Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 1774 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Moje komentarze

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:11:17
  Szanowny Panie
  Niepotrzebnie zaostrza Pan polemikę. Znam i rozumiem Pana poglądy. Róznimy się tym, że ja mimo wszystko będę głosował na A. Dudę, zdając sobie jednak sprawę z jego ułomności. Ale kto zamiast niego? Kto ma realne szanse? M. K-B nie wyobrażam sobie jako prezydenta i trzeba zrobić wszystko, aby przegrała. Kandydat Konfederacji raczej teraz zaczyna wielką politykę. Może za 5 lat będzie do niej gotowy, ale nie teraz.
  Pozdrawiam
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @kula Lis 69 10:11:04
  "Ich programem jest obalenie obecnej władzy i dopuszczenie do koryt dawnych złodziei. To wszystko na co ich tępe umysły stać".

  Dokładnie się z Panem zgadzam. Jak pisał grzechg kandydatem opozyiji jest Antypis i tylko im na tym zależy. Ale z każdym dniem ta pani Gosia coraz gorzej się prezentuje. Nie wytrzymuje ciśnienia kampanii.
  Pozdrawiam
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @kula Lis 69 09:55:26
  Mąż zdecydowanie odstaje in plus od żony, ale co robić? Taj już jest a ona już się nie zmieni. Jest nieudolną prostaczką i tyle.
  Pozdrawiam
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @kula Lis 69 09:51:06
  Ona nawet nie potrafi czytać z promptera. Gubi sie w tym wszystkim biedaczka. Kompletna porażka.
  Pozdrawiam
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @kula Lis 69 09:25:57
  Kondominium niemiecko-rosyjskie działa jak machina i istnieje, niestety.
  Pozdrawiam
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @kula Lis 69 09:19:15
  Też uważam, że powinna jeździć po całym kraju, ale ona się boi tych rozmow, bo nie ma żadnych argumentów a poza tym ta licha frekwencja na jej spotkaniach też coś znaczy. Polacy ją - mówiąc kolokwialnie - olewają cieplym moczem, czego w przypadku A. Dudy nie ma.
  Pozdrawiam
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @marek500 08:33:35
  Zapomniał Pan o senacie, ale to przecież tylko jakiś "wybryk" a to, że ludzie gremialnie głosują to czy to znaczy, iż niby ta dyktatura jest czymś złym? Polacy są wyczuleni na fałsz i obłudę. Zresztą i tak dokonania tego rządu u prezydenta winny wystarczyć do reelekcji. W drugiej turze Konfederaci raczej nie zagłosują na M. K-B, raczej nie pójdą do wyborów.
  Pozdrawiam
  M. Kidawa-Błońska. Bębenek czy bęben ?
 • @Lotna 19:33:31
  "Pedagogika wstydu" to jest to, co niestety w stosunku do nas rzecz powszechna. A Hollywood? Faktycznie opanowany jest przez Żydów.My jesteśmy katolikami i to też jest jeden z powodów ich agresji w stosunku do nas, źródeł antypolonizmu.

  https://www.youtube.com/watch?v=mXEe5Avg40Q

  Pozdrawiam
  Tak się wzbudza podświadomą nienawiść do Polski i Polaków.
 • @ikulalibal 19:23:15
  Nie sądzę, abym przesadzał. Prawdą jest natomiast to, że jestem wyczulony na tym punkcie, bo to nie pierwszy raz, kiedy Polaków przedstawia się negatywnie. Tutaj mamy dybuka... dlaczego mówi po polsku a nie w innym równie egzotycznym języku. Poza tym dybuki dotyczą narodu żydowskiego a nie żadnego innego. To wierzenia Żydów i dotyczą Żydów.

  A i jeszcze... Skąd w USA te wszystkie negatywne dowcipy o Polakach? Ktoś musi je rozsiewać i na pewno nie są to ludzie nam przychylnych.

  pozdrawiam
  Tak się wzbudza podświadomą nienawiść do Polski i Polaków.
 • @brian 09:36:01
  Dziękuję za aprobatę a "paskudniki" się obudzą niebawem :::))))
  Poxdrawiam
  Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu (1)
 • @dolby 09:48:50
  Bardzo rzadko to robię, t.j. przytaczam cudze teksty. Oczywiście mam swoją opinię o treści artykułu a komentarze pozwolą jedynie rozszerzyć mój ogląd rzeczywistości historycznej.

  Niestety pisząc o Żydach trzeba bardzo mocno dbać o każdy szczegół, ale nie może to wpływać na autocenzurę.

  Pozdrawiam
  Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu (1)
 • @zbig71 12:36:57
  No to nie jest agitka wyborcza, ale moja troska o Polskę a za długość tekstu przeprasza. Ostatnio skracam swoje notki, ale nie zawsze jest to mozliwe.
  Pozdrawiam
  Polacy! Apel!
 • Autor
  Faktycznie idioci nie wiedzą, że są idiotami i tyle w temacie, chociaż większość z nich to pospolite istotki zarażone właśnie heterofobią. Zidiociały świat pędzi donikąd a ideologia gender jest koszmarem człowieczeństwa.
  Pozdrawiam
  „Homofobia”, czyli co? – skandaliczny wyrok sądu.
 • Husky
  Powiem szczerze, że nie jestem ukontentowany Twoją decyzją. Zostawiasz puste pole i chyba niepotrzebnie. Widzisz... ja przyjąłem już dawno swoją strategię blogowania: pisać wszędzie, gdzie mnie nie wyrzucą. Dotąd wyrzucili mnie czy też zbanowali onegdaj w interii, wyborczej czy onetcie.

  Dlaczegóż tak robię? Ano dlatego, iż chcę docierać ze swoimi tekstami do jak największej liczby czytelników, choćby adwersarzy... Przekonanych nie przekonam, ale nawet dla jednego procenta warto tak pisać.

  Żałuję, że Ciebie nie będzie, bo byłeś wsparciem w mojej drodze tu na neonie. Teraz będę się męczył sam wraz z jeszcze dwoma czy trzema blogerami.

  Byłeś wartościowym tutaj blogerem, bo masz trochę inne spojrzenie (z zagranicy) na Polskę i na to, co tu sie dzieje.

  Zazdroszczę Ci UK, bo jest to mądry kraj skoro "zwiał" z Unii Europejskiej.

  Pozdrawiam Cię serdecznie i myślę, że spotkamy sie na innych forach.

  Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.
 • @zbig71 20:00:39
  Osobiście uważam, że polska polityka międzynarodowa dotycząca Ukrainy jest błędna (mało powiedziane). Ukraińcy - na co wskazywał pod koniec filmu profesor K. Szwagrzyk, wiceprezes IPN - robią wszystko, aby polscy uczeni nie mogli badać tego ludobójstwa na terenie Ukrainy. Mówił to z żalem, ale sprawa jest poważna.

  Polska winna postawić sprawę jasno. Ja np. wolałbym lepsze kontakty z Białorusią niż z Ukraińcami i w tym kierunku winniśmy iść. Mamy złego szefa MSZ... jego miałkość aż poraża i chociaż zdaję sobie sprawę, że sam nie decyduje o takiej czy innej polityce, ale winien mieć chociaż namiastkę "jaj".

  Zaś jeżeli chodzi o wybory prezydenckie. Sytuacja jest bardziej skomplikowana. I jednak przychylam się do stwierdzenia, że już lepszy Duda niż Kidawa-Błońska, chociaż zdaję sobie sprawę z mankamentów obecnego prezydenta.

  Przykre jest to, że jak zwykle mniejsze zło króluje. Fajnie by było, żeby w II turze wystartowali Duda i Bosak a wtedy głosowałbym na Bosaka, tyle tylko czy jest to realne. W teorii tak, ale w praktyce?

  Pozdrawiam
  OUN-UPA: "Zmarłych pogrzebać"
 • Wszyscy
  Wielokrotnie pisałem, że UE prędzej czy później musi w obecnym kształcie się rozpaść. Po prostu jest to kolejny (tym razem poskomunistyczny) kołchoz, który już nie wytrzymuje próby czasu. UK są pierwsze. Dla mnie najbardziej odpowiednim formatem byłby powrót do rozszerzonego EWG, bez tej całej rozdmuchanej nadbudowy w postaci UE.

  Tak więc jestem przeciwny obecności przez Polskę w takiej UE. Problemem jest to, kiedy Polacy to zrozumieją, bo ta ich wymarzona Unia naprawdę stała się ZSRR-bis.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Ale notka nie dotyczy stosunku do UE, ale tego jaki będzie motyw totalnych w czasie kampanii prezydenckiej.
  Polexit, wszędzie Polexit
 • @brian 18:36:25
  Byłoby może to ciekawe jakies 25 lat temu, ale dziś... może Makaronowi by sie spodobało, bo on takie lubi...
  Pozdrawiam
  Dalszy ciąg zakidjałłania M. Kidawy - Błońskiej...
 • @brian 18:16:07
  "Może tak zwanemu "sztabowi" chodzi o to aby każdy wyborca mógł się łatwo poczuć mądrzejszy od Prezydenta".

  Coś w tym jest, bo te lemingi są naprawde prymitywne.

  pozdrawiam
  Dalszy ciąg zakidjałłania M. Kidawy - Błońskiej...
 • @matterhorn 17:50:27
  Ja już nie oceniam tej pani jako mojej przeciwniczki, bo nią nie jest... z takim poziomem intelektualnym. Ale krew mnie zalewa, że ona jest jakimś kandydatem na prezydenta Polski. Bo jak tu z nią dyskutować? O co pytać? Czego oczekiwać. Szczerze powiedziawszy to byłbym szczęśliwy, gdyby był jakis opozycyjny inny normalny kandydat. Kidawa... Hołownia... Kamysz... Biedroń... Toż to jest kabaret nad kabaretami. Smutne...
  Pozdrawiam
  Dalszy ciąg zakidjałłania M. Kidawy - Błońskiej...
 • @Wican 13:38:40
  Ja pisze z pozycji PiS-iora (jeszcze) i drażni mnie jak prezydent sam sobie strzela w kolano. Gdy będę miał do wyboru jego lub kandydata totalnych to wybiorę jego, choć mam coraz więcej wątpliwości a takie się tylko pogłębiają po takich jego wypowiedziach.

  Pozdrawiam
  Sztab wyborczy A. Dudy potrzebny od zaraz...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej