Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Zakaz hodowli zwierząt futerkowych - po co?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozpatrując każdy z tych zapisów można wskazać, że większość jest słusznych, ale tak naprawdę najważniejszym z nich jest zapis o zakazie hodowli zwierząt futerkowych, który - wedle mnie - jest niepotrzebny.

W projekcie nowej ustawy o ochronie zwierząt sygnowanej osobiście przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego znajdują się m.in. takie oto zapisy: 
        - zakaz hodowli zwierząt futerkowych,
        - ubój rytualny jedynie na potrzeby krajowych związków wyznaniowych,
        - zwiększenie kompetencji organizacji społecznych,
        - możliwość asysty policji przy odbieraniu źle traktowanych zwierząt, 
        - definicja kojca w polskim prawie,
        - zyskanie przez Inspekcję Weterynaryjną prawa do nakładania mandatów,
        - zakaz trzymania zwierząt w złych warunkach,
        - prawo do prowadzenia schronisk tylko dla jednostek gminnych oraz organizacji pożytku publicznego zajmujących się ochroną zwierząt,
        - osoby chcące prowadzić i pracować w schroniskach będą musiały mieć nieposzlakowaną opinię i nie być karane,
        - zwiększenie częstotliwości kontroli w schroniskach,
        - zakaz trzymania zwierząt na krótkiej uwięzi (łańcuchu), 
        - ograniczenie stosowania kolczatek. 
 
Rozpatrując każdy z tych zapisów można wskazać, że większość jest słusznych, ale tak naprawdę najważniejszym z nich jest zapis o zakazie hodowli zwierząt futerkowych, który - wedle mnie - jest niepotrzebny. 
 
Polska jest drugim największym producentem skór norczych w Europie, po Danii. Łączna liczba ferm zwierząt futerkowych  w Polsce wynosi 1190 (wliczają się w to fermy lisów, norek, jenotów i szynszyli). Jest to branża prężnie działająca i wdrażająca unijne zapisy dotyczące etyki w hodowli. 
 
Oczywiście można powiedzieć, że pod względem wartości produkcji branża ta jest niszowa w Polsce i w sumie na takim zakazie nie straci polskie PKB, ale to nie do końca o to tu chodzi. 
 
Wprawdzie nowa ustawa zniszczy nasz polski sektor hodowli zwierząt futerkowych i nad tym trzeba ubolewać, to jednak sprawa ma szersze reperkusje związane z samą ideą, która dziś przyświeca tzw. obrońcom zwierząt, w tym futerkowych. 
 
Środowiska lewackie i tzw. "zielonych" od lat walczyły o powyższy zakaz, ale dla nich to tylko pierwszy krok. 
 
Tą ustawą przekraczamy pewną absurdalną granicę, za którą już niedługo może okazać się, że hodowla krów, świń, kur, gęsi czy kaczek jest tak samo zła jak hodowla zwierząt futerkowych. I co wtedy? Jakie będziemy mieć argumenty przeciw, skoro przecież taką samą pod względem "etyczności" ustawę sami przyjmowaliśmy w przedmiocie zwierząt futerkowych? 
 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 

kjahog@gmail.com 

KOMENTARZE

 • @
  Hodowla owiec , krów , świń czy drobiu
  to podstawa wyżywienia ludzi
  bo to nie tylko mięso zaś futra na
  kołnierze czy czapki , w sytuacji gdy
  te można zastąpić sztucznymi
  to wyłącznie próżność , tak samo
  jak polowania na jakiekolwiek
  zwierzęta , chyba ,że stanowią zagrożenie
  dla samych ludzi bo nie po to ludzie
  zdominowali świat by " oddać pole "
  szczurom czy dzikom
 • Kolejny krok na drodze do całkowitej likwidacji prywatnej własności i klasy sredniej
  Rządy okupacyjne będące agenturą, właśnie na naszych oczach wprowadzanego globalistycznego nowego porządku światowego, dąży za wszelką cenę do likwidacji klasy średniej i pauperyzacji społeczeństwa. Po to zapis o hodowli zwierząt futerkowych.

  „ Rozpatrując każdy z tych zapisów można wskazać, że większość jest słusznych, ale tak naprawdę najważniejszym z nich jest zapis o zakazie hodowli zwierząt futerkowych, który - wedle mnie - jest niepotrzebny.”

  Poważnie?

  Ubój rytualny w kraju tzw. katolickim, pochwalamy przez katolika, a wymieniany jednym tchem w zapisie o OCHRONIE zwierząt?

  Widział Pan, jak wyglada ochrona zwierząt w formie uboju rytualnego? Nie? To proszę zobaczyć, a potem powiedzieć, co on ma wspólnego z ochroną zwierząt. Ubój halal i koszer niczym się nie różni.
  https://youtu.be/cU0qXOaeN9Y
  https://youtu.be/yqiT5W6CRYI

  Jak chodzi o resztę zapisów, to trzeba bardzo wiele złej woli, aby nie zauważyć, źe są one skierowane na ograniczanie praw i swobód obywatelskich pod pozorem ochrony zwierząt i na coraz większą ingerencję systemu w każdą dziedzinę życia obywateli - czyli zgodne z naczelnymi celami NWO.

  Wracamy do średniowiecza, niedługo zrobią zakaz trzymania psów i kotów - w ramach ochrony zwierząt - ale za to będziemy mieli plagę myszy i szczurów. W ramach ochrony zwierząt psychopaci tacy, jak Bill Gates są zaangażowani w produkcję sztucznego mięsa, a więc nie będzie drobiu i świń - które już są masowo wybijane na całym świecie (też zapewne w ramach ochrony praw zwierząt), co najwyżej jakieś niedobitki bydła rogatego dla konsumpcji przez uprzywilejowane grupy narodu wybranego - do spożycia dokonaniu na nich mordu rytualnego - oczywiście w ramach ochrony praw zwierząt.
 • Jak mówię, że to człowiek oderwany od rzeczywistości
  to Autor mi nie wierzy.
  Nienarodzone dzieci go nie interesują bo pewnie nie umie ich robić więc zajął się biednymi norkami.
 • @puuuq 12:21:29
  Mam identyczne zdanie. Hodowla zwierząt wyłącznie na futra, jest zbędnym okrucieństwem w sytuacji, gdy mamy nawet odzież zimową samoistnie wytwarzającą ciepło, koce elektryczne, płaszcze, narzuty i dywany z wełny strzyżonych owiec. Co innego, jeśli skóra jest produktem ubocznym, jak w przypadku krów, cieląt świń czy królików. Ale futra karakuły, lisy i in. służą babom do przechwalania się zasobnością kieszeni męża lub wartością ich prostytucyjnych ofert. A hodowcy z tej zwyrodniałej gałęzi gospodarki niech się przestawią na produkcję jarzyn i nabiału. Ubój rytualny też powinien być w Polsce zakazany. Niech żydzi wracają do Israela i tam żrą sobie koszerne mięcho.
 • @viridiana 15:59:54
  Jes, jes, jes.
  I nic ująć.
 • @krzysztofjaw
  Premier wspiera nowy projekt PiS. „Humanitarne traktowanie zwierząt to kanon człowieczeństwa”. Humanitarne traktowanie zwierząt nie jest ani prawicowe ani lewicowe, należy do kanonu człowieczeństwa - mówił premier Mateusz Morawiecki odpowiadając na pytanie internauty o projekt ustawy o ochronie zwierząt. Wczoraj prezes PiS Jarosław Kaczyński wraz z przewodniczącym Forum Młodych PiS Michałem Moskalem zapowiedział "Piątkę dla zwierząt". We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński oświadczył, że w Polsce trzeba wprowadzić nowy porządek prawny dotyczący ochrony zwierząt. Poinformował, że gotowy jest projekt ustawy w tej sprawie. Projekt ochrony zwierząt zakłada m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych, zakaz wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych, ubój rytualny tylko na potrzeby krajowych związków wyznaniowych, kontrolę społeczną ochrony zwierząt, bezpieczne schroniska oraz utworzenie rady ds. zwierząt przy ministerstwie rolnictwa. Według przewodniczącego Forum Młodych PiS Michała Moskala projekt ustawy trafi do Sejmu jeszcze w tym tygodniu. Podczas środowej sesji Q&A (pytań i odpowiedzi) na Facebooku premier został zapytany, "co sądzi o lewicowej akcji Jarosława Kaczyńskiego, który chce zakazać hodowli zwierząt futerkowych w Polsce". "Od dawna uważam, że wiele naszych akcji i spraw cierpi na tym, że ma taką pieczęć: lewicowe albo prawicowe. Humanitarne traktowanie zwierząt, ulga w cierpieniu tam, gdzie jest ono niepotrzebne nie jest ani prawicowe ani lewicowe; należy po prostu do kanonu człowieczeństwa; traktowania, jak mówił św. Franciszek 'braci mniejszych' w odpowiedni sposób, humanitarny" powiedział Morawiecki. Cieszę się z tej akcji i bardzo się cieszę, że prezes Jarosław Kaczyński tak mocno podkreśla, że sposób traktowania zwierząt świadczy o nas, o ludziach. W pełni się z tym zgadzam i myślę, że na szczęście ogromna większość Polaków też się z tym zgadza" podkreślił szef rządu.

  Ps...Panie premierze, kpi pan z Polaków. A co z zakazem eugenicznej aborcji? Idzie pan drogą Tuska, a ona prowadzi za kraty, pod warunkiem, że Polacy doczekają się polskiego rządu, a nie jakiejś agendy spraw niemieckich, żydowskich, rosyjskich. Co za bzdura panie premierze. Takimi posunięciami kopiecie sobie polityczny grób. Może by zacząć od humanitarnego traktowania obywateli, to i zwierzęta na tym skorzystają. Banda idiotów. Ktoś tu nas próbuje sprzedać Niemcom. Bo trzeba na siłę poprawić wizerunek w unii może się zlitują i nie powiążą funduszy które i tak nam się należą z pseudopraworządnością. Bo idzie o to, że tu dalej do tańca gra niemiaszków kapela. Kto na tym skorzysta? Niedawno pewien ważniak z partii rządzącej zapytany dlaczego nie ma jeszcze A1 odpowiedział: "bo tu wciąż decydują Niemcy". Kto odniesie korzyść z zakazu hodowli futerkowych. Humanitarnym, można być dla człowieka, nie dla zwierzęcia. O zwierzęta tak bardzo się martwicie, a ustawa ratująca mordowane dzieci mogą leżeć w szufladzie? Jeśli to przegłosujecie, a nie zakażecie aborcji, to na was nie zagłosuję, dla zasady. Wówczas, po raz pierwszy odpuszczę sobie tę demokratyczną przyjemność. Ludzie lewicy, tylko przez grzeczność nazywani ludźmi, zaczynają nam wyznaczać kanony człowieczeństwa. To tak jakby pedał prowadził porady sercowe dla ludzi. Jestem głęboko przekonany że lewactwo poklepie za ten pomysł PiS po plecach. Lewactwo wie co robi, takie pomysły PiSowi na zdrowie nie wyjdą. Niech każdy się zajmie tym na czym się zna. Nie może być tak, że zboki będą układać życie normalnym ludziom a miastowi będą ludziom ze wsi dyktować jak się obchodzić ze zwierzętami. Rząd niech się zajmie ekonomią i dobrobytem, a nie lewactwem i opowieściami o człowieczeństwie. W radzie do spraw zwierząt powinni zasiąść ci najbardziej zainteresowani... czyli zwierzęta. Patrząc na oderwanie od rzeczywistości tych oszołomów, którzy dziś doszli do władzy, nie zdziwiłbym się, gdybym kiedyś w jednej ławie zobaczył Morawieckiego obok gęsi. Niedługo powie, że jest kobietą. Bęgowskiego to też naszło nagle i niespodziewanie, w zaawansowanym wieku, w wyniku jakiegoś urazu mózgu. Odbija wam w tym PiSie. Według eko sekty zwierzątek nie można zabijać ale co z nienarodzonymi dziećmi? tych już można? Niedługo to niektórym się uroi że jazda na koniu jest niehumanitarna bo to człowiek w ramach humanizacji konia powinien nosić konia. Przede wszystkim należy zlikwidować armię. Przecież tam uczą zabijać ludzi i to w wyrafinowany sposób, zadając cierpienie i z zastosowaniem specjalnych, bardzo drogich urządzeń. Zamiast wydatków na armię rząd powinien dać piętnastą emeryturę i zafundować młodzieży LGBT darmowe imprezy z drinkami i darmowe prezerwatywy.
 • @SolidarnyX 21:05:56 A glizdę na haczyk można ?
  To lewaczka i tępa suchotnica żydowska Spurek. chce likwidacji hodowli zwierząt, żebyśmy spożywali tylko rośliny, to koniec życia na planecie panie Kaczyński. To Bóg stworzył zwierzęta żeby człowieka żywiły, chroniły przed zimnem skóry i broniły przed agresorem. Czyli kurczaki, świnie, bydło będzie niedostępne człowiekowi. Nigdy już nie poprę PiS jeżeli to przejdzie. Prezesie przecież kot też jest zwierzęciem futerkowym, posiadamy koty w celu rozrywkowym, żeby się z nimi bawić, je głaskać, tulić, mówić do nich, obserwować je jak się bawią, psocą. Czy wobec tego od teraz posiadanie kota będzie zabronione? To co, zabraniamy posiadania? Ciekawe kto na tej ustawie zarobi? Kto ją lobbuje? Nie wierzę,że większość sejmowa za najpilniejszą sprawę dla Polski i Polaków wybrała ochronę zwierzątek hodowlanych, bo miała ją w programie wyborczym. Chcesz wiedzieć gdzie leży prawda, zapytaj kto z tej ustawy odniesie korzyść. Nie ma się co dziwić, nawet święci na obrazach mają ręce złożone do siebie, a nie od siebie. Tylko, że trumna nie ma kieszeni, a nieśmiertelnych nie ma.

  Likwidacja branży produkcyjnej to koszt tkwienia w IV Rzeszy. Po co? Rozumiem, że do zwierząt zaliczymy całe LGBT. W przeciwnym razie cały projekt można o dupę roztrzaskać. Czy pozałatwiali już wszystkie inne ważne sprawy, ze teraz zajmują się fanaberiami? A może to temat zastępczy? Przecież w ustawie nie chodzi o humanitarne traktowanie zwierząt hodowlanych, tylko o ZAKAZ hodowli. Czyli o zniszczenie gałęzi gospodarki narodowej. I wszyscy udają, że tego nie widzą. Bo komendant ma "konika". Czym innym jest złe traktowanie zwierząt futerkowych, a czym innym zakaz ich hodowli. Spaczona wizja hodowli zwierząt futerkowych porównywalna do wizji uciemiężenia kobiety na wystawie ,, Nóż w piździe''. Czy wam już w rządzie rozum odebrało? Chcecie jak pajace skakać pod dyktando zwariowanych ekologów i niemieckiego lobby? Mało wam ambasadora wciśniętego jak śmierdzące jajo, teraz występujecie przeciw własnym przedsiębiorcom rolnym posługując się oszukańczymi hasłami?! Za chwilę ci sami będą domagać się likwidacji hodowli świń i bydła w imię humanitaryzmu. Możecie liczyć na to, że kolejne wybory macie już przerżnięte. Rolnicy na was nie zagłosują. Nie zagłosują również ci, którzy uważali PiS za partię rozsądnych ludzi. Na mój głos proszę nie liczyć. Wygląda na to, że głosowaliśmy na PiS a wybory wygrało PO-Gowin i Wiosna. Właśnie rządzi.. Smutne to. Co do ustawy to można jeszcze zauważyć, że powstanie nowa armia inspektorów, którzy włócząc się od gospodarstwa do gospodarstwa będą roznosić na swoich buciorach różne choroby. Widocznie Prezes, jako wielki miłośnik zwierząt, jest przekonany, że fretkom i norkom znacznie lepiej będzie w Chinach po zwiększeniu tamtejszej produkcji - ot logika. Albo może nie bardzo rozumie co to jest popyt i podaż, a nikt z klakierów w otoczeniu nie ma odwagi aby mu to wytłumaczyć. Tak czy siak, po wymordowaniu naszych elit do spółki przez Niemców i żydokomunę kondycja intelektualna tego co zostało jest przygnębiająca.
 • @SolidarnyX 21:05:56
  STOP JAJECZNICY!!! Każde jajko ma swoich rodziców, którzy je kochają!!! Nie róbcie im krzywdy!!! STOP JAJECZNICY!!!
 • @SolidarnyX 21:05:56
  A ochrona dzieci nienarodzonych pisowskie palanty? Nie będzie, bo nie mają futerek...Jeżeli te zmiany PiS przegłosuje a prezydent podpisze zobaczymy jakie będzie poparcie PiS na wsiach przy następnych wyborach. Rolnicy tego nie zapomną. Jak widzę medialne wypowiedzi to tylko PSL i Konfederacja stają po stronie rolników. PiS po stronie lewicowej narracji niestety. PiS wygrywa kolejne wybory dzięki rolnikom a różnice są niewielkie i teraz taki nóż w plecy hodowcom bydła mięsnego którzy od 2 lat ledwo wiążą koniec z końcem. Na co ci ludzie mają się przestawić? Na trzodę kiedy panuje afrykański pomór i kolejne stada są wybijane czy na drób i ptasią grypę? Z czego mamy żyć, gdzie ta pomoc dla wsi? chyba w tym żeby do reszty zaorać polski rynek wołowiny. Dlaczego przed wyborami prezes nie ogłosił piątki dla zwierząt? Będzie do wyboru szczaw lub mirabelki. Ja już państwu dziękuję.
 • @krzysztofjaw
  Czabański: Kierownictwo państwa gotowe na radykalne zmiany w przepisach dot. ochrony zwierząt. "Wypowiedzi prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego świadczą o tym, że kierownictwo polityczne państwa jest zdecydowane przeprowadzić radykalne zmiany w przepisach dot. ochrony zwierząt" - powiedział w czwartek przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański. Odniósł się on do założeń "Piątki dla zwierząt", podkreślając m.in., że "sama hodowla zwierząt na futra jest patologią". Czabański pytany w Programie Pierwszym Polskiego Radia, czy pozytywna opinia prezesa PiS i premiera o projekcie zmian prawnych dot. ochrony zwierząt przesądza o poparciu całego projektu przez Zjednoczoną Prawicę, podkreślił, że "takie wypowiedzi świadczą o tym, że kierownictwo polityczne państwa jest zdecydowane przeprowadzić radykalne zmiany, jeśli chodzi o ustawodawstwo chroniące zwierzęta w Polsce". Zdaniem szefa RMN "sama hodowla zwierząt na futra jest patologią". Nie ma żadnej potrzeby we współczesnym świecie, żeby męczyć zwierzęta po to, żeby uzyskać w wyniku ich męczarni futra dla człowieka; są futra sztuczne. Żadne warunki stworzone na tych farmach, choćby były zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, nie zapewnią dobrostanu tych zwierząt. One są trzymane w warunkach sprzecznych z ich naturą mówił. Trzeba zgodzić się z prezesem Kaczyńskim i premierem Morawieckim, że to jest element kanonu cywilizacyjnego i to jest stosunek człowieka do cywilizacji, wartości, empatii wobec zwierząt, które są od nas zależne dodał.
  https://niezalezna.pl/351085-czabanski-kierownictwo-panstwa-gotowe-na-radykalne-zmiany-w-przepisach-dot-ochrony-zwierzat

  Ps..Kto PiSowi strzał w kolano doradza? Po tym pomyśle lansowanym od dawna pod "ekologów" rodem z Puszczy Białowieskiej, wynika że chyba nikt przewidujący skutki. W innych państwach nikt się nie przejmuje futerkowymi i rynki zbytu u nich kwitną. Hodowla zwierząt patologią dla tęczowych? Nie, tęczowi, to wy jesteście patologią i to potrójną: psychiczną, światopoglądową i społeczną. A czy zabijanie dzieci nienarodzonych nie jest patologią!? Kiedy PiS zajmie się tym o wiele ważniejszym problemem? Czy PiS już uznał jak żydolewacy, że zwierzęta są ważniejsze od ludzi? Czy kunę też obejmie ta szczególna troska władz o wszystkie żyjątka. Kuna jest potwornym szkodnikiem. Wiedzą o tym mieszkańcy domów jednorodzinnych. Kuna niszczy izolację dachów powodując degradację nieruchomości i ogromne koszty dla właścicieli domów aby doprowadzić dachy do stanu poprzedniego. Czyżby PiS zaczął skręcać w lewo? Panie Czabański zastanawiam się czy pan nie zbluźnił i nie obraził 50 tys. polskich hodowców zwierząt futerkowych. Także górali którzy hodują owieczki na kożuchy. Co gorsza też islamskich hodowców a to robi się niebezpieczne na szczęście dla pana oni tego nie słyszeli bo z nimi żartów nie ma. Nazwanie ich zajęcia patologią w najlepszym razie skończyłoby się oskarżeniem o rasizm. Dla opamiętania przypomnę panu, że sam Bóg dla Adama i Ewy pierwszych rodziców uszył ubrania ze skór zwierząt. Są klimaty np. Grenlandia gdzie bez futra ani rusz. Tu chodzi nie tylko o pieniądze, ale o poddanie się terroryzmowi żydolewaków i wyznaczanie granic wolności wg ich standardów. A sprowadzanie tej ustawy tylko do ferm norek obraza moją inteligencję. Tam są zawarte dużo ważniejsze i dużo groźniejsze rzeczy. Cały ten projekt jest do kosza, ponieważ jest skrajnie ekologistyczny. Pod płaszczykiem humanitaryzmu propaguje humanizację uczłowieczanie zwierząt. I nawet nie sam projekt, a jego osłona medialna. Czym jeszcze zaskutkuje? Wzrostem donosicielstwa i męczeniem rolników przez ekologistycznych bojówkarzy, którzy mają zyskać większe uprawnienia.
 • @SolidarnyX 11:06:58
  Tępa żydówka i suchotnica lewaczka Spurek już tym się zajmowała, dojenie krów, kóz i owiec to według niej molestowanie i gwałt na krowie. Miała mieć biuro dla krów, kóz i owiec molestowanych dojeniem i gwałconych przez inseminatorów. Lecz coś o tym ucichło po jej wyśmianiu.
 • @SolidarnyX 21:05:56
  No cóż, prawisz rozumnie, ale niby skąd weźmiesz żołnierza do tej delikatnej walki? Ten naród, od Powstania Warszawskiego, to spolegliwa banda ciot, donosicieli i pożeraczy ochłapu.
 • @krzysztofjaw
  Ziemkiewicz o pomyśle PiS: To jest szaleństwo. Jeżeli PiS przyjmuje agendę lewicy, to tak, jakby sobie założyć pętlę na szyję, a koniec dać opozycji uważa publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz. Dziennikarz komentował w TV Republika główne założenia do projektu zmian w ustawie o ochronie zwierząt, które we wtorek zaprezentował prezes PiS Jarosław Kaczyński. Szczególne poruszenie budzi wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt na futra. Mówimy o ogromnym eksporcie i wycofaniu polskiego rynku z eksportu bliskowschodniego. To są grube pieniądze, które Niemcy sobie chętnie przytulą ocenił Ziemkiewicz. Jestem oburzony jako rolnik honorowy i z pochodzenia dodał. Według niego "tę samą wojnę, co ze zwierzętami futerkowymi można rozpętać ze zwierzętami hodowlanymi". Jeżeli PiS przyjmuje agendę lewicy, to tak, jakby sobie założyć pętlę na szyję, a koniec dać opozycji ocenił publicysta "Do Rzeczy". Imperialne państwa chcą nas właśnie w ten sposób skolonizować. Przypisano nam rolę sielskiej kolonii, by zrobić z nas prowincję. To jest szaleństwo stwierdził Ziemkiewicz. Dziennikarz obawia się o przyszłość polskich rolników. Dojdzie do tego, że rolnictwo stanie się niemoralne, a wszyscy rolnicy nazywani będą złymi ludźmi. Za to bez wątpienia przyjdzie zapłacić PiS-owi rachunek polityczny powiedział.

  Ps....Prezes to Konrad Wallenrod z lewicy. Na razie PiS zaadaptował retorykę i program skrajnej lewicy w kwestii zwierząt. Dzisiaj futerkowe, jutro być może świnie? I tak spełnia się, dzięki PiS, chory sen pokracznej europosłanki Spurek. Wieś zagłosowała na Kaczyńskiego (tzn. na A.Dudę) a teraz po wyborach Kaczyński mówi "teraz to ja mam was frajerzy w dupie". Podobnie było z Lepperem dzięki któremu miał władzę a potem współpracując z lewactwem tzn. GW, PO, PSL wykończył i to źle się skończyło. Władzę Kaczyński odzyskał przez przypadek (tragiczny -Smoleńsk), drugi raz to się nie powtórzy. A władzę można łatwo stracić przy jakimś kryzysie np. gdyby opozycja była mądra i np. dała Gowinowi premiera to przy okazji wyborów prezydenckich PiS stracił by władze. Już Kaczyński jest chwalony przez różnych żydolewaków na czele z żydówką Holland, czekamy tylko na Thun bo przecież to o interesy niemieckie duńskie czy francuskie chodzi. A jak tam idzie wypowiadanie Konwencji Stambulskiej? Trzeba mówić prawdę o co chodzi tym pseudo obrońcom zwierząt. Jedyne czego powinni zakazać, to ubój rytualny. Niestety nie zrobią tego, bo żydki podniosłyby raban. Też jestem zdania, że prezes nie powinien zakładać lewackich butów, bo rubla nie zarobi a cnotę straci, trzymanie kota w domu bez jego zgody też nie jest moralne, osobiście widziałem koty tak zapasione przez ich kochających właścicieli, że wymagały interwencji weterynarza.....Wiesza się budki dla drobnych ptaków bo komary a koty wyjadają pisklęta z gniazd. Od zakończenia rządów żydokomuny, zlikwidowano całkowicie: przemysł stoczniowy, włókienniczy, ceramiczny, hutniczy, metalurgiczny, wykluczono drobnych rolników poprzez ASF, i bardzo wiele innych branż. Obojętnie, spod jakiego znaku są nasi rządzący to zawsze coś złego dla Polski robią. ZAWSZE. Teraz nadszedł czas na branżę futrzarską. Wszystko w Polsce niszczą. Komu to jest na rękę? Przecież w naszym kraju, nie ma już żadnego przemysłu, a jak coś jest,to w postaci zachodnich montowni które można w każdej chwili zwinąć. W moim mieście są tylko banki, biura, hurtownie, sklepy, oraz kilka małych zakładów budowlanych. Są za to trzy szkoły wyższe. Za tzw. komuny miasto miało duży zakład metalowy, robili gąsienice do spychaczy i czołgów, bardzo duży zakład włókienniczy, dwie fabryki mebli, lotnisko wojskowe, wszystkie te zakłady zatrudniały bardzo dużo ludzi. Zostały zlikwidowane. Została Sp.,,INWALIDÓW"-do teraz szyją bieliznę i mundury dla wielu państw, w tym i dla naszych formacji mundurowych. Miasto ma ok. 65 tys. ludności na papierze. Młodzi uciekają do Niemiec, Francji, Anglii, Norwegi i Szwecji. Czy chodzi o to, by Polska była tylko i wyłącznie ,,wylęgarnią" robotników dla UE? Polska musi awansować pod względem gospodarczym i politycznym do pierwszej ligi światowej, inaczej zniknie z mapy świata razem z balastem żydokomunistycznym, który blokuje wszelkie zmiany. Najwyższy czas na polityczną emeryturę dla Kaczyńskiego. Dawne zasługi nie zrównoważą obecnych i przyszłych błędów. Problemem jest jednak brak następcy, a to wróży jak najgorzej.
  Jest jakieś 2 lata na jego wykreowanie. Wykreowanie, a nie objawienie bo rzeczywistego nie ma. Należy też mieć świadomość, że wygrana PO czy komuszych pomiotów oznacza de facto likwidacje państwa i nastanie żydokomunizmu, tyle że w jego tęczowej mutacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej