Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
701 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

II tura wyborów prezydenckich: A.Duda vs R. Biedroń?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Natomiast co można powiedzieć o R. Biedroniu poza tym, że jest gejem i tą swoją "właściwość" wykorzystuje jako oręże w walce politycznej?

 Nikła możliwość takiej konfiguracji w ewentualnej drugiej turze wyborów prezydenckich. Mimo to warto skonfrontować tych kandydatów ze szczególnym uwzględnieniem R. Biedronia.

 
Polityczne i społeczne zapatrywanie obecnego prezydenta Andrzeja Dudy są bowiem powszechnie znane. Oprócz zalet, także jego słabości czy też błędne decyzje np. w postaci weta do pierwszych  ustaw naprawiających system sądownictwa w Polsce.
 
Natomiast co można powiedzieć o R. Biedroniu poza tym, że jest gejem i tą swoją "właściwość" wykorzystuje jako oręże w walce politycznej?
 
Tyle tylko, że jest buńczucznym gejem skrajnie lewicowym a raczej lewackim. Optuje za małżeństwami homoseksualnymi (albo jakimiś innymi płciami - sic!)  oraz możliwością adopcji przez takie pary dzieci. Jest to wizja nie do przyjęcia dla normalnych ludzi, którzy w sposób naturalny wykazują swoje skłonności heteroseksualne. Wszystkie inne są marginesem sięgającym może 2% populacji. I taka grupka ma terroryzować resztę społeczeństwa?
 
Żeby być dobrze zrozumianym.  Nie optuję za jakąś stygmatyzacją tegoż środowiska, ale jestem przeciwny nadawaniu mu praw wyjątkowych i nie dotyczących większości obywateli. W Polsce jest wolność słowa, pluralizm i tolerancja, ale osobiście nie życzę sobie tych publicznych parad równości promujących środowiska LGBTQ+, seksualizacji dzieci w szkołach (przedszkolach?). Niech pozostawią swoje anaturalne skłonności w alkowach swoich sypialni i nie afiszują się nimi publicznie, siejąc zgorszenie i odrazę.
 
R. Biedroń jest za możliwością swobodnego dokonywania przez kobiety aborcji do 12 tygodnia życia dziecka. Pytam więc czy to wcześniejsze życie dziecka w łonie matki nie jest już dzieckiem poczętym naturalnie? To jak kiełkujące drzewo. Najpierw jest malutkie a później staje się posągowo duże. I mogłoby takie drzewo wyrosnąć bez zasiania lub zasadzenia i mogłoby wyrosnąć, gdyby to zasiane lub zasadzone drzewko wyrwać z korzeniami z ziemi? To samo jest z płodem . Od samego początku jest to już dziecko, które po prostu rośnie i rośnie, by w końcu ujrzeć światło dzienne poza łonem matki. Dokonując aborcji pozbawiamy dziecko możliwości narodzin. Aborcja na życzenie jest morderstwem dziecka i tak trzeba ją traktować.
 
Środowiska lewackie w niektórych krajach czy organizacjach dążą też do braku penalizacji pedofilii lub obniżenia wieku, który wyznaczałby jej granicę. Czy Robert Biedroń też tak uważa? Warto go o to zapytać w czasie kampanii wyborczej.
 
Robert Biedroń jest także jednym z nowych Targowiczan w Parlamencie Europejskim, gdzie kłamliwie opisuje sytuację w Polsce, atakuje ją i wprowadza europarlamentarzystów w błąd.
 
Robert Biedroń jest za przyjmowaniem uchodźców w Polsce i ogólnie - idąc tropem współczesnych postmarksistowskich elit UE - za Jednym Państwem Europa z wykluczeniem Europy Ojczyzn, którą forsuje A. Duda. Trudno natomiast odnaleźć jego wypowiedzi na temat polskiej polityki zagranicznej, bo o niej nie ma pojęcia. Podobnie jest w przypadku ekonomii czy sił zbrojnych. To kandydat wyciągnięty przez Lewicę z nicości, bo o prezydentowaniu w Słupsku trudno coś powiedzieć, bo "bardziej go nie było niż był w Słupsku". Ale tak naprawdę to byłem swego czasu zszokowany, że słupszczanie wybraki go na stanowisko prezydenta miasta, bo oprócz ładnej fizjonomii i wojującego gejostwa nic więcej nie reprezentuje.
 
Jest skrajnym ateistą. Dla niego chrześcijaństwo, normalna rodzina i nasza historia oraz tradycja to pojęcia obce. Czuje się obywatelem świata a nie Polski jako zbiorowości narodowej z granicami państwowymi. Sądzę, że tej naszej Polski po prostu nie lubi. Tej, według niego zaściankowej i wstecznej oraz ksenofobicznej. I nie jest dla niego ważne, że tak naprawdę taki obraz Polaków jest zupełnie inny, ważne, że on tak myśli.
 
Dziwię się, że ten osobnik ma jakiekolwiek poparcie społeczne, i to w Polsce. Na pewno będą na niego głosować lewaccy ekstremiści i lewaczki z grup feministycznych i proaborcyjnych. Znajdzie też poparcie wśród części lemingów, którzy chcą iść drogą "nowoczesności i politpoprawności". Normalni ludzie winni go omijać szerokim łukiem.
 
Ogólnie poglądy i działania R. Biedronia są skrajnie inne niż prezydenta A. Dudy, choć ten ostatni nie uniknął "wpadki" mówiąc, że być może rozważałby możliwość aprobaty dla ustawy o związkach partnerskich, ale pod pewnymi warunkami. Nie tędy droga panie prezydencie, bowiem - tak jak to zapowiadał Rabiej - do możliwości adoptowania dzieci przez takie "pary" środowiska LGBTQ muszą w Polsce iść małymi krokami: najpierw związki partnerskie, później małżeństwa a później dopiero powolutku wprowadzenie możliwości adoptowania przez takie anaturalne pary dzieci.
 
W ewentualnym starciu z obecnym prezydentem R. Biedroń byłby bez szans na zwycięstwo.
 
P.S.
Okazało się, że żona "tygryska", t.j. małżonka W. Kosiniaka-Kamysza też chciałaby ogólnonarodowej dyskusji na temat związków partnerskich i wszystkiego, co się z tym wiąże.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Niby sprawia Autor wrażenie człowieka myślącego, ale nie przekłada się to na logiczne polityczne myślenie w polskim narodowym interesie.

  W 2015r. B.Komorowski przegrał z A.Dudą. Czy rezultat tamtych wyborów miał dla Polski i Polaków jakieś pozytywne konsekwencje?
  Czy realizowana w IIIRP polityka byłaby cokolwiek lepsza lub cokolwiek gorsza, gdyby tamte wygrał B.Komorowski?

  Problem leży zupełnie w innym miejscu. Dlatego jest całkowicie bez znaczenia, który z beznadziejnych kandydatów wygra wybory w 2020 (mieszaniec Duda pod względem beznadziejności w niczym pozostałym kandydatom nie ustępuje). Przecież wśród tych najważniejszych żydo-medialnych kandydatów nie ma nikogo, kto reprezentowałby interes polskiego narodu i jego państwa.

  A czy kandydat jest ateistą, czy chrześcijaninem, nie ma to żadnego znaczenia - ani ateizmem, ani chrześcijaństwem, nikt się nie nażre do syta, pracy i majątku Polakom od tego także nie przybędzie.

  Jak może Autor pamięta, to od 1990r. każdy prezydent był chrześcijaninem (co prawda A.Kwaśniewski został nim po zakończeniu kadencji), a zgnilizna moralna i prawna do IIIRP i tak płynęła szerokim nurtem.
 • Autor
  Ma Pan swoich bogów, więc nic dziwnego że obcych nie będzie Pan obiektywnie oceniał. Nie jestem zwolennikiem Biedronia i nie mam zamiaru na niego oddać głos, ale szybciej bym zagłosował na niego jako na przedstawiciela lewicowca zbliżonego do centrum. Duda w porównaniu z nim to skrajna bolszewia (oczywiście oprócz tematów łóżkowych i kościelnych). Biedroń ma doświadczenie w kierowaniu miastem i partii , Duda ma zerowe doświadczenia. Biedroń jest samodzielnym politykiem, Duda to ślepy wykonawca partyjnych poleceń. Ale nie przejmuj się Pan, Duda i tak wygra (moim zdaniem). Nie na darmo reformowano sądy żeby teraz kto chce wygrywał wybory. Zna Pan powiedzenie, nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.
 • @Rzeczpospolita 13:28:31
  Na pewno ma pozytywne konsekwencje w postaci tego, iż rządzi jego obóz polityczny. Mógł dzięki temu dawać zielone światło dla reform obecnej ekipy, szczególnie w postaci pomocy socjalnej, ale też obronnej czy nowych technologii.

  Czy jest jakaś różnią między B. Komorowskim a A. Dudą? Ogromna, tym niemniej nie jest to do końca mój kandydat. Niestety będę zmuszony na niego zagłosować, bo inni nie mają szans (K. Bosak) albo są lewacko zidiociali i nad głosowaniem na nich nigdy się nawet nie zastanawiałem, albo proniemieccy.

  Cóż nam zostaje? Siedzenie w domu i czekanie na jakieś zbawienie?

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 13:45:44
  Jeśli Panu sprawia przyjemność siedzenie w syjonistycznym szambie, to nic na to poradzić już nie można ...
  Ale taki już jest obraz Polski w wykonaniu dużej części nieświadomych i bezmyślnych Polaków.
 • @Rzeczpospolita 14:21:20
  To nie jest nieświadomość ani bezmyslność. Powtarzam: jestem realistą i wiem, że na dzień dzisiejszy są kandydaci tacy jak Duda czy Kidawa-Blońska. Ja wybieram to pierwsze rozwiąznie, zdają sobie sprawę z tego, że Duda jest filosemicki, ale trzeba mu zawsze patrzeć na ręce i w razie czego atakować.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 14:35:25
  "To nie jest nieświadomość ani bezmyslność."

  Tym gorzej dla nas Polaków.
 • @Rzeczpospolita 13:28:31
  Jeżeli nie widzisz znaczącej różnicy między Prezydentem RP a resztą ,to oznacza, że masz kilkanaście lat lub brak wiedzy politycznej, bo piszesz BZDURY!!!
 • @marek500 13:40:54
  Następny "znawca "zabrał głos!!!
 • @Rzeczpospolita 14:21:20
  Ty zmień lepiej nick, bo tymi,durnymi tekstami obrażasz nasz kraj!!!
 • @zibi 17:53:32
  Co do różnicy...
  Wszystko jest w Biblii. Weźmy choćby historię Ananiasza i Safiry - zawarcie umowy - bo prezydent zawarł umowę ze społeczeństwem Polski...
  oraz słowa Pana Jezusa Chrystusa:
  "(15) Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. (16) Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa. (17) Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!"

  Należy rozliczyć człowieka z zawartej umowy - jeśli się nie wytłumaczy (dlaczego nie zrealizował konkretnych i mniej konkretnych obietnic, i dlaczego zrobił to i tamto, i jak to ma się do tych obietnic, które nie powinny być tylko obietnicami a czymś więcej) to...
  Niech będzie dla społeczeństwa jak poganin i celnik!
  A nie wybiera się takiego ponownie.
 • @zibi 17:53:32
  Bierz i wyjaśniaj różnice zamiast jęczeć i wzdychać.
 • @zibi 17:53:32
  Działaj już. Już powinien stać przed komisją i wyjaśniać... Nie tylko przez dwa tygodnie przed wyborami...
  Pytaj i odpowiadaj!
 • @zibi 17:53:32
  A Twoje porównywanie musi uwzględniać zasadę:

  "Sługa, który zna wolę swego pana, a nic nie przygotował i nie uczynił zgodnie z jego wolą, otrzyma wielką chłostę. Ten zaś, który nie zna jego woli i uczynił coś godnego kary, otrzyma małą chłostę. Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą."
 • @krzysztofjaw
  Nie pisz gej tylko pederasta i rozdupczona ciota. Tak jest poprawnie w języku polskim.
 • @zibi 17:53:32
  Ja tam widzę sporą różnicę. Duda już się wielokrotnie skompromitował jako prezydent, a tamci jeszcze nie mieli okazji być prezydentami. I tamtymi nikt nie pomiatał tak bardzo publicznie, jak pomiata się Gumisiem, którego wzywa na dywanik szeregowy poseł albo emerytowany sierżant
 • @Wican 19:35:55
  Bo mądrość wyraża się w umiejętności rozróżniania.
  Dziękuję.
 • @kula Lis 69 19:10:52
  :) Masz rację.
  Pzdr
 • @kula Lis 69 19:10:52
  Oczywiście z punktu widzenia seksualnego możesz mieć rację, ale z punktu widzenia społecznego może być tysiąc razy lepszy od hetero. Ciekawe co by powiedział Aleksander Macedoński i setki innych wielkich władców.
 • @Wican 19:35:55
  Dalej...

  (8) Pan pochwalił nieuczciwego rządcę, że roztropnie postąpił. Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości. (9) Ja też wam powiadam: Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną, aby gdy /wszystko/ się skończy, przyjęto was do wiecznych przybytków.
  (10) Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie. (11) Jeśli więc w zarządzie niegodziwą mamoną nie okazaliście się wierni, prawdziwe dobro kto wam powierzy? (12) Jeśli w zarządzie cudzym dobrem nie okazaliście się wierni, kto wam da wasze? (13) żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i mamonie. (14) Słuchali tego wszystkiego chciwi na grosz faryzeusze i podrwiwali sobie z Niego.
  (Ewangelia Łukasza 16:8-14)

  (1) Czy odważy się ktoś z was, gdy zdarzy się nieporozumienie z drugim, szukać sprawiedliwości u niesprawiedliwych, zamiast u świętych? (2) Czy nie wiecie, że święci będą sędziami tego świata? A jeśli świat będzie przez was sądzony, to czyż nie jesteście godni wyrokować w tak błahych sprawach?
  (3) Czyż nie wiecie, że będziemy sądzili także aniołów? O ileż przeto więcej sprawy doczesne! (4) Wy zaś, gdy macie sprawy doczesne do rozstrzygnięcia, sędziami waszymi czynicie ludzi za nic uważanych w Kościele! (5) Mówię to, aby was zawstydzić. Bo czyż nie znajdzie się wśród was ktoś na tyle mądry, by mógł rozstrzygać spory między swymi braćmi?
  (1 list do Koryntian 6:1-5)
 • @marek500 21:53:43
  Z punktu widzenia społecznego? jeżeli będzie promował adopcje dzieci przez homosiów, to społecznie będzie to szkodliwe. Również gdy będzie promował gender.
 • @krzysztofjaw 14:35:25
  To nie realizm, ale brak zasad, poniewaz zlo jest zawsze zlem niezaleznie od wielkosci i czlowiek z zasadami moralnymi nie poprze zla.
  W praktyce wyglada to tak, jakby popierac zlodzieja, a jednoczesnie mowic, ze trzeba patrzec mu na rece, a gdy podpisze anty-polska ustawe to nalezy go atakowac/krytykowac.

  Wlasnie tak ta banda dziala przez ostatnie 30 lat w Polsce i ma gleboko w dupie opinie Polakow, poniewaz licza sie czyny i dzialania i jeszcze chwila a nie bedzie Polski tylko JUDENLAND.

  To co pan napisal jest sprzeczne z zasadami moralnymi i sprzeczne z realiami zyciowymi, na ktore pan sie powoluje.
  Tych zdrajcow trzeba odsunac od wladzy i wplywow w Polsce raz na zawsze.

  Jedynym sensownym kandydatem na prezydenta Polski jest Jan Zbigniew Potocki, ktory pelni funkcje prezydenta konstytucyjnego II RP, jest Polakiem, jest polskim patriota, jest pro-polski i jest osoba obeznana w roznych tematach, zarowno wewnetrznych jak i miezynarodowych, ktory chce zrobic porzadek w Polsce i zbudowac dobrobyt dla Polakow.

  Wszyscy boja sie Potockiego i nie chca go dopuscic do mediow o zasiegu ogolnopolskim i jednoczesnie zauwazylem ze i pan ma strach przed Potockim.
  J.Z.Potocki nie jest generalem, ale przypomina mi postawe generala A.Pinocheta, ktory zrobil porzadek z zydo-komuna i zdrajcami w Chile.

  Z okazji zblizajaych sie wyborow prezydenckich, komentarze na grupach dyskusyjnych ukazuja tak jak zawsze generalna naiwnosc i glupote komentatorow, ktorzy sa rowniez odbiciem generalnego myslenia Polakow , w wiekszosci oglupionych propaganda swiecka i koscielna w j.polskim oraz przez tzw. "autorytety" udzielajace sie na TOUTUBE w swoich felietonach i wywiadach, ktorzy podaja polprawdy lub milcza wo niewygodnych sprawach.
  J.Z.Potocki mowi jak jest w Polsce i mowi o zagrozeniach dla Polski i Polakow bez stosowania sie do regul poprawnosci politycznej tylko nazywa rzeczy po imieniu, w czym przypomina mi bylego posla Z.Wrzodaka - Polaka, ktory faktycznie walczyl o Polske dla Polakow, a nie dla zydow.
 • @Franek Ganek 18:31:15
  W Polsce rzadzi mafia zydowska, ktora rzadzi sie swoimi prawami, a ludek naiwny i glupi wszystko kupi.

  Np. zydostwo z Chabad-Lubawicz w Warszwce nacisnelo na L.Kaczynskiego, a ten natychmiast przerwal ekshumacje w Jedwabnem, kiedy zostaly znalezione niemieckie luski i pociski w stodole i jej obrebie, gdzie spalilo sie mniej niz 200 zydow, a nie 1600 jak podawala zydowska propaganda.

  Zydostwo z Chabad-Lubawicz w Warszawce spowodowalo przerwanie sledztwa dotyczacego afery Amber Gold, kiedy wyszlo na jaw, ze bogaty ukrainski zyd Kolomoyski , a zarazem czlonek Chabad-Lubawicz jest zamieszany w afere Amber Gold.

  Te "komisje" to pic na wode.
  Wystarczy podpis na dokumencie, ktory jest niezgodny z polskim interesem narodowym i to jest zdrada stanu, i to jest podstawa do ukarania zdrajcy Polski.
  Jednoczesnie przypomne, ze ani konsytucja Stalina z 1952r jaka obowiazywala w PRL, ani konstytucja Stolzmana z 1997r jaka obowiazuje w III zydo-RP nie sa polskie i nie sa waznymi aktami prawnymi.
  Jedynym waznym aktem prawnym jest Konstytucja II RP z 1935r , a ta wyraznie mowi jak postepowac ze zdrajcami Polski i dlatego BANDA CZWORGA (PiS, PO, SLD i PSL) boi sie, zeby prezydentem nie zostal Jan Zbigniew Potocki, ktory jest legalnym prezydentem konstytucyjnym II RP, bo to bedzie dla nich koniec ich rzadow i kary za zdrade Polski i Polakow.
 • @Wican 08:22:58
  Na podstawie twoich wpisów mam ciebie za rozsądnego faceta. Myślisz że homo nie robią nic innego tylko promują swoją ideologię ? Znałem paru i myślę że większość ich otoczenia nie miała zielonego pojęcia o ich preferencjach. Normalnie pracowali, normalnie żyli, i mieli normalne zasady moralne zgodne z dekalogiem. Jedyne co ich różniło to to z kim spali. Tak na mój gust to całe te zamieszanie z ,,pedałami'' i gender jest robione specjalnie żeby przykryć jakieś sukinsyństwa lub żeby jeszcze głębiej poróżnić ludzi. A może tak jak za PRL chcą młodzież podjudzać żeby urządzali sobie ,,polowania na pedałów''? Oczywiście tych najsłabszych, bo np. takiego Waldorfa nikt by się nie ośmielił zaczepić, nawet w tamtych czasach.
 • @Rzeczpospolita 14:21:20
  Jesli ktos chce siedziec w szambie to mozna mu pomoc....... zalozyc kamien na szyje, zeby nie wyszedl.

  Jesli chodzi o sklad narodowosciowy Polski to jest to mieszanka cywilizacyjna z przewaga Polakow, ale to moze ulec zmianie.
  Z kolei jesli chodzi o wyniki wyborcze to w wyborach bierze udzial 50-60 procent uprawnionych do glosowania, ktorych jest okolo 30 milionow sposrod 38,5 miliona mieszkancow Polski.
  Czyli w wyborach bierze aktywny udzial 15-18 mln wyborcow, co stanowi ponizej 50 procent mieszkancow Polski.
  Poza tym 1,5 - 1,8 miliona glosow jest niewaznych, poniewaz czesc wyborcow traci cierpliwosc i dopisuje swoje komentarze.
  Ostatecznie wygrywa opcja niepolska, ktora glosuje na BANDE CZWORGA (PiS, PO, SLD i PSL), bo banda czworga ma w swoich lapach media o zasiegu lokalnym i ogolnopolskim, ktorymi oglupia naiwnych i glupich.
  Ale nalezy pamietac o tym, ze banda czworga ma swoich stalych zwolennikow, ktorzy daza do likwidacji Polski, narodu polskiego i polskosci, i nie czuja sie Polakami, pomimo tego, ze znaja j.polski.
  Oni czuja sie "europejczykami" i takim namacalnym dowodem jest sprawa Natalii z Gdanska, ktora ujawnila sprawe ponizania Polakow przez Hansa Gielena, ktory prowadzi biznesy w Polsce - patrz strony:

  Nagrane wypowiedzi Hansa Gielena o Polakach - opublikowane 18 marca 2016r (prawie 4 lata temu)
  https://www.youtube.com/watch?v=bULLbA_tLGw

  Niemiecki faszysta Hans Gielen przed sadem za mowe nienawisci. Nawolywal do zabijania Polaków. Artykul z 28 stycznia 2019r
  https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/niemiecki-faszysta-hans-gielen-przed-sadem-za-mowe

  Ta sprawa ciagnie sie przez 4 lata w III zydo-RP i taki sqrwysyn wciaz chodzi na wolnosci i opluwa Polakow.
 • @fiesta 09:11:06
  //Te "komisje" to pic na wode.//

  Nie mówię o tych komisjach. Nie tylko...
  Tylko uszczegóławiam bo piszesz rozsądnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej