Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
695 postów 1851 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

ZWYKLI EUROPEJCZYCY I ICH ZWYRODNIAŁA WŁADZA (reprint)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale tak naprawdę w Europie i chyba również w USA (a może wszędzie) ukształtowała się pewna elita, która zawsze jest u władzy a ludzi zwykłych traktuje jak motłoch do głosowania: w sumie idiotów, których można byle formą reklamową zmanipulować.

 Poniższy tekst został zmieniony i uzupełniony w stosunku do mojego postu z listopada 2009 roku pt. "ZWYKLI EUROPEJCZYCY I ICH ZWYRODNIAŁA WŁADZA". Sam się zdziwiłem, że wymowa tekstu po 10 latach jest nadal aktualna. 

 
-------------------------------------
 
Nie od dziś wiadomo, że władzę w Europie osiągają ludzie ze wszech miar do tego predysponowani. Ich wiedza, umiejętności rządzenia, otwartość, niezłomność w działaniu i popieraniu demokracji jest dla wszystkich oczywistością.
 
W rządzeniu nie liczą się przecież żadne pryncypia oprócz tych najważniejszych: narodowych, ojczyźnianych i na końcu europejskich. Dobro obywateli jest ze wszystkich stron oglądane by zapakować go do torby z napisem: "Wolność, Bezpieczeństwo, Rozwój" lub "Wolność, równość, braterstwo". Sama władza jest niczym wobec losu i woli większości. Ta większość decyduje, że władza jest w stanie rządzić oraz mieć taką możliwość. I władza demokratyczna daje przecież w końcu szczęście...
 
Jakże piękne słowa, które mimo oczywistej ironii chcielibyśmy zawsze słyszeć! Nieprawdaż?
 
Ale tak naprawdę w Europie i chyba również w USA (a może wszędzie) ukształtowała się pewna elita, która zawsze jest u władzy a ludzi zwykłych traktuje jak motłoch do głosowania: w sumie idiotów, których można byle formą reklamową zmanipulować.
 
Skupiając się na Europie. Zwykli Europejczycy od jakiegoś czasu traktowani są po prostu jak orwellowskie istoty, którymi można dowolnie sterować i wręcz traktować jako troglodytów pozbawionych szarych komórek kształtujących te lepsze części mózgu (mam nadzieję, że tak nie jest).
 
A co z demokracją? Tu jest jeszcze gorzej, bo jej nie ma. Zauważmy. Onegdaj odbyło się II referendum w Irlandii w sprawie Traktatu Lizbońskiego. Dlaczego? Przecież jedno już było i w demokracji zawsze to wystarczało. Wcześniej Traktat ów zmienił  Konstytucję Europejską odrzuconą przez Francuzów i Holendrów. Czysta parodia. Zmieniono na Traktat i poddano ponownemu głosowaniu (choćby w Parlamentach). Czyż nie jest to tak, że CEL został wyznaczony i niezależnie od woli Europejczyków musiał zostać osiągnięty? A co z demokracją? Co z praworządnością? Naprawdę zwyrodnienie władzy oraz stawanie się przez nią ośrodkiem jedynie słusznych, wprost totalitarnych i komunistycznych w formie, rozwiązań staje się faktem na naszych oczach.    I PRZY NASZEJ PEŁNEJ APROBACIE! Brytyjczycy to zrozumieli i wychodzą z UE a w Polsce jest najwyższy wskaźnik poparcia Unii. Jak to możliwe? Gdzie podziało się polskie dążenie do wolności?Dlaczego godzimy się na zniewolenie przez Unię Europejską a tak naprawdę przez Niemcy?
 
Bo jeżeli pozwalamy na traktowanie siebie jak idiotę chociaż raz przy innych to ci inni później też nas będą traktować tak samo. Więc jeżeli Europejczycy pozwalają chociaż raz zakpić z demokracji to tak naprawdę zezwalają na totalitaryzm. I niezależnie oczywiście od głoszonych poglądów. Fakt złamania demokracji i potraktowania Europejczyków przez ich własna władzę jak bezwolnych idiotów jest faktem i tego nic nie zmieni. A władzy daje argument do dalszych działań i lekceważenia opinii mieszkańców Europy.
 
Doprawdy. Globalizm informacji i odpowiedni PR oraz publicity połączone z coraz gorszym wykształceniem Europejczyków (działanie celowe) sprawia, że zatracili oni wielowiekowy instynkt samozachowawczy, w wyniku którego dzisiejsza Europa do niedawna była utożsamiana z rozwojem, wysoką kulturą, cywilizacją współczesną, humanitaryzmem.
 
Zostaliśmy odarci ze wszystkich wartości kształtujących współczesną Europę, od tych chrześcijańskich począwszy. Daje to możliwość Władzy swobodnego manipulowania nami. A jeżeli dajemy się manipulować to też przyczyniamy się do zwyrodniałych zachowań owej władzy.
 
I tak naprawdę nie musimy się dziwić, że owa władza ma nas totalnie w wielkim tzw. "poważaniu" i wykorzystuje nas li tylko do głosowania. Wystarczy przecież doprowadzić tylko do tego jednego aktu  wyborczego aby dalej rządzić i zdobywać różnorodne głosy. I tak jest od dziesiątków lat, bo chadecja to niemal to samo co socjaliści i odwrotnie. Gdzieś ten podział został przekreślony. Dziś po prostu liczy się nic innego jak władza i profity z niej płynące. Chrześcijańskie wartości aksjologiczne zostały zdewaluowane i nastąpił tzw. relatywizm moralny prowadzący bezpośrednio do odrzucenia wszelkich wartości nadrzędnych i ludzkich. Stajemy się bezkształtną masą i przyczynia się do tego też współczesny najazd na Europę islamistów-imigrantów i decyzje władców podejmowane za zamkniętymi drzwiami gabinetów.
 
Jak jeszcze długo Europejczycy będą dla swoich władz idiotycznym tłumem z rączkami do głosowania? Mam nadzieję, że jeszcze tylko trochę, bo ostatnie wybory do PE pokazały, że coraz więcej narodów powoli przeciwstawia się tej zwyrodniałej władzy. I tak trzymać i być konsekwentnym w dążeniu do odzyskania wolności!
 
P.S.
Od jutra na pewien czas znikam z internetu i nie będę się nachalnie naprzykrzał. Jedyne co będę mógł to śledzenie na bieżąco internetu, ale też w ograniczonym zakresie. Pozdrawiam wszystkich moich czytelników i komentatorów, i to niezależnie od tego czy są moim poglądom przychylni czy też są moimi adwersarzami.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
© Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • #
  czy to jest forum polskie czy ukrainskie? frekwencja ukraincow na tym forum stala sie norma?
 • Amerykanie grabią globalnie na bazie bandyckiego "prawa"
  .. które sami ustanawiają dla całego świata.
  Bardzo znamienny artykuł na ten temat
  https://strajk.eu/usa-zeruja-na-sojusznikach-jak-gangsterzy-amerykanska-pulapka/

  Amerykanie to wprost globalni bandyci bez żadnych wątpliwości.
  Zwracam uwagę że to "sojusznicy" Polski czyli raczej nadzorcy a Polska całkowicie w ich łapach za sprawą PISu.
  To się dla Polski nie może skończyć dobrze..
 • Dobry teks który dowodzi jednego.
  Rząd NWO ponad narodowy istnieje tylko się starannie ukrywa.
  Narodami rządzą wyznaczone, wypromowane lub zaakceptowane przez NWO marionetki.

  Innymi słowy istnieje jakaś nieformalna oficjalnie struktura która w wewnętrznym gronie wprost rozważa jak podbić świat jakie mechanizmy wprowadzić by ten świat skuteczniej podbijać... .
  Po podjęciu decyzji na tym "rządzie" marionetki rządzące poszczególnymi krajami dostają polecenia jakie zmiany wprowadzać jakie mechanizmy uruchamiać.
  UE i USA to tylko szczeble pośrednie między rządem NWO a resztą marionetek Narodowych (w USA stanowych).

  Takie mechanizmy jak MFW, masowe stosowanie embarga, dominacja dolara, dominacja (jednomyślność) mafijnych mediów, a ostatnio ogłaszanie przez USA prawa obowiązującego wszystkie kraje świata (jak jakieś ONZ) ... to wszystko wskazuje na głęboko przemyślane decyzje a takie decyzje podejmuje się w wąskim gronie po otwartych wcale nie politycznych dyskusjach gdzie bandyckie cele są jawnym
  tematem "obrad rządu".

  Dokładnie tak samo "władcy średniowiecza" podejmowali decyzje o dokonaniu zbrodni na sąsiadach czy poddanych we własnych interesach.
  To wszystko to średniowieczny świat oligarchów zdegenerowanych absolutnie bogactwem, władzą absolutną a przede wszystkim bezkarnością absolutną.

  Takie spotkania Bildelbergów to moim zdaniem taki "organ doradczy" członków mafii mający poszerzać pomysłowość rządu NWO.
  To jest absolutna patologia.
  Rząd NWO zastępuje ONZ a ONZ sprowadzany jest do roli narzędzia
  w rękach globalnej mafii żydowskiej... bo dla mnie nie ulega wątpliwości że ten globalny rząd jest żydowski.
 • Plaga bezdomności w Niemczech. Setki tysięcy osób nie mają gdzie mieszkać.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/04/bezdomny_ulica_nczas.jpg

  Według danych Federalnego Stowarzyszenie Pomocy Osobom Bezdomnym (BAGW) około 650 000 osób w Niemczech nie ma stałego miejsca zamieszkania. Co roku przybywa 15 – 20% bezdomnych. Dyrektor generalny BAGW Werena Rosenke ostrzegła w raporcie o „trwałym ubóstwie”, które dotyka coraz większą liczbę Niemców, i z którego nie można się wydostać. Opublikowany przez BAGW w tym tygodniu raport mówi o 650 tysiącach bezdomnych, według danych z 2017 roku. Ich rzeczywista liczba może być jednak znacznie większa, bo szacuje się, że co roku przybywa 15, a nawet 20% ludzi, którzy nie maja gdzie mieszkać. Większość bezdomnych żyje w schroniskach, ale około 50 tysięcy na ulicach. Wśród nich jest wielu imigrantów w tym z krajów Unii i Europy Wschodniej. Aż 375 tysięcy ubiegających się o azyl imigrantów mieszka w tymczasowych kwaterach i schroniskach. Większość osób bez miejsca zamieszkania w Niemczech to mężczyźni. Wśród bezdomnych jest aż 22 tysiące dzieci. Bez domów dla bezdomnych i bez przemyślanego systemu profilaktyki w każdej społeczności nie będziemy w stanie walczyć z bezdomnością i brakiem mieszkań mówi Rosenke. Według Stowarzyszenia rząd niemiecki powinien budować około 100 tysięcy mieszkań socjalnych rocznie, by rozwiązać problem. Największe problemy są w takich miastach jak Belin, Frankfurt i Heidelberg. Ceny najmu w ciągu dekady wzrosły o 100%. W kwietniu w Berlinie odbyły się masowe demonstracje. Ich uczestnicy żądali m.in, by państwo przejęło kontrolę nad mieszkaniami wielkich firm z rynku nieruchomości. Tymczasem pustoszeją niemieckie wsie, gdzie stoi wiele niezamieszkanych domów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej