Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
430 postów 756 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. BURKE.

Co wie W. Serafin o śmierci A. Leppera?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co wie W. Serafin o śmierci A. Leppera i jakie dowody skłaniają go do stwierdzenia, iż było to morderstwo?

Oglądając zapis nagrania Serafin-Łukasik nie trudno odnieść wrażenia, że autorem nagrania może być sam Władysław Serafin lub przynajmniej wiedział, iż jego rozmowa będzie nagrywana. Do takiego wniosku skłania odsłonięcie przez niego kamery na początku  i zasłonięcie jej na końcu  rozmowy.
 

Moim zdaniem właśnie to, że te czynności są widoczne na nagraniu i mogą wskazywać na W. Serafina jako jego autora, wykluczają, iż to on przekazał je do prasy. Przecież wystarczyłoby - jeżeli chciał obciążyć ministra rolnictwa - aby po prostu wyciął początek i koniec nagrania, aby w żadnym wypadku nie można byłoby go posądzić o jego autorstwo.
 

Osobiście sądzę, że W. Serafin wiedział o nagraniu, ale nie był jego inicjatorem ani dysponentem.  Może "musiał" się na nie zgodzić?
 

Stąd uważam, że W. Serafin mówi prawdę oświadczając w TVN24:
 

"- Nie nagrywałem tej rozmowy, nie mam z tym nic wspólnego. To jest brutalna prowokacja, która mnie poraża. A ludzie, którzy to robią nie mają skrupułów. Nie będę tego komentował, nie biorę udziału w żadnych intrygach w PSL-u. Jest mi przykro, że wielu ludzi ma teraz z tego powodu problemu. Zostałem wkręcony, komuś zależy, żeby zlikwidować kolejnego lidera ruchu ludowego. Janowskiego otruto, Leppera zamordowano, a teraz kolej na mnie..."
 

Zastanawiająca jest jego niemal desperacka obrona poprzez wskazanie, - prawdopodobnie "dysponentom nagrania" - iż wie na pewno, że A. Lepper został zamordowany. O tym fragmencie jego oświadczenia - wedle mnie kluczowym - nie usłyszałem w żadnym wieczornym wydaniu telewizyjnych wiadomości, które skupiły się na planowanej dymisji Marka Sawickiego. Wydaje się, że sama decyzja o tej - jedynie planowanej - dymisji miała być może właśnie niejako przykryć wagę słów, które - w odniesieniu do śmierci A. Leppera - wypowiedział W. Serafin  oraz prewencyjnie zapobiec dalszym atakom na PSL i oddalić planowaną zapewne zamianę w koalicji rządowej PSL na RPP + SLD.
 

Rodzą się zatem pytania:
 

Czego boi się W. Serafin, że posunął się aż do takiej argumentacji i "odkrycia" posiadanej wiedzy o śmierci A. Leppera?
 

Co wie W. Serafin o śmierci A. Leppera i jakie dowody skłaniają go do stwierdzenia, iż było to morderstwo?
 

Dlaczego obawia się o własne życie i mówi o ewentualnie planowanej likwidacji kolejnego lidera ruchu ludowego?
 

Czy prokuratura nie powinna w takim razie z urzędu ponownie wszcząć postępowania w sprawie śmierci A. Leppera i przesłuchać W. Serafina także w kontekście jego obaw o własne życie?

(przecież zamierza zbadać prawdziwość zeznań M. Sawickiego w kontekście też tylko słów z rzeczonego nagrania)
 

Dlaczego - wobec nie tylko domniemanego, ale niemal udowodnionego - kłamstwa w prokuratorskich zeznaniach, decyzji o swojej dymisji nie podjął premier D. Tusk?
 

Ciekawe w tym kontekście jest również zachowanie portali internetowych, a w szczególności onet.pl. Jeszcze we wczesnych godzinach popołudniowych w tekście informującym o oświadczeniu W. Serafina można było zobaczyć i przeczytać:
 


a już wieczorem tylko...
 

(Żródło: //wiadomosci.onet.pl/kraj/serafin-leppera-zamordowano-teraz-kolej-na-mnie,1,5191435,wiadomosc.html, godziny: 12.55 i 19.57)
 

Nietrudno zauważyć, że w onetowym tekście wieczornym pominięto już fragment oświadczenia W. Serafina odnoszącego się do otrucia Janowskiego i morderstwa A. Leppera, choć kuriozalnie zachowano tytuł informacji. Chyba to nie przypadek...
 

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

//krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

KOMENTARZE

 • Ciekawie się zapowiada jesień tego roku
  Burze, tornada, tajemnicze samobójstwa i jeszcze ciekawsze wycieki.
 • @
  Sawicki był JEDYNYM POSŁEM, który głosował przeciw przymusowym szczepieniom - że przypomnę. I robił sobie ostrą kampanię przed Euro.
 • @mnich zarazy 21:07:51
  Może być ciekawie, naprawdę. Pęka bańka Euro2012 i "zielonej wyspy". Zaczynają się sami wyrzynać... I dobrze, bowiem wtedy mogą pojawić się ciekawe "przecieki"...

  Pozdrawiam
 • Nathanel
  "Trzeba cos "przykryć" a prowokacja JKM nie dała na tyle mocnego efektu"

  A o tym nie pomyślałem ale to chyba celny strzał.

  "Może stoi na drodze "prywatyzacji lasów" ?????"

  Też ciekawe spostrzeżenie.

  Pozdrawiam
 • @Nathanel 21:17:22
  Nagrania dokonano w styczniu 2012 roku. Opublikowano je teraz, więc jakiś cel musiał być. Po pierwsze, jest to być może chęć "przykrycia" jakiegoś faktu (być może właśnie kłamstwa D. Tuska, ale chyba nie tylko tego). Po drugie, może chodzić o atak na PSL i jego kompromitację oraz zastąpienie go w koalicji rządowej RPP i SLD (Palikot wiedział o dymisji już rano). Po trzecie zaś, może Sawicki stawał sie niewygodny dla rządu i samego W. Pawlaka...

  Pozdrawiam
 • krzysztofjaw
  Oby. Może tym razem nie uda się tego przykryć tak skutecznie jak hazardowej?

  Może zaczną się następne? A może tak jak ktoś wcześniej zauważył na NE zaczęła się rywalizacja służb?

  Również pozdrawiam
 • @KOSSOBOR 21:23:27
  Hm... Tego nie wiedziałem. Być może drugim dnem jest też jego stosunek do GMO...

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:32:53 @ Nathanel
  Sądzę, że tam jest kilka den. Straszny kraj..................
 • Nathanel 17.07.2012 21:41:06
  Ciekawe dlaczego przed wyborami JKM nie miał problemów z promowaniem Palikota? Przecież wiedział, że z jego listy startuje Grodzka!
 • @Nathanel @kossobor @mnich zarazy
  Coś jest na rzeczy... bo przecież ujawniono nagranie teraz, po pół roku. Tą "bombę" z jakichś powodów zdecydowano się "odpalić" teraz. Może faktycznie Sawicki stał na drodze Pawlakowi, ale sądzę, że chodzi o ważniejsze sprawy: właśnie prywatyzacja lasów, może GMO a może jednak o wyeliminowanie PSL z koalicji?

  Warto śledzić, co będzie się działo "między wierszami" w najbliższych dniach... i sprawdzić, co między tymi wierszami działo się kilka lub kilkanascie dni przed ujawnieniem nagrań (np. kłamstwo D. Tuska)...

  Pozdrawiam
 • ANO
  Mysle ze doskonale wiedzial ze nagrywaja i mysle ze sluzby go w to wciagnely tylko nie przewidzial jednego ze te tasmy ujza swiatlo dzienne.Ot stara zagrywka ze sluzby chca miec haka na kogos.Teraz jestem przekonany ze jest smiertelnie wystraszony bo sprawy nie poszly jak zwykle.

  Ja na jego miejscu wynajalbym zagranicznego adwokata i zdeponowal materialy z wiedzy jaka posiada.

  Jak sie ustrzec takich sytuacji?Otoz trzeba nagrywac rowniez ludzi sluzb ktorzy stosuja prowokacje zeby miec dowod i alibi albo nie brac sie do polityki bo jak sie wpadnie miedzy wrony trzeba krakac jak i one.

  Teraz widzicie dlaczego Ziobro nagral Leppera.Tu chodzi o zycie a polityka to nie bajka bo tam sa miliardy do zgarniecia ale i wladza.

  Caly obrot sprawy bedzie zalezal czy wpadnie w panike a jest bardzo bliski choc mysle ze juz go uspokajaja.A na koniec to mysle ze i tusk i pawlak doskonale wiedzieli o tej prowokacji.Moze to miec zwiazek z jakas podwujna gra Sawickiego
 • @widziane z USA 22:04:23
  I tak będziecie biadolić, ilu jeszcze ma zginąć ludzi żebyście zrozumieli że każdy obywatel musi sam zadbać o swoje państwo.

  www.demokracjabezposrednia.pl

  Pozostawiając władzę w rękach polityków takie sytuacje będą coraz częstsze i coraz groźniejsze.

  Nie ma chwili do stracenia, odzyskajmy Polskę...
 • A KTÓŻ MIAŁABY MORDOWAĆ SERAFINA ?
  Przecież to człowiek służb:

  "W 1970 ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową w Warszawie. Pracował jako ślusarz remontowy w Polskich Zakładach Optycznych. Prowadzi indywidualne gospodarstwo rolne. Od 1989 pełnił funkcję wiceprezesa Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, od 1999 stoi na czele tej organizacji. Był też wiceprzewodniczącym Komitetu Zawodowych Organizacji Rolniczych Unii Europejskiej (COPA).

  Od 1969 do rozwiązania należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W latach 1975–1983 zasiadał w Miejsko-Gminnej Radzie Narodowej Góry Kalwarii. Jako przedstawiciel strony rządowo-koalicyjnej brał udział w obradach Okrągłego Stołu w podzespole do spraw środków masowego przekazu oraz grupie roboczej do spraw ustawy o związkach zawodowych rolników indywidualnych. W 1989 został wybrany posłem X kadencji z listy PZPR. Zasiadał w prezydium Parlamentarnego Klubu Lewicy Demokratycznej.

  W latach 1991–1997 był posłem I i II kadencji z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego z województwa częstochowskiego. Bezskutecznie ubiegał się o mandat w Sejmie w 1997, 2001, 2005, 2007 i 2011. Od 1998 zasiadał w radzie powiatu kłobuckiego, w 2006 nie został ponownie wybrany. W 2004 i 2009 bez powodzenia kandydował do Parlamentu Europejskiego.

  W 2009 dwukrotnie przeszedł zawał. W 2010 po śmierci jednego z radnych wszedł ponownie w skład rady powiatu kłobuckiego, obejmując funkcję jej przewodniczącego. W wyborach samorządowych w tym samym roku zdobył mandat radnego sejmiku śląskiego.

  W 2011 kandydował w wyborach parlamentarnych z 1. miejsca na liście komitetu wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu wyborczym nr 28 w Częstochowie, jednak nie uzyskał mandatu poselskiego. Oddano na niego 6140 głosów (2,74% głosów oddanych w okręgu)."

  Promuje się go na samego sprawiedliwego.. tak jak Leppera, człowieka sowieckiego.
 • @konserwatystka 22:40:57
  Jakich służb? Chyba oczyszczania miasta.
  Każdy człowiek służb ma w CV magistra. Jakiegokolwiek wydziału na jakiejkolwiek uczelni, ale to podstawowy warunek.
  pozdrawiam
 • ratus 17.07.2012 22:50:44
  dzieciakuTy myslisz o ludziach bezposrednio pracujacych w sluzbach a sluzby to nie tylko etat.Nawet bezdomny moze zostac czlowiekiem sluzb jezeli bedzie im potrzebny.Szkoda mowic bo bredzisz
 • LosHelios 17.07.2012 22:34:07
  Pozostawiając władzę w rękach polityków takie sytuacje będą coraz częstsze i coraz groźniejsze.

  A niby w jakich rekach chcesz wladze zostawic?KROLA niemamy.Zawsze jest tak ze ktos musi rzadzic czy to w domu,zakladzie czy panstwie.Jakkolwiek bys to nie nazwal.Problem jest w tym ze Polskie spoleczenstwo jest zbyt glupie aby wdrazac demokracje.Zeszta wszedzie na swiecie demokracji tak naprawde niema a to co jest dzis to rzady mafijne.
 • A niech by......
  A niech się sk...ny wymordują, byle tylko mnie zostawili!!!!!!
 • @widziane z USA 23:22:02
  Pogratulować podejścia,
  Polacy to mądry i silny naród inaczej już dawno słuch by po nim zaginą.

  Masz wypaczone poglądy na demokracje, mieszkając w usa też bym pewnie takie miał.

  Ale mieszkam tu i wiem że możemy się dogadać w tej najważniejszej kwestii, czyli jak obywatele mają odzyskać władzę w Polsce.

  Ci którzy nie chcą brać udziału w tej zmianie mogą stać i się przyglądać ich sprawa.

  A twoje widzenie z usa mnie g,,, obchodzi, cymbale.
 • @LosHelios 00:37:48
  Silne i jakie mamy to społeczeństwo?
  To chyba nam wymienili, w nocy...
  Nie wystawiaj z pogardą tyłka na perspektywę z USA, stamtąd dobrze widać te nasze codzienne ułomności, małości i zaległości. Nie mówiąc już o tym, że demokracji to u nas jeszcze nigdy nie było, a w USA, może jest trochę ułomna, ale jest.
 • @Andrzej22 04:44:54
  Sprawa z tymi taśmami jest rozwojowa. Być może czas pokaże jak doszlo do śmierci Leppera i jego współpracowników. Odnoszę takie wrażenie że wielu się już nachapało kasy i chce mieć spokój.
  Jedna są inni którzy dyszą za ich polecami. Im też się spieszy...
 • @krzysztofjaw 21:27:30
  Jak za PiS, też się sami wyżynali.
 • @Andrzej22 04:41:33
  Skoro JKM to agent bo miał wkład w obaleniu rządu Olszewskiego to Macierewicz również jest agentem. Też się przyczynił do sprowokowania nocnej zmiany:)

  No i co ma Polska do ruchów w Azji?

  Jak widzę Ty jesteś nie tylko kłamcą ale i paranoikiem.
 • @Andrzej22 04:41:33
  Andriucha daj sobie siana do żłoba.
 • Serafin to prawdopodobnie człowiek
  powiązany ze służbami PRL,wie dużo,może za dużo i naprawdę powinien się bać?
 • @Muni 02:29:40
  co do demokracji w usey to masz trochę nie na czasie informacje,
  bo w sylwestra tego roku barak podpisał tzw. patriot act.
  który traktuję teren usa jako pole bitwy, tym samym unieważnia konstytucje.

  Albo afery z informatycznym systemem głosowania, daj pan spokój.
  Demokracja w usa skończyła się z JFK
 • @Andrzej22 04:41:33
  czy ty uważasz że rząd usa jest naszym sojusznikiem?
  Bo takie wnioski mi się nasuwają po twoim poście.

  Ciągle uważacie że są jakieś obozy, alianci, oś zła. srutututu.
  Walka cywilizacji brzezińskiego, to są bajki żebyście się za bardzo nie wczuwali w to co się dzieje dookoła, i żebyście mogli być strzyżeni i prowadzeni na rzeź, przez miliarderów rokafelków i innych masonów.

  Pozdrawiam zafascynowanych geopolityką.
 • @Nathanel 21:17:22
  ja słyszałem o wykopkach w maju. W sobotę sadzili a w poniedziałek już wykopywali - takie czasy były ;)
  Wykopki w lipcu to już norma :))
 • @Andrzej22 12:08:42
  Tylko tyle kłamco masz do powiedzenia?

  P.S.
  A sprawy z kufajką znasz pewnie z autopsji?
 • @Andrzej22 04:41:33 zgadzam się z twym wpisem a...
  Sawicki to typowy pysk o orientacji złodziejskiej. Dlatego komisja jewrejska z Brukseli zarządała wyjaśnień od ryżego. Podało TVP.
 • @krzysztofjaw 21:31:57
  Cyt: Sawicki zbudował sieć. Obsadził znajomymi państwowe posady. O nieprawidłowościach wiedziała Kancelaria Premiera. - Warto sprawdzić jak owa sieć ma się do długu, który PSL musi spłacać tj. ponad 20 mln zł, czy aby owa sieć w ramach "podwyżek" nie finansowała rat..PSLu, jeśli to się potwierdzi, to jest wielce prawdopodobne, że z naszych podatków są spłacane dlugi PSLu...o tym mechanizmie musiał wiedzieć i Tusk i Pawlak, nie mówiac już od Rostowskim...takie chodzą słuchy...to zajęcie dla dziennikarzy śledczych...ale czy oni jeszcze istnieją???/
 • @Nathanel wez sie odwal od tej Rosji!!!!!!!!!
  bo juz rzygac sie chce!!!!!!!!!!!!Rosja to , to ,a poki co to to nie ROSJA WYKUPILA pOLSKE < TO NIE ROSJA WYCIAGA LAPY !!!!!!!!! IDZ TY WRESZCIE PO ROZUM!!!!! nO ,ZESZ KVA ... ZADLUZONY KRAJ PRZEZ HERR TUSKA A TEN DALEJ PIER5DOLI GLUPOTY JAK POTLUCZONY- ogarnij sie!
 • @potatos 13:53:43
  No to jak tak kochasz Rosję to poszedł do niej, czemu tu w Polsce siedzisz? Zdemaskowałeś się tą miłościa, jesteś ich pomiotem, ofiarą przjścia przez Polskę krasnoarmiejców w drodze na Berlin, ty lub twoi rodzice? dziadkowie?
 • @Andrzej22 12:21:45
  powiem ci tylko tyle.
  Jeżeli będzie demokracja w Polsce to nasze sojusze z resztą świata będą wyglądały zupełnie inaczej.

  Nie było demokracji w Polsce więc nie mów mi że sami sobie wybraliśmy ten układ.

  Najpierw trzeba odbudować kraj żeby zawierać sojusze.
  Jeżeli będziemy słabi nikt nie będzie traktował nas poważnie, rozumiesz teraz po co potrzebna jest demokracja uczestnicząca i bezpośrednia.
 • @Andrzej22 14:58:59
  "Rozmawiałem kiedyś z jednym ruskim Ukraińcem..On wszystkie rabunki, zbrodnie i złodziejstwa gdziekolwiek je Rosja dokonała tłumaczył że"Rosja to naród wojowników "!"

  To porozmawiaj chociaż jeszcze z jednym, może twoja opinia się zmieni.
 • JESTESMY NA WIDOWNI PRZEDSTAWIENIA, GDZIE TRWA WALKA O WLADZE, CZYLI O PIENIADZE
  Najlepszy mamy dowod, ze w Polsce rzadza wszyscy inni, tylko nie Polacy. Bez skrupulow, bezczelnie przeprowadzaja swoje intrygi brutalnie walczac o wladze. Nieoczekiwane opublikowanie nagrania jest wystarczajace, zeby to zrozumiec. Polacy maja sie tylko przygladac, najwyzej, domyslac, jak sluzby, mafie i agentury rozgrywaja wladze. Nie mamy niestety wplywu na te ponizajace demokracje rozgrywki na naszych oczach. Tajemnicze morderstwa, pieniadze, kabaretowy parlament i arogancka wyalienowana wladza. To jest upokarzajace dla swiadomych Polakow, ze wladza jest w takich rekach.
  Chyba nietrudno jest Panstwu zobaczyc, ze wspoldecydujace w Sejmie ugrupowania, to krancowo skorumpowane przedluzenia agentur i mafii, dzialajace jak slepe narzedzie w rekach kogos zza kulisow. Pytanie jest, czy potrafimy wyzwolic sie od tej hydry?
 • @Andrzej22 15:45:00
  Z tobą to ja nie mam ochoty niczego budować, to przykre że będziemy musieli się porozumieć.

  Dobrze że chociaż ty ocalałeś o prawy, rycerski, i mundry, Andrzejku22
 • @Skad my to znamy 15:32:00
  "Pytanie jest, czy potrafimy wyzwolic sie od tej hydry?"

  Na pewno warto spróbować.

  www.demokracjabezposredni.pl

  zapraszam i pozdrawiam
 • @konserwatystka 22:40:57
  jego brat Marek, był w LOTcie tzw oficerem prowadzacym WSI. Pogonił go PiS, ale potem wrócił jeszcze na chwilę.
 • @konserwatystka 22:40:57
  Proponuję wrócić do sprawy Savimedu, tj.prywatnej lecznicy żony Sawickiego,o której kiedyś pisała "Gazeta Polska". Myślę, że w dziedzinie ochrony zdrowia jest szerokie pole do "popisu" dla rodzin psl-owskich.Warto i w tych miejscach korzystać z możliwości audytów.
 • @Andrzej22 15:45:00
  Do tego szykuje sie żądanie zwrotu funduszy rolnych z budżetu unijnego, źle rozdysponowanych przez ludzi Sawickiego. Można współczuć rolnikom.
 • @Andrzej22 17:27:47
  dług publiczny PL żwawo sięga okrągłego bilionika /ca 25 000 pln na statłeb/ a wg zachodnich szpeców od ekonomii dług globalny naszej nieszczęsnej obłasti /długi samorządów, prywatne kredyty, deficyt budżetowy i inne zamiecione pod dywan przez POjaca - np fundusz drogowy/ oscyluje w granicach 5 / pięciu/ bilionów - ca 120 000 na statłeb; w tej sytuacji możemy się już żegnać póki co powoli z wolnością /Greki już się pożegnały i zaczynają autowyprzedaż/
 • Redakcjo!to afera większa od taśm Sawickiego!!!No to już wiemy po co był ten 'Sawicki Show'.
  Ujawniam pełną wersję ocenzurowanego i jednego z najbardziej skrywanych przez Rząd Donalda Tuska dokumentów - Planu Finansowego Krajowego Funduszu Drogowego. Z satysfakcją informuję, iż doprowadziłem do upublicznienia po raz pierwszy od 2010 roku jednego z najbardziej skrywanych dokumentów rządowych jakim jest od tego okresu czasu Plan Finansowy Krajowego Funduszu Drogowego (KFD). Jako bezprecedensową oceniam odmowę Ministra Transportu udostępnienia danych dotyczących wydatków KFD z tytułu tak zwanej opłaty za dostępność oraz zdarzeń odszkodowawczych dla prywatnych spółek. Dla Rządu Premiera Donalda Tuska wydatek KFD w 2012 roku w kwocie 1.382,6 mln złotych (słownie JEDEN MILIARD TRZYSTA OSIEMDZIESIĄT DWA MILIONY SZEŚĆSET TYSIĘCY ZŁOTYCH) z podziałem na poszczególne spółki, to wydatek tajny i nie może on zostać udostępniony polskiej opinii publicznej. W tej sprawie odbędzie się wspólne posiedzenie sejmowych komisji finansów publicznych oraz infrastruktury aby uzyskać odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania związane z dramatycznie narastającą nierównowagą finansową KFD którego zadłużenie na koniec bieżącego roku planowane jest w wysokości 43.934.646,41 tysiąca złotych – to jest prawie CZTERDZIEŚCI CZTERY MILIARDY ZŁOTYCH.
  Mając na uwadze:
  - respektowanie zasady pełnej jawności wydatków publicznych - Krajowych Fundusz Drogowy jest po budżecie państwa największym funduszem
  - obowiązki wynikające z wypełniania mandatu poselskiego
  - I potrzebę demokratycznej kontroli władzy publicznej,
  publikuję:
  1. Po raz pierwszy w Polsce w całości pełny tekst Planu Finansowego KFD na 2012 r. https://skydrive.live.com/?cid=375C48F22E5C0AD1&id=375C48F22E5C0AD1!108
  2. Dodatkowo rozesłane przez Ministra Transportu posłom komisji finansów publicznych oraz komisji infrastruktury plan KFD na 2012 r. z wykreślonymi fragmentami, które władza zamierzała ukryć przed dostępem osób trzecich. (autor: Jerzy Polaczek)
 • @Andrzej22 17:27:47 & @ LosHelios 16:05:28
  LosHelios i Andrzej22, Wy sie tylko klocicie i przyjdzie ktos kto Was pogodzi i bedzie tym trzecim bezkonfliktowym rozwiazaniem.
  A wiecie, kto nim bedzie? Wasz "starszy brat".
  On sie Wam spodoba bo jednemu i drugiemy bedzie przytakiwal i do obu bedzie sie usmiechal. I bedzie Wam odpowiadac.
  Tak bylo i jest w Polsce, gdzie wciaz bardzo chetnie zreja sie i nienawidza z powodu, o ktorym juz zadna ze stron nie pamieta, ale zostalo im w glowach, ze maja sie nienawidziec.
  Tak, Panowie utopicie w swoim pieniactwie Polske, jak to juz tyle razy w przeszlosci bylo, a "starszy brat" wyzwoli Was od tej choroby.
  Pozdrawiam Was obu.
 • @widziane z USA 23:17:08
  O tak.
  Bezdomny może zostać człowiekiem służb.
  Może Ty nie z USA oglądasz rzeczywistość, lecz z Wenezueli?
  pozdrawiam
 • @Andrzej22 04:44:54
  A jak myślisz, niuniek?
  pozdrawiam
 • @KOSSOBOR
  To że Sawickiego wycięto z układu to rzecz oczywista, ale interesująca jest także, a może najbardziej rola Serafina. Czy dawniej nie mówił o możliwym samobójstwie Leppera? Teraz mowa o morderstwie... niech go przesłucha prokuratura skoro COŚ o tym wie, ale mądrzej będzie powiedzieć to Polaków przed śmiercią, a nie po przez notariusza czy kogoś. Rodzina też jest śmiertelna.

  Może Autor artykułu ma rację twierdząc że:

  "Osobiście sądzę, że W. Serafin wiedział o nagraniu, ale nie był jego inicjatorem ani dysponentem. Może "musiał" się na nie zgodzić?"

  Możliwe że musiał, ale jednak wkręcony zgrabnie (żeby było na niego) też mógł być przez znacznie cwańszych od siebie. Piękna intryga. No to mamy Pawlaka kolejne 20 lat na czele Polski, bo w istocie cały czas kręci się w przodzie od wyborów prezydenckich w 1990 po których bezpieka przejęła całkiem PSL jego wstawiając na szefa dożywotniego, bo trudno liczyć Kalinowskiego itd epizodów. Nie będzie ery Sawickiego, acz czy ja go cenię? Za jakieś gesty itd może więcej od innych, ale to nadal jedna banda szkodników, zdrajców, lodziarzy.

  Może także Serafin próbował coś tworzyć, może wskoczyć zamierzał do wielkiej polityki? Jego przecież TEŻ utrącono, a to bardzo znana postać na wsi, spokojnie mógłby być nawet kandydatem nie tylko na posła, senatora, szefa NOWEJ PARTII (a'la samoobrona z rozbiciem jednocześnie PSL-u) na swojskiego prezydenta z szansami nie mniejszymi od JKM i innych błaznów, a może znacznie większymi. Kółko u nas dalej jest, acz umiera z roku na rok, nie mają pomysłu jak trwać dalej, niekiedy ich wynajmuję np do koszenia trawy.
 • @Kula Lis 62 17:43:28
  to niezła kasa, a drogi i tak jedno sezonowe.
 • @ratus 22:50:44:"Jakich służb? Chyba oczyszczania miasta."
  Całkiem wprost przeciwnie.

  "Każdy człowiek służb ma w CV magistra."


  Zapomniałeś o garniturze od Armaniego.
 • GM0
  Obserwujmy co bedzie teraz dzialo sie w temacie dopuszczenia GM0 na polski rynek
 • @Andrzej22 01:22:55
  Obecny rząd przeleci przez GMO gładko i uklepie ustawę tak skonstuowaną aby wszystko było możliwe. Pan Serafin wedlug mnie
  wiedział o kamerze nagrywającej te spotkanie. Przekładał pilota od jakiegoś urządzenia typu telewizor,DVD itp.
  Przecież na spotkaniu i rozmowie takich rzeczy się nie robi , bo i po co.
  Nastepnie przesuwał ,to była chyba kolumna z głośnikami. Takiego czegoś też się nie robi na spotkaniu. A więc wiedział o możliwości nagrywania tegoż spotkania.
 • @Muni 02:29:40
  w usa mieszkałem, moje dzieci się rodzili a jednak mieszkam obecnie w Polsce bo usa to kolonia izraelska. Tylko głupcy tego nie widzą bo są daleko widzący zaś pod nosem nic nie dostrzegają i tu nas w Polsce chcą pouczać
 • @Andrzejek 07:18:27
  z obserwacji działań J Kaczora wynika że jest agentem MOSADu i to właśnie on może mieć krew Leppera na rękach. Zauważ jak on zaciekle manipulował dowodami i je fałszował aby usunąć Leppera z polityki zaś nic nie zrobił w powstrzymaniu grabieży majątku narodowego i ukaraniu faktycznych aferzystów. Przeczytaj książkę "Via Bank i FOZZ " w której jest opisana reakcja Kaczyńskich na wiadomość o grabieży finansów publicznych Polski
 • @Andrzej22 06:36:02
  Lecz się człowieku bo popadasz w paranoję. Wszędzie widzisz agentów. Żonę też tak przesłuchujesz?
 • @Andrzej22 09:02:14
  Chorym człowiekiem jesteś ale nie wiem czy jakiś lekarz ci pomoże. Pozostaje już chyba tylko modlitwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej