Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
670 postów 1787 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Niech ten rok 2020 rok będzie rokiem spokoju i szczęścia...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niech ten Nowy Rok 2020 będzie kolejnym rokiem przełomowym dla naszej Ojczyzny, niech stanie się kolejną cegiełką w odbudowie fundamentów naszej narodowej wolności i suwerenności.

 

 
Na ten Nowy Rok życzę nam wszystkim, aby zdrowie, uśmiech, spokój i radość ducha towarzyszyły nam każdego dnia. Starajmy się być naprawdę wolnymi i szczęśliwymi, a za sobą zostawiać codzienne ślady mądrości, miłości, dobra i przyzwoitości.
 
Dawajmy innym cząstkę siebie... tak bezinteresownie ku satysfakcji i ich wdzięczności. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że naszym życiem zbudowaliśmy trwałe o nas miłe wspomnienie... bo tak naprawdę każdy z nas indywidualnie jest tylko kamieniem, który może stać się piaskiem... ale wspólnie z innymi możemy stworzyć góry, które będą trwały wiecznie... i mimo tego, iż nie zawsze jesteśmy w stanie temu podołać, to choć walczmy ze sobą, aby tak było...
 
Żyjmy prawdą i w prawdzie, choć dziś "mówienie prawdy w tej epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem" (G. Orwell). Bądźmy więc takimi rewolucjonistami w głoszeniu prawdy, choćby miano z nas kpić, wyszydzać, śmiać się i zastraszać! Nigdy się nie poddawajmy, nawet gdy wydaje nam się, iż nasz cały świat się zawalił, bo zawsze jest jakaś nadzieja i żyjmy tą nadzieją i przekształcajmy ją w realne życie.
 
Niech ten Nowy Rok 2020 będzie kolejnym rokiem przełomowym dla naszej Ojczyzny, niech stanie się kolejną cegiełką w odbudowie fundamentów naszej narodowej wolności i suwerenności. Niech będzie dla nas wszystkich okresem naszego przebudzenia,  wzajemnego porozumienia i ostatecznego odzyskania naszej Polski.
 
Niech miłosierny, Dobry Bóg, Jezus Chrystus i Matka Boża czuwają nad nami i naszą Ojczyzną a Duch Święty inspiruje do działań na rzecz innych, na rzecz prawdziwej wolności nas wszystkich.
 
Nowy Rok będzie też kolejnym rokiem wyborczym, tym razem na Prezydenta Rzeczpospolitej. Wybierajmy zgodnie z własnym sumieniem i dla dobra Polski. Nie pozwólmy targowickim zdrajcom naszej Ojczyzny na ich powrót do jakiejkolwiek władzy. To nasza powinność i z tej powinności rozliczać nas będą przyszłe pokolenia. Te wybory będą kolejnymi najważniejszymi w obecnych dziejach Polski. Pamiętajmy o tym oddając swój głos na konkretnych kandydatów.
 
Szczęść Boże...
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Wiele szczęścia i słodyczy...
  Życzy leśniczy!
 • Czemu to takie lepkie i oślizłe....
  KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B
 • @
  Na nadchodzący Nowy Rok 2020 mam dla tutejszych wszystkich Prawych i Sprawiedliwych tylko jedno jedyne życzenie:

  Niech ten rok będzie Rokiem Nowej Kadencji Pana Prezydenta Andrzeja Dudy

  Jeszcze Polska nie zginęła!


  http://www.primanews.org/wp-content/uploads/2015/10/Polish-President-Andrzej-Duda.jpg
 • @
  W 2020 r. niepodległa Polska w zjednoczonej Europie, sprawnie rządzona, będzie umacniała swoją pozycję. To będzie rok polskich zwycięstw, w którym słowem najczęściej odmienianym będzie "sukces" - powiedział prezydent Andrzej Duda w orędziu noworocznym.

  "Drodzy Rodacy, szanowni Państwo. Żegnamy rok 2019. Jakim słowem możemy go podsumować? To słowo to 'energia'. Ambicja i zapał Polaków wciąż budzą podziw. Tempo wzrostu gospodarczego stawia nas w czołówce państw europejskich. Kiedy rozmawiamy, słyszę często o wyższym poziomie życia polskich rodzin, o przełamaniu kolejnych barier niemożności, o nowoczesnych rozwiązaniach i inwestycjach, także w zieloną energię, w czystą wodę i czyste powietrze" - podkreślił prezydent w wygłoszonym we wtorek wieczorem orędziu noworocznym

  Stwierdził, że innym słowem roku 2019 jest "frekwencja". "Rekordowa liczba głosów oddanych w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz do Sejmu i Senatu była prawdziwym sukcesem polskiej demokracji. Wszyscy możemy go sobie pogratulować. Nasza obywatelska wspólnota rośnie w siłę, a wraz z nią Rzeczpospolita" - oświadczył prezydent.

  Zaznaczył, że słowem 2019 roku jest także "bezpieczeństwo". "Mam wielką satysfakcję, że uczestniczyłem w negocjacjach, których efektem jest pogłębiona współpraca między członkami NATO oraz zwiększona obecność sił amerykańskich w Polsce" - stwierdził Andrzej Duda.


  Podkreślił, że trwają zakupy najnowocześniejszego uzbrojenia dla Wojska Polskiego i wspólne ćwiczenia z naszym sojusznikami. "Granice naszego kraju są dobrze strzeżone" - zapewnił.

  Prezydent stwierdził też, że bezpieczeństwo energetyczne wzmocniły tegoroczne decyzje zapewniające stabilne dostawy gazu ziemnego i ropy naftowej, a bezpieczeństwo socjalne zwiększyło się dzięki wprowadzeniu takich świadczeń, jak trzynasta emerytura czy 500 plus już na pierwsze dziecko.

  2020 rokiem "polskich zwycięstw"?
  Andrzej Duda mówił też o tym, co -jego zdaniem - czeka nas w nowym 2020 roku.

  "Ufam, że będzie to rok polskich zwycięstw, że tym słowem, które będziemy odmieniać najczęściej w roku 2020, będzie słowo 'sukces'" - powiedział prezydent.

  Wyraził przekonanie, że "niepodległa Polska w zjednoczonej Europie, Polska sprawnie rządzona, także w roku 2020, będzie umacniała swoją silną pozycję".

  Jak zapewniał, "w stulecie wygranej bitwy warszawskiej 1920 roku przypomnimy zmagania, które przesądziły o wyniku wojny polsko-bolszewickiej - a także o losach świata sto lat temu".

  Prezydent przypomniał, że w 2020 roku "czekają nas również wielkie sportowe emocje". "Liczymy na zwycięstwa naszej reprezentacji podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz na medale polskich sportowców w czasie letnich igrzysk olimpijskich w Tokio. Będziemy kibicować biało-czerwonym!" - powiedział.

  Prezydent złożył również życzenia noworoczne rodakom w kraju i zagranicą.

  "Życzę, aby nowy rok przyniósł Państwu wiele osobistych zwycięstw i sukcesów, aby spełniły się Państwa pragnienia i oczekiwania, aby powiodły się wszelkie plany. Przyjmijcie Państwo życzenia zdrowia, rodzinnego szczęścia i dostatku. Niech wzajemna życzliwość i uprzejmość pomagają nam iść przez życie ze spokojem i pogodą ducha. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Do siego roku" - powiedział Andrzej Duda.


  https://i.iplsc.com/prezydent-andrzej-duda/0009PYH6YE5H1PF4-C122-F4.jpg
 • Autor
  Wróciłem z Sylwestra o wlasnych silach i na wlasnych nogach!!!!!.
  Coś w moim życiu poszło nie tak

  8-))))
 • Polska sie bawi a TVN dlawi.
  I cyk... szybki przegląd sylwestra w TV. Bardzo fajnie ludzie bawili się na koncertach organizowanych przez Polsat i TVP . Na TVN jakiś pogrzeb transmitowali.
  Kiedy na TVN zagrali :
  ''Chciałbym być w ZOMO, chciałbym być w ZOMO .....wreszcie'' przełączylismy jednak na TVP i Zenka.
 • @
  Patriotyczne marzenia na 2020?
  Wielki Łuk Triumfalny łączący oba brzegi Wisły
  Oczyszczenie Powązek z oprawców
  Zburzenie demoluda czyli Pałac Stalina
  Andrzej Duda ponownie prezydentem
  Reparacje wojenne od Niemiec
  Sprowadzenie 200 tysięcy repatriantów do.... Warszawy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej