Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
701 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

T.Grodzki. Nieodpowiedzialność, głupota, infantylizm, żenada

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skompromitował się zupełnie. On po prostu nie nadaje się nawet na bycie lekarzem, nie mówiąc już o marszałkowaniu. Jego miejsce jest gdzieś tam daleko od ludzi, w jakimś buszu czy coś podobnego.

 Marszałek Senatu, lekarz, człowiek opętany mitomaństwem wykazał się kompletną niodpowiedzialnością, głupotą, infantylizmem i żenadą, wyjeżdżając w dobie koronawirusa do  Włoch oraz niemrawo i lekceważąco tłumacząc się z tego.  I jeszcze się chwalił, że musiał z tych Włoch wrócić bo "musiał przeprowadzić Senat" i nie żałuje tego wyjazdu. Lekarz, o zgrozo!

 
Mało tego i wbrew zaleceniom MZ i GIS zamiast bezpośrednio po przyjeździe udać się na oddział zakaźny to udał się na SOR w szpitalu i... czekał na wyniki spotykając się z posłami, senatorami i innymi ludźmi w tym ze Służby Ochrony Państwa. Na SORZ-e zaś spokojnie sobie czekał na pobranie próbek do badania będąc wśród innych pacjentów. Lekarz, o zgrozo!
 
Czyż to nie jest głupota najwyższych lotów? I to głupota "czeciej osoby w państwie" jak sam siebie mitomańsko określa. Ten groteskowy Marszałek w zachwycie nad swoją osobą narażał innych na zainfekowanie koronawirusem. Coś niewyobrażalnego, nawet nie chciał wypełnić karty identyfikacyjnej w momencie powrotu do kraju. Czy z nim coś jest nie tak? Lekarz, o zgrozo!
 
Skompromitował się zupełnie. On po prostu nie nadaje się nawet na bycie lekarzem, nie mówiąc już o marszałkowaniu. Jego miejsce jest gdzieś tam daleko od ludzi, w jakimś buszu czy coś podobnego.
 
Bufonada jaka z niego wyłazi na każdym kroku jest porażająca i żenująca. Czy Polski naprawdę nie stać na kogoś mądrzejszego i odpowiedzialnego na funkcji Marszałka Senatu RP? Na pewno stać, ale nie po stronie PO-KO, niestety.
 
Jakby tego wszystkiego było mało to jeszcze po spotkaniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego  zaczął coś razem z Budką gaworzyć, że działania rządu ws. koronawirusa są niewystarczające. To już jest szczyt bezczelności. Najpierw sam powinien dawać przykład a nie krytykować.
 
I na koniec refleksja... Byłby koszmar jakby to dziś rządziła koalicja PO-PSL z B. Komorowskim pod żyrandolem...
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Z idiotą nie wygrasz...
  Idiota będzie narażał innych i siebie na utratę zdrowia...
  a jak się okaże że nikt nie ucierpiał uzna że jest geniuszem i miał rację.
  Idiota nie rozumie praw statystyki.. i zasad prewencji czy profilaktyki...
  Idiota nawet jak by komuś się stała krzywda to pójdzie w zaparte... i powie że nie ma dowodu że to z jego przyczyny...powie że to atak polityczny.

  "czecia osoba w państwie" to dobre określenie.
 • Grodzki we Włoszech, Thun zapisuje Google do PiS. Z taką opozycją PiS będzie rządziło i do 2040 roku
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yZTNlOC9wLzIwMjAvMDMvMTEvOTQwLzQ1MC8xMThiYzFlZjlkOWY0NTkxYjA1ZTllYjVjMThiMjNlOS5wbmc=.png

  https://wpolityce.pl/polityka/490621-thun-zapisuje-google-do-pis-taka-opozycja-rzuca-recznik
  Ta fuzja którą reżyser , "ślepy los" powiesił na ścianie zgaduję, że wypali. Trafi ten ślepy los na koperciarza Grodzkiego albo Kidawę albo biedaka Bez_Butów i skończą się debaty telewizyjne w wykonaniu ekspertów totalnej opozycji. Najczęściej będziemy słyszeć wysokie "C". Więc już dzisiaj śpieszę wyjaśnić, że będzie to podarunek losu za wredny charakter chazarskiej schlampe, alkoholiczki i córce folksdojczy Gersdorf i wyrównanie kar za nieukaraną przez ludzi Amber Gold, i rozkradzenie Państwa na 600 mld. zł. i za wszystkie afery i złodziejstwa według reguł Neumana. Rząd w swoim nadludzkim wysiłku robi co tylko jest w ludzkich możliwościach, jednak za bluźnierstwa pederasty nr 1, za bluźnierstwa Pauliny i obowiązkową aborcję u kobiet potrzeba nieco więcej i wstawienia się o pomoc do sił nadprzyrodzonych. Mówię tak bo 20 chorych na koronowirusa jest zwolennikami i aktywistami PO i PSL.
 • Przecież to Dyzma w spódnicy!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jYTk3ZC9wLzIwMjAvMDIvMjYvODI1LzU0MC9mZThiODU0YTMzOGI0YjQ5YTdiOWRiMTUzYTk1YmM1YS5qcGVn.jpeg

  Totalny upadek! Kidawa-Błońska nie widzi agresji w wyzwiskach "psychopata" i "nekrofil"? "Wszystko zależy od kontekstu".
  https://wpolityce.pl/polityka/490610-kidawa-nie-widzi-agresji-w-wyzwiskach-zalezy-od-kontekstu
  Dopóki nie zaczęła się publiczne wypowiadać, miałem tę panią za w miarę kulturalną, choć przeciętną umysłowo członkinię PO, a teraz wyszło coś w rodzaju połączenia Kopacz z Jachirą. Ale już po takich prezentacjach i obnażeniu swoich "zalet", nadal jeszcze kandydować na prezydenta dużego kraju? Ciekawe kto normalny chciałby mieć takiego "prezydenta"? - przecież tu już osiągnięte dno …od spodu! Może Błońska ma problemy ze zrozumieniem znaczenia tych słów. Jej zasób słownictwa jest raczej ubogi i dochodzą do tej słabości problemy z gramatyką. POwtarza więc te buraczane, POdsuwane jej epitety. Zachowania polityka M. Kidawa Błońska wskazują iz jest to osoba niepełnosprawna umysłowo i dodatkowi skutecznie cofnięta w rozwoju. Jest ok? tak jest ok!
 • @Oscar 10:39:26
  Najgorsze jest to, że idiota sam nie wiem, że jest idiotą :)
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 11:03:41
  No tak... dobra puenta.
 • Oni
  Wywodzą się od Michnika , Geremka, Kuronia, Kołakowskiego itd. Zawsze uważali się za elitę narodu(tylko jakiego???) I zawsze psuli Polskę, czy to w ramach opozycji demokratycznej w PRL, czy w trzeciej RP. Problem polega na tym, że Duda wywodzi się z tych samych środowisk, co jest bardzo widoczne przy spotkaniach Dudy ze środowiskami żydowskimi.
 • To, że omawiany sobnik
  jest idiotą - nie budzi żadnych wątpliwości - zresztą gdyby nim nie był - toby nie było podstaw zrobić go marszałkiem tego demonkraturowego przybytku w atrapie Polski. On swoim działaniem ośmieszył w jakiś sposób rządzących aktualnie atrapą Polski - i to się liczy u jego zwolenników, którzy też są takimi samymi idiotami.
  Wniosek?
  Do idiotów na wysokim poziomie zidiocenia - może dotrzeć tylko taki sam idiota - a przecież o to chodzi czarciemu pomiotowi.
 • To, że elektorat PiS to w znaczącej części ludzie o niskim wykształceniu
  To, że propaganda Kurskiego skierowana jest do "narodu głupiego co wszystko kupi"
  To, ze PiS zamiast na medycynę kieruje 2 miliardy złotych na ogłupianie "narodu głupiego co wszystko kupi" jest nie zaprzeczalną prawdą.
  To, że media TVPiS nie są dla ludzi inteligentnych o tym mówi polityk PiS.

  Zrobili kolejny raz pośmiewisko z "Adriana". Dymisja Kurskiego, 2 miliardy na antypolską szczekaczkę, Kurski doradcą TVPiS, za prawie to samo wynagrodzenie a Wy, szanowne tuby PiS twierdzicie iż nic się nie stało?

  Pewnie bym się z tego śmiał, gdybym nie był Polakiem, gdyby to nie Polakom USraelska PiS wspierana przez płatne trolle oraz pożytecznych idiotów nie pluła aż tak wyraźnie w twarz. Ale niestety tak jest.
 • @Zawisza Niebieski 18:00:04
  Nikt Panu nie nakazuje oglądania TVP. Może Pan spokojnie przełączyć na TVN. Tam dowie się Pan prawdy, że hej. Albo po prostu nie oglądać żadnej TV, nie czytać żadnej gazety ani książek. Może Pan oprzeć się na internecie a jak tez nie to po prostu indywidualnie pobiegać na świeżym powietrzu , popatrzeć w sufit albo jeszcze co innego wymyślić.

  Mam akurat syna Adriana i wypraszam sobie, aby to imię miałoby być określeniem pejoratywnym. A zresztą jest to niegrzeczne dla prezydenta, nadaje się jedynie na jakiś skecz kabaretowy, ale niekoniecznie musi to przenosić się poza ten skecz.

  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 18:00:04
  To wszystko to prawda, tylko że TVN i Polszmat to też wyjątkowo durne telewizję, z którymi utożsamiają się KODowcy z lewusami.
 • @Zawisza Niebieski 18:00:04
  Zgadzam się ze zbig71.
  Zawsze można dla intelektualnego samodoskonalenia poszukać w YT nagrań dawnego Dziennika Telewizyjnego.
  I poszukać wczesnych roczników Gazety Wyborczej.
  Ostatecznie pozostają na Focus TV "Starożytni kosmici".
  Szkoda że nie ma jeszcze odcinka o Adamie Michniku.
  Albo go przegapiłem albo poleciał gdzieś na vimanie z TW "Bolkiem".
 • @Zawisza Niebieski 18:00:04
  A która to TV nie jest dla idiotów ?
 • @
  We Włoszech co drugi umiera !!!
  https://interesariusz.neon24.pl/post/153595,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze
 • @krzysztofjaw 18:38:14
  No cóż to imię zrobiło furorę i nic Pan na to nie poradzi. Jeszcze za 20 lat jak ktoś powie ,, cześć jestem Adrian, to przywita go wybuch śmiechu''. Może pretensje do znanego kabaretu ? Chociaż zazwyczaj źle się wychodzi na walce z kabaretami. Jeden nawet doprowadził do upadku rządu w Anglii. A tak na marginesie , to kiepsko że Pan ma wybór tylko między TVP i TVN. Jedni i drudzy są na tym samym sznurku i na takim samym poziomie.
 • @krzysztofjaw 18:38:14
  Panie Krzysztofie, nie oglądam ani TVP ani TVN ani też mediów zakonnych. Swoją wiedzę o świecie czerpię z internetu odpowiednio dobierając portale ale również czytając portale skrajne i sam wyciągam wnioski.
  Nie twierdzę, ze urlop we Wloszech jest czymś mądrym, ale niech Pan zestawi to z innym zdarzeniem.

  W Polsce wykryto kilkadziesiąt przypadków koronowirusa, w Belgii 257, nie wiem na ile to aktualne wartości ale zalóżmy, że tak, czyli 10 razy więcej. Z tejże Belgii na obchody miesięcznicy przybyło kilku europosłów jeżdżąc z prezesem (człowiek o wysokim poziomie ryzyka), chodząc po sejmie.

  Jak Pan to nazwie? Infantylizmem, mitomaństwem, kompletnym idiotyzmem...?
  Określenie Kurskiego "naród głupi wszystko kupi" dotyczy pewnego elektoratu, takie pranie mózgu, jakie Pan próbuje tu stosować dobre jest na portale, na których dyskutują ludzie podlegający definicji Kurskiego, tu jednak dyskutują Polacy, stąd musi Pan liczyć się z krytyką traktowania ich jako "naród głupi".
 • @krzysztofjaw 18:38:14
  I jeszcze jedno, pana syn to Adrian, a ten wyśmiewany nawet przez PiS człowieczek to "Adrian", więc niczego to Pana synowi nie uwłacza.

  A wyśmiewany? Niech Pan zobaczy. "Adrian" postawił warunek, Kurski przestaje być prezesem to on przekaże 2 mld zł co roku przez 5 lat czyli 10 mld zł z naszych podatków na obrażającą Polaków, kłamliwą propagandę. I jak tylko podpisał, okazało się, że ten sądowo udowodniony kłamca staje się doradcą TVPiS za pensję niewiele mniejszą.

  Niech Pan wybaczy, ale jeśli sam PiS ośmiesza swego kandydata na najwyższy urząd w Państwie to już nie jest to kandydat a tylko pośmiewisko kandydata.
 • @brian 19:35:33
  Szanowny blogerze Brian, materiały historyczne są zawsze ciekawe, swego czasu przeglądałem materiały prasowe Aleksandra Głowackiego (Bolesław Prus) a także opisy życia Warszawy w okresie międzywojennym. Z ciekawych historycznych materiałów jest pewien artykuł wyjaśniający dlaczego Kaczyńscy to Polacy dopiero w 2 pokoleniu, wcześniej była to rodzina rosyjskojęzyczna, carscy oficerowie. Jeden z nich brał udział w Wojnach Krymskich.

  Człowiek myślący nie czerpie papki propagandowej z jednego typu źródła, zależnej od PiS, czy też zależnej od KO, albo też międzynarodowych mediów zakonnych, zachodnich korporacji multimedialnych, dlatego należy czytać różne źródła i właściwie oceniać ich wartość.

  W źródłach zależnych od PiS nigdy Pan nie znajdzie prawdy o aferach członków tych partii, jeśli nawet prokuratura sparaliżowana przez Ziobro zamiotła pod dywan takie afery jak afera KNF z Chrzanowskim w roli głównej.
 • @interesariusz z PL 20:22:04
  Żadne media głównego ścieku nie są nie dla idiotów. One przeznaczone są do prania mózgów. Dlatego na nas spoczywa obowiązek czytania różnych źródeł, by wyrobić sobie pogląd, kto w danej sprawie kłamie, a kto nie. Nieszczęściem Polaków jest to, że wtłoczono im iż nie należy czytać innych mediów, niż co piorą im mózgi, tu wart wskazania jest wpis blogera Brian, który uznał iż pokazując prawdę o PiS muszę być pod wpływem ....
 • @Zawisza Niebieski 21:46:09
  Ach, mendia głównego rynsztoka nie są dla idiotów, mają prać mózgi inteligentom, i zawodzą.

  A co z neonem ?

  Jak patrzę na stronę główną, to żadnego kryzysu nie widać. Idzie tsunami, a tu o dupie maryni.

  We Włoszech co drugi umiara !!!!!
  https://interesariusz.neon24.pl/post/153595,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze
  Jak będzie w Polsce ?
 • @interesariusz z PL 21:53:17
  Ach te metody zliczania. Co metoda to wyniki inne.
  A za komuny jasno podawali: co z tego ze chleb zdrozal skoro lokomotywy stanialy.
  Kazda porazka moze byc przedstawiona jako sukces.
 • @brian 22:31:52
  Coś źle policzyłem? 827 osób zmarłych na 1045 wyleczonych ! To prawie co drugi, jeden do piachu, jeden do domu, jeden do piachu, .....
 • O wyzszosci swiat bozego narodzenia nad swietami wielkiej nocy
  tak sie zastanawiam , moze Ja bym sie przebranzowil i zamiast zap..... od rana do wieczora to bym cos skrobnal , w sumie to chyba nie takie trudne , szczypta antysemityzmu , sponiewierac kichawe konska , cos o rudych dodac , zganic na Bosaka rzucic Kamieniem w Kamysza polac to wszystko Grodzkim , dodac do smaku Dudy i post gotowy . Mozna tez o sraczce cos napisac , wysokiej klasy literatura .
 • @rowszan 06:18:52
  Jak kto ma skłonności do koprofilii- bon apetite.
  Ja przywaliłem bezrozumnym realizatorom gry "na wirusa".
  A że ktoś czyta tylko tytuły...
 • Czyżby nadawał się na prezydenta jak Duda?
  Szkoda, że nie kandyduje. Ciekawa mogła być konkurencja w gloryfikacji narracji literatury hańby domowej zymborskiej, Kornchauzerów , Grossa, Tokarczuk itp. Niestety przeszkadzają mu oceny prawniczego hajdamactwa rezessimusa i jego słupów dialektycznych wprowadzających narracje hańby domowej jako racje geopolityczne.
 • @kula Lis 69 11:02:44 co to za wyzwiska w porównaniu no z katastrofozamachowcem
  lub prawniczym hajdamactwem
 • @Zawisza Niebieski 21:42:04
  Oczywiście, że źródło informacji winno być zdywersyfikowane. Można oglądać i TVP i TVN oraz portale skrajne, ale należy mieć umiejętność konstatacji własnych wniosków z tych źródeł. Ale to też będzie spaczone własnym oglądem rzeczywistości i przyjmowanymi a'priori założeniami: Pan ma takie, że PAD jest marionetką, ja natomiast, że jest godny drugiej kadencji. I Pan i ja możemy się o to spierać na konkretne argumenty, ale cały czas gdzieś w głowie mamy swoje założenia i promujemy w dyskusji własne przemyslenia.
  Pozdrawiam
 • @brian 08:04:32
  //Ja przywaliłem bezrozumnym //
  U siebie szukaj rozumu:
  http://tomo.neon24.pl/post/153610,sraczka
  Tam masz sraczkę.
  //Jak kto ma skłonności do koprofilii- bon apetite.//

  //A że ktoś czyta tylko tytuły...//
  ten nie kończy rozmowy a tylko przykleja się jak gówno do buta.
 • @krzysztofjaw
  Geneza powstania COVID-19 youtube.com/watch?v=6T620RSvmy8
 • Autor
  " zaczął coś razem z Budką gaworzyć, że działania rządu ws. koronawirusa są niewystarczające. To już jest szczyt bezczelności. Najpierw sam powinien dawać przykład a nie krytykować. "

  Epidemia to wina opozycji, Tuska i Putina. Oraz lekarzy co jeżdżą do zagranicznych kurortów:

  https://www.wprost.pl/kraj/10081100/Fala-hejtu-na-rezydentke-po-publikacji-TVP-Info-Zarzucono-jej-wyjazdy-na-misje-medyczne.html
 • autor
  To jest coś nieprawdopodobnego jak w sytuacji zagrożenia zachowuje się tzw. opozycja

  *****
 • @kula Lis 69 10:56:59
  Opozycja to jest banda nieodpowiedzialnych gówniarzy, którzy jak się nie dorwą do władzy to się zesrają i będą leżeć na podłodze i tupać nogami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej