Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Jestem homofobem tak jak środowiska LGBT+ są heterofobami...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie znoszę ich nachalnej agresji i prowokacji. Ich tolerancja wobec nas nie istnieje, bo dla nich tolerancyjni są jedynie Ci, którzy zgadzają się z ich poglądami.

Tak jestem homofobem i to niemal genetycznym. Nie znoszę tych, co maszerują po ulicach z tęczowymi flagami i na półnago. Całują się "z języczkiem" homosie, jakieś lesbijki się obejmują, jakieś inne płci pokazują swoje chore oblicze. Płci, których według tego środowiska jest niemal 50 a może i więcej. To jest jakieś wynaturzenie...
 
Nie znoszę ich mowy nienawiści wobec normalnych heteroseksualnych ludzi, którzy stanowią 98% społeczeństwa a tych środowisk jest tylko około 2%.
 
Nie akceptuję ich agresji wobec mojej katolickiej wiary i profanacji naszych świętości. Nie znoszę ich nachalnej agresji i prowokacji. Ich tolerancja wobec nas nie istnieje, bo dla nich tolerancyjni są jedynie Ci, którzy zgadzają się z ich poglądami. Atakują nas jako homofobów a sami są agresywnymi heterofobami, którzy chcą aborcji, eutanazji i zniszczenia tradycyjnej polskiej rodziny, i zniszczenia tradycyjnej polskości.
 
Nigdy nie poprę jakichś idiotycznych małżeństw homoseksualnych a już adopcja przez nich dzieci winna być obligatoryjnie zakazana. Takie dziecko już na zawsze będzie miało spaczony obraz rzeczywistości i własnej płciowości. To naprawdę jest chore. A zresztą nawet dzisiejsza nasza Konstytucja uważa za normalny związek ten, który jest odzwierciedleniem heteroseksualizmu a więc rodzinę mogą tworzyć jedynie kobiety i mężczyźni i mam nadzieję, że w nowej Konstytucji ta zasada będzie obowiązywała dalej.
 
Nie jestem w stanie zrozumieć tych ich marszów równości. Dlaczego ja i moje dzieci mają to oglądać. To jest naruszenie prawa jako nieobyczajności w sferze publicznej i według Kodeksu Wykroczeń wszyscy oni winni być sądzeni za publiczne działania będące zgorszeniem*. Dlaczego nie wykorzystuje się tegoż prawa wobec uczestników tych żenujących i anaturalnych manifestacji?
 
Normalnym jest dla wszystkich zwierząt, że chcą przedłużyć swój gatunek wiążąc się w pary heteroseksualne. Podobnie jest u ludzi: małżeństwo kobiety i mężczyzny ma przedłużyć nasz gatunek. Wszystko inne jest po prostu anaturalne i jest zboczeniem. Kiedyś takie zboczenia leczono i uważano za chorobę i chyba to było tak naprawę trzeźwym oglądem normalnej rzeczywistości.
 
Oczywiście toleruję te 2% społeczeństwa, ale swoje zachcianki seksualne winny zamykać w domowych pieleszach nie obnosząc się z nimi na ulicach. Na tym polega moja homofobia. My nie możemy poddać się ich homo-terroryzmowi na polskich ulicach! Zresztą Polacy nie akceptują ich ekshibicjonizmu publicznego.
 
A już profanacja naszych świętości, agresja nawet fizyczna wobec wiernych i księży, profanowanie naszych symboli narodowych, homoseksualna i nie tylko promocja w szkołach a nawet w przedszkolach to wynaturzenie najwyższej miary. Ci ludzie są naprawdę chorzy z nienawiści... a nam - narodowi nadzwyczaj tolerancyjnemu - zarzucają mowę nienawiści. Są skrajną mniejszością i tak pozostanie..., ale mniejszością rozwydrzoną, która tak naprawdę szkodzi nawet samym ludziom dotkniętym tymi anaturalnymi przypadłościami. Ci raczej nie obnoszą się ze swoją orientacją seksualną i dobrze. Mają swoje pielesze, kluby i inne niepubliczne miejsca  i tam powinni się realizować.
 
Konserwatywni Polacy nigdy nie ulegną  zdemoralizowaniu, jakie jest już w krajach Starej Unii Europejskiej i środowiska LGBT+ mogą sobie robić te marsze wspierane przez lewicę i różnych sorosowych kretynów wspieranych właśnie przez chyba G. Sorosa i inne tego typu środowiska, chcące zdegradować Europę, aby nią swobodnie zarządzać.
 
Śmiesznym jest też twierdzenie, że u nas nie ma demokracji. Otóż jej brak widzimy wszędzie na tzw. Zachodzie, gdzie poprawność polityczna zamyka usta komukolwiek, który by ośmielił się po prostu skrytykować te bezeceństwa środowisk LGBT+, a szczególnie ich agresywny charakter. 
 
Ale... przeżyliśmy czerwoną marksistowską, komunistyczną zarazę, przetrwamy też demoralizującą zarazę tęczowego marksizmu LGBT+ i innych lewackich organizacji reprezentujących marksizm kulturowy. Polski nie da się zniszczyć! Dlatego też chapeau bas przed arcybiskupem M. Jędraszewskim, który użył mniej więcej takiego, powyższego sformułowania. Dziwne jest natomiast to, że w obliczu agresji i profanacji polskich, katolickich świętości jak dotąd nie ma żadnego oficjalnego głosu sprzeciwu ze strony Konferencji Episkopatu Polski. Jedno czy dwa kazania nie wystarczą.
 
Totalna opozycja w postaci KO nie ma już żadnych argumentów, żadnego programu więc pośrednio i bezpośrednio popiera te marsze równości licząc, że to przyniesie jej jakiś sukces. Ale raczej to będzie przeciwskuteczne. Śmieszy mnie skręt w lewo środowiska PO i wystawianie na ich listach wyborczych komuchów. To już chwytanie się tonącego brzytwy. Te marsze spowodują, że do urn pójdą nawet Ci, którzy dotąd nie głosowali a zagłosują na PiS.
 
Oglądałem relację z pieśni patriotycznych w Warszawie. Ileż było tam ludzi - mrowie. Oj jakby oni chcieli, żeby tyle ludzi protestowało przeciw PiS. Nigdy tak się nie stanie. Tam, podczas prezentacji polityków jedynym, który usłyszał gwizdy był Trzaskowski... Jak on się nie wstydził, żeby tam pójść? KO chciała wyjść do ludzi w terenie, ale jakoś powoli jej się odechciewa, bo ludzie na ich widok krzyczą złodzieje i szubrawcy. Nie brakuje też zdań o nowej Targowicy. Opozycji nic nie wychodzi, bo dlaczego ma wychodzić? Są tylko żądni władzy i fruktów z niej płynących i to wszystko... a jeszcze są proniemieccy, jak ich Dulkiewicz w Gdańsku - kobieta, która powoli już traci zmysły... a przynajmniej trzeźwy ogląd rzeczywistości.
 
Powtórzę jeszcze raz! Tzw. mowa nienawiści charakteryzuje KO i środowiska LGBT+ a nie normalnych polskich obywateli a ich (KO + LGBTQ) małość i gburowatość świadczy o ich kulturze i zupełnym oderwaniu od normalnego życia. Tak jest też u wielu celebrytów, lisów, michnikowszczyzny, i innych.
 
Wiem, że po wakacjach nastąpi eskalacja działań totalnych, ale dobrze, bo ludzie zobaczą kim oni są naprawdę - plewami wśród pięknych łanów polskiego zboża... 
 
 
* Art. 51. Zakłócanie spokoju lub wywołanie zgorszenia 
Dz.U.2019.0.821 t.j. - Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń
 
§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw". 

KOMENTARZE

 • Też jestem homofobem.
  .. z tych samych powodów.
  Degeneracje seksualne do choroby wprawdzie nie śmiertelne ale szkodliwe dla gatunku (rozmnażanie).
  Obnoszenie się ze swoimi schorzeniami, dewiacjami genetycznymi czy też kulturowymi to obraza, prowokacja wobec ludzi pozbawionych tych schorzeń.

  Choroba to stan odbiegający od normy.
  A norma to hetero.
  Ludzi chorych nie powinno się prześladować ale też chorzy nie mogą terroryzować swoimi ułomnościami zdrowych ludzi.
  Chory na rozwolnienie nie może srać w miejscach publicznych by podkreślić swoją tożsamość... i domagać się tolerancji dla srania gdziekolwiek.
 • @Oscar 10:31:55
  Dziękuję za wsparcie i pozdrawiam serdecznie. Dosadnie Pan to wyłożył, ale trzeba dosadnie, bo przyjęło się, że homofobia to jakieś złe, pejoratywnie złe zachowanie a przecież ono jest normalne u zdrowych ludzi, ludzi heteroseksualnych i to jest norma a nie odchyleniem od tej normy.
 • @krzysztofjaw
  I KATOLICY I PRZEDSTAWICIELE LGBT+ POSTĘPUJĄ NIEZGODNIE Z NAUKĄ PANA BOGA!

  Napisałeś:

  "Nie akceptuję ich agresji wobec mojej katolickiej wiary i profanacji naszych świętości". 

  Ja napiszę:

  "Nie akceptuję ich agresji wobec Pana Jezusa i Boga Ojca i nie akceptuję obrażania Nauki Syna Bożego!".

  To zaiste duża różnica jest, ponieważ to Twoi papieże, biskupi i księża poniżają Majestat Boga Ojca oraz Jego Syna! Obrażanie nauki katolickiej? Jestem pierwszy, który przeciwko niej występuję! Zapewne innymi niż oni słowy, zapewne nie zniżając się do takich określeń ale i oni i Wy, katolicy, postępujecie niezgodnie z Nauką Ewangelii!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  ZBOCZENIE!

  "(21) Ponieważ, choć Boga poznali, NIE ODDALI MU CZCI JAKO BOGU ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. (22) Podając się za mądrych stali się głupimi. (23) I ZAMIENILI CHWAŁĘ NIEZNISZCZALNEGO BOGA NA PODOBIZNY I OBRAZY ŚMIERTELNEGO CZŁOWIEKA, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów.

  (24) Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. (25) PRAWDĘ BOŻĄ PRZEMIENILI ONI W KŁAMSTWO I STWORZENIU ODDAWALI CZEŚĆ, I SŁUŻYLI JEMU, ZAMIAST SŁUŻYĆ STWÓRCY, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

  (26) Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie KOBIETY ICH PRZEMIENIŁY POŻYCIE ZGODNE Z NATURĄ NA PRZECIWNE NATURZE. (27) PODOBNIE TEŻ I MĘŻCZYŹNI, PORZUCIWSZY NORMALNE WSPÓŁŻYCIE Z KOBIETĄ, ZAPAŁALI NAWZAJEM ŻĄDZĄ KU SOBIE, MĘŻCZYŹNI Z MĘŻCZYZNAMI UPRAWIAJĄC BEZWSTYD I NA SAMYCH SOBIE PONOSZĄC ZAPŁATĘ NALEŻNĄ ZA ZBOCZENIE". 

  List Apostoła Pawła do Rzymian 1/21-27

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Tysiąclecia

  Podsumowanie:

  1/ NIE ODDALI MU CZCI JAKO BOGU!
  2/ ZAMIENILI CHWAŁĘ NIEZNISZCZALNEGO BOGA NA PODOBIZNY I OBRAZY ŚMIERTELNEGO CZŁOWIEKA!
  3/  PRAWDĘ BOŻĄ PRZEMIENILI W KŁAMSTWO I STWORZENIU ODDAWALI CZEŚĆ!
  4/ KOBIETY ICH PRZEMIENIŁY POŻYCIE ZGODNE Z NATURĄ NA PRZECIWNE NATURZE!

  5/ MĘŻCZYŹNI, PORZUCIWSZY NORMALNE WSPÓŁŻYCIE Z KOBIETĄ, ZAPAŁALI NAWZAJEM ŻĄDZĄ KU SOBIE, MĘŻCZYŹNI Z MĘŻCZYZNAMI UPRAWIAJĄC BEZWSTYD!

  6/ (...) ZBOCZENIE!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  ZGODNIE Z REGUŁĄ NIE JESTEM HOMOFOBEM!

  „Fobia  (nowołacińskie "phobia" ze starogreckiego "φόβος" "phóbos" „strach, lęk”) – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie".

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fobia

  *

  Zatem zgodnie z regułką, nie jestem homofobem, ponieważ nie czuję uporczywego lęku prze sytuacjami związanymi ze środowiskiem LGBT+! Nie popieram tego środowiska, nie zgadzam się z ich antyspołecznymi zachowaniami się jednak daleko mi do jakichś nerwic z tego powodu!

  ICH ZBOCZONE ZACHOWANIE SIĘ nie sprawia we mnie lęku... lecz zwykłe ludzkie zniesmaczenie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 11:36:11
  Tu się z Tobą zgodzę, ale nie chcę abym ja i moje dzieci lub wnuki to oglądały, albo uczyły się o nich pozytywnie w szkołach. Stąd mój nieco prowokacyjny tytuł notki, ponieważ przyjęło się, że potocznie homofob to jakieś pejoratywne znaczenie a tak nie jest.
  Pozdrawiam
  P.S.
  Masz ciekawe spojrzenie na wiarę i może więcej na ten temat napiszesz
 • @
  W 1683r. ocaliliśmy Europę przed zalewem islamu.
  W 1920r. zatrzymaliśmy inwazję czerwonej zarazy.
  Czy dzisiaj Polacy, katolicy zatrzymają i ocalą Polskę przed zarazą „neomarksistowską, chcącą opanować nasze dusze, serca i umysły”?

  Jesteśmy Narodem walczącym o wolność i niepodległość.
  Zawsze tak było i będzie
  Tak nam dopomóż Bóg
  Amen
 • @Husky 12:01:50
  Tak nam dopomóż Bóg i dopomoże na pewno!!!
  Pozdrawiam serdecznie
 • Autor
  Nie jestem homofobem, a nawet miałem paru znajomych homo. Zgadzam się jednak w większości z Panem. Osobiście uważam że ten ruch LGBT to jakaś ustawka i jest to organizowane i finansowane w jakimś celu. Postawił bym nawet tezę że większość homo nie popiera tego ruchu, bo uczciwy człowiek nie jest w stanie być za. A wielu z tych inaczej kochających są zwykłymi obywatelami, normalnie funkcjonującymi w społeczeństwie i nie obnoszącymi się ze swymi preferencjami seksualnymi.
 • @marek500 12:59:54
  Zgadzam się z Panem, że prawdziwe środowiska tych ludzi są przeciwni tym marszom równości, bo spada na nich odium tego rozwydrzenia ludzi, którzy nawet być może wcale nie są w dużej mierze prawdziwymi gejami czy lesbijkami. Oni raczej normalnie funkcjonują a swoje aktywności seksualne załatwiają nie publicznie. To wszystko jest finansowane, bo skąd oni mają tyle kasy? Sądzę, że to Soros i jego fundacje i stowarzyszenia. To jedna wielka ustawka nakierowana na niszczenie polskości, tradycyjnej i konserwatywnej polskości. Polska ich uwiera, bo się nie poddaje temu terrorowi środowisk LGBTQ.

  Pzdr
  Też w przeszłości poznałem kilku gejów, ale żaden z nich nie epatował swoją odmiennością publicznie.
 • @krzysztofjaw 12:21:48
  Jestem homofobem i jestem katolikofobem, bo i jedni i drudzy chcą wymusić to co tylko dla nich jest słuszne. Brzydze się pedałami, lezbami uczestniczacymi w tych paradach, ale brzydze się też katolikami uczestniczaczacymi w procesjach tzw. bożego ciała i pielgrzymkach do Częstochowy. Jest to ten sam twór, tylko inaczej opakowany.
 • @goat 13:26:39
  Ja tam złośliwy i homofobiczny nie byłem i nie jestem.
  Dlatego trzeba zmienić prawo.

  Mam taki pomysł i co Pan na to
  Dla pedałów i tych wszystkich z LGTB (że o sekciarzach nie wspomnę) mam tani pomysł
  Swobodny, niekontrolowany lot takiego delikwenta z dziesiątego piętra...w dół.
  Tanio i szybko
  W Arabii Saudyjskiej zdaje to egzamin

  8-))))
 • @Husky 13:40:38
  Chociarz raz się z panem zgadzam
 • @Husky 13:40:38
  To nie jest dobry pomysł.
  Część z nich nie wybiera sobie orientacji .. jak jak nie wybieramy sobie gustów, upodobań..czy smaków...
  Mnie wystarczy by się nie obnosili ze swoją chorobą i nie nagabywali innych zwłaszcza dzieci do tych zboczeń.

  Co innego z orientacją na tle kulturowym (np dla żydów kobieta jest nieczysta a więc metodą zastępczą są np młodzi chłopcy a nieczyste kobiety zadowalają się między sobą.. tak jest w każdym kryminale..)
  W tym przypadku taką kulturę należy potępiać a wręcz karać za kulturowe zboczenia... nawet gdy są na tle religijnym .. a są u żydów i u arabów).
 • @Oscar 14:13:26
  "np dla żydów kobieta jest nieczysta"

  To nie jest tak.

  Nida − w judaizmie stan rytualnej nieczystości kobiety, mogący być skutkiem miesięcznego krwawienia bądź ciąży, a także określenie kobiety w czasie miesiączki lub w ciąży. O nieczystości zaciąganej przez menstruację mówi rozdział szóstego porządku Miszny Tohorot o tytule Nidda. Miszna cytuje opinie m.in. Szammaja oraz Hillela.

  We współczesnym ortodoksyjnym judaizmie dla zakończenia pozostawania w stanie nidy konieczne jest, po ustaniu jej przyczyny (tj. po porodzie lub po zakończeniu krwawienia) odbycie rytualnej kąpieli w mykwie.

  Według zasad judaizmu mężczyzna nie powinien odbywać stosunków seksualnych z kobietą w stanie nidy (a w literalnej wersji: zbliżać się do niej), gdyż sam staje się wówczas nieczysty. Gdyby kobieta po obmyciu rytualnym, wracając do domu, spotkała po drodze zwierzę nieczyste lub też goja (czyli osobę niebędącą Żydem), to należy wrócić się i dokonać ponownego obmycia rytualnego w mykwie.
 • @35stan 15:23:05
  Dobra definicja pozycji Goja w hierarchii wartości..
  "wystarczy zobaczyć Goja lub zwierzę nieczyste by stać się znowu nieczystą.."
  Te żydówki w Polsce to muszą z "mykwy" nie wychodzić... gdzie nie spojrzą to goj .. albo zwierze nieczyste czyli schabowy...
 • @35stan 15:23:05
  W Talmudzie jest więcej takich dziwnych zaleceń. Niedługo o tym napiszę i przytoczę fragmenty Talmudu.
  Pozdrawim
 • A
  Tuwim pisał:
  Cieszy się pedex
  Że zmienił się kodeks.
  Czy jakoś tak.....
 • @krzysztofjaw 16:36:48
  "W Talmudzie jest więcej takich dziwnych zaleceń. Niedługo o tym napiszę i przytoczę fragmenty Talmudu. "

  Które wydaniem i tłumaczeniem Pan dysponuje?
 • @Oscar 16:31:06
  ""wystarczy zobaczyć Goja lub zwierzę nieczyste by stać się znowu nieczystą.."

  W której księdze i rozdziale jest to napisane? W jakim kontekście?
 • weryfikacja jest koniecznością
  Tych zaburzeń . Przez zamykanie w pokojach para odmienno płciowych i podanie prawdziwych afrodyzjaków z dozą alkoholu.
  Są doniesienia o rezygnacji z operacji zmiany płci po jednokrotnym udziale w mszy z egzorcystą
 • 1*
  5* za pierwsze 9 akapitów.
 • Portal jest mój.
  Jestem jedyną aktywnością w tym miejscu internetowym. To tak przy okazji, dla informacji szpana. Prosimy, nie wpisywać niczego więcej,. Przejęliśmy jednostkę, Dziękujemy. :

  https://www.youtube.com/watch?v=wIft-t-MQuE&list=RD_DNe_HXGp00&index=4

  miłego cośtam :), to nic osobistego....
 • nie chciałem ale tak wyszło:)
  https://www.youtube.com/watch?v=iS1g8G_njx8&list=RD_DNe_HXGp00&index=6
 • :)
  " no i proszę państwa, milknie teraz stadion...."" za chwilę, tu w powtórce widzą państwo cudowną pracę jeźdźca... i za chwilę: Jan Kowalczyk, Polska!"
 • X
  nobody is fucking exist here ! nana nanna :)
  ....
  https://www.youtube.com/watch?v=n-D1EB74Ckg&list=RD_DNe_HXGp00&index=11
 • ZAATAKOWAŁ POLICJANTA NA SŁUŻBIE. JEST WNIOSEK O ARESZT
  Prokuratura poparła inicjatywę Policji i wystąpiła do Sądu z wnioskiem o areszt wobec 36-letniego, agresora, który zaatakował policjanta, kierującego RD w Kostrzynie, w ramach zabezpieczenia Festiwalu

  https://twitter.com/i/status/1157695075633246210
 • Człowiek chory - w tym wypadku
  dewiant seksualny - nienawidzi ludzi zdrowych - i tyle. Ponadto homofobia - to neologizm z arsenału - nowomowy żydokomuny - wiec nie szermujmy ani tym ani innymi tym podobnymi idiotycznymi zwrotami.
  Są ludzie zdrowi i chorzy - zbrodnią jest natomiast to, że ludziom chorym czarci pomiot wmówił, że są oni zdrowi. Stąd wniosek, że skoro chorzy są zdrowi - to ludzie zdrowi na tej płaszczyźnie są chorzy.
  Wniosek?
  No cóż - czarci pomiot - i ludzi obrzydliwie chorych wykorzystuje do wali z ludźmi stworzonymi przez Boga. Do ludzi - obrzydliwie chorych - zaliczam właśnie cały wachlarz zboczeńców seksualnych oraz zboczeńców intelektualnych. Kiedyś tych obrzydliwie chorych ludzi będzie się leczyć - a nie wykorzystywać ich do tego aby czarciemu pomiotowi łatwiej było przerobić ludzkość na szatańskie odchody.
 • @demonkracja 20:57:19
  Tytuł celowo prowokacyjny odnoszący się do lewackiej nowomowy. Zresztą na fejsie już mam koszmarnie negatywne komentarze w stylu takim, że KK to mordercy. Widać, że lewakom taki tekst stoi kością w gardle, bo zabiera im pejoratywne znaczenie tego słowa. Tylko czekam aż mnie zbanują, choć wątpię, że tak się stanie. Na razie mnie ośmieszają i atakują. Jeszcze kilka takich tekstów i będzie moje zniknięcie stamtąd. Ostatnio Google zbanował na YouTube telewizję wrealu.24 i M. Rola sam nie rozumie dlaczego... bo argumentacja jest taka, że promuje mowę nienawiści. To jest właśnie ich tolerancja i wolność słowa, bo jak napisałem dla nich tolerancja jest wtedy, gdy popieramy ich poglądy a gdy nie to jesteśmy propagatorami "mowy nienawiści". Śmieszni są w tym swoim zacietrzewieniu.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:15:26
  Człowieki! ani facebook ani tweeter... Po co tam startujecie skoro wiadomo, że was zbanują? Nie karmić trola. Nie karmić trola. Nie karmić trola... \;\) Przestańcie używać sieć! :) do porozumiewania się |:)

  https://www.youtube.com/watch?v=NNM2kEBGiRs&list=RD_DNe_HXGp00&index=25
 • cisza:)
  tak trzymać :)
 • @demonkracja 20:57:19
  Nie zgadzam się z pańską narracją. Na chorobę się zapada, można ją leczyć, a gdy jest śmiertelna czekać na koniec. Jeżeli chodzi o homoseksualizm to jest tyle czynników które to determinują , że trudno to ogarnąć. Ale tym niech zajmą się specjaliści. My jedynie co powinniśmy robić to bronić swoich wartości i nie ulegać naciskom jakiś mniejszości. Tak jest świat stworzony że te mniejszości powinny przyjąć standardy większości. Mnie nie obchodzi czy im się to podoba. Jedyne co do mnie nie trafia to jakieś stygmatyzowanie i tępienia tych mniejszości. To też są ludzie. Często nawet bardziej wartościowi niż ci 100% hetero.
 • @marek500 22:57:37
  Tyle tylko, że Ci wartościowi nie uczestniczą w dewiacyjnych paradach równości. Nawet nie wiem ile tak naprawdę w tych marszach chodzą ludzie o innej orientacji seksualnej, czy jest to zwykła wykreowana "ustawka".
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 23:25:48
  Oczywiście ma Pan rację, jednak te chucpy powodują ataki na tych ,,normalnych'' a z tym się nie zgadzam. Fakt że na wojnie trudno odróżnić tych dobrych od złych. Jedyne co możemy zrobić to przeciwdziałać jakimś zorganizowanym atakom na te grupy. Stając po którejś stronie stajemy się pożytecznymi idiotami w tej pseudoideologicznej wojnie. Mało nam tych wojen polsko polskich ? Już i tak skutecznie podzielili polskie społeczeństwo.
 • @krzysztofjaw 23:25:48
  "Tyle tylko, że Ci wartościowi nie uczestniczą w dewiacyjnych paradach równości. "

  Znam paru. LGBT im się nie podoba.
 • @marek500 22:57:37
  "Nie zgadzam się z pańską narracją."
  -----------------------
  Czyli co - np. nekrofilia to też zdrowy odruch a przecież ona też jest integralną częścią całego wachlarza - zboczeń seksualnych?
  Wniosek?
  Czy zdaje sobie Pan sprawę z tego, że Pańska niezgoda to też objaw dewiacji intelektualnej - oczywiście skromnie zakładając?
  Jeżeli tzw. psychiatrzy z Nowego Yorku uznają kiedyś nekrofilię za następną tzw. orientację seksualną - to pan idąc za logiką - też musi się z nimi zgodzić - nieprawdaż?
 • @demonkracja 07:57:43
  Co nas obchodzi co uchwalą w NY. Jak na razie homoseksualizm nie jest karalny, natomiast nekrofilia, pedofilia, itp. są prawnie zakazane i moralnie w naszej cywilizacji nie do przyjęcia. Jednak do ścigania takich zboczeńców i karania są odpowiednie instytucje. My oczywiście powinniśmy potępiać wszelkie zachowania odbiegające od normy, jednak prowadzenie jakiejś wojny ideologicznej, czy organizowanie marszów z racami i szturmówkami uważam za przesadę. I jeszcze jedno. Dziwię się że na tych marszach równości czy miłości, służby porządkowe nie karzą mandatami obscenicznych i wulgarnych ubiorów i zachowań. Chyba są jakieś przepisy regulujące zachowanie się w miejscach publicznych. A jak ci sprawni inaczej chcą się poprzebierać za psy, fiuty czy inne kokoty, to niech sobie wynajmą jakiś stadion i tam na zamkniętym spotkaniu robią co im się podoba. Może już jestem stary, ale obsceniczne i wulgarne zachowanie (także tych hetero) w miejscach publicznych mnie razi.
 • Autor
  Ideologia tęczowego faszyzmu przemieszana z bolszewizmem jest groźniejsza od wszystkich znanych dotąd dyktatur.Oto wyrzekasz się Boga, własnej płci, rodziny, potomstwa i stajesz pod rewolucyjnym sztandarem nienawiści, pogardy i zupełnej pustki.Kościół nie umarł. Trwa prawie 2 tysiące lat.
  On żyje dzięki takim Pasterzom jak Arcybiskup Jędraszewski. Jak Kardynał Wyszyński, jak ksiądz Popiełuszko i wielu nieznanych, szeregowych kapłanów pełniących swoją posługę. A tęczowa ideologia zginie jak faszyzm czy bolszewizm.
 • @krzysztofjaw 10:41:54
  Nadszedł czas, kiedy być homofobem, to największy splendor, przywilej, honor i zaszczyt. Może bym i był homofobem gdybym jak wynika ze składni tej lewackiej nowomowy bał się zboczeńców.
  Wszak fobia, to strach.

  A ja się tylko nimi brzydzę i w Kodeksie Karnym nie ma na to paragrafu.
  8-)))))
 • @krzysztofjaw
  A ja nie jestem ani homofobem, czyli nie boję się homosiów - ani antypederastą, czyli przeciwnikiem zboczeń. Ja uważam, że wszelkie zboczenia, wynaturzenia, czy zaburzenia psychiczne, należy traktować tak jak wszystkie inne choroby. Bać się chorób oczywiście należy, ale nie tak by tępić chorych, ale tak by im pomagać. Ale oczywiście pomoc dla wszelkich nieprawidłowości powinna być prywatna i dobrowolna, każda pomoc upośledzonym przez państwo, a zatem środkami zdobytymi przemocą, będzie szkodliwa. Jestem przeciwnikiem ruchów LGBT tylko dlatego, że żądają specjalnych przywilejów i funduszy od państwa i to nie na leczenia, ale na rozwijanie ich zboczeń. Ale prywatni darczyńcy oczywiście powinni pomagać w leczeniu zboczeń i zboczeńcy powinni być tak samo traktowani jak wszyscy inni inwalidzi.
 • @Husky 14:22:46
  "A ja się tylko nimi brzydzę i w Kodeksie Karnym nie ma na to paragrafu."

  Będzie paragraf. Ten ruch jest ogólnoświatowym zjawiskiem, i z żelazną konsekwencją idzie naprzód jak nasuwający się lodowiec. Polska jest tylko zapóźniona o dwie dekady.

  Można łatwo przewidzieć co będzie następne, analizując jak to biegło w bardziej zaawansowanych krajach. Co nie znaczy się to się nie może zatrzymać i nawet cofnąć, ale powodem będzie zmiana mody w centrach cywilizacyjnych, które kraje peryferyjne naśladują.

  Podobnie jak z "War on Drugs", czyli walką z narkotykami. Polska w swoim zapale doganiania, wprowadziła odnośne prawa bardziej drakońskie niż w Stanach (za śladowe ilości trawki, młodego człowiekiem dopada cała siła systemu penitencjarnego). I co się stało, Stany się wycofują i polscy politycy "nieoczekiwanie" zaczynają się "zastanawiac".
 • Autor
  Są różne filozoficzno-mentalno-egzystencjonalne wątpliwości , ale czy to jest słuszne pytanie XXIw.....
  Czym się różni ktoś kto jest facetem, a czuje się kobietą,od tego kto jest naszym Kowalskim, a czuje się Napoleonem
  I dlaczego ten drugi siedzi w szpitalu psychiatrycznym.
  Pytam bo nie wiem

  8-)))))
  pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej