Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Niech 2021 będzie rokiem spokoju i powrotu do normalności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie pozwólmy aby obostrzenia pandemiczne doprowadzały do samotności... bo jako ludzie do życia potrzebujemy innych.

 Na ten Nowy Rok życzę nam wszystkim, aby zdrowie, uśmiech, spokój i radość ducha towarzyszyły nam każdego dnia. Starajmy się być naprawdę wolnymi i szczęśliwymi, a za sobą zostawiać codzienne ślady mądrości, miłości, dobra i przyzwoitości. Niech będzie on rokiem innym niż 2020, który upłynął pod znakiem pandemii koronawirusa a najbliższe miesiące niech dadzą nam nadzieję na jego pokonanie. 

 
Chyba wszyscy mamy już dość tej nowej pandemicznej rzeczywistości. Ale tym bardziej dawajmy innym cząstkę siebie... tak bezinteresownie ku satysfakcji i ich wdzięczności. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że naszym życiem zbudowaliśmy trwałe o nas miłe wspomnienie... bo tak naprawdę każdy z nas indywidualnie jest tylko kamieniem, który może stać się piaskiem... ale wspólnie z innymi możemy stworzyć góry, które będą trwały wiecznie... i mimo tego, iż nie zawsze jesteśmy w stanie temu podołać, to choć walczmy ze sobą, aby tak było... Jakże teraz jest ważne, aby być z innymi tak blisko jak to tylko możliwe. Dzwońmy więc do siebie, rozmawiajmy przez komunikator internetowy, by choć w taki sposób móc dawać nadzieję i bliskość naszym najbliższym, ale też i dalszym, którzy również potrzebują nadziei i bliskości drugiego człowieka. Nie pozwólmy aby obostrzenia pandemiczne doprowadzały do samotności... bo jako ludzie do życia potrzebujemy innych. 
 
Pamiętajmy też o tragicznie zmarłych w 2020 roku, o ofiarach koronawirusa. Niech pozostaną w naszej pamięci i wspomnieniach.
 
Żyjmy też prawdą i w prawdzie, choć dziś "mówienie prawdy w tej epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem" (G. Orwell). Bądźmy więc takimi rewolucjonistami w głoszeniu prawdy, choćby miano z nas kpić, wyszydzać, śmiać się i zastraszać! Nigdy się nie poddawajmy, nawet gdy wydaje nam się, iż nasz cały świat się zawalił, bo zawsze jest jakaś nadzieja i żyjmy tą nadzieją i przekształcajmy ją w realne życie.
 
Niech ten Nowy Rok 2021 będzie kolejnym rokiem przełomowym dla naszej Ojczyzny, niech stanie się kolejną cegiełką w odbudowie fundamentów naszej narodowej wolności i suwerenności. Niech będzie dla nas wszystkich okresem naszego przebudzenia,  wzajemnego porozumienia i ostatecznego odzyskania naszej Polski.
 
Niech miłosierny, Dobry Bóg, Jezus Chrystus i Matka Boża czuwają nad nami i naszą Ojczyzną a Duch Święty inspiruje do działań na rzecz innych, na rzecz prawdziwej wolności nas wszystkich. Nie pozwólmy aby niszczono naszą wiarę, nasz katolicyzm, na którym rosła nasza Polska. Bez tej naszej wiary Polski po prostu nie będzie. Czynnie przeciwstawiajmy się lewackim, neomarksistowskim najeźdźcom na nasz kraj i brońmy naszej państwowości, języka, wiary, tradycji, rodziny, bo to wszystko tworzy naszą Polskę. Bez tego zginiemy.  
 
Szczęść Boże na ten Nowy Rok!
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @krzysztofjaw
  Piękna satyra na obecnych przy korycie . Salute 5* . :)))))
 • Tak 5*
  Z nimi powrót do normalnśsci ? Może z tymi z PO, SLD i PSL-u ? - pytam bo nie wiem - co te prostytutki z nami porobiły?
 • @Zorion 18:31:49
  Banda czworga nadaje się , wiesz gdzie . Nie mogę napisać bo musiałbym sam się zbanować . Salute :)))
 • @Repsol 18:00:26
  Trzeba mieć nadzieję i piszę to nie sarkastycznie.
  Pozdrawiam
 • @Zorion 18:31:49
  Może jednak uda się ten powrót, chociaż zdrowotnie. Oby. Jeżeli zaś chodzi o totalnych, to ja mam o nich ugruntowaną bardzo negatywną opinię. Boję się tylko, żeby nie okazało się, iż taką opinię będę miał też po czasie o PiS-e. Ale jaki mamy wybór? Nie wyobrażam sobie powrotu PO-PSL czy SLD do władzy.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 19:25:39
  https://m.fronda.pl/site_media/media/uploads/lech_kaczynski_magdalenka1_dorota_brejza.jpg No tak. Salute naiwnym . :)))))
 • @krzysztofjaw
  Nie będzie
 • Bo dal nam przykład Łukaszenko
  jak zwyciężać mamy.
 • Taki tekst
  po cytacie z Krzywoustego-hochsztaplera (warto popatrzeć na te "dyplomy"), napisany, jak się dowiaduję, na poważnie, to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać... Cóż, wypadałoby może współczuć autorowi, bo już nie może na d... wysiedzieć, żeby dzień w dzień nie stanąć w szranki z Czarneckim, kto da głos częściej. Stąd moje życzenie dla wielu im podobnych: mniej, a mądrzej!!!
 • Narazie
  Od 30 lat rządzi bez przerwy Magdalenka, dzięki swoim mocodawcom z zagranicy i nic nie stoi im na drodze do zmiany tej fatalnej dla nas sytuacji.
 • ...
  //Niech 2021 będzie rokiem spokoju i powrotu do normalności//

  Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

  Nowa (nie)Normalność jest widoczna gołym okiem na ulicach.
  I jakoś nie widać chętnych, którzy by chcieli powrotu sytuacji sprzed jeszcze roku.
  Tak jak nikt (prawie) nie chce powrotu czasów sprzed ponad 30 lat.
  Co świadczy tylko o totalnym zbydlęceniu tzw. społeczeństwa, które z każdą zmianą w większe gówno wdeptuje, przyzwyczaja się do smrodu, i wręcz twierdzi, że jest lepiej, niż było.

  A jedyne Lepiej w oficjalnej historii Polski trwało jedynie w latach 1945-89. I też nie wróci.

  A odnośnie życzeń na Nowy Rok, to ja bym wolał, żeby żydowski "boże" trzymał się ode mnie jak najdalej. Żadnej pustynnej "łaski" i "szczęścia" od tego dżina nie chcę i nie potrzebuję.

  P.S. Choć jest bardzo duża szansa, żeby coś się powtórzyło. Z bardzo nikłą obecnie nadzieją na ratunek przed tym czymś.
  "Czerwony Terror" - wyrzucony precz przez św. Józefa Stalina - niestety, zanosi się, że powraca.
  A nowego Koby ni słychu ni widu, na horyzoncie dziejów, niestety.

  https://i0.wp.com/shiitman.net/wp-content/uploads/2011/01/Stalin.jpg
 • @Kmieć 10:15:37
  I jeszcze coś.

  Mam nadzieję, że 2021 nie będzie spokojny.
  Spokojność będzie właśnie oznaką AKCEPTACJI tego gówna, tej sprokurowanej przez wymyśloną i OGŁOSZONĄ Plandemię Nowej nieNormalności.
  O spokój modlą się do demona-ludobójcy jehowy wszystkie parchate demokratyczne (i aspirujące do tego plugawego grona) (nie)rządy świata.
  Demokratyczni (Demos) kryminaliści świata, zbrodniarze, niczego innego nie pragną, jak spokoju wśród trzody (Ochlos).

  Ja mam nadzieję, że będzie wrzało, że żaby powyskakują z garnków demokracji i bandytom urządzą taki "hologram", jakiego te kryminalne, ludobójcze ścierwa nawet w swych krwawych zapisanych w "Piśmie" bujdach z pustyni nie wymyśliły.

  I mam nadzieję, że sznura na szubienice nie zabraknie, i wapna do utylizacji (ekologicznej) ścierwa...

  Tego wszystkim prawdziwie normalnym życzę! Odwagi do walki z wrogiem ludzkości.
  W spokoju tego się nie da zrobić!
  Spokój oznacza kapitulację!
 • @Kmieć 10:33:25
  Te Życzenia mają sens- pozdrawiam
 • @Kmieć 10:33:25
  Przyłączam się do Twych życzeń. Spokój to akceptacja zła, zamordyzmu, zniewolenia i podległości. Że też tak oczywistych faktów ludzie nie widzą i jeszcze życzą PIS-owi dalszej władzy. Przecież oni nas powolutku mordują ekonomicznie i fizycznie - jako wspólnotę i każdego z osobna. Niepojęte! Jak można być tak ślepym!
 • @Zygmunt Korus 00:09:31
  Szanowny Panie Zygmuncie. Dziwię się, że Pan nie dostrzega przesłania notki. Mogę tylko ubolewać i ubolewam.
  Życzę zdrowia w Nowym Roku
 • @Zorion 13:19:56
  Dziękuję. Sens spokoju i zdrowia to chyba coś ważnego. Życzę wszystkiego co najlepsze.
 • @Zygmunt Korus 00:09:31
  " Dyplomy " tego kretyna zostały dawno w internecie schowane przez adminów , ważne że lud głupi wszystko kupi . To na tyle o wykształcenie tego bankstera . https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki Ave Amigo .
 • @Zygmunt Korus
  Tyle można . Linki żródłowe nie istnieja . Salute . http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20338&Itemid=80

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej