Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Dalej trwa atak na Polskę! Teraz LGBT+50 innych płci...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego PiS pozwala na gremialny atak środowisk LGBT+ na naszą konserwatywną Polskę? Innym pytaniem bez odpowiedzi pozostaje to, dlaczego hierarchowie Kościoła Katolickiego nie reagują w sposób ostry na profanację naszych świętości?

 Bardzo krótko, bo udało mi się dostać do laptopa.

 
Wielu z nas zadaje pytanie: dlaczego PiS pozwala na gremialny atak środowisk LGBT+ na naszą konserwatywną Polskę? Innym pytaniem bez odpowiedzi pozostaje to, dlaczego hierarchowie Kościoła Katolickiego nie reagują w sposób ostry na profanację naszych świętości, jak np. profanację Maryi i nawet fizyczne ataki na duchownych i ich obrzędy? 
 
W przypadku PiS-u to wydaje mi się, że nie chce ulec prowokacjom a cała sytuacja jest naprawdę bardzo skomplikowana i ja PiS w jakimś stopniu rozumiem. Te jakieś "tęczowe marsze" są czystą ustawką, prowokacją elit lewacko-sorosowych, bo koszmarnie boją się drugiej kadencji PiS-u, która będzie zupełnie inna i wtedy zacznie się rozliczanie za III RP. Lewakom już nie starczało argumentów, więc wystawili najcięższe działa: inwazja LGBT+ i prowokacje, żeby doszło do rozlewu krwi na ulicach. A wtedy będzie światowa narracja syjo-lewako-globalistów o naszym faszyzmie czy nazizmie. To jest gra o wszystko, o naszą Polskę, ale i kształt przyszłej Europy. Będzie takich prowokacji jeszcze więcej i musimy się na to przygotować. BĘDZIE ICH DUŻO WIĘCEJ. Oni już stawiają wszystko na jedną kartę a G. Soros ich finansuje. Okropność. Ale te ataki są też wyrazem bezsilności tych środowisk, bo Polacy są narodem konserwatywnym i takim pozostaną. Więc ich atak na naszą wiarę przyniesie dla nich tylko skutek odwrotny od zamierzonego.
 
Gorzej jest z brakiem ostrej reakcji Kościoła Katolickiego w Polsce. Nie usłyszałem jeszcze żadnego listu apostolskiego czytanego na niedzielnych Mszach Świętych, który kategorycznie by potępił środowiska LGBT+. I za atak na polskich katolików, atak na rodzinę, atak na wiarę, profanację naszych świętości. Nie było, ale dlaczego? Oczywiście zdarzają się jakieś pojedyncze kazania określonych księży czy biskupów, ale oficjalnego stanowiska KK jeszcze nie ma. Na co czekają? Na to, żeby zidiociali zboczeńcy blokowali w kościołach możliwość odprawienia Eucharystii? A może na to, że w końcu jakiś tęczowiec zamorduje księdza lub wiernego? Nie jestem w stanie tego do końca pojąć. Jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie lewacka postawa obecnego papieża Franciszka, który - wedle wielu - powoli odchodzi od odwiecznych dogmatów naszej wiary a swoją postawą blokuje kościelnych konserwatystów. Zresztą dziś mamy dwóch papieży: Benedykta XVI, który do tej pory nosi białą sutannę przysługującą papieżowi i Franciszka noszącego sutannę identyczną. Pierwszy był Benedykt XVI i wydaje mi się, że to on raczej jest papieżem i tyle. 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Witaj
  Myślę Krzychu że by to cokolwiek komentować musimy przeczekać te napierdalanki
  Tak gdziec ok.grudnia przewidywany jest koniec.
  Pozdrawiam
  Przenieśmy się w nieco cichsze miejsce

  8-))))))

  5*
  Pozdrawiam
 • @Husky 22:30:39
  Teraz jestem w szpitalu i mogę odpowiedzieć jedynie z komórki bo jest cisza nocna. Zobaczymy jak to będzie.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 22:46:34
  Wracaj do domu !!
  Wracaj do zdrowia !!
  Natychmiast !!

  ps.
  do jutra

  8-))))))
 • @krzysztofjaw 22:46:34
  Żaden Kaczyński, żaden PIS nie rozliczą III RP, ponieważ samych siebie by musieli pozamykać w więzieniu. Kaczyńscy to architekci III RP, wpływ na władzę w III RP mieli/mają już ponad 20 lat.
  Jeśli chodzi o zboczeńców, to ewidentna robota służb specjalnych tych naszych i nie naszych. Przecież widok takich opętanych ludzi dla normalnych ludzi jest obrzydliwe. Wystarczy kilka ujęć TV i ludzie mówią ,,lepiej niech będzie ten PIS". Piarowcy pisowscy dobrze wiedzą, że przeciwników chomosi w Polsce jest prawie 80% i dlatego grzeją przez służby specjalne tą hołotą.
  Od zawsze homosie to dobry materiał na kapusi, donosicieli tak było za komuny i jest teraz też. To przecież ludzie bardzo słabi z rozchwianą osobowością a wiec idealny materiał do sterowania.
  No teraz nie debatuje się o przyszłości Polski, gospodarce, ekonomii, polityce obronnej, zagranicznej, rolnej, energetycznej aferach, itp. Pokazuje się chomosi jak profanują święte obrazy wierzących katolików, a więc to woda na młyn dl pisuaru i dlatego razem z służbami specjalnymi grzeją temat w imię dalszej budowy Izraela z Polski a Polaków przerabiać na palestyńczyków.
  Dobrego samopoczucia w błędnych i płytkich analizach w imię interesów ludzi z III RP.
 • Szaleństwo i nienawiść
  A to szaleństwo i nienawiść ma swoich twórców.
  Swoją twarz.

  Przez podłość, chciwość opozycji dochodzi do dramatów.Czy brak środków zaradczych.. To nie są protesty,tylko zamachy na niewinnych ludzi.
  Nazywajmy odpowiedzialnych z nazwiska: Tusk,Jażdżewski, Rabiej, Misiło ...
  Skatowany ksiądz. Inny,dźgnięty nożem, tylko cudem uniknął śmierci.
  Będzie tylko gorzej. Szaleństwo i nienawiść,polityków POKO i autorytetów (Tusk), którzy dziś stroją się w szatki "tolerancji".
  Pamiętajmy.
  I niech wiedzą, że nie są bezkarni
 • Autor
  Stanisław Gawłowski, ojciec afery melioracyjnej ( i nie tylko), na którym ciążą zarzuty korupcji i prania brudnych pieniędzy z wynajmu mieszkania na cele prostytucji, wypuszczony z więzienia po wpłacie poręczenia - 500 tys zł.
  Ten Gawłowski decyzją Schetyny będzie startował w wyborach na senatora.
  Mafia dba o swoich.

  8-)))))))
 • @krzysztofjaw 22:46:34
  SB rozpracowywali pedałów i lesbijki. Pytali o ulubione pozycje seksualne i o nazwiska kochanków – tak w ramach akcji "Hiacynt" w połowie lat 80. milicjanci rozpracowywali środowiska gejowskie. Zarejestrowano około 11 tys. osób posądzanych o stosunki homoseksualne. Do dziś nie wiadomo, gdzie są te akta.
  ps. No niektórzy do dziś brylują w polityce i działają na szkodę Polski.
  Cioty i pedały to łatwy materiał na agentów obcych służb i nie tylko.
 • @Wrzodak Z. 23:24:26
  100% racji. Dlatego władza będzie pozornie walczyła z tymi profanacjami i idiotycznymi postulatami. Tak że do wyborów pewnie będzie sporo tęczowych marszów. Dziwi mnie idiotyczne zachowanie opozycji, po co oni uczestniczą w tych marszach. Na co oni liczą , na 20 głosów więcej ? Może nie wiedzą że w tych środowiskach LGBT preferencje polityczne są podobne jak w reszcie społeczeństwa. Może myślą w swojej naiwności że pederaści z PiS lub z Wszechpolski nagle przejdą do nich ?
 • @Husky 08:28:22
  Chyba rzeczywiście jesteś pisowskim politrukiem. Jak byś był uczciwym zwolennikiem PiS to byś w swoich postach non stop zadawał pytania w stylu : co się dzieje z aferą melioracyjną, dlaczego ta sprawa nie jest jeszcze w sądzie ?, co się dzieje w sprawie SKOK-ów, dlaczego jeszcze nikt nie siedzi ?, gdzie zarzuty z urzędu o profanację symboli narodowych i religijnych, przecież są na to ustawy. Ty jednak wolisz oblewać wszystkich dookoła g... i nie obchodzi cię czy to prawda i czy prokuratura coś robi z tymi oskarżeniami. Twoje działania bardzo przypominają metody bolszewików.
 • @marek500 09:09:54
  pederaści z Wszechpolski?
  To spory elektorat do "zagospodarowania"?
  masz jakies dane liczbowe?

  8-)))))
 • @Husky 09:45:19
  Nie mam danych i myślę że takich nie ma. Wiem jednak z życia że statystycznie we wszystkich grupach jest ich tyle samo. Fakt że są zawody lub grupy w których występuje nadreprezentacja. Ale mimo wszystko wszędzie są. W niektórych środowiskach funkcjonują oficjalnie, w niektórych się ukrywają. I jeszcze jedno. Zazwyczaj tam gdzie muszą kryć swoje preferencje, są bardziej radykalni, bardziej męscy i bardziej hetero niż wszyscy dookoła.
 • @Husky 08:28:22 To wygląda jak zapłata za milczenie. Co oni chcą ukryć, że aż tak się boją?
  Musi mieć mocne haki na Dyndałę. Gawłowski moim zdaniem szantażuje ludzi z PO a samego Schetynę trzyma w szachu, może zażądać czego chce. Trzeba pamiętać kim był ten człowiek w PO i jaką ma wiedzę. Szrek broni ludzi, w zależności od tego co wiedzą. Gaweł zna numery kont, na które przelewał część kanapkowej kasy. Gaweł to jest Costa Concordia a kapitan Schetino siedzi w szalupie. Gaweł za dużo wie i może coś chlapnąć, zatem Schrek nie ma wyjścia i zapewnił ciepłą prestiżową posadkę.

  No i proszę, PO udowadnia, że ludzie skandujący "złodzieje, złodzieje"na widok jej członków, mają rację. Prosimy o więcej takich tricków, a PO znajdzie się pod progiem wyborczym. Widocznie Brejza i Arłukowicz to za mało, by ten dziwny twór upadł. Potrzebna była jeszcze "wisienka na torcie".
 • @marek500 09:33:42
  A to PiS ZASTĘPUJE SĄDY? NIE WIEDZIAŁEM.
 • @kula Lis 68 11:02:32
  A gdzie napisałem że PiS ma sądzić ? Dałem do zrozumienia Haskiemu że jako zwolennik prawa i sprawiedliwości i przywrócenia normalności w Polsce powinien (tak jak każdy wyborca tej formacji) wymagać od swojego rządu wyjaśnianie wszystkich afer. Jeżeli piszesz: ,,Musi mieć mocne haki na Dyndałę. Gawłowski moim zdaniem szantażuje ludzi z PO a samego Schetynę trzyma w szachu, może zażądać czego chce. Trzeba pamiętać kim był ten człowiek w PO i jaką ma wiedzę. Szrek broni ludzi, w zależności od tego co wiedzą. '' to tym bardziej powinniście monitorować wyjaśnianie tej afery przez prokuraturę (a więc przez PiS). Dla mnie każdy przekręt powinien być wyjaśniony, niezależnie jakiej partii to dotyczy. Niestety większość tych afer nie jest wyjaśniana. Jest tylko bicie piany, obrzucanie się inwektywami, oblewanie się na wzajem pomyjami, a cele jak były puste tak są, a miliony wyparowały.
 • @marek500 10:07:47
  Znamy tu partię gdzie jest ich...... wszystkich trzech
  To ilu z nich to homosie
  Oblicz
  8-)))))
 • @marek500 11:22:09
  Część prokuratorów zachowuje się zachowawczo licząc na zmianę władzy i na błogostan jaki za PO/PSL mieli. To trudne do zwalczenia. Może w przyszłej kadencji mając większość konstytucyjną ostro z prokuratorami i sędziami pojadą.
 • @marek500 11:22:09 przeczytaj i pomyśl dlaczego to trwa już 6 lat.
  Prokuratura chce uchylenia immunitetu sędziemu. https://niezalezna.pl/282011-prokuratura-chce-uchylenia-immunitetu-sedziemu Należy rozbić po wyborach jak najszybciej mafię w togach .
 • @@@@!
  Mamy do czynienia z cywilizacyjnym atakiem dewiantów lewackich, opłacanych przez masonerię z USA i Europy Zachodniej. Ta sama masoneria i kapitał, który finansował bolszewików z Rosji i podrzucił Lenina żeby doprowadzić do likwidacji milionów ludzkich istnień. Ta masoneria która finansowała nazistów niemieckich i doprowadziła do władzy zwyrodniałego psychopatę Hitlera. Ci sami co czas jakiś wykonują piekielny plan wyniszczenia ludzkości i panowania nad resztą ocalałych.
 • @Husky 08:28:22
  Jak nie wystartuje, to będzie siedział, jak go wsadza, zacznie sypać, i wtedy PO będzie miała kłopoty. Jakim cudem facet z zarzutami, wychodzący za kaucją może kandydować do parlamentu? nie zgadzam się na to jako wyborca.
 • @marek500 11:22:09
  Tak ogólnie rzecz ujmując, każdy kto dokonuje przestępstwa, krzywdząc innych, jest represjonowany przez sprawne państwo. Oczywiście są wyjątki w państwach o słabym sądownictwie, gdzie są równi i równiejsi, wtedy np. celebryci mogą dużo więcej bezkarnie, sąd jest wtedy pobłażliwy a zwykli obywatele niewiele z tym mogą zrobić nawet w drodze wyborów, bo sądownictwo jest "niezawisłe" i poza kontrolą.
 • @Husky 08:28:22
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/biedron_opozycja_niezyje_nczas.jpg

  Robert Biedroń na bilbordzie wyborczym. Mem. Źródło: Komentarz na stronie "Codzienny stan zdrowia polskiej opozycji"

  Pierwszy Pedał/ciota Rzeczpospolitej? Robert Biedroń zostanie ponadpartyjnym kandydatem na Prezydenta RP. W zamian odda swoje miejsce na liście do polskiego parlamentu komuś innemu. https://nczas.com/2019/07/30/pierwszy-gej-rzeczpospolitej-robert-biedron-zostanie-ponadpartyjnym-kandydatem-na-prezydenta-rp-w-zamian-odda-swoje-miejsce-na-liscie-do-polskiego-parlamentu-komus-innemu/
 • @kula Lis 68 12:32:19
  Nie ma w Polsce szans i oby tak było!
  Pzdr
  P.S.
  Odpowiadam zdawkowo bo jestem w szpitalu
 • Sytuacja prosta jest jak drut
  Biskup Frankowski, 13 lipiec 2019r.:
  „Polska jest dziś na pierwszej linii walki o duszę, na naszą ojczyznę naciera potop; bezbożny potop demoralizacji, niszczenia małżeństw i rodzin, gorszenia dzieci, niszczenia wiary w Pana Boga; idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji już nawet przedszkolaków, idzie zalew profanacji, bezczeszczenia świętości poprzez internet, filmy, teatry, uniwersytety i szkoły i przedszkola i media, a w końcu przez tzw. „marsze równości”

  Kard. J.Glemp, 2003r.:
  „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”
  _________________

  Komu więc się nie udało, żydowskiemu Bogu, czy żydo-katolickiemu Kościołowi?
  A może właśnie ten Boży zamysł przy wsparciu żydo-katolickiego Kościoła (JPII: Nie wolno angażować Kościoła do antyeuropejskiej propagandy, dla integracji europejskiej nie ma alternatywy.”) wypalił w 100%?
  _________________

  PiS (Partia interesu syjonistycznego), a także i Kościół, są jak najbardziej zainteresowani w atomizowaniu Polaków i w odwracaniu uwagi od istotnych problemów politycznych.
 • @marek500 11:22:09 Również ma poparcie, wśród.....sędziów.
  4 lipca do szczecińskiego sądu wpłynął akt oskarżenia w tzw. aferze melioracyjnej przeciwko m.in. posłowi G. Chodzi o nieprawidłowości przy 26 inwestycjach realizowanych przez Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie. W sprawie występuje łącznie 32 oskarżonych, z których ośmiu złożyło wnioski o dobrowolne poddanie się karze. Łącznie postawiono oskarżonym blisko 100 zarzutów. Te najistotniejsze dotyczą łapownictwa i tzw. prania brudnych pieniędzy. Jak podała Prokuratura Krajowa, "zgromadzony materiał dowodowy wskazuje na to, że w związku z pełnioną w rządach PO-PSL funkcją sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska poseł Stanisław G. przyjął jako łapówki co najmniej 733 tys. zł w gotówce, a także dwa zegarki o łącznej wartości prawie 26 tys. zł oraz nieruchomości w Chorwacji". Ponadto zarzuty dotyczą nakłaniania do wręczenia łapówki w wysokości co najmniej 200 tys. zł oraz ujawnienia informacji niejawnej i plagiatu pracy doktorskiej. W sprawie oskarżona została również żona posła Renata G.-L. Prokuratura zarzuciła jej pranie brudnych pieniędzy, które miało polegać na działaniach zmierzających do utrudnienia stwierdzenia pochodzenia przyjętej wcześniej jako łapówki nieruchomości w Chorwacji.


  Ps...Ten Gawłowski powinien siedzieć w więzieniu. Kobieta matka 3 dzieci po oszustwie na 100tyś zł dostała wyrok 16 lat więzienia bo była zwykłą księgową i nie była posłem a tu mamy posłów złodziei, oprychów, bandytów i oszustów i ludzie gremialnie na nich głosują. Jeżeli ludzie na kogoś takiego zagłosują mając do dyspozycji innych kandydatów nawet z tej samej partii ale bez zarzutów prokuratorskich , to po prostu mamy pełen obraz struktury społeczeństwa w tamtym regionie . Prokuratura ta czy inna nie stawia zarzutów bez powodu więc jeżeli ten facet ma ponad sto zarzutów a niektórzy nawet je poparli dobrowolnie przyjmując karę to chyba wszystko jest jasne. Szukają dla tego aferzysty immunitetu. Społeczeństwo jest winne, że daje glejt takim ludziom a potem się wszyscy dziwią, że głupiej sprawy nie mogą w urzędzie czy sądzie załatwić. A kto ma tego pilnować, aferzysta i łapówkarz tego pokroju co ten facet? Co w związku z tym twoim wywodem? Zagłosujesz na tych, którzy na pewno będą tą patologię tolerowali a może doprowadzą ją nawet do totalnej bezkarności? Czy może poprzesz jednak ludzi, którzy systematycznie jednak tym aferzystom dobierają się do dupy i muszą to robić w oparciu /niestety!/ o kastę, bo co by nie powiedzieć to są to ciągle ci sami sędziowie. PiS działa zgodnie z prawem, że żeby skazać to winę trzeba udowodnić. Totalni biegali pod sąd ze świeczkami w obronie sędziów i praworządności tyle, że przecież to są jeszcze raz podkreślę, ci sami sędziowie, można nawet powiedzieć ich sędziowie. Nikt ich nie zwolnił bo nie może, mają tą samą możliwość orzekania, tą samą niezależność i niezawisłość. Orzekają tak jak zawsze czyli dla "swoich celebrytów politycznych" dobrze a dla reszty jak się podoba. Problem nie tkwi w rządzie tylko w samym gronie sędziów. Rząd komisjami śledczymi pokazał patologię poprzedniej władzy, ujawnił mechanizmy nieprawidłowości, wskazał odpowiedzialnych, wskazał braki kadrowe, braki w zarządzaniu, wskazał ustawy, uchwały do doprecyzowania i to wszystko przekazuje prokuraturze. Ale i tu znowu podkreślę, to jest ta sama prokuratura co do tej pory, oni pracują dobrze, ale potem to wszystko trafia do sądów. I mamy to co mamy. Gdzie więc tu widzisz grę rządu albo PMM ? Chciałbyś by Premier twojego, rządu lub min. spraw. i PK Ziobro wsadzał sam do paki jak jakiś dyktator? A co zrobili sami ludzie dla oczyszczenia Sejmu, Senatu, Samorządów czy Europarlamentu z elementu aferalnego? Powiem ci co zrobili ....wybrali ich ponownie na stanowiska i to nawet tych z zarzutami. Teraz na te wybory jest nowa szansa na skompletowanie ludzi, którzy są po prostu dobrymi fachowcami, uczciwymi lub po prostu przyzwoitymi. Co społeczeństwo wybierze to będzie miało. I tyle.
 • @Husky 08:28:22
  Dla PO przewały jakie walił Gawłowski nie są takie wielkie. U nich to druga, a może nawet trzecia liga. Tam sami "fachowcy". Jeśli PO ma samych złodziei, to innych kandydatów znaleźć nie można. To jest niezbity dowód dla każdego kumatego. Gawłowski jest w dobrej komitywie z pederastami, którzy go w Zachodniopomorskim - MELIOROWALI, więc rekomendacje ma, a immunitet mu potrzebny.
 • @Husky 09:45:19
  Tak żenujące, że aż warto obejrzeć. Biedroń ze swoim Śmiszkiem, Rabiej i lgbt w klipie o tym jacy są fajni, a nawet żałośni [VIDEO]


  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/LGBT_pedo_Rabiej_Swift_Biedro%C5%84_klip_nczas.jpg

  Wszechpolscy aktywiści lgbt zrobili własną przeróbke klipu Taylor Swift o wszechamerykańskich lgbtwtf i ich bezzębnych przeciwnikach. Zdjęcie: Twitter
  Aktywiści LGBTVN postanowili pokazać się od jakiejś przyjemniejszej strony i podłożyli nagranie z własnych pląsów pod piosenkę Taylor Swift „You Need To Calm Down”. Swift śpiewa i pokazuje, że LGBTWC jest takie „cool”, a ci którzy tego nie lubią są brzydcy, brudni i bezzębni. To się tak spodobało temu Biedroniu i Rabieju, że aż sami postanowili wystąpić. W podróbce klipu Swift występuje wiele sław wszechpolskiego LGBTPCW. Jest więc wiceprezydent Warszawy Rabiej ze swoim konkubentem, którzy zdejmują z twarzy maseczki – być może wklepali sobie jakiś kremik pod oczy. Potem widzimy wdzięczącego się Biedronia ze swoim Śmiszkiem. Przewija się tez jakiś facet ze skrzydłami z pociętej narzuty, czy obrusa. W kolejnych ujęciach jacyś panowie pływają w basenie na dmuchanym łabądku czy czymś tam. Pojawia się też jakiś Bruce Lee, który nap pewno dałby odpór pogromcom z Białegostoku. Oczywiście musieli też sprowokować, więc do nagrania wstawili posążek Matki Boskiej i pokazali jakiegoś pajaca przebranego za księdza. Jest kolorowo, radośnie i żenująco. Być może to początek kampanii Biedronia, który oszukał swych wyborców i nie zrezygnuje z mandatu europosła. „Gazeta Wyborcza” uważa, że matkobijca będzie ubiegał się o stanowisko prezydenta.

  https://youtu.be/5QmecWS8OFM
  Oni to zrobili! Prezydent Warszawy i dwóch europosłów nagrali teledysk. Żenada

  https://twitter.com/i/status/1155951047560450050
 • @kula Lis 68 13:21:40
  Dwa wyrazy: zboczeńcy i kretyni.
  Pzdr
 • Pedofile chcą pójść w marszu LGBT. Też uważają się za „orientację seksualną”
  Jak donosi holenderska prasa, w tym kraju utworzył się klub pedofili o nazwie Front Wyzwolenia Dziecka. Organizacja uważa się za... orientację seksualną. Ponadto członkowie zamierzają wziąć udział w paradzie LGBT, bo czują się częścią tej społeczności. W Amsterdamie stworzono klub, do którego należą nepiofile, pedofile, hebrofile i ephobofile, który nazwano Frontem Wyzwolenia Dziecka. Członkowie tej "organizacji" zapowiedzieli swój udział w paradzie LGBT, która ma zakończyć Pride Week w Amsterdamie. Pedofile uznają się bowiem... za orientację seksualną, więc uważają, że należą do społeczności LGBT. Rzecznik klubu pedofilów twierdzi, że kontaktował się z organizatorami parady, ale został wyzwany od przestępców. Z kolei rzecznik Pride Amsterdam potwierdza, że klub pedofilów chciał uczestniczyć w paradzie, lecz nawet nie zamierza "marnować słów" na tę organizację. Nie są częścią Pride Amsterdam. Nie chcemy, aby nasza nazwa była z nimi kojarzona powiedział rzecznik, cytowany przez holenderski portal metronieuws.nl.
  Front Wyzwolenia Dziecka zdaje się tymi słowami nie przejmować i kontynuuje przygotowania do parady. Ta ma być z kolei zwieńczeniem Pride Week, który trwa od 27 lipca do 3 sierpnia w Amsterdamie. W ramach tego wydarzenia organizowane są między innymi wycieczki do zoo, podczas których przewodnik pokazuje tylko zwierzęta biseksualne, lub te, które "zmieniają płeć". Ponadto zorganizowano... warsztaty z kręcenia filmów porno, tylko dla osób ze środowiska LGBT.

  Ps...No i wszystko jasne. Zboczeńce wszystkich krajów łączcie się. W "polskim" lgbt też są jawni pedofile są o tym filmiki na YouTube. Służby powinny się tym zainteresować. Z automatu każdy kto jest w tym klubie powinien zostać aresztowany i mieć rozprawę sądową z paragrafu o przestępstwa pedofilskie. Niebawem ruszą zoofile, nekrofile .etc, etc. Lista dewiacji nie jest zamknięta przez WHO. Będą powstawać nowe dewiacje o których nawet fizjologom' nie śni się.Może dojdzie do stu? Pod tą pasiastą, pstrą płachtą, gromadzi wszelkie najgorsze plugastwo, a stoją za tym ogromne pieniądze sił, które chcą zniszczyć 2.000 letnią cywilizację. Wiadomo, że to jest żyd z dwoma zaocznymi ks-ami agent SS i Gestapo ścigany w Rosji listem gończym złodziej i oszust SOROS.
 • @krzysztofjaw 14:50:43
  Ten film został zdjęty przez YouTube. Amerykański historyk mówi prawdę o ustawie 447: „To zdrada. Kolejna próba zniszczenia Polski” [VIDEO] Za ten film przedstawiający w skrócie historie Polski z okresu wojny i komunizmu bez zakłamań amerykański historyk Edward Reid został zbanowany z YouTube. Uzasadnienie: „mowa nienawiści” czytamy w opisie filmu na Facebooku. W nagraniu historyk mający polskie korzenie mówi o ustawie 447. Na samym początku przypomina historię Polski od II wojny światowej, jej zniszczeniach oraz stratach. Kolejna próba zniszczenia Polski. Mówię o publicznym prawie 115-171, powszechnie znanym jako Akt 447. Nie tylko jest ono niesprawiedliwe, a konsekwencje jego wdrożenia mogą być katastrofalne dla Polski, ale jest też szkodliwe dla USA mówi historyk Edward Reid. Kongres USA uchwalił ustawę w kwietniu 2018 roku. I naprawdę nie sądzę, by prezydent Donald Trump i Kongres zdawali sobie sprawę z tego, jak to ustawodawstwo niszczy prawo i porządek na świecie i owszem może być użyte przeciwko naszemu krajowi podkreśla Reid. Wyobraźcie sobie, jakie byłoby zamieszanie, gdyby nagle w twoim sklepie pojawiła się jakaś agencja, albo w domu, twierdząc, że jest to jej własność tylko dlatego, że ludzie tej samej religii którzy umarli 80 lat temu rzekomo byli właścicielami tej nieruchomości zauważa. Edward Reid to amerykański historyk polskiego pochodzenia. Prowadzi badania i wykłady, które odkłamują polską historię, szczególnie pod kątem oszczerczych wobec Polski zarzutów.

  https://www.facebook.com/PolskaNiepodleglaLondyn/videos/881576905543249/
  Za ten film - przedstawiający w skrócie historie Polski z okresu wojny i komunizmu - bez zakłamań - amerykański historyk Edward Reid został zbanowany z YouTube. Uzasadnienie: "mowa nienawiści"! Pokażmy nasze wsparcie! Udostępniajmy! Konto z filmami Ewarda Reida (poza facebookiem). Kopiujcie link - gdyż w każdej chwili - facebook - może skasować- nasza stronę czy też konto Edwarda!
 • @Husky 08:28:22
  Seryjny samobójca w akcji? Nie żyje kolejny świadek w sprawie Tomasza Komendy. Wiedział za dużo o oskarżycielach? Czy to kolejna sprawa działającego w Polsce seryjnego samobójcy? Okazuje się, że od ponad roku nie żyje kolejny świadek zeznający w sprawie niesłusznie osadzonego Tomasza Komendy. Dopiero teraz dziennikarze dotarli do szokujących informacji dotyczących 49-letniego Piotra S. Jak twierdzą dziennikarze „Gazety Powiatowej”, Piotr S. został najprawdopodobniej zamordowany. Mężczyzna od wielu lat był bezdomny i zamieszkiwał w altance ogródków działkowych w Jelczu-Laskowicach. Choć śmierć bliskiego znajomego Ireneusza M., czyli mężczyzny, który został oskarżony o gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi w Miłoszycach, wydaje się być bardzo poważna, to dziwnym trafem nie ujrzała światła dziennego przez blisko rok. Dopiero teraz, po upływie roku, okazuje się, że Piotr S. został najprawdopodobniej zamordowany, a jego ciało znaleziono na wspomnianych wcześniej ogródkach działkowych. Przypomnijmy, to nie pierwszy zgon osoby, która mogła pomóc w rozwiązaniu sprawy niesłusznie skazanego Tomasza Komendy. W czerwcu tego roku zmarła Dorota P., którą wcześniej Komenda oficjalnie oskarżył o znaczący wpływ na jego skazanie. Do dziś nie wyjaśniono w jakich okolicznościach doszło do śmierci kobiety. Dziennikarze, którzy stale zajmują się tym tematem mówią wprost, że nigdy nie dojdzie do rozwiązania sprawy i sprawiedliwego wyroku.

  Źródło: Wprost.pl / Gazeta Powiatowa /
 • Medialni obrońcy LGBT wściekli na Schetynę i Kosiniaka-Kamysza! Krytyka Polityczna: „PO i PSL nie mają jaj”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMzFiYy9wLzIwMTkvMDcvMzAvODI1LzM3MC8wMzg1NDEyZWZhNDQ0Y2NkYTFjMmQyN2U3OTE0NzRlNS5wbmc=.png

  Skrajnie lewicowi publicyści i medialni obrońcy środowisk LGBT bezlitośni dla Grzegorza Schetynę i Kosiniaka Kamysza. „Krytyka Polityczna” ostro atakuje ich za to, że niezbyt ochoczo uczestniczą w histeriach środowisk gejowskich. PO i PSL nie mają jaj, by się temu w jednoznaczny sposób przeciwstawić, działają defensywnie lub jak w przypadku pobiałostockich wypowiedzi polityków PSL niemal w ogóle nie działają. Tym samym oddają PiS pole do kreowania i pogłębiania negatywnego wizerunku osób LGBT+. Czynią tak mimo faktu, że nie mają większych szans z pewnością nie ma ich Platforma na pozyskanie poparcia Kościoła katolickiego w kampanii wyborczej. I mimo dynamicznej liberalizacji również w kwestii praw osób LGBT+ oraz sekularyzacji polskiego społeczeństwa czytamy w „Krytyce Politycznej”. Medialni aktywiści środowiska LGBT zaatakowali też personalnie Grzegorza Schetynę za zbyt „ogólnikową” reakcję na zajścia w Białymstoku. PO jak zwykle była za, a nawet przeciw nie wzięła udziału w niedzielnej demonstracji, choć niektórzy jej członkowie, jak poseł Michał Szczerba czy Rafał Grupiński, zjawili się na manifestacjach solidarności z Białymstokiem, które odbyły się w kilkunastu miastach kraju. Grzegorz Schetyna zorganizował natomiast konferencję prasową, na której wygłosił ogólnikowe tezy o tym, że przemoc jest zła, a PiS nie chce mówić o drożyźnie pisze publicystka „KP”. Lewicowa redakcja zarzuca z kolei ludowcom, że ci „kopiują” narrację Prawa i Sprawiedliwości. PSL z kolei wybrało drogę kopiowania klasycznej postawy PiS-u, który w aktywizmie LGBT+ dopatruje się prowokacji. W specjalnym oświadczeniu przygotowanym przez ludowców czytamy, że „radykalne demonstracje stają się w Polsce miejscem eskalacji sporów światopoglądowych i częstokroć forum do prowokacji oraz obrażania uczuć religijnych osób wierzących”. Trudno nie odebrać tego jako relatywizowania przemocy i próby bycia bardziej PiS-owskim niż PiS bo przecież akty agresji w Białymstoku potępiła nawet szefowa MSW Elżbieta Witek czytamy w „KP”. Krytyka Polityczna wychwala pod niebiosa lewicową koalicję SLD, Wiosny i Razem. Te partie traktuje jako największych obrońców LGBT. Te pochwały niewiele mają wspólnego z taktyką polityczną. Opór społeczny stawiany próbie narzucenia Polakom szkodliwej ideologii może okazać się dla lewicy zabójczy.

  https://wpolityce.pl/polityka/457083-obroncy-lgbt-wsciekli-na-schetyne-i-kosiniaka-kamysza


  Ps...Nie mają jaj? To chyba dla nich komplement. Natomiast ci z LGBT mają tylko jaja. Głowa i jaja i więcej nic. W głowach też jaja. Nie są w stanie o niczym więcej myśleć i gadać jak tylko o kopulacji, najlepiej z takimi samymi osobnikami. Kamysz się martwi, bo Kosiniak się czuje jak zbity pies. Schetyna postawił obu do kąta. Mówiłem razem, to razem! Nie brykać! Nie uczestniczyli w happeningu z różnych powodów politycznych. Nie chodziło im o obronę jakichś wartości czy przekonań, bo ich nie mają. Kalkulują sobie politycznie i cynicznie, co w danym momencie przyniesie większe korzyści dla ich partii. Nawet nie udają, że dobro kraju czy obywateli maja na względzie, chcą jak najwięcej stołków w Sejmie i pragną rządzić, tak jak już rządzili. Aby to się spełniło mogą nawet duszę Diabłu sprzedać – zresztą, już to dużo wcześniej zrobili. Pederaści, sodomici, etc.. zawsze w Polsce mieli takie same prawa jak osoby heteroseksualne. LGBT pretenduje do roli religii poprzez którą wielkie koncerny medialne takie jak Facebook, Google, Twitter chcą rządzić innymi krajami. Ruch LGBT chce stworzyć kastę nadludzi pederastów, transwestytów, pedofili, lesbijek które będą mieli większe prawa od heteroseksualnej większości i będą tej heteroseksualnej większości narzucali co ludzie mają myśleć, jak wychowywać swoje dzieci etc...
 • Bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski odpowiedział pastorowi gejowi: Małżeństwa są tylko dla osób heteroseksualnych
  Bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski Kamil Grabara znany jest z ciętego języka i kontrowersyjnych wpisów w mediach społecznościowych. Tym razem wdał się w dyskusję z pastorem na temat małżeństw homoseksualnych. Grabara słynie z niepokornej postawy. Bramkarz Liverpool FC, który jest wypożyczony do Huddersfield Town, zaatakował nawet na twitterze dużo starszego od siebie byłego reprezentanta Polski Tomasza Hajtę. Tym razem „bramkarski król szydery” wdał się w polemikę z pastorem Kościoła Ewangelicko-Reformowanego z USA, który jawnie przyznaje się, że jest homoseksualistą, Kazimierzem Bemem. Chodziło o małżeństwa homoseksualne.

  https://wpolityce.pl/sport/457120-bramkarz-do-pastora-geja-malzenstwa-tylko-dla-hetero
 • LGBT zmieni się w LG*T? Literka „B” nie pasuje lewicowym fanatykom [FOTO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/11/zakaz_lgbt_nczas.jpg
  Zakaz LGBT - zdjęcie ilustracyjne.
  Coraz częściej można odnieść wrażenie, że z tęczowymi ekstremistami nie trzeba walczyć bo wyrżną się sami między sobą. Na lewicy trwa kolejna wojna domowa tym razem o literkę „B” w skrócie „LGBT”. Literka „B” ma symbolizować wszystkie osoby, które w swoim życiu łóżkowym kierują się zasadą „żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek”. Niektórym lewicowym radykałom to jednak nie pasuje, bo wynika z tego, że istnieją tylko dwie płcie, a tych jak wiemy jest jakieś 2137 plus/minus 88. Ruszyła więc akcja mająca na celu wyrzucenie literki „B” ze skrótu. Czy zastąpi ją jakaś inna? A może wstawi się zamiast niej gwiazdkę i skrót będzie się prezentował tak: „LG*T”? Na razie nie wiadomo co działacze LG_TGMD zamierzają zrobić z tym pustym miejscem, udało im się jednak wywołać u swych przeciwników pusty śmiech. To wszystko byłoby nawet śmieszne, gdyby nie to, że można podejrzewać, iż Unia antyEuropejska zaraz sfinansuje jakiś projekt mający rozwiązać ten palący problem.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/lgxD.png

  Twitterowa akcja mająca na celu wyrzucenie literki „B” ze skrótu „LGBT”
  Źródło: Twitter
  Źrodło: Twitter, Facebook
 • @kula Lis 68 13:01:31
  Tak czy owak według mnie to albo te dowody są dęte, albo partia rządząca nie chce tego ruszać bo by mogła dostać rykoszetem. Powiązania między politykami są często bardzo zawiłe. Zwalanie winy na sędziów mnie nie przekonuje. Ziobro mógł by dobrać taki skład (nie łamiąc prawa) że Gawłowski by dostał dożywocie.
 • @kula Lis 68 12:28:19
  A ja uważam że wina leży po stronie polityków i partii. Moim zdaniem prokuratura i sądy powinny być całkowicie odizolowani od polityki. Nawet do tego stopnia żeby przewodniczącego sądu najwyższego, a może i szefa prokuratury wybierać tak samo jak prezydenta. Nawet najmniejszy styk sądów i prokuratury z polityką będzie skutkował wałkami.
 • Homoseksualiści zdradzają publicznie swoją orientację na TT w akcji #JestemLGBT. Internauci pytają: "Kogo to obchodzi?"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180OGQ3Ni9wLzIwMTkvMDcvMzAvODI1LzQ4OC9lN2I0NzgyZWYxMzQ0MmY2YTAzNzM3NDk5YjVlYmZhOC5qcGVn.jpeg

  Osoby LGBT i zwolennicy promocji stojącej za nimi ideologii rozpoczęli na Twitterze akcję #JestemLGBT, w której osoby postanawiają publicznie zaprezentować swoją orientację seksualną. Lewicowo-liberalne media są zachwycone. Do akcji podłączyli się też niektórzy politycy. Całość pod linkiem polecam

  https://wpolityce.pl/polityka/457125-odlot-homoseksualisci-zorganizowali-akcje-jestemlgbt


  Ps...Ciężko upośledzone mutanty genowe i tyle! 10 tysięcy to praktycznie 0 nas jest 38 milionów. Sodomici do piekła. Ale o co chodzi? Wszyscy Polacy, bez względu na płeć, orientację seksualną, poglądy polityczne maja te same prawa! A jak LGBT chce mieć dzieci, to niech je sobie spłodzi! Od naszych dzieci wara! Te środowisko pokazało, że nie wyrośli z wieku 5 latka, a jakich praw nie mają? jakie prawa obywatelskie im zostały zabrane i przez kogo, to są mentalne bobasy uwielbiające kłamać rodzicom! A ciota Agata Kowalska z rynsztok fm skończy tak jak jej koleżanka z tego samego ścieku (nieżyjąca już Anna Laszuk) tzn bezpotomnie.
 • Taki materiał przeczytacie tylko w „Warszawskiej”! Epidemia syfilisu nadchodzi z Niemiec wraz z LGBT
  „Skokowy wzrost liczby zachorowań na syfilis w Niemczech i w Europie”. Kiedyś Niemcy byli uważani za bardzo higieniczny i dbający o zdrowie naród, co się stało? pyta na łamach najnowszej Warszawskiej Gazety Stanislas Balcerac. Czołowe niemieckie media poinformowały o znaczącym wzroście zachorowań w Niemczech na choroby przenoszone drogą płciową. Lewicowy niemiecki tygodnik „Der Spiegel” podał w tytule: „Liczba zachorowań na syfilis sięga nowego najwyższego poziomu – szczególnie w Niemczech”, a dziennik „Die Welt” dorzucił „Skokowy wzrost liczby zachorowań na syfilis w Niemczech i w Europie”.

  Jak odróżnić sprawne państwo od państwa upadłego? Poza aspektami ekonomicznymi, sprawne państwo chroni życie i zdrowie swoich obywateli oraz gwarantuje ich bezpieczeństwo. Za to obywatele płacą państwu podatki. Państwo upadłe tego nie robi, z przyczyn administracyjnych (niekompetencja lub korupcja) lub ideologicznych (np. w imię lewicowej tolerancji wobec przestępców). Niemcy, które wciąż trzęsą Unią Europejską, uważają się za państwo sprawne, ale wszyscy widzimy, że ta sprawność jest często tylko propagandowa. Obywatele Niemiec padają coraz częściej ofiarami przestępstw z ręki przybyszów podróżujących po „Europie bez granic”, np. gangów kieszonkowców lub włamywaczy, coraz częściej też nielegalnych imigrantów zaproszonych przez Merkel, bez tożsamości lub używających fałszywych tożsamości. Tydzień temu pisałem w „Warszawskiej Gazecie” o rosnącej dramatycznie fali gwałtów dokonywanych przez imigrantów w Niemczech – przerażający wzrost o 500 proc. w latach 2014–2018, o którym niemieccy politycy i media mainstreamu wolą raczej nie pisać.

  Koniecznie przeczytajcie cały obszerny materiał na łamach najnowszej Warszawskiej Gazety!

  E-wydanie: https://iczytamy.pl/2019/674-warszawska-gazeta-292019.html
 • @marek500 17:39:39
  Dożywocie już nie na niby. Wprowadzone przez rząd PiS zmiany w Kodeksie karnym spotkały się ze wściekłą krytyką „Gazety Wyborczej”. Wprowadzone przez rząd Prawa i Sprawiedliwości zmiany w Kodeksie karnym spotkały się ze wściekłą krytyką „Gazety Wyborczej”. Niektóre z użytych na jej łamach argumentów są wręcz kuriozalne. Lewakom z redakcji Michnika nie podoba się na przykład, że wyrok dożywotniego więzienia wreszcie stanie się zgodnie ze swoją nazwą… wyrokiem dożywotniego więzienia właśnie. Łagodne traktowanie przestępców to jeden ze znaków rozpoznawczych lewactwa. Czasami dochodzi w tym względzie do ekstremalnych wynaturzeń. Dość przywołać przykład Norwegii, gdzie morderca 69 osób Andreas Breivik karę 21 lat więzienia (wychodzi niecałe 4 miesiące za jednego zabitego człowieka) odsiaduje w warunkach, które z punktu widzenia niejednego europejskiego kraju można uznać za luksusowe mieszkanie. – Anders Breivik ma do dyspozycji trzy pomieszczenia. Jedno z nich pełni rolę „pokoju rekreacyjnego” z m.in. elektryczną bieżnią. Norweski terrorysta ma jeszcze do dyspozycji własną toaletę z umywalką, regał z książkami, telewizor, komputer i PlayStation. Przystosowanie celi kosztowało prawie 4 mln koron, czyli ponad 2 mln złotych – informował jeden z portali internetowych. Co więcej – morderca pozwał państwo norweskie, oskarżając je o „nieludzkie traktowanie”, czego dowodem miał być m.in. brak dostępu do Internetu.
  W Polsce tak ekstremalne sytuacje jeszcze się nie zdarzały, chociaż łagodne traktowanie skazanych również u nas jest normą i nie chodzi bynajmniej o przysłowiową już dzienną stawkę żywieniową dla więźnia, która jest znacznie wyższa niż kwota przeznaczana na wyżywienie pacjenta w szpitalu. Rzecz głównie w tym, że polskie sądy szafowały nader obficie zwolnieniami warunkowymi, przedterminowymi i przerwami w odbywaniu kary. Niejednokrotnie zdarzało się, iż wypuszczony na wolność warunkowo lub przedterminowo kryminalista po wyjściu powtórnie dokonywał przestępstw, także tych najbardziej ciężkich i okrutnych: zabójstw oraz gwałtów. Jesienią ubiegłego roku 40-letni Artur K., odsiadujący wyrok za morderstwo, podczas przepustki z więzienia zabił w Warszawie kobietę i jej trzyletniego synka. Co ciekawe – kiedy zamordował po raz pierwszy (jego ofiarą była wówczas także kobieta, mająca zaledwie 20 lat), był już po odsiadce za udział w poważnym pobiciu. Gdyby wówczas skazano go na „przyzwoitą karę”, żyłyby trzy osoby. Gdyby za pierwsze morderstwo siedział w więzieniu jak Pan Bóg przykazał, żyłyby dwie osoby, w tym trzyletnie dziecko. Tymczasem przepustki było mu udzielane – to nie pomyłka, to nie żart – aż 90 razy! W takim przypadku należy się zastanawiać, czy przepustki były przerwami w odbywaniu kary, czy też raczej pobyt w więzieniu był przerwami w balangowaniu na przepustkach. Opisanego powyżej Artura K. skazano w 2005 roku za zabójstwo 20-letniej dziewczyny. Skazany został na 25 lat więzienia, jednak Sąd Apelacyjny w Warszawie zmniejszył ten wyrok do 15 lat. Jak podały media: – Zdecydował o tym trzyosobowy skład sędziowski złożony z kobiet. To przewodnicząca składu, Maria Mrozik-Sztykiel, sędzia sprawozdawca Mirosława Strzelecka i sędzia Maria Żłobińska. W uzasadnieniu prawomocnego rozstrzygnięcia czytamy: „Okoliczności sprawy nie pozwalają na uznanie oskarżonego za sprawcę głęboko zdemoralizowanego, wobec którego niezbędne jest orzeczenie kary o charakterze wyjątkowym. Kara 15 lat daje zadośćuczynienie społecznemu poczuciu sprawiedliwości”. Kiedy Artur K. odsiedział 13 lat, zaczął otrzymywać jednodniowe przepustki – w sumie było ich ponad 90. Powtórzmy raz jeszcze: gdyby „kiblował” jak Pan Bóg przykazał, żyłyby dwie osoby. A najlepiej – żeby siedział w więzieniu nie 15 lat, ale do końca życia. Podobnych historii wydarzyło się wiele. W lipcu ubiegłego roku w Krakowie wyszedł warunkowo z więzienia 57-letni recydywista. Na wolności wytrzymał zaledwie… 8 godzin i zabił kobietę! W 2010 roku w Bytomiu policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 63-letniego bezdomnego. Pijany sprawca brutalnie bił swoją ofiarę po to, aby zabić i wrócić do więzienia, skąd niedawno wyszedł po odsiedzeniu w nim 13 lat, także za zabójstwo. Jak widać – życie „pod celą” bardziej mu się podobało. W 2016 roku warunkowo, cztery lata przed końcem kary, wyszła na wolność „bestia z Gliwic”, czyli mężczyzna skazany za zamordowanie siekierą czterech kolegów. Sześć miesięcy po warunkowym zwolnieniu został oskarżony o gwałt na 21-kobiecie. Z kolei w 2009 roku media informowały: – Skazany za gwałt 32-latek zamordował zeznającą przeciwko niemu szwagierkę i jej partnera. Do tragedii by nie doszło, gdyby wcześniej sąd w Kościanie nie wypuścił go na wolność. W 2012 roku w Bydgoszczy sprawcy przemocy domowej sąd uchylił tymczasowy areszt. Zwyrodnialec poszedł prosto do mieszkania ofiary i zamordował ją z zimną krwią. Takie informacje można mnożyć. Ile osób by żyło, ile kobiet nie zostałoby zgwałconych, gdyby mordercy skazywani byli na karę śmierci lub dożywotnie więzienie? To tyleż gorzkie, co retoryczne pytanie. Niestety, jednym z lewackich dogmatów pozostaje tzw. liberalizacja Kodeksu karnego oraz polityki penitencjarnej. Na przykład w roku 2015 przepustki z zakładów karnych otrzymało 24 490 osób, czyli aż 1/3 osadzonych w więzieniach! Łagodnie można traktować, licząc na resocjalizację i rozsądek, jedynie sprawców drobniejszych przestępstw, którzy popełnili je po raz pierwszy. Nie można natomiast tak traktować recydywistów – oni szansę resocjalizacji już mieli i nie skorzystali z niej. Natomiast dla sprawców najgorszych przestępstw przeciw życiu i zdrowiu – czyli morderstw ze szczególnym okrucieństwem i gwałtów – powinny być tylko dwie możliwe kary: kara śmierci albo dożywocie. To nie tylko kwestia wymierzenia kary, ale także zdrowego odruchu samoobrony społeczeństwa, które nie powinno dopuścić, aby morderca miał możliwość zabić ponownie, aby gwałciciel mógł znowu zaatakować kobietę lub dziecko ponownie. Karę śmierci zniesiono w Polsce wbrew opinii społeczeństwa, najpierw wprowadzając na jej wykonywanie bezprawne (bo nieformalne, nie ujęte w żadnej ustawie) moratorium. Bardzo długo byłem zwolennikiem kary śmierci, choć zdawałem sobie sprawę, że z punktu widzenia katolickiego jest ona nie do zaakceptowania, ponieważ pozbawia skazanego szansy na ziemskie nawrócenie i pokutę. Zdanie zmieniłem po wielu latach, wiosną ubiegłego roku, kiedy ujawniono sprawę Tomasza Komendy, skazanego za gwałt i morderstwo 15-letniej dziewczynki na 25 lat więzienia. Zbrodni jednak nie popełnił, a w więzieniu niewinnie przesiedział 14 lat. Gdyby zgodnie z poczuciem sprawiedliwości skazany został na karę śmierci, stałaby się rzecz straszna. Natomiast gdyby otrzymał wyrok dożywotniego więzienia, po ujawnieniu skandalicznych błędów policji, prokuratury i sądu (które to instytucje, działając pod presją „wykrywalności”, zebrały i oceniły dowody) mógłby wyjść na wolność. W tym roku podobna sytuacja dotyczyła Arkadiusza Kraski, który 18 lat przesiedział skazany za podwójne zabójstwo, którego nie popełnił – został po prostu „wrobiony” przez działających na polecenie gangsterów funkcjonariuszy policji. Zatem dla morderców ze szczególnym okrucieństwem i gwałcicieli adekwatną karą wydaje się dożywotnie więzienie. Tylko niech słowo znaczy słowo, a dożywocie – rzeczywiście dożywocie. Tymczasem 13 czerwca w „Gazecie Wyborczej” ukazał się tekst pod kuriozalnym tytułem: PiS przegłosował wprowadzenie bezwzględnego dożywocia, czyli „ukrytej kary śmierci”. O co chodzi? Jak zauważyliśmy, łagodne traktowanie przestępców to jeden ze znaków rozpoznawczych lewactwa. Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie uprawiają takiej polityki. Właśnie znowelizowali Kodeks karny. Można powiedzieć: zaostrzyli go, ale nie będzie to dobre stwierdzenie, Kk był bowiem po 1989 roku liberalizowany zgodnie z filozofią lewactwa, teraz więc następuje jedynie powrót do zdrowej, akceptowanej przez społeczeństwo zasady „Zero pobłażania, żadnej łagodności”. Mimo to autor „Gazety Wyborczej” boleje: – Nowelizacja przyniesie drakońską zmianę Kodeksu karnego. Zmieni blisko jedną trzecią przepisów i filozofię karania przestępców. Po zmianach sądy mają karać surowiej i częściej wysyłać za kraty. Dodajmy, że nową ustawą wprowadzono m.in. nieobecną dotąd karę 30 lat więzienia. Ale o co chodzi z dożywociem? Otóż w nowym brzmieniu kodeksu znalazł się zapis o karze tzw. bezwzględnego dożywocia, czyli bez możliwości ubiegania się o przedterminowe zwolnienie. I to nie powinno dziwić nikogo. Dziwić mógłby raczej fakt, że dotąd ktoś skazany na karę dożywotniego więzienia mógł się ubiegać o przedterminowe zwolnienie czy nadzwyczajne złagodzenie. To zresztą również wykwit lewackiej filozofii, która pozbawia pojęcia ich właściwego, pierwotnego znaczenia.
  Skandaliczny tekst w „Gazecie Wyborczej” pełen jest kuriozalnych wypowiedzi. Arcykuriozalny jest już sam tytuł, czyli nazwanie bezwzględnego dożywocia „ukrytą karą śmierci”. Na podobnej zasadzie „ukrytą karą śmierci” można nazwać przecież… każde ludzkie życie.
  Tymczasem Rzecznik Praw Lewaków, dla niepoznaki zwany Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adam Bodnar komentuje: – Teraz (prawo) stanie się instrumentem represji, nie zaś środkiem wymierzania sprawiedliwości. Widać, że Bodnar – jak każdy lewak – ma kłopot z podstawowymi definicjami, bo „wymierzanie sprawiedliwości” i kara przewidziana przez prawo to przecież nic innego jak „represja za popełniony czym”. Taka represja powinna oczywiście mieć również funkcję wychowawczą – tyle, że nie polega ona bynajmniej na łagodzeniu rygorów opresji, to działanie ma wręcz skutek przeciwstawny. Tak na marginesie: w jaki sposób człowiek, mający tak oczywiste problemy z podstawowymi definicjami jak Adam Bodnar, mógł zostać Rzecznikiem Praw Obywatelskich? A, wybrano go w 2015 roku głosami posłów Platformy Obywatelskiej i postkomunistów… Już wszystko jasne! W „Gazecie Wyborczej” czytamy dalej: Największe kontrowersje prawników i obrońców praw człowieka budzi wprowadzenie do kodeksu bezwzględnego dożywocia, czyli sankcji bez teoretycznej nawet możliwości warunkowego zwolnienia. (…) Europejski Trybunał Praw Człowieka wskazywał, że taka kara stanowi nieludzkie i poniżające traktowanie zakazane Europejską konwencją praw człowieka. Ciekawe – w opinii ETPC „nieludzkie i poniżające traktowanie” to branie wyroków sądu na poważnie. Karę dożywotniego więzienia z możliwością warunkowego zwolnienia porównać można przecież do mandatu w wysokości 1000 złotych z nadzieją, że ostatecznie będzie można zapłacić tylko dwie stówy. Jedną z podstawowych ułomności wymiaru sprawiedliwości w Polsce, a konkretnie: polskich sędziów było częste orzekanie dolnego wymiaru kar przewidzianych przez kodeks. Dobrze zatem, że politycy Prawa i Sprawiedliwości zdecydowali się na rodzaj „ręcznej” regulacji w tym zakresie poprzez podwyższenie dolnej bariery kar. Jeszcze lepiej, że w kodeksie znalazło się wreszcie bezwzględne dożywocie – humanitarny i zgodny z katolicyzmem „zamiennik” kary śmierci. Pozostaje mieć nadzieję, że w Polsce mordercy i gwałciciele nigdy nie będą prawdziwego dożywocia odsiadywać w takich warunkach, jakie zafundowali norwescy podatnicy Andersowi Breivikowi.

  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6516-dozywocie-juz-nie-na-niby-wprowadzone-przez-rzad-pis-zmiany-w-kodeksie-karnym-spotkaly-sie-ze-wsciekla-krytyka-gazety-wyborczej
 • Prawosławny biskup: Homoseksualizm bierze się ze stosunku analnego matki [VIDEO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/bp_Morfu_Neophytos_nczas.jpg
  Bp Morfu Neophytos/fot. YouTube/Joseph Morris

  Cypryjski prawosławny biskup Morfu Neophytos wyjaśnił, skąd biorą się homoseksualiści. Otóż jest to wina matki, która w ciąży uprawiała seks analny. Powołuje się przy tym na prawosławnego świętego Profiriusza.
  Podczas wykładu, który odbył się w szkole podstawowej, ortodoksyjny biskup powiedział, że homoseksualizm bierze się z tego, że matka w czasie ciąży uprawia z mężem seks analny. Określił go mianem „problemu, który rodzice przekazują dziecku”. Dzieje się to podczas stosunku seksualnego rodziców w czasie ciąży. Wynika to z nienaturalnego aktu seksualnego między rodzicami powiedział bp Neophytos. Jaśniej mówiąc, seks analny, jak mówi św. Profiriusz, gdy sprawia przyjemność kobiecie, przechodzi na upodobania dziecka dodał.
  Święty Profiriusz zmarł w 1991 roku. Zalecał homoseksualistom, by nie wchodzili w związki i modlili się, by Bóg uleczył ich z homoseksualizmu.

  https://youtu.be/YQ5F249urY4
  Źródło: thesun.co.uk
 • @Husky 08:28:22 już po starcie Staszka Lodołamacza.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184ZDYwOS9wLzIwMTkvMDcvMzAvODI1LzM5MS8xMjY1MGM4MjA5NTU0NmU2YTEwNmFjZmViYzVlMmUxZC5qcGVn.jpeg
  [Dziś jednak okazało się, że opublikowanie naszego tekstu „spaliło” cały plan. Ujawniona przez wPolityce.pl propozycja Schetyny wedle naszych źródeł spotkała się ze sprzeciwem wielu działaczy, obawiano się ogona kompromitacji ciągnącego się za takim kandydatem i w efekcie Gawłowski w jesiennych wyborach nie wystartuje. Schetyna ten bój przegrał.] Jedyny sukces Staśka to wyhodowanie wielkiego brzucha. Schudnij, dumny pośle, z 40 kg, jak to w swoim czasie zrobił zdymisjonowany wiceprezydent warszafki (od złodziejskiej "reprywatyzacji"). A Madzia Kochan z Goleniowa już nie broni kolegi od wspólnych gescheftów? Jeszcze jest szansa założyć Wyższą Szkołę Korupcji w Koszalinie! Jedziemy z Gawłowskim a mnie interesuje co z Burym z PSL. Już 4 lata jak trwa śledztwo a wyników brak.
 • Kolejna prowokacja środowiska LGBT! Rabiej z Biedroniem w wideo, w którym maluje się figurkę Maryi w tęczowe barwy. WIDEO
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jODM5OC9wLzIwMTkvMDcvMzAvODM1LzQ3Ny8xYzlmYzJhYzY5NmE0MGIwYWU4ZjA3NDQ3NjQxZmQ0ZC5qcGVn.jpeg
  Wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej oraz lider Wiosny Robert Biedroń wystąpili w klipie promującym społeczność LGBT. Klip opatrzony hashtagiem #PolandCalmDown ma według autorów zwrócić uwagę na sytuację mniejszości seksualnych w Polsce. Jeżeli tak, to po co, zamieszczono tam scenę, jak mężczyzna maluje figurkę Matki Boskiej na tęczowo? Obaj politycy wystąpili w teledysku razem ze swoimi partnerami. W klipie przewijają się tęczowe symbole związane z ruchem LGBT. W pewnym momencie widać mężczyznę, który na takie kolory maluje figurkę Matki Boskiej. Inna z postaci drze kartę z definicją małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety. W klipie pokazano także m.in. dwie kobiety z małym dzieckiem, a także mężczyznę w koloratce z kubkiem opatrzonym napisem „Kościół przeciw homofobii”.

  https://youtu.be/5QmecWS8OFM
  Na koniec klipu zamieszczono informację, że w Polsce żyją ok. 2 miliony osób LGBTQ+, a jest ona „jednym z najbardziej homofobicznych krajów Europy”. Odniesiono się również do dystrybucji wraz z „Gazetą Polską” naklejek z napisem Strefa wolna od LGBT”. To pierwszy raz od II wojny światowej i czasów nazistów, kiedy w Europie powstają strefy wykluczające dostęp do nich wybranej grupie społecznej czytamy.

  https://wpolityce.pl/polityka/457200-kolejna-prowokacja-srodowiska-lgbt-w-tle-biedron-i-rabiej


  Ps...Czy tego typu publiczne przestępstwa nie powinny być ścigane z urzędu? Gdzie jest państwo? Dlaczego powołane do tego instytucje nie reagują? To jest obraza uczuć religijnych. Dość tego! Wysyłajmy pocztą zawiadomienia do prokuratury. Wzór: https://ordoiuris.pl/pliki/dokumenty/wzorzawiadomieniaobrazauczucreligijnych.docx

  Wy, politykierz Rabieje, Biedronie, zrobiliście ogromną krzywdę sodomitom, pedałom! Do tej pory żyli spokojnie i nikt ich nie czepiał, może sporadycznie. To wy cwaniacy, obudziliście demony nienawiści!
  Korwin-Mikke ma racje mówiąc, że będą w Polsce pogromy sodomitów, pederastów, którzy swoim zachowaniem prowokują nienawiść. Jestem pewien, że w krótkim czasie znikną ze sceny takie gówna jak Rabiej i Biedroń ze swymi mężożonami..
 • Klub Jagielloński szokuje. Homorewolucja z poparciem „prawicy”?
  https://www.pch24.pl/klub-jagiellonski-szokuje--homorewolucja-z-poparciem-prawicy-newsletter-276,69737,i.html
 • Czy można „z góry” zakazać marszów LGBT+?
  https://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/69826.jpg?r=1564557277
  Od lat ruchy LGBT paradują ulicami polskich miast. I z roku na rok treści przez nich propagowane naruszają kolejne granice. Czy zatem można – jak proponują niektórzy odgórnie zakazać organizacji tego typu imprez? Jakie zrodzi to konsekwencje dla innych zgromadzeń? Z pewnością nic nie stoi na przeszkodzie, by odpowiedzialne za bezpieczeństwo i ład służby błyskawicznie reagowały i podejmowały decyzję o rozwiązaniu marszu, gdy tylko ten wymyka się spod ogólnie przyjętych prawem ram. Całość pod linkiem

  https://www.pch24.pl/czy-mozna-z-gory-zakazac-marszow-lgbt--,69826,i.html

  Ps...Jak to nie można. Przecież formalne prawo stoi na straży obyczajności, np.: Kodeks wykroczeń: Art. 140. Dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany. Art. 141. Umieszczenie w miejscu publicznym nieprzyzwoitego ogłoszenia, napisu lub rysunku lub używanie słów nieprzyzwoitych Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany. A kodeks karny: Art. 202. § 1. Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Przecież te tak zwane parady, to nic innego jak propaganda nieobyczajności. Sądzę, że gdyby nadal istniał PRL, żadnych "marszów LGBT" by nie było. Władza komunistyczna nie lubiła pederastów, była autorytarna i po prostu nie wydałaby pozwolenia na taki marsz, nawet się nie tłumacząc. A gdyby łaskawie chciała się tłumaczyć, to przywołałaby jakiś paragraf o sianiu zgorszenia publicznego lub nieobyczajności i to by zamknęło sprawę. Obce ambasady nie śmiałyby nawet pisnąć, a gdyby im się coś takiego przytrafiło, następnego dnia ambasador stałby na dywaniku w MSZ. Czy dziś nie można skorzystać z takich paragrafów? Nie ma ich w kodeksie karnym lub kodeksie wykroczeń? Nieobyczajne zachowania publiczne i ich propagowanie nie są już karalne? Karalne jest tzw. obrażanie uczuć religijnych do którego rutynowo dochodzi na takich manifestacjach, ale nie wiadomo dlaczego nie stosuje się tego przepisu, żeby takich parad zakazywać lub natychmiast je rozwiązywać. I karać organizatorów! Jesienne wybory to ostatnia szansa by przeprowadzić referendum "czy jesteś za wpisaniem do kodeksu karnego propagandy i praktyk homoseksualnych?". Jeżeli naród zagłosuje na tak, a jest na to duża szansa - skończą się obsceniczne parady, pedały, cioty, sodomici, lesby, etc.. zaś opuszczą Polskę, co wyjdzie nam tylko na zdrowie.
 • autor
  Jednym z naczelnych postulatów zaprzaństwa jest przywrócenie wysokich emerytur i przywilejów komunistycznym zbrodniarzom z UB i SB.
  Polacy muszą o tym pamiętać idąc w październiku do urn.

  8-))))
 • @krzysztofjaw 14:50:43
  Biedroń chce być Prezydentem RP?
  No mieliśmy już Prezydenta, co skakał po krzesłach, ale na takiego co skacze po ***jach, to chyba stanowczo za wcześnie...
  8-)))))
 • Jest reakcja na profanację wizerunku Maryi. Instytut Ordo Iuris powiadomił prokuraturę!
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15646054471d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3723ef778f66e08b35fd8fa3cf254973c56.jpg
  Instytut Ordo Iuris złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa obrażenia uczuć religijnych przez jedną z aktywistek, która zachęcała do kupowania sprofanowanego wizerunku Maryi. "W tym przypadku nie można mówić o nieumyślnym popełnieniu przestępstwa, gdyż na nagraniu jego autorka sama łączy element ideologii LGBT z obiektem kultu religijnego" stwierdza Ordo Iuris.
  O tej sprawie zrobiło się głośno kilka dni temu. Jedna z "artystek" na Facebooku zachęciła do kupowania... wizerunku Maryi w kształcie części żeńskiego układu rozrodczego z domalowaną tęczą. Okazuje się, że autorka tej skandalicznej prowokacji może mieć teraz kłopoty z prawem.
  „Stan faktyczny sprawy nie pozostawia złudzeń, iż został sprofanowany obiekt czci religijnej w postaci figurki Matki Boskiej, której to kształt miał przypominać kobiecy narząd rozrodczy. Jest to oczywiste naruszenie norm społecznych i prawnych, a także publiczne wystawienie na pośmiewisko przedmiotu przedstawiającego osobę będącą obiektem czci religijnej wielu chrześcijan” skomentował adw. dr Bartosz Lewandowski, Dyrektor Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris. W związku z tym Instytut Ordo Iuris złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 196 kodeksu karnego. Ma on następujące brzmienie: "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2". Instytut Ordo Iuris podjął wcześniej działania prawne także w związku ze sprofanowaniem obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej poprzez zestawienie go z logotypem ruchu LGBT oraz obscenicznym sparodiowaniem procesji Bożego Ciała. Oprócz tego, na skutek złożonego przez Instytut Ordo Iuris zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez Adama D. ps. Nergal, prokuratura wniosła przeciwko muzykowi do Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku akt oskarżenia o czyn z art. 196 KK za publiczne znieważenie wizerunku ukrzyżowanego Chrystusa.

  https://niezalezna.pl/282226-jest-reakcja-na-profanacje-wizerunku-maryi-instytut-ordo-iuris-powiadomil-prokurature

  Ps....Przecież ta bladź jest naćpana. Widać od razu. Trzeba by ją zamknąć w pokoju z 10-cioma uchodźcami. Kto pamięta, że ta artystka u Łukasza w Postaw na Milion wygrała z matka 75 tys zł, niedawno pokazała to TVP 2. Czy ktoś też to skojarzył, a na marginesie to wówczas artystka zwęszyła smak większej kasiorki. No i poleciała nie w te regiony artystycznej wrażliwości. Zdziwieni? Bo ja nie, tak się kończy nakrywanie gówna czapką. Jakoś w Białymstoku policja nie miała moralnych rozterek gazując rodzinny piknik. A tu proszę, dopiero Ordo Iuris robi robotę. Panie Ziobro za co panu płacimy!
 • Bomba w górę!
  Giertych wystartuje w wyborach do Senatu z list PSL
  8-)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej