Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
670 postów 1787 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Małgorzata Kidawa-Błońska bez promptera...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niech Pani Kandydatka mówi bez podpowiedzi jak najczęściej

 W wywiadzie dla TVN kandydatka totalnej opozycji PO-KO Pani M. Kidawa-Błońska raczyła była powiedzieć: "Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie. Jemu zależy tylko na Polsce" [1], [2], [3]. 

 
Wydaje mi się, że totalna opozycja winna zabronić Pani Małgorzacie udzielania jakichkolwiek wywiadów na żywo, bez promptera. Jej inteligencja jest zaiste porażająca, tyle tylko, że w zdecydowanie negatywnym sensie.
 
Czy mi to przeszkadza? Absolutnie nie... Niech Pani Kandydatka mówi bez podpowiedzi jak najczęściej... wtedy to po każdej z nich Pan Prezydent Andrzej Duda zapewne będzie otwierał kolejnego szampana...
 
Tedy radzę Panu Prezydentowi zakup dużego zapasu tegoż wina i zapewne będzie to duża oszczędność środków przeznaczonych na kampanię wyborczą. Niech się rozsiądzie w fotelu i czeka na swoją kampanię wyborczą w wykonaniu... Pani Kidawy-Błońskiej. Więcej nie potrzeba :).
 
Gratuluję PO-KO takiej Kandydatki na Prezydentową... Jest jeszcze "bardziej inteligentna" niż słynny "bigosowanista i szogunonanista" Bronisław Komorowski.
 
Doprawdy nic tylko się cieszyć i zastanawiać co też Ona jeszcze wyartykułuje w czasie kampanii wyborczej a przecież to dopiero jej początek.
 
Powyższe wydaje się nawet śmieszne, ale jednak smutne, bardzo smutne... w kontekście oceny intelektualnej naszej totalnej opozycji... Jest kompromitująca i uwłaczająca dla naszych rodaków. Naprawdę Polska i Polacy zasługują na coś więcej...
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @@@@!
  No to się zapowiada ciekawe starcie z prezydentem Dudą. Nic czas na suflerkę zza pleców jak u hrabiego Komorowskiego bo inaczej to będzie tragedia. Kidawa Błońska to Komorowski w spódnicy. Kidawa to jest "Bul" bigosiarz w wersji żeńskiej. Taki sam poziom, czyli ZEROWY. Woda sodowa i pustka umysłowa. Ta baba jest paradoksem matematycznym. Udowodniła, że całość może być mniejsza od swojej części. Bo ona jest głupsza od swojego POdogonia. MK-B "polska polityk i producentka filmowa, z wykształcenia socjolog"? Jak to coś o IQ kury zdobyło takie wykształcenie…. Zainteresował bym się dyplomami czy aby nie z bazaru Różyckiego. 
 • @kula Lis 69 12:14:05
  A Putin jest Premierem .......od 2 godzin

  https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1219907021711052800/pu/img/hJdTgxgSCXsyRAUh?format=jpg&name=small


  https://twitter.com/D_Tarczynski/status/1219918531438968832
 • @kula Lis 69 12:14:05
  Kompletne dno. Ona w ogóle niczego nie ogarnia. Nie wyobrażam sobie jej na fotelu prezydenta. O czym i jak by rozmawiała za granicą a nawet w Polsce z przywódcami zagranicznymi? Ło Matko! Toż to byłaby komedia. W sumie to nawet mi jest jej żal... bo nie każdy "intelektualnie poprawny" wie, że takim jest. A szkoda...
  Pozdrawiam
 • Autor
  Kaczyński - człowiek ewidentnie namaszczony przez Boga. Nikt do tej pory nie miał takiej opozycji, potykającej się co rusz o własne nogi
 • @Husky 12:44:54
  Może tak Duda winien zatrudnić Kidawę-Błońską w swoim sztabie wyborczym?
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 12:32:12
  Jeśli Duda się płaszczy przed Żydami i Ameryką, to co za różnica jak to samo będzie robić Kidawa? Przy czym pozory przy Kidawie mogą być ciut inne, być może ze względu na płeć nasi okupanci nie będą prezydentki tak poniżać jak Dudy.
 • @provincjał 15:14:51
  Świetny pomysł. Oby administracja wzięła to sobie do serca.
 • Autor
  Nie wiem, czy pan pamięta kampanię prezydencką w USA w roku 1988.

  Demokratów w kożcu reprezentował Mikael dukakis,, któremu natura, ...jakby to powiedzieć... wyraźnie poskąpiła wzrostu.

  I dlatego we wszystkich debatach telewizyjnych po prosto używał specjalnego podestu, by jako tako wyglądać przy postawnym G.H.Bushu.

  Ale jego kandydatura załamała się, gdy w końcu dziennikarze to ujawnili, pytając - "kto też będzie nosił ten extra stołeczek za naszym prezydentem, gdy ten będzie spotykał się z przywódcami innych krajów"?

  Być może Dukakis były lepszym prezydentem od Busha-seniora, ale oprścz kompetencj merytorycznych w demokracji trzeba jeszcze mieć to "coś", co porwie tłumy...

  A gdyby pani Kidawie-Błońskiej zabrakło kiedyś promptera albo on, się - nie daj boże - jej zepsuł...?
 • Ne dokończyła na Polsce przeciwko wszystkim.
  Bliźniacy mieli ojca Rajmunda Kaczyńskiego
  go. poczciwego powstańca warszawskiego, który przestrzegał , że jego synowie nie powinni zajmować państwowych stanowisk gdyż zniszczą każdego lepszego od siebie. Wedlug Ewangelii- po skutkach ich poznacie swoje awanse tak jak ojciec przydział na mieszkanie w willi , którą Piłsudski podarował rodzinie Lisa Kuli zawdzięczali jego wujkom Henrykowi Świątkowskiemu ministrowi sprawiedliwości w rządzie Bieruta sławetnego dodatkowo jak Macierewicz powołaniem Komisji prokuratorów do stwierdzenia , że mordu katyńskiego dokonali Niemcy i Wilhelmowi Świątkowskiemu urodzonemu pod Odessą pułkownikowi NKWD w Charkowie i prezesowi Naczelnego Sadu Wojskowego w okresie przedgomułkowskim. Wystarczy do wyszukiwarki Google wpisywać ich nazwiska
 • No PIS'dzielce to dopiero tytani yntelektu
  Kalkstein:

  "nikt nam nie powie że czarne jest czarne a białe jest białe"

  "jeśli poprzecie Platformę Obywatelską pomożecie sobie pomożecie Polsce"

  Kur.ski:

  "naród głupi wszystko kupi"

  I mega hit:

  https://www.youtube.com/watch?v=qifu9znhd48


  Suski:

  "czy znana jest Panu ta osoba...o pseudonimie "CARYCA"...
  - jedyna jaką znam to Katarzyna (ktoś inny)
  "...Katarzyna, A może Pan podać nazwisko...
  - Katarzyna Wielka (ktoś inny)
  "...dziękuję...

  Bernadetta Krynicka o kampaniach wyborczych PIS:

  "Jestem przekonana, że, no niestety, społeczeństwo nasze lubi bajkopisarzy, lubi słuchać o marzeniach, o tym, że można spełniać ich marzenia, ale o tym się mówi, a potem się tego nie robi"

  "Myślę, że najlepiej opowiadać bajki i mówić o marzeniach. To, co ludzie chcą słuchać. To jest taka pewna manipulacja, to jest może właśnie prawdziwa polityka, żeby mówić ludziom to, czego oni chcą słuchać i opowiadać bajki i wtedy może się wygra"
 • W tzw. demonkraturze - nie jest
  ważne co mówi dany kandydat na tzw. prezydenta - tylko jak tę gadkę zinterpretują wielkie media - lub ja taktownie przemilczą.
  Wniosek?
  Na świeczniki w tzw. demonkraturze - nie winduje się ludzi mądrych, uczciwych, prawych - tylko odwrotnie.
 • @
  Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na Niemczech, Rosji, Francji, Holandii, tylko na Polsce.
  Ma przechlapane......
  Nie to co Tusk....


  https://pbs.twimg.com/media/EO6MMvaX4AAu5y8?format=jpg&name=360x360
 • @Docent zza morza 16:14:38
  Bo, przykro to mówić, ale Bosak i Kamysz by Starszą Panią politycznie i erudycyjnie wydeptali w ziemię. Sztab MKB wie doskonale że ludzie na nią zagłosują nie z powodu inteligencji, więc ograniczają okazje do kompromitacji.
 • @Husky 21:03:47
  Masz na to dowody?
 • @zbig71 22:19:54
  Kidawa- "a jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie na Europie , jemu zależy tylko na Polsce."
  To jest faktycznie niepojęte. Polska ważniejsza?
  - niż stołki w Brukseli?
  - niż salony w Berlinie?
  - niż koperty?
  Jak z takim się dogadać?

  Niebezpieczny człowiek.
 • ZAGADKA !!! ..
  Opisz dwoma słowami to co widzisz ...

  https://pbs.twimg.com/media/DTSeZPPWkAI77ev.jpg
 • @Husky 15:10:53
  "Opisz dwoma słowami to co widzisz"

  Wieże kalksteina
 • @Husky 21:09:51
  Głosować na Bosaka a to i owszem. Wyjątkowy "przykład" jak nie skalać się żadną pracą a dobrze żyć. Życzę powodzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej