Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
670 postów 1787 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Zaczadzeni nienawiścią...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od wieków... z niezrozumiałych dla mnie powodów Polska i Polacy są nienawidzeni przewlekle przez Niemców i Kreml (rozumiany jako ośrodek władzy w Rosji). Podobnie zdziwiony jestem antypolskością syjonistów.

Witam
 

Zatrucie tlenkiem węgla w dużych dawkach może powodować szybką śmierć. Wiedzieli o tym dobrze Stalin i Hitler, którzy zagazowywali (hitlerowcy przed pojawieniem się - produkowanego przez IG Farben - Cyklonu B) swoich więźniów wprowadzając gaz wydechowy samochodu do zamkniętej przestrzeni naczepy, gdzie przebywali ludzie.
 

Nieodwracalne, negatywne skutki dla funkcjonowania mózgu ludzkiego niesie też ze sobą przewlekłe zatrucie tym gazem. Najczęstszymi są: osłabienie pamięci, upośledzenie psychiczne, utrata łaknienia, utrata czucia w palcach, senność w dzień i bezsenność w nocy, zaburzenia krążenia, zmiany w morfologii krwi, objawy parkinsonizmu: drżenia mięśni, maskowaty wyraz twarzy, "chód pingwini" - ostrożne poruszanie się z szeroko rozstawionymi nogami, szaroziemiste zabarwienie skóry.
 

Czyż nie można porównać takiego przewlekłego gazowego zatrucia i jego skutków z przewlekłą nienawiścią ludzi wobec siebie... długotrwałą, postępującą i samoniszczącą? Czyż pielęgnowanie jej w sobie nie powoduje - w miarę upływu czasu - potęgowania wszelkich zachowań negatywnych i patologicznych? A jeżeli dotyczy to całych narodów, to czy ukrywana bądź jawna nienawiść nie tworzy z narodowych nienawistników ludzkich barbarzyńców, których umysły są w stanie wewnętrznie przetrawiać tylko ta emocję?
 

Od wieków... z niezrozumiałych dla mnie powodów Polska i Polacy są nienawidzeni przewlekle przez Niemców i Kreml (rozumiany jako ośrodek władzy w Rosji). Podobnie zdziwiony jestem antypolskością syjonistów.
 

W przypadku ościennych państw jest w tym coś kuriozalnego oraz niezrozumiałego i wynika chyba raczej z poczucia wewnętrznej niższości oraz chęci poszerzania swojego terytorium, który traktują podobnie jak nieraz niektórzy mężczyźni kupując długi, czerwony i szybki samochód oraz wkładając do portfela 2 tysiące "na drobne wydatki". Może jeszcze ową nienawiść potęguje małostkowa zawiść i chęć zemsty za dawniej oddawane Polsce hołdy: Pruski i Ruski oraz wojny orężem zawsze z Nią przegrywane. Zważmy też, że Polska nigdy - nawet walcząc samotnie - nie poddała się ani Germanom ani Rosjanom – zawsze dla Jej pokonania ci nienawistnicy musieli działać razem...
 

W przypadku zaś syjonistów wydaje się zasadnym wskazanie na ich wielowiekową "bezpaństwowość" i zwykłą zawiść wobec tych, którzy ten własny, ojczysty, rodzinny dom posiadają. Może syndrom "długiego samochodu" też ma w tej ich nienawiści do Polski jakiś swój udział? Przeto "ten, komu umysłu, honoru, godności i tradycji nie starcza, mamoną i szablą swoje miejsce wyznacza". Może jeszcze powodem są rozumiane opacznie słowa o "narodzie wybranym" i niefrasobliwość Kazimierza Wielkiego, który wtedy, gdy wszędzie w Europie ich przeganiano, on przyjął ich troskliwie i tolerancyjnie  pod polski dom. No cóż jest pewna racja w tym, że niektórzy dostając ratunkowy palec, potrafią w swojej pysze i poczuciu mitomańskiego: "należy mi się" - nieraz przez przypadek a nieraz podstępem i celowo - pochłonąć i zniszczyć całą rękę (i nie tylko) dającego palec wybawcy...  

Oczywiście mam nadzieję, że współcześnie tych nienawistników jest coraz mniej i powoli zaczynają stanowić tylko malutką część wspomnianych narodów... Nie może chyba być inaczej, skoro żyjemy w tak wspaniałych czasach, że wszyscy oni zapewniają o tolerancji, demokracji, poszanowaniu innych i w żaden sposób nie myślą już o jakiejś granicy niemiecko-rosyjskiej czy też mitologicznej Judeopolonii...
 

Niestety jakieś śladowe symptomy chorej nienawiści jednak zostały i najgorsze jest to, że chyba ich najwięcej w samej Polsce.
 

Niedługo 11 listopada. Święto Niepodległości i Marsz Niepodległości. Święto Polski.
 

Wydawać by się mogło, że jest to nasza polska uroczystość a jej przeciwnicy ograniczą się do krytyki polskiej państwowości i będą starali się merytorycznie uzasadnić bezsensowność istnienia Polski w Europie.  Przecież wielu w Polsce jest jawnych lub ukrytych komunistów, lewaków czy faszystów, czy zwolenników regionalizacji Europy, którzy chętnie wymazaliby Polskę i Naród Polski z mapy współczesnego świata...
 

Wiele też jest przecież wychodzących w Polsce polskojęzycznych, ale antynarodowych pism oraz innych mediów, jak chociażby marginalne dla nas narodowo i patriotycznie środowisko "michnikowszczyzny". Niech sobie tam piszą, ile chcą treści przeciwko naszemu, polskiemu Świętu Niepodległości, niech nawet udają, że chcą je obchodzić równie uroczyście, ale po europejsku, bezpaństwowo... To ich a nie nasza, Polaków sprawa...
 

Niech nawet różne "świńskie ryje",  "wibratory" oraz lewacy różnej maści alternatywnie organizują sobie swoje antynarodowe, kolorowe demonstracje... byleby nie kolidujące z Polskim Marszem Niepodległości  a służby porządkowe skutecznie oddzielały je od patriotów i uniemożliwiały przerodzenie się ich nienawiści w agresję wobec Polaków...
 

Niezrozumiałym i wprost szokującym jest jednak nawoływanie do blokowania Marszu Niepodległości a już jakim przewlekłym zaczadzeniem zwoływanie do takiej blokady swoistej "legii cudzoziemskiej": europejskich towarzyszy i towarzyszek (w tym: niemieckich - sic!!!). Jak trafnie w swoim poście Święto Niepodległości i Targowica napisał sewolf, jest to "...jakąś wyjątkową nikczemnością, sq.. syństwem, bezczelnością, grymasemn historii, nie wiem, jakich słów mam użyć, że niemieckie bojówki będą miały czelność atakować polskich patriotów na polskich ulicach w dniu polskiego święta. Że potomkowie niemieckich żołnierzy, których tego dnia w 1918 rozbroili polscy patrioci będą teraz brali odwet na potomkach tych patriotów. I czymś zupełnie horrendalnym jest , wymykającym sie jakimkolwiek racjonalnym, spokojnym ocenom, że robią to na wezwanie i zaproszenie ludzi noszących , dobrowolnie i bez przymusu przecież, polski paszport. Mam nadzieję, że polskie państwo wykaże się elementarnym minimum sprawności i zatrzyma te szumowiny na granicy, chociaż, jak do tego pory, niewiele wskazuje, by miało do tego tak zwane cojones".
 

Oj... ta przewlekła nienawiść wobec polskości i patriotyzmu, wobec polskiego państwa, jego tradycji, historii, wobec jego niepodległości, wobec narodu polskiego w ostatnich 22 latach przyniosła wiele efektów, które są charakterystyczne dla przewlekle narażonych na kontakt z tlenkiem węgla.
 

W sumie to szkoda mi tych nienawistników. Już nie czuję wobec nich złości i politowania, ale troskę. Wygląda bowiem na to, że tego gazu wokół nich coraz więcej a "zatrucie tlenkiem węgla w dużych dawkach może powodować nawet szybką śmierć a na pewno coś w rodzaju opętania"...   Liczę jednak na to, że odpowiednio wcześnie  "otworzą okno" i odetchną pełną piersią... wdychając świeże, zdrowe i czyste polskie powietrze...
 

Pozdrawiam
 

P.S.
 

I zapraszam oczywiście... w krawatach i bez... byle po polsku...
 


 

-------------------------------------------------------


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com
 

Prośba: "Jeżeli korzystasz z wikipedii to sprawdź, czy treść informacji nie została ocenzurowana przez administratorów/cenzorów polskiej jej wersji - porównaj treść hasła z jego brzmieniem na obcojęzycznych stronach wikipedii, szczególnie tej anglojęzycznej!" 

 

KOMENTARZE

 • Trafił Pan w dziesiątkę
  W przypadku Rosjan nienawiść do Polski wynika z odwiecznego azjatyckiego "rabstwa" duchowego,które znieść nie może narodu miłującego wolność. Jest też w tym dużo zazdrości, bo kiedy dłużej przestawać z Rosjanami to daje się ona wyczuć.
  W przypadku Niemców jest to nieuświadomione poczucie duchowej niższości i tradycyjna (od czasów Tacyta) agresywność.
  W przypadku Żydów ...
  Przysłowie żydowskie mówi : "Jakie dobrodziejstwo ci uczyniłem że mnie tak nienawidzisz?" - to chyba mówi wszystko ?
 • @Ptasznik z Trotylu
  Witam

  Pan też trafił w "dziesiątkę" ;)

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  Pozdrawiam.
  Do zobaczenia w Warszawie 11-go
 • @krzysztofjaw
  "... traktują podobnie jak nieraz niektórzy mężczyźni kupując długi, czerwony i szybki samochód ..."

  Tylko że w przypadku tych mężczyzn, długość i cena samochodu jest odwrotnie proporcjonalna do rozmiaru ...
  a z kolei u tamtych, poczucie wewnętrznej niższości, zawiść i chęć zemsty są wprost proporcjonalne z rozmiarem ...

  "... niefrasobliwość Kazimierza Wielkiego, który wtedy, gdy wszędzie w Europie ich przeganiano, on przyjął ich troskliwie i tolerancyjnie pod polski dom ..."

  I kolejny już raz pasuje do sytuacji moja bajka, którą wymyśliłem w sytuacji, gdy różne tzw. mniejszości żądały przywilejów a przypomniałem i zaktualizowałem po pamiętnych wydarzeniach na ulicach Francji:
  Załóżmy, że wybudowaliśmy sobie dom. Długo budowaliśmy. Może nawet dwadzieścia wieków. Dom zbudowaliśmy według własnego uznania, tak żebyśmy się w nim dobrze czuli sami i ewentualnie, żeby też dobrze czuli się w nim nasi najbliżsi. Dom umeblowaliśmy, wyposażyliśmy i nawet poukładaliśmy naczynia w określonych miejscach. W domu tym przebywamy i zachowujemy się tak jak uważamy za stosowne.
  Jesteśmy gościnni i przyjaźnie nastawieni do otoczenia. Odwiedził nas Gość. Przyjęliśmy Go, daliśmy jedzenie i spanie. Po pewnym czasie Gość prosi o potrawę do której nie mamy składników ale załatwiamy to. Potem Gość prosi o zmianę naszego jadłospisu. Później chce siedzieć na lepszym miejscu przy stole. Następnie mówi,że przestał mu się podobać pokój, w którym śpi. Wymaga by ściszać muzykę, wymienić książki na półkach, poprzestawiać meble, przemalować dom. Żąda oglądania określonych programów w tv. Zabrania chodzenia po domu wieczorem. Zmienia panujące dotąd zwyczaje. Przenosi się do sypialni. Zaprasza innych Gości. Wyrzuca z domu Twoją żonę. Potem dzieci. A na końcu Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!
  A teraz odpowiedzcie sobie sami a może i nam. Co myślicie o gospodarzu tego domu, który przecież ten dom postawił i w nim zamieszkał?
  Czy dobrze postępował?
  A co myślicie o tym Gościu?????????

  To jest pierwsza wersja. Teraz trzeba zaktualizować:
  Gwałci twoją żonę, potem córkę, zabija ciebie, podpala dom ...
  Ale czego nie robi się dla tolerancji?

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,31594230,31633003,Bajka.html

  ""...jakąś wyjątkową nikczemnością, sq.. syństwem, bezczelnością, grymasem historii, nie wiem, jakich słów mam użyć, że niemieckie bojówki będą miały czelność atakować polskich patriotów na polskich ulicach w dniu polskiego święta."

  Jeszcze (chyba) dokładniej "zajmę się" tym problemem, gdyż uważam, że zaproszenie ich tutaj jest aktem zdrady narodowej a ich ewentualna obecność w Polsce byłaby aktem agresji, czego konsekwencją może być tylko jedna reakcja ze strony wszystkich Polaków:
  Zrobienie tego, co się z agresorem powinno zrobić, czyli skuteczne go unieszkodliwić i to na zawsze!

  PS. Nie wiem tylko, czy wszelkie koszty związane z transportem powrotnym, powinien wtedy pokryć budżet państwa, czy osoby, które ich zaprosiły ...

  Pozdrawiam.
 • KJW
  Pozwolę sobie pominąć wątek "nienawiści" w kontekście marszu 11.11
  A to dlatego, że wydaje się on drugoplanowy w zaistniałej sytuacji. Ta zaś pokrótce przedstawia się następująco :

  - marsz ten pomimo nagłośnienia...nie został zarejestrowany jako "zgromadzenie". W związku z czym póki co zapowiadać to może że będzie ono uznane za "nielegalne". To zaś implikuje wiele innych rzeczy z koncepcjami rozwoju wydarzeń włącznie.
  Takiego błędu środowiska lewackie nie popełniły i zdołały zarejestrować nawet nie jedno, ale kilka swoich zgromadzeń. Wypadałoby zapytać jak to było możliwe, że organizatorzy pozwolili sobie na takie zaniechanie ?
  To już samo w sobie jest wbiciem piłki do własnej bramki przed rozpoczęciem meczu. Nie mogę nie pytać bo nie sądzę by po prawej stronie ludzie nie byli w stanie podołać zadaniu. Tak jak i nie wierzę w ich "brak możliwości" czy niewiedzę. Nie wiem czy ostatecznie "bufetowa" wyda to zezwolenie. Ale bez wątpienia jest to element kampanii "jąkały" i wpisuje się w nią doskonale. Szkoda tylko że jak powiedziałem sami sobie strzeliliśmy w kolano. A może się okazać, że świętować 11.11 będą mogły różne świńskie ryje z wibratorami. Bo środowiska patriotyczne zostaną potraktowane pałą, gazem i wodą. Z drugiej strony, czy to po raz pierwszy :(
 • @w.red
  We wczorajszej konferencji prasowej organizatorzy marszu mówili o odpowiedzi jaką otrzymali z Urzędu Miasta. Więc chyba złożyli zgłoszenie?

  kaja
 • @kaja
  Owszem, ale z wadami które umożliwiły "bufetowej" jego odrzucenie ( i to nie pierwszy raz, bo w roku ubiegłym było ponoć podobnie) :/
  Nie muszę mówić co czułem czytając info o tym na interii :(
 • @krzysztofjaw
  Zwykli Niemcy i obywatele putinowskiej WNP=Rosji na pewno nie chcą ginąć w kolejnej wojnie z Polską jaką rychło wywołają ich "elity", władze, ośrodki wpływu ze służbami, armią. Trzeba to rozumieć. Narody, obywatele państw są zniewoleni nawet jeżeli jednocześnie niewolą Polskę jako kolonię. Jeżeli nawet można postawić tezę że obydwoma krajami rządzą jacyś masoni, syjoniści, to przecież tak jest od powiedzmy wieku, a wcześniej przed I wojną? A jeszcze wcześniej przed epoką masonów? Zatem nie zwalajmy też wszystkiego na żydów. Coś NAPRAWDĘ jest NIE TAK z elitami władzy tych zawsze wrogich nam państw, oraz obywatelami którzy na to się zgadzają, na to przystają. W końcu głosowano na NSDAP podobnie jak na PO, zresztą nawet na tych samych obszarach poniemieckich (w sensie dawnych granic)... taki paradoks.

  "niefrasobliwość Kazimierza Wielkiego, który wtedy, gdy wszędzie w Europie ich przeganiano, on przyjął ich troskliwie i tolerancyjnie pod polski dom"

  O tym sporo już w sieci. Tzw żydzi byli na ziemiach obecnej III RP od czasów rozwoju handlu, w tym zwłaszcza handlu niewolnikami. Zatem na całe wieki przed Mieszkiem I, a co dopiero przed Kazimierzem Wielkim. Znam dzielnicę Kazimierz w Krakowie, Małopolska była żydowska że szok, byle wszędzie, także w naszej wiejskiej parafii jeszcze po wojnie. Zatem tę nieścisłość prostuję, duże masy żydostwa napływały od pierwszej krucjaty, to koniec XI wieku. Prymitywne państwo łatwo opanowali podobnie jak PRL, czy III RP. Obstawiono różne etaty na dworze władcy i książąt, w końcu byli w każdej zagrodzie szlacheckiej, w każdej wsi, wszędzie. Szybko nauczyli się języków, bądź je znali, byli piśmienni ci bardziej wtajemniczeni, czyli GROŹNIEJSI.

  Królom medycy "pomagali" zapewne rządzić, np radami, może od czasu do czasu jakimś narkotykiem żeby zgodził się na kolejne "statuty", czy ewentualnie eutanazja coby przyszedł lepszy DLA NICH władca wychowany przez żydowskich mentorów, niańki. Chyba taki był i Kazimierz Wielki, bo mnie by to ni cholery do łba nie przyszło od tak.

  Mincerze. Przecież na długo przed Kazimierzem Wielkim właśnie biciem i fałszowaniem monety zajmowali się żydzi, tudzież jej pożyczaniem, już wtedy pożyczano powietrze, kwity; żydzi mieli swoje magiczne przepływy jak obecne banki... co im bez kasy własnej pozwala utrzymać płynność do czasu większych krachów już sterowanych żeby np wydoić coś od podatników danego państwa, czy całych wspólnot państw jak UE, MFW. Trudniej było dawniej poniekąd, bo monety z kruszców jednak jakieś musiałaby być w końcu potrzebne. Król pożyczał, ale czy interesował go wór monet? Istotne były wykonanie danej pracy, czyli murów miasta, zamku, kościoła itd Można było zatem działać bezgotówkowo i zapewne tak się odbywało już wtedy okradanie kasy państwa. Oddać król, książę itd musiał już PRAWDZIWE ZŁOTO, srebro, czy jakieś koncesje, np na wydobycie, obrót solą... a któż tam był menadżerem? Ufoludki chrzczone rzezakami kamiennymi, czy zrogowaciałym pazurem rzezaka, zawsze pod ręką.

  Dlaczego sprowadzono żydów? Na pewno z kosmicznej głupoty Piastów, bo to byli jednak na ogół patrioci acz niezbyt religijni - może tu jest haczyk? Powodem był też ich prymitywizm w sensie architektury pieniężnej, finansowej. Nie mieliśmy sensownego systemu emisji jak inni, zwłaszcza Chiny wtedy jeszcze. Nie rozumiano podobnie jak dzisiaj czym jest pieniądz, jak, ile go emitować, co powoduje psucie, co stagnację gospodarki. Gdyby czytano starożytnych (trzeba było znać grekę, łacinę, mieć dostęp do ksiąg), to może by do tego nie doszło. Dziwne że Piastów nie zastanowiło dlaczego żydzi są wypędzani z poszczególnych państw. To nie chodziło tylko o rekwizycję ich aktywów i nieruchomości, oraz wojnę religijno-cywilizacyjną. To była samoobrona przed narastającymi wpływami żydowskimi w poszczególnych państwach. To było i jest zagrożenie bezpieczeństwa narodowego tych państw. Obecnie nie namawiamy rzecz jasna do twardych metod, ale żeby żydów wybierać do władz PiS-u, czy w ogóle do parlamentu itd to brak instynktu samozachowawczego. Dalej trzeba ostrożności i to aż do końca świata w stosunku do "plemienia wężowego".

  Nie jestem antysemitą, jestem patriotą narodowym. Antysemitą był np Hitler itd

  To oznacza przewagę przesłania pozytywnego nad negatywnym, nie szukać wrogów, nie prześladować za samo urodzenie się żydem, ale promować polskość. Mam po prostu świadomość istnienia różnych zjawisk i rozbieżnych interesów. Miejscem dla żydów jest od wielu dekad utworzony (zresztą niefortunnie dla świata, wywoła to straszliwe wojny, może III wojnę światową) Izrael, są USA, cała Europa, ale dlaczego znowu Polin? To się tu jak marzy towarzysz Sierakowski nigdy już nie uda, nie będzie zgodnej koegzystencji po PRL, po III RP. Nie zapomnimy tego. Nie jesteśmy Piastami naiwnymi. Nie wierzę w asymilację, to wyjątkowe wyjątki i niczego nie udowadniają. Wyjątek to wyjątek od reguły. Reguła jest ważna.

  Sami nie dajmy się zaczadzić ani nienawiścią do bliźnich żydów (miłować nieprzyjaciół), ani... poprawnością polityczną w jaką niczym w szambo wpadł PiS z prożydowskimi, promasońskimi Kaczyńskimi. W zamian dostaliśmy Smoleńsk i pasmo klęsk, kryzys, upadanie Polski. Moim zdaniem to była zmiana frontu także lobbies żydowskiego. Przestali wspierać PiS, aż umęczony PiS znowu obieca im cuda na kiju żeby wygrać kolejne wybory. Bo jaka będzie inna alternatywa? MY. A tego żydzi na pewno nie chcą :) Ja taki naiwny jak Kaczyńscy nie jestem, ani kilka milionów nam podobnych!

  ufff szczery komentarzyk ;)
 • @Marek Kajdas @All
  Szanowny Panie Marku i Wszyscy szanowni komentatorzy

  Serdecznie dziękuję za dyskusję i Wasze obszerne komentarze.

  Przygotowuję się do wyjazdu poza miejsce zamieszkania. Postaram się odpowiedzieć jutro lub po Wszystkich Świętych. Temat jest ciekawy i zahacza również... o NWO... wszek z Niemiec wyszli Iluminaci, prekursorzy potencjalnie istniejacego Rządu Światowaego...

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej