Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Program PO-KO, czyli co wyłania się z kampanii M.K-B?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A jednak można coś zauważyć a mianowicie ponowne postawienie na część akcentów, które przed wyborami parlamentarnymi zapowiadał G. Schetyna: likwidacja TVP S.A. i Polskiego Radia , zaniechanie opłat abonamentowych za te media, likwidacja CBA i IPN.

 Większość z nas nie jest w stanie wyłowić jakiegoś sensownego programu kandydatki na prezydenta z ramienia PO-KO pani M. Kidawy-Błońskiej. Nie ma jednoznacznego przekazu oraz całościowego programu. Jedno wiemy, że "ma być tak, jak było i aby to powróciło".

 
A jednak można coś zauważyć a mianowicie ponowne postawienie na część akcentów, które przed wyborami parlamentarnymi zapowiadał G. Schetyna: likwidacja TVP S.A. i Polskiego Radia , zaniechanie opłat abonamentowych za te media, likwidacja CBA i IPN.
 
Tak więc z tych szczątków urywanych informacji w czasie trwania kampanii wyborczej M. Kidawy-Błońskiej widać, że przewidziany ma być do realizacji programik, który przedstawiam w punktach i w formie pytającej, bowiem często wypowiedzi jej i przedstawicieli jej sztabu wyborczego są sprzeczne i wzajemnie się wykluczające:
 
1 - likwidacja TVP i przekształcenie jej na inną, niby misyjną?
 
"Natomiast w tej formie jaka jest (TVP), moim zdaniem (M.Kidawy-Błońskiej), jest już nie do uratowania. Trzeba na nowo usiąść, na nowo nazwać rzeczy po imieniu i stworzyć taką telewizję, która będzie realizowała misję. Taka instytucja w naszym kraju jest potrzebna, żeby Polacy mogli mieć zaufanie, że informacja podana w mediach publicznych jest prawdziwa"[1].
 
Oczywiście możemy przypuszczać, że istnieje także opcja, która zakładałaby prywatyzację TVP i przekształcenie jej w telewizję komercyjną (takie głosy były przed wyborami parlamentarnymi), na co wskazują też przeszłe plany PO związane np. ze zniesieniem abonamentu. Jednak mogą to być jedynie sprawy, które odnoszą się do obecnej telewizji a w przypadku rządzenia, PO-KO może od nich odstąpić i postępować tak jak postępowali przez osiem lat, gdy TVP była tubą propagandową rządów PO-PSL.
 
2 - przyjmowanie islamskich uchodźców?
 
Tutaj już mamy wysyp sprzecznych informacji. M.Kidawa-Błońska mówi coś o uszczelnianiu granic a np. poseł Szczerba gaworzy o tym, że "kraje powinny być zobowiązane do pomocy uchodźcom"[2]. W tej kwestii przedstawiciele PO-KO unikają jednoznacznej odpowiedzi i stąd zapewne ten chaos i wielość sprzecznych ze sobą deklaracji. I należy pamiętać, że E. Kopacz chciała jednak przyjmować uchodźców a winniśmy się kierować nie tym, co PO-KO zamierza, ale tym, co faktycznie robiło przez 8 lat swoich rządów wraz z PSL-em.
 
3 - wycofanie z programu 500+ i prawdopodobnie innych społecznych reform obecnego rządu?
 
I w stosunku do tego konkretnego projektu (500+) też mamy sprzeczne informacje. Z jednej strony M.Kidawa-Błońska mówi, iż to PiS jest zagrożeniem dla tego programu (sic!) a już dalej raczy gaworzyć, iż "ludzie, którzy pracują, czują się w jakiś sposób upokorzeni, że ktoś jest wspierany, a nie pracuje” [3]. I również w tej kwestii winniśmy odnosić się do przeszłych rządów PO-PSL, które niemalże nic nie zrobiły dla przeciętnych Polaków.
 
4 - ponowne podwyższenie wieku emerytalnego?
 
M.K. Błońska w stosunku do tegoż elementu programowego odniosła się w następujących słowach: "To była dobra i mądra decyzja (rządów PO-PSL)" [4]. Takie wypowiedzi sugerują, że np. program emerytura+ może zostać zlikwidowany albo zmodyfikowany na niekorzyść obywateli, bo przecież w razie ich ponownych rządów powrócą mafie takie jak mafia wyłudzania podatku VAT, co też zagrozi takim programom społecznym obecnych rządów.

5 - przywrócenie wysokości emerytur i rent dla ub-eków lub sb-eków komunistycznych?
 
To nie wymaga komentarza, bo wielokrotnie całe PO-KO i Lewica ciągle o tym przypominają. Zresztą w tej kwestii wszyscy dawni funkcjonariusze komunistycznych służb oraz w przeważającej liczbie ich rodziny wyrażają jasną deklarację: "nie dla A. Dudy".
 
6 - zaniechanie budowy mierzei wiślanej?
 
Kandydatka PO-KO raczyła też odnieść się do planów budowy mierzei wiślanej i w swoim "gafowym" stylu powiedziała: "Gdyby natura chciała, żeby tam był przekop Mierzei, to by był".
 
To tyle ile udało mi się wyłowić z tego bełkotu informacyjnego kandydatki na prezydenta Polski pani M. Kidawy-Błońskiej i jej sztabu. Nie ma tego za wiele i nie ma to nic wspólnego z jakimś zarysem konkretnego programu dla Polski. Są to tylko jakieś niedbale porozrzucane punkciki na całkowicie pustej już wyspie jałowego platformiarskiego myślenia, że należy robić wszystko, aby powrócić po prostu do władzy.
 
Jak na razie kandydatka też nie mówi nic o likwidacji IPN czy CBA, ale sądzę, że już wkrótce odniesie się do tych zagadnień, osobiście lub poprzez  swoich przedstawicieli w sztabie wyborczym. I jak sądzę będzie taka jak zapowiadał G. Schetyna, czyli będzie optowała za likwidacją tych instytucji.
 
Ich kandydatka - moim skromnym zdaniem - niestety okazała się osobą infantylną, bez ugruntowanej wiedzy i odpowiedniego - do chęci zajmowania prezydentury Polski - poziomu synergii wynikającej z połączenia dojrzałości intelektualnej, emocjonalnej czy społecznej. Nie ma nic do powiedzenia na temat polityki zagranicznej Polski za wyjątkiem wasalizmu wobec zniemczonej UE, nie wie nic na temat ekonomii i finansów. Klepie z kartki to, co jej napiszą a gdy przychodzi jej "gadać na żywo" to ma trudności z wyartykułowaniem swoich myśli, albo w ogóle tych myśli nie ma i "na lewo i prawo" "strzela" lapsusami językowymi oraz pojęciowymi. Nie mówiąc już o braku przez nią znajomości języków obcych, co dziś już z oczywistych względów jest niezbędne do zajmowania kluczowych stanowisk w naszym państwie a nikt nie jest w stanie powiedzieć jakie to języki obce zna ta pani.
 
Oczywiście można się ze mną nie zgodzić, ale w takim razie trzeba by było wskazać jej plusy a z tym jak sądzę nawet trochę mądrzejsi po jej stronie mieliby duże kłopoty. Zresztą uważam, że już marszałkowanie  w Sejmie było dla niej zbyt ważną funkcją, ale pozwalało ukrywać się choć trochę przed opinią publiczną i spontanicznymi politycznymi wypowiedziami dla mediów. Nie trzeba było spotykać się z Polakami a w zaciszu gabinetu czuła się chyba najlepiej.
 
Czekam również niecierpliwie na pierwsze debaty kandydatów na prezydenta Polski, czego też - jak się wydaje - pani kandydatka będzie raczej unikała, żeby dostać się do II tury wyborczej a ona rządzi się trochę innymi prawami, bardziej emocjonalnymi niż realistycznymi. I na to wydaje się, iż liczy M. Kidawa-Błońska, mówiąc, że nie chce debaty z W. Kosiniakiem Kamyszem bo rywalem opozycji jako całości powinien być A. Duda i że on jest dla totalnych prawdziwym kontrkandydatem [6].
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • DUDA dno ! Kidawa dno ! Biedroń dno ! są jeszcze inni ale ?
  Słowianie ! co możemy powiedzieć o tych kandydatach ? na dziś można śmiało powiedzieć że to anty-polska Ekstrema żydowska ! TYLE .

  Co do Bosaka ,Hołowni to na razie wiemy że nic nie wiemy !

  Co do Kosiniaka Kamysza to wysłuchałem jego programu ! i na dziś bym ten program poparł [ na dziś bo nie wiem co do tak zwanej dziczy którą Kopaczowa z Tuskiem mieli ściągnąć do Polski 11 tys ]

  Pilna jest DEBATA ! wszystkich kandydatów ze wszystkimi !!! mamy prawo wiedzieć jakie PROGRAMY mają Kandydaci !

  Obce wojska to OKUPACJA Polski ! Duda to wojna o Krym !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Wybory, które nie mogą niczego zmienić są niepotrzebne
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/153506,wybory-ktore-nie-moga-niczego-zmienic-sa-niepotrzebne
 • "Program PO-KO, czyli co wyłania się z kampanii M.K-B?"
  ---------------
  Tak się bawi, tak się bawi w tzw. demonkraturę - magdalenkowa ferajna - co to na stole stała tam sobie - jak gdyby nigdy nic - menora.
  Wniosek?
  Szalalala-la-la - zabawa demonkraturowa - trwa!
 • Autor
  //To portal filorosyjski i pozujący na "antysemicki", to jest w warstwie werbalnej powstają teksty, które gdzie indziej byłyby uznane za "antysemickie", ale akurat temu portalowi nikt tego nie zarzuca, co wydaje się dziwne i skłania mnie do przypuszczenia, iż jest to też portal prowokacyjny i w skrytości raczej filosemicki mający ukazać, że w Polsce szaleje "antysemityzm".//

  Mógłbyś jakoś rozwinąć tę tezę?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:50:27
  A ostatnie sondaże dla Dudy niekorzystne. W II turze przegrywa z Kidawą 1%. To granica błędu statystycznego i zawsze będą mogli coś podrasować, ale to świadczy też o tym, że Gumiś wcale wygrać nie musi. A przegrać z kimś takim jak Kidawa? Mimo posiadania za sobą zasobów państwa, w tym TVP? Z tym, że Kurski to prymityw i przegina. Ja mu to kiedyś powiem w oczy. Nie żebym znał, ale dojścia pewne są. Z tym, że musiałby nie być już w TVP.
  A autor pokazuje swoją politpoprawność. Cóż, co oni wszyscy zrobią jak Gumiś przegra? I gdzie Gumiś znajdzie robotę? Może sierżant na ciecia go przyjmie? Bo na szatniarza kompetencji nie posiada
 • Autor
  Tak po prawdzie to wśród kandydatów na prezydenta nie mam idola. Może oddałbym głos na Kosiniaka, ale zobaczymy. Co do Pana dywagacji to mam dla Pana radę. Wykup Pan pakiet jakiś tv satelitarnych, albo większy pakiet internetowy. Oglądanie tylko TVP źle robi na głowę. Pobieżnie przeczytałem te Pana punkty i z tego co pamiętam to praktycznie wszyscy kandydaci wyraźnie się wypowiedzieli w tej kwestii. Tylko w dzienniku telewizyjnym tvp 1 naokoło tłuką kłamstwa że jak Duda nie wygra to zabiorą 500 +, zlikwidują emeryturę i ludzie będą za...ać aż do śmierci. I tylko Duda z Kaczyńskim gwarantują że Polska będzie Polską, a nie islamską republiką. I tym podobne bzdury. Zarzekał się Pan, nie raz, że nie jest pisowskim trollem, więc innym wytłumaczeniem Pańskich manipulacji jest brak wiedzy, albo dostępu do obiektywnej informacji.
 • @Wican 09:33:49
  A co Ty się przejmujesz maliniakiem?...
  Z goovna wyszedł i do goovna wróci.
  Taka jest dola chazarskich pachołków.
 • Autor
  Widzę, że albo nie masz czasu albo chęci odpowiedzieć.
  W każdym razie zachowałeś się nieelegancko. Jak ci bliżej do tych trolli, których stąd wyrzuciłem to twoja sprawa. Stąd nikt Cię nie wyrzuci bo jednak prezentujesz inny poziom a pisiorstwo, póki co, nie jest w Polsce zakazane, niestety...
 • @Wican 09:33:49
  To jest wszystko farsa. Ale skoro przegrywa nawet z Kidawą...
  Sanhedryn już wybrał maliniaka.
 • @Wican 09:33:49
  PS.
  Jak maliniaka przepchnął na drugą kadencję to mamy pozamiatane. Nawet Nowogrodzkiej nie będzie musiał słuchać i Witamy w Polin.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:50:27
  Zawsze mam - niezależnie gdzie i kiedy - pewne wątpliwości, gdy ukazują się teksty tzw. "anysemickie" a Semici (Żydzi) nie reagują. To też jest pewna spiskowa teoria mówiąca o tym, że Żydzi sami sobie tworzą pozorność antysemicką, żeby można ją było potem krytykować za tzw. "antysemityzm". Teksty takie powstają na neonie, gdzie nieraz USIzrael lub Żyd i Żydzi występują tylko negatywnie i dość często. A nie słyszałem aby jakikolwiek autor był krytykowany przez Żydów lub filosemitów.

  Piszę o tym z autopsji, bo i mnie zdarzają się teksty, które część środowisk żydowskich uznaje za "antysemickie" choć zawsze mówię, iż jestem antysyjonistą w znaczeniu rabiniczno-talmudycznego postrzegania świata.

  Ale bardzo często spotykały mnie szykany ze strony Żydow lub filosemitów za moją "antysemickość" i to odczuwałem począwszy od obraźliwych e-maili, czy też ściganiu mnie na różnych portalach i wyzywaniu od "antysemitów".

  Tym bardziej nie ufam tekstom, w których co drugie słowo to Żyd w ujęciu negatywnym.

  Zaś co do filorosyjskości to chyba jasno widać, że większość tu piszących opowiada się przeciwko bliskiej współpracy pomiędzy USA a Polską a antyamerykański ogląd jest jednocześnie prorosyjski. Tak to wynika z historii.

  Pozdrawiam serdecznie i przepraszam, jeżeli Pana uraziłem czymkolwiek, ale piszę to, co myślę i tyle
 • @krzysztofjaw 10:34:57
  Wiesz Pan gdzie Żydzi mają teksty pojawiające się na Neonie ? Dla nich to nawet na rękę bo jest to swojego rodzaju zawór bezpieczeństwa. Neon z całym szacunkiem do administratorów i i piszących tu jest niszowy. Na dobrą sprawę to się wymieniamy swoimi opiniami na wzajem. Jak co niektóre teksty umieścił by Pan w GW czy Rzeczypospolitej to pewnie reakcja by była.
  p.s.
  Być przeciwnym rozmieszczaniu obcych wojsk okupacyjnych i kupowaniu niepotrzebnego (w naszym położeniu geostrategicznym) sprzętu nie oznacza umiłowania Putina i Rosji. A chęć uregulowania i normalizacji współpracy gospodarczej i kulturalnej nie dowodzi o chęci wprowadzenia jakiejś podległości politycznej czy militarnej. I jeszcze jedno deklarowanie bezkompromisowej wiary w sojusz z USA jest tak samo głupia jak w minionych czasach w sojusz z ZSRR. W obu tych przypadkach chodzi tylko o jedno, o zabezpieczenie interesów wielkiego brata, a nie naszych.
 • @krzysztofjaw 10:34:57
  Praktycznie wszystkie tzw. " prawicowe portale" są albo prowadzone bezpośrednio przez żydowską hasbare albo jej się podlizują (niepoprawni, s24 itp).
  NEon zawsze był antyjudaistyczny i antysyjonistyczny i póki co mogą nam skoczyć. Już zaczynają mieszać ale zamknąć NEonu nie mogą bo będzie smród.
 • @krzysztofjaw 10:34:57
  //a antyamerykański ogląd jest jednocześnie prorosyjski//
  Taki wykształcony człowiek a takie głupoty pisze... A nie przyszło ci do głowy, że Polska powinna prowadzić politykę neutralną i wielowektorową?
  Koniecznie musimy wisieć u jakiejś klamki?
 • @marek500 10:54:38
  //Być przeciwnym rozmieszczaniu obcych wojsk okupacyjnych i kupowaniu niepotrzebnego (w naszym położeniu geostrategicznym) sprzętu nie oznacza umiłowania Putina i Rosji. //

  Wytłumacz to pisiorom.
  To są mentalni niewolnicy. Bolszewia+
 • @krzysztofjaw 10:34:57
  Dobrze, skoro chcesz na "pan" to niech będzie choć tu są inne zwyczaje.
  W niczym Pan mnie nie uraził. Każdy ma prawo do swojej opinii, NEon to nie "niepoprawni".pl
  A jak będzie Pan pisał z kolegami z np. to proszę im powiedzieć, żeby nie układali list proskrypcyjnych.
  Wg mnie do natychmiastowego odstrzału jest tylko Joszko z londynka. Ale nie wiem co zrobi Administracja...
 • @krzysztofjaw
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15835783651d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372a2c79c5490bdb488ae024af595883ff0.jpg

  Kidawie-Błońskiej przypomniano pewne nagranie. Tak mówiła o finansowaniu TVP! WIDEO

  https://twitter.com/i/status/1235874582147600385
  https://niezalezna.pl/314787-kidawie-blonskiej-przypomniano-pewne-nagranie-tak-mowila-o-finansowaniu-tvp-wideo
 • @krzysztofjaw
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15835643471d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37277936a643e07f77136491a041a1dd6bb.jpg

  Decyzja Andrzeja Dudy rozwścieczyła opozycję... Rzucili się na prezydenta. I znów było o onkologii!

  https://niezalezna.pl/314772-decyzja-andrzeja-dudy-rozwscieczyla-opozycje-rzucili-sie-na-prezydenta-i-znow-bylo-o-onkologii

  Sławomir, Małgorzata, Marcin, Robert, Borys ,Tomasz i Paweł dali głos... Załamywanie rąk nad onkologią, gdy przez lata pokazywało się chorym środkowy palec, bo nie starczało i dla mafii i dla pacjentów to himalajska hipokryzja. Przez lata wybierali dobrostan przestępców a dzisiaj publicznie rozdzierają szaty. A poszli wy w niebyt! Nie zanieczyszczajcie swoim cynizmem atmosfery.
 • @krzysztofjaw
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mZWYxZi9wLzIwMjAvMDMvMDcvODI4LzUxMS9jNzExMzA0NzY4ZWE0ZjZiOTM5YzU3MjJmMzA5YzcxYy5qcGVn.jpeg

  Lewica zaprezentowała projekt liberalizujący dostęp do aborcji. Rzymkowski komentuje: Dzieciobójcy w natarciu!

  https://wpolityce.pl/polityka/490106-lewica-zaprezentowala-projekt-liberalizujacy-dostep-do-aborc

  Na zdjęciu dzieciobójczynie a jedna wróciła za światów ogłaszając, że Boga nie ma bo go nie widziała, a była biedaczka w piekle. Głupota lewactwa nie ma końca. Aborcja to morderstwo, zrozumcie to lewackie szczekaczki. Przepraszam za Opolszczyznę, która wybrała tępą Zawiszę, która zawsze w pierwszym szeregu morderców proaborcyjnych!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:22:07
  Polski w obecnym geopolitycznym układzie nie stać na neutralność. Nie jesteśmy mocarstwem, nie mamy broni jądrowej i jesteśmy ciągle pod ostrzałem naszych sąsiadów, co w historii np. kończyło się rozbiorami lub Katyniem.

  Tak czy owak musimy się na kimś oprzeć a na pewno nie na kondominium rosyjsko-niemieckim. To całkowicie odpada, bo skutki tego były zawsze dla nas jak najgorsze.

  Oczywiście, że powinniśmy prowadzić politykę wielohektarową: dobre stosunki z USA, podobnie z UE czy Moskwą lub Chinami. Ale to jest staniem okrakiem na "płocie". Łatwo nas wtedy zrzucić z tegoż płotu.

  Powtarzam: będzie nas stać na neutralność wtedy, gdy będziemy mocarstwem posiadającym broń atomową i jest to warunek niezbędny. Jak na razie to nie mamy nawet elektrowni jądrowej za czym optuję.

  Naszymi jedynymi atutami są: położenie (choć przez niektórych jest uważane za przekleństwo) i nasze dobra naturalne. Posiadamy ich bardzo wiele i stanowimy łakomy kąsek dla mocarstw. Mamy węgiel, gaz, ropę, złoto, tytan, uran, siarkę, lasy, wody, jeziora, wody geotermalne i malowniczy obraz naszego państwa.

  Oczywiście na te dobra nasze mają chrapkę i Żydzi poprzez forsowanie 447JUST, której to ustawie jestem ogromnie przeciwny, czym dałem wyraz podpisując się przeciw tej ustawie.

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:35:55
  Nie zależy mi czy jesteśmy na Pan czy na Ty. To jest kwestia mojego wychowania, bo z Panem się znamy blogowo nie od dziś a od wielu już lat, ale chyba nie mieliśmy możliwości spotkać się osobiście, co byłoby ciekawą dyskusją merytoryczną.
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 69 12:05:17
  Prezydent ma ogłosić nowy program dla onkologii. Zobaczymy to dzisiaj.
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:22:07
  Tak, drogi Jarku. Musimy wiedzieć, że to nośna idea dla Polin - Międzymorza - jako rozjemcy i władcy dla Wschodu i Zachodu.
  I nie byłoby nic w tym złego a raczej przeciwnie gdyby...
  Dlaczego oni tak nas nie cierpią, i wynarodowiają, i nie chcą przyjąć Pana Jezusa Chrystusa?
  Czy ma być tu Judaizm obok chrześcijaństwa i buddyzmu?
  A czy to nie jest Jednym?
 • @krzysztofjaw 12:53:39
  Czechy, Węgry, Słowacja prowadzą znacznie mądrzejszą politykę międzynarodową, leżą mniej więcej w tym samym miejscu i broni atomowej nie posiadają, zresztą mają mniejsze możliwości od możliwości Polski. Czyli , jak widać można. Po prostu trzeba stać na własnych nogach, a nie to, że ,, kelnerzy,, zaszaleją i mamy zmianę rządów. Kelnerzy, czyli CIA.
 • @krzysztofjaw 12:53:39
  Nieprawda. Żadna bombka atomowa nie jest nam potrzebna.
  Suwerenność i niepodległość na tym nie polega. To musi być w głowach Mężów Stanu, których nie mamy bo ci, co nami zarządzają to kanalie z obcego nadania. Ciągnie to już się od Magdalenki albo jeszcze prędzej.
  I niech mi tu Pan nie pieprzy o PiS, który ponoć ma być czymś innym.
  Całe te "elity" trzeba powiesić. Kulek szkoda.
  Takie jest moje zdanie, Pan ma prawo do swojego.

  A stawianie na sojusz z największymi bandytami i zbrodniarzami wojennymi na świecie nie licuje z godnością i sumieniem Polaka.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:42:38
  Czym skończyło się stawianie na imperium morskie ,samemu będąc państwem lądowym przekonaliśmy się w latach 39-45. Rozumiem, że PiS , jako żydoamerykańska agentura po prostu wypełnia rozkazy i tyle. Natomiast autor niepotrzebnie powtarza głupstwa Targalskich i Żurawskich vel Grajewskich.
 • @krzysztofjaw 12:53:39
  "Jak na razie to nie mamy nawet elektrowni jądrowej za czym optuję. "

  Świetny pomysł. Jak go Pan proponuje zrealizować?
 • @krzysztofjaw 12:57:00
  I nie zapala się Panu w głowie czerwona żarówka ? Jakie kompetencje w onkologii ma prezydent. On co najwyżej może podpisać lub nie jakąś ustawę. To co Pan pisze to zwykły i prymitywny zabieg wyborczy.
 • autor
  Jacek KURSKI pokazał klasę, opozycja łajdactwo

  https://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/jacek-kurski-pokazal-klase-opozycja-lajdactwo
 • @Jozio z Londynu 18:49:32
  Pokazał klasę, zwłaszcza jak zrobił z publicznej tv ściek godny Goebbelsa, Urbana i Sakevycza.
 • @Jozio z Londynu 18:49:32
  Człowieku ty jesteś patologicznym , a nie napiszę czym. Jak nie chcesz takich ludzi w ,,salonie'' to jest na pilocie taki guziczek. Naciskasz go i już np. p. Brauna nie ma. A może ty z tych co chcą żeby wszyscy wypowiadali się tylko po jednej, jedynie poprawnej, linii partyjnej PiS. Ja na przykład szanuję Kurskiego, większego cwaniaka i manipulatora w pisie nie ma. Chociaż wątpię czy on jest pisowcem. On wie w którą stronę grabią grabie. Parę latek potańczył za ładną kasę. Spokojnie on i jego dzieci nie muszą się troszczyć o kasę na godziwe życie. Mało tego muszą się z nim liczyć, bo co jak co, ale trochę taśm to na pewno ma. A co do tych manewrów to pytanie Brauna było jak najbardziej racjonalne. Dlaczego ćwiczenia wojskowe są odwoływane lub ograniczane w innych rejonach, a tu do Polski transportują tych amerykańskich prymitywów. Czyżby na żywym organizmie chcieli przećwiczyć walkę z epidemią w warunkach frontowych.
 • @marek500 11:13:59
  Jozio, funkcjonariusz hasbary, został oddelegowany na NEon jako "robiący za Polaka" bo to polskojęzyczny chazar.

  Z doświadczenia wiem, że tacy długo tutaj nie zagrzewają miejsca. Potem płaczą jaki to NEon jest "antypolski i kacapski".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:42:38
  Otoz Polsce sa potrzebne glowice atomowe np. 100 glowic, bo to zawsze odstrasza przeciwnika, zwazywszy na przykre doswiadczenia jakich doznala Polska i Polacy w swojej 1000-letniej historii i sprawa nie podlega dyskusji, bo tu najwazniejsze jest bezpieczenstwo Polski i Polakow, a nie poprawnosc polityczna lub polityka organizacji miedzynarodowych i koscielnych lub polityka tub propagandowych i agentow: Moskwy, Waszyngtonu, Tel-Awiwu, Berlina, Londynu, Paryza, Brukseli, Watykanu, Episkopatu lub partii politycznej kierowanej przez pajaca pociaganego przez innych za sznurki.

  Wazne jest rowniez lotnictwo (samoloty i helikoptery) , rakiety , radary oraz bron laserowa i magnetyczna, a takze pojazdy opancerzone.
  A tam gdzie to mozliwe nalezy zastosowac powloki grafenowe (samoloty, helikoptery i pojazdy wojskowe).

  Bardzo istotna jest rowniez lokalna samoobrona wyposazona w dzialka, ciezkie i lekkie karabiny maszynowe, granatniki, mozdzierze etc rozlokowana w kazdym powiecie - takich powiatow jest razem 380 w Polsce (powiaty i duze miasta funkcjonujace jako powiaty).
  To wszystko po to, zeby nikt nie napadl nagle na Polakow i nie dokonal rzezi ludnosci cywilnej jak to robili UPA-incy (taki sam smiertelny wrog Polski jak zydzi i szwaby).

  Jak dowiodla historia ostatnich 100 lat, Polska byla i jest pionkiem w grze panstw mocarstwowych, poniewaz nie byla i nie jest silna militarnie.
  W zwizazku z tym kazde silniejsze panstwo od Polski moze wywrzec naciski na Polske i stawiac warunki lub propozycje nie do odrzucenia. Dlatego trzeba z tym skonczyc raz na zawsze i zbudowac silna polska armie.

  W Polsce rzadzi zydostwo przez ostatnie 75 lat (1945 - 2020) , ktore wymordowalo polskie elity, a celem zydow jest przzejecie Polski i zbudowanie panstwa dla zydow - wczesniej byly 2 takie proby:
  1. 1919r podczas konferencji pokojowej w Wersalu.
  2. 1940r kiedy rabini w Polsce wyslali list to H.Himmlera z propozycja utworzenia panstwa zydowskiego w Polsce ze stolica w Lublinie (tzw. Lublinland).
  Judaizator Polski A.Duda kontytnuje polityke zyda L.Kaczynskiego, ktory w 2006r podjal sie zadania judaizacji Polski i zapalil menore w palacu prezydenckim (grudzien 2006r).
  Od tego czasu menora jest zapalana nie tylko w palacu prezydenckim, ale takze w sejmie i senacie i czas wypierdolic te poganskie zwyczaje z polskich instytucji panstwowych.

  Polske trzeba wyczyscic z gnoju, ktory zalega przez ostatnie 75 lat (1945 - 2020) i taki pomysl rzucilem 20 lat temu na grupach dyskusyjnych, ale nikt nie podejmowal ze mna dyskusji.
  Poza tym wyborcy w Polsce okazali sie niegodni bycia Polakami, poniewaz glosuja na wrogow Polski, czyli BANDE CZWORGA (PiS, PO, SLD i PSL).

  Zauwazylem, ze kilkanascie znanych Polakow w Polsce ma poglady zblizone do moich , a wsrod nich jest rowniez kandydat na prezydenta Jan Zbigniew Potocki , a reszta kandydatow nie nadaje sie na stanowisko prezydenta Polski z roznych powodow, poniewaz sa zdrajcami Polski , Polakow i polskosci.
  Dlatego jestem zwolennikiem ukarania zdrajcow Polski za okres ostatnich 75 lat (1945 - 2020) i 20 lat temu pisalem, ze trzeba ich postawic przed pluton egzekucyjny, bo wez wyczyszczenia Polski z gnoju zawsze bedzie czuc gnojem dom-Polske.
 • @Jozio z Londynu 18:49:32
  J.Kurski to obrzezany zyd z PiS (partii interesow syjonistycznych) , ktory broni interesow swoich pobratymcow z PiS.

  PO to partia niemieckich interesow i niemiecki zyd D.Tusk byl 3-krotnie odznaczany wysokimi odznaczeniami niemieckimi przez zydowke A.Merkel za realizacje niemieckich interesow w Polsce.

  SLD to zydo-lewactwo , a PSL to czerwone buraki, gdzie tez roi sie od zydostwa.

  Razem tworza BANDE CZWORGA i wielokrotnie zaszkodzili polskim interesom narodowym.

  Z kolei Konfederacja to zbieranina osobnikow udajacych Polakow i narodowcow , ktorzy sa ZA , a czasami PRZECIW polskim interesom narodowym - do takich doszedlem wnioskow, czego podalem przyklady w temacie pt.
  II tura wyborów prezydenckich: A.Duda vs K. Bosak?
  na stronie:
  http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/153542,ii-tura-wyborow-prezydenckich-a-duda-vs-k-bosak

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej