telewizji CW24: cw24.tv oraz przeszukując YouTube. Jeden z ostatnich odcinkóe można obejrzeć m.in. tutaj: http://www.dailymotion.com/video/x4yp1st_musisz-to-wiedziec-158-1-2_tv (na stronie dailymotion jest większość odcinków).

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

  • tak
    Ja też byłem w szoku że poruszują w specyficzny dla siebie sposób, tematy których w mediach "głównego nurtu" po prostu niema.
    Po raz 1 w życiu użyłem funkcji "Subskrybuj "
  • "Jeszcze raz polecam, mając nadzieję, że ów program zostanie dostrzeżony przez władze obecnej TVP. Oby!'
    Oby jednak nie, bo wiadomo jaki walec po nich by przejechał, nie przymierzając Polscy "alexy jonsowie", panowie róbcie swoje, to My do Was przyjedziemy, nie aspirujcie do głównego ścieku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej