Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

"Je...ać PO", "Je...ać lewaków"-(***** **), (***** *******).

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego - za przykładem niejakiej M. Lempart - nie mamy używać tej samej broni chociażby w postaci okrzyku "wypierd...laj" skierowanego do wszystkich, którzy atakują naszą tradycję, patriotyzm, wiarę, rodzinę, Ojczyznę?

 Tak, to nie jest żaden przypadek. W przeciwieństwie do ośmiu gwiazdek symbolizujących hasło "Je...ać PiS" proponuję nowe hasła siedmiu lub dwunastu gwiazdek oddające wyrażenia wskazane w tytule.  

 
A dlaczegóż by nie? Skoro im wolno i niemal całe "elyty" III RP uznają je za stosowne, to dlaczego my konserwatyści nie możemy choć na chwilę zniżyć się do tego samego poziomu, aby uzmysłowić wszystkim jak hipokrytyczne i parszywe są owe "elyty" i ludzie wprowadzający w nasze życie rynsztokowy poziom debaty publicznej. 
 
Dlaczego - za przykładem niejakiej M. Lempart - nie mamy używać tej samej broni chociażby w postaci okrzyku "wypierd...laj" skierowanego do wszystkich, którzy atakują naszą tradycję, patriotyzm, wiarę, rodzinę, Ojczyznę? 
 
Przecież najlepszą metodą osiągnięcia zwycięstwa jest pokonanie przeciwnika jego własną bronią a obecni na ulicach wrogowie rządu właśnie taką, prymitywną broń są jedynie w stanie zrozumieć. Jakiekolwiek argumenty, które wymagają myślenia i wyciągania logicznych wniosków już do nich nie docierają. Tak więc może prymitywizm należy zwalczać tożsamym prymitywizmem, podobnie jak jedynie argument siły dociera do ułomnych intelektualnie, ale bardzo silnych osiłków?
 
Oczywiście prowokuję, ale owa prowokacja jest zamierzona. Chcę wskazać, że gdybyśmy my - prawicowcy zachowywali się tak jak np. Strajk Kobiet, to byśmy byli okrzyknięci przez te same "elyty", co popierają M. Lempart jako zubożałe umysłowo, wulgarne, chamowate i zaściankowe grupy ludzi, którzy nie powinni mieć prawa do publicznego funkcjonowania w Polsce. 
 
Tym samym pragnę więc przekazać, że tak jakby reagowali lewacy na to, gdybyśmy się zniżyli do ich poziomu to tak samo my ich traktujemy dzisiaj. Obniżenie jakości poprzez wszelkiego rodzaju wulgaryzmy i sprowadzenie poziomu debaty publicznej do emocjonalnego prymitywizmu jest przez nas - prawicowców traktowane tak, jakby oni traktowali odwrotne pod względem idei nasze tożsame zachowania. 
 
Apeluję więc o minimum kultury i normalnej tolerancji. Ta kultura i tolerancja od wieków charakteryzowała nasze społeczeństwo i naprawdę zapożyczone z zewnątrz lewackie sposoby walki publiczno-politycznej u nas się nie sprawdzą. Po prostu Polacy w swojej ogromnej większości nie znoszą prymitywnych zachowań ocierających się o idiotyzm. Ponadto znamy to, czym jest komunizm i zawsze przeciw wszelkim totalitaryzmom (komunizm, nazizm) się buntowaliśmy a nawet walczyliśmy o naszą wolność.  
 
Współczuję jedynie tym, którzy obecnie dają się zmanipulować lewakom wszelkiej maści. Zacznijcie myśleć!
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @
  Korzystanie z tych gwiazdek jest najlepszym
  dowodem na cywilizacyjny regres czyli
  należy oczekiwać jakiejś globalnej katastrofy ,
  po to by zacząć wszystko od nowa
 • //awsze przeciw wszelkim totalitaryzmom
  (komunizm, nazizm) się buntowaliśmy //


  Pańskie skromne wyobrażenia o totalitaryzmach są efektem braku kontaktu ze współczesnością,czy mam rozumieć że w najbliższym czasie należy się spodziewać że podejmie pan bunt przeciwko "amerykańskiej demokraturze" która jest ewidentnie totalitarna?
  I jak zmieni się pański stosunek do obecnie rządzącej klasy znanej z wyjątkowej podległości totalitarnej demokraturze?

  PS
  Słyszał pan o tym że media w USA domagają się (Growing calls in media for Trump supporters to be 'reprogrammed') "przeprogramowania" zwolenników Trumpa? czy wie pan tylko tyle ile napisze Sakiewicz?
 • Poplątanie z pomieszaniem
  Dałem 1*
 • Krzysztofie 5+++++! i pzdr!
  Długopis żydowski pałacowy drży ze strachu. Woli rozwalić Polskę niż walczyć o jej niepodległość i suwerenność, zakazując policji reagowania na łamanie prawa. Instytucje państwowe są niszczone. SZOK! Tchórze. Zawsze uważałem, że Kobieta to stworzenie które się wyjątkowo Panu Bogu udało. Ale patrząc na tzw. strajk kobiet to zaczynam mieć wątpliwości…Kobieta to brzmi pięknie i dumnie, a to co tam widać, to cóż szkoda gadać …Widzę tam także sporo męskich cip. Słuchajta męskie cipy. Od strony odbytu w ciąże nie zajdziecie. Poza tym u was brak jest macic. Po co wy się szwendacie po tych ulicach? Wygląda na to, że Kamiński fatalnie nie daje sobie rady: trzeba go natychmiast wymienić. To jest nieprawdopodobne jak „nieporadna” jest policja.. albo układ III RP ją kontroluje dzięki nieudolności Kamińskiego. Orban sobie poradził, u nas nie potrafią! Nie ma wytłumaczenia żadnego! Albo rząd rządzi, albo podaje się do dymisji! Będą rozliczeni i osądzeni prawnie i historycznie. Burdel zrobili z Polski. Z ofensywą światowego lewactwa rozprzestrzenia się zło, a zawsze najpierw główne uderzenie kieruje na kręgosłup moralny, autorytety, chrześcijaństwo i jego symbole, oraz integralność rodziny. Potem bez przeszkód korzystając z ogłupiających mediów mogą degenerować system państwowy i prawny, szerzyć anty-kulturę, kult chamstwa i nieuctwa. Chcą całkowicie wyplenić zasady życia oparte na kulturze i filozofii greckiej, rzymskim prawie i chrześcijańskiej moralności, oraz zastąpić je kultem użycia za wszelką cenę, pieniądza jako bożka, nihilizmem i w końcu pod pretekstem „wolności” anarchią. To dzieje się już nawet w USA, bo celem lewactwa jest zniszczenie dzisiejszego modelu społeczeństw narodowych i tworzenie tzw. „nowego człowieka”, po zniszczeniu wg. projektu Sorosa wartości moralnych i kulturowych. Dla przyspieszenia wymierania dzisiejszych społeczeństw dezintegruje się życie rodzinne, a „wolna aborcja” ma służyć jako późna „antykoncepcja”, oraz dla egoistycznej wygody i zapewnienia sobie braku jakichkolwiek obowiązków. Pamiętajmy, że aborcja jest przymusową eutanazją dla rozwijającego się dziecka, mającego odrębny organizm, a tylko czasowo uzależniony od organizmu kobiety. Coraz częściej stosuje się też nieludzką i bezduszną eutanazję ludzi „zbędnych” jako „nieproduktywnych”, bo już zbyt starych i wypracowanych, a często już niesamodzielnych. W wyobrażalnej perspektywie może dojść nawet do usankcjonowania przymusu eutanazji nawet już niezależnie od wieku, wobec osób ciężej czy nieuleczalnie chorych, kalekich z powodu wypadków drogowych lub przy pracy itp. Ludzie wierzący i niewierzący, przebudźmy się aby póki jeszcze czas ratować naszą cywilizację i życie nas wszystkich. Solidarnie sprzeciwiajmy się jak tylko można temu cywilizacyjnemu gniciu, bodaj tu, w Europie. Chodzi tu już nie tylko o nasze życie, ale i całych przyszłych pokoleń, gdyż w takim świecie jaki lewactwo próbuje nam zgotować, nie będzie już przyszłości ani miejsca dla normalnych ludzi…
 • To jest wojna
  Marta przyjechała do Warszawy, bo robi rewolucję.
  Niestety ku jej zdumieniu została potraktowana gazem przez policjanta. Jest zaszokowana.
 • @Jozio z Londynu 13:38:52
  //Niestety ku jej zdumieniu została potraktowana gazem przez policjanta. Jest zaszokowana.//

  Wszyscy jesteśmy zaszokowani.
  Dziś PIS-owski reżim traktuje gazem panią Marte a jutro być może całe grupy społeczne.W przeszłości już tak bywało zaś PIS-owska dyktatura wzoruje się na przedwojennych satrapiach które zaganiały ludzi do obozów koncentracyjnych.
 • autor
  Koloryzowane
  https://pbs.twimg.com/media/Es99UD2XYAAtPdp?format=jpg&name=small
 • @puuuq 13:54:28
  You Tube zablokował kanał PCh24TV za film o lgbt: „Ich prawdziwe cele”. Cenzura lewicowych mediów jest coraz bardziej powszechna. Czekam z niecierpliwością na prawo chroniące wolność w internecie. Nie dla bolszewizmu w Polsce
 • autor
  Geje i lesbijki walczą o prawo do aborcji na życzenie. Dlaczego? Bo sami nigdy nie będą ojcami i matkami, więc dla nich zabicie dziecka nic nie znaczy, to tak jak zabić komara
  A te idiotki biegające po ulicach naprawdę myślą że obalą PiS i rząd. Tak naprawdę pracują na kolejne zwycięstwo PiS w zbliżających się wyborach.
 • Stary łajdak Kaczyński
  znów wykorzystuje ulice do społecznych manipulacji.
  Czy ktoś wreszcie uwolni nas od intryg tego dziadygi?
 • @ikulalibal 14:24:46
  Ulica idealna do zatuszowania szachrajstw PiSowskich.
 • @kula Lis 69 21:35:41
  Zawsze mnie zastanawiało, że czym brzydsza kobieta tym bardziej staje się feministką. Dla mnie osobiście to każda kobieta ma swoje indywidualne piękno i każda zasługuje na podziw mężczyzny. Kobiecość jest piękna. To ona nadaje nam sens życia. Uwielbiam kobiety, ale te eteryczne, które rozsiewają tą eteryczność na zewnątrz i są świadome tego, że są kobietą. Cóż my biedni mężczyźni zrobilibyśmy bez tych kobiet. Były i są natchnieniem poetów a życie staje się piękniejsze.

  Ale faktycznie jak widzę Lempart i inne babochłopy, to mogę jedynie stwierdzić bardzo brutalnie i może nie na miejscu: cierpią na syndrom SDN, czyli Syndrom Dolnego Niedopchnięcia. To u nich powoduje straszną frustrację, nienawiść do własnej płci i do mężczyzn ogólnie. To bardzo mnie śmieszy i jest mi przykro, bo tak naprawdę z każdej kobiety można zrobić bóstwo.

  A geje? Niech sobie sami żyją we własnym świecie nie narzucając nam swojej ideologii. Już nie mówię a jakichś innych płciach, bo to jest po prostu anaturalne i nienormalne.

  Pzdr
 • @ikulalibal 13:55:30
  Czytając od jakiegoś czasu Pana komentarze nie mogę wyjść ze zdziwienia. Ma Pan jakieś antypisowskie klapki na oczach. Innymi słowy: chciałby Pan powrotu PO i komuchów do władzy? Tak tylko pytam.
  Pzdr
 • @Jozio z Londynu 13:58:06
  Wiem, że PCH24 został zablokowany na tydzień a to dopiero początek, niestety.
  Pzdr
 • Ciekawostka
  Guru lewicy marksista Żiżek zachwala PiS. Krytyka Polityczna dostała otację?
 • @krzysztofjaw 18:02:35
  Przecież komuchy rządzą. Faktyczne, nie domniemane. I nawet Slavoj Żiżek chwali PiS. A ten lewicowy myśliciel się na tym zna.
 • @Wican 20:34:01
  No i mamy to, co mamy.
 • Do prostego człowieka - Julian Tuwin
  Gdy w swoich oknach klajstrem świeżym
  rozlepiać zaczną oburzenie
  Gdy w policjantów znów uderzy
  tłum, który dziko zęby szczerzy

  I byle dziecko, byle szczenię
  W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
  że trzeba na Żoliborz walić,
  Że trzeba jebać PiS i palić;

  Gdy zaczną na tysięczną modłę
  Ojczyznę szarpać deklinacją
  I łudzić granatowym godłem,
  I judzić europejską racją"

  O bezgranicznej Twej wolności,
  Co Berlin ma ją sztandarach,
  Tylko zapomnij o ofiarach!; [x2]

  I gdy autorytety wszelkie
  Do ręki włożą ci szabelkę
  Bo im sam Donald szepnął z nieba,
  że za Europę - bić się trzeba;

  Kiedy rozścierwi się, rozchami
  nierozgarnięty tłum palantów
  A stado dzikich bab bluzgami
  Obrzucać zacznie policjantów -

  - O, przyjacielu nieuczony,
  Z Krakowa, Gdańska, spod Lublina
  Wiedz, że macherzy biją w dzwony
  Prosto z Brukseli i z Berlina.

  Wiedz, że to bujda, ściema zwykła
  Gdy na Żoliborz iść ci każą
  że im gdzieś w Polsce kasa sikła
  Dlatego tak Ci w dupę włażą…

  Że coś im w bankach nie sztymuje,
  że tu zwęszyli tłustą kasę
  i już planują podłe szuje
  wyborczą kręcić tu kiełbasę

  To jedno musisz pojąć wreszcie
  Twój to jest kraj, a ich są zyski
  Czy to w Warszawie, czy w Budapeszcie:
  Ich koniec jest już bardzo bliski
  "Bujać - to my, panowie szlachta!" [x4]

  - O, przyjacielu nieuczony,
  Z Krakowa, Gdańska, spod Lublina
  Wiedz, że macherzy biją w dzwony
  Prosto z Brukseli i z Berlina.

  Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
  Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
  że im gdzieś ropa z ziemi sikła
  i pachnie eurodolarami;

  Że coś im w bankach nie sztymuje,
  że czują tutaj zapach kasy
  Lub upatrzyły podłe szuje
  Że ładne mamy tutaj lasy

  Rżnij karabinem w bruk ulicy!
  Twoja jest krew, a ich jest nafta!
  I od stolicy do stolicy
  Zawołaj, broniąc swej krwawicy:
  "Bujać - to my, panowie szlachta!"

  https://youtu.be/mJObCsl06j8

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej