Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Wagino-maryjki = Fiutko-mahometki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Profanacja Matki Bożej w jakikolwiek sposób jest dla nas obrazą naszych najwyższych uczuć religijnych. I nie możemy się na to godzić. Nigdy

Pierwotny tytuł: "Cipko-maryjki = Paniso-mahometki
 
 
 
  Polska jest krajem najbardziej uwielbiającym Maryję, matkę naszego Boga Jezusa Chrystusa, który jest Synem naszego Boga Ojca. Jest ona Królową Polski i jest na piedestałach naszej wiary. To my oddajemy się jej całkowicie jako naszej duchowej Matce, tak jak jej opiece oddał się nasz papież św. Jan Paweł II. Dla nas jest świętością otoczoną religijnym kultem. To ją prosimy o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa. To Ona jest opoką dla osób opętanych lub nękanych, to Ona miażdży swoimi stopami szatańskiego węża. To Ona jest świętą, która u nas jest czczona w najwyższym stopniu. To za jej wstawiennictwem  u Swego Syna uratowała nas w czasie wszelkich wojen i też tej, która zatrzymała hordy Sowietów na Europę w 1920 roku. To naprawdę jest dla nas-Polaków Matka, do której pielgrzymujemy pieszo od setek lat na Jasną Górę. Z pieśnią ku Jej czci umierało wiele Polaków. To jej się oddajemy jako Matce Bożej. to też nasz różaniec będący będący przejawem jej uwielbienia i możliwości wstawienia się za nas u Swojego Syna.
 
Jej profanacja w jakikolwiek sposób jest dla nas obrazą naszych najwyższych uczuć religijnych. I nie możemy się na to godzić. Nigdy. A to, co poniżej już jest przekroczeniem wszelkiej granicy. To bałwochwalcza kpina z naszej wiary, kpina pokryta nienawiścią i szatańską satysfakcją. Środowiska LGBTQ zaczęły rozprowadzać figurki w postaci cipko-maryjek. To jest ohydny atak na nas Polaków-Katolików, ale przecież też na ogólnie przyjmowane wartości humanistyczno-tolerancyjne. 
 
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Qpaepq_-24o" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 
 
 
 
 
 
 
Mahomet jest dla Muzułmanów postacią świętą, jest on posłannikiem samego Boga. Jest to podstawowym dogmatem islamu. Najkrótsze muzułmańskie wyznanie wiary, „szahada”, zaliczana do „pięciu filarów wiary” („Arkan ad-Din”) ma postać: „Nie ma bóstwa oprócz Boga, a Mahomet jest wysłannikiem Boga” („la ilaha ill' Allahu wa-Muhammadun-u rasulu Llahi”). W Koranie mówi się o „wysłannikach” („rasul”) i „prorokach” („nabi”), przy czym różnica pomiędzy nimi nie jest jasno zarysowana. Nie ulega jednak wątpliwości, że wysłannicy mają wyższy status niż prorocy, o czym świadczy choćby fakt, że ilekroć tytuły te pojawiają się razem, tytuł wysłannika wymieniany jest jako pierwszy. Bycie wysłannikiem nie wyklucza bycia prorokiem i sam Mahomet był zarówno jednym, jak i drugim. Podstawową misją tych boskich posłańców, takich jak Adam, Abraham czy Jezus (arab. Isa), jest głoszenie monoteizmu i ostrzeganie ludzi przed dalszym popadaniem w grzech. Misja Mahometa jest potwierdzeniem i wypełnieniem misji jego poprzedników. Dlatego przysługuje mu tytuł „Pieczęci Proroków” („Chatam an-nabijjin”), co oznacza, że potwierdza on wszystkie poprzednie proroctwa i jednocześnie zamyka ich cykl. Objawienia, jakie Mahomet otrzymał, były notowane już za jego życia, później zaś te zanotowane lub zapamiętane „recytacje” („kuran”) zebrano i zredagowano, przy czym „zaczęto nazywać całość Recytacją w absolutnym tego słowa znaczeniu, po arabsku al-kuran, stąd polskie Koran. Koran jest dla wyznawców islamu słowem Boga i podobnie jak wszystkie poprzednie objawienia ma jedno źródło: Księgę Matkę ukrytą w niebie (Koran, LVI, 77 – 78; LXXXV, 21 – 22). Stąd wzięła swój początek nazwa „ludzie Księgi” („ahl al-kitab”), odnoszona do wyznawców religii monoteistycznych. Między Koranem a wcześniejszymi księgami objawionymi, takimi jak Tora („At-Taurat”) czy Ewangelia („Al-Indżil”), „występują jednak istotne różnice. We wcześniejszych księgach objawionych pojawiają się poważne zniekształcenia objawienia Boskiego. Natomiast Koran jako ostatnie objawienie zawiera w sobie ostateczną jego wersję i poprawę wszystkich błędów” [za:https://pl.wikipedia.org/wiki/Mahomet].
 
Każda profanacja Mahometa nie może być pozostawiona bez odpowiedzi a tą odpowiedzią muzułmanów jest często śmierć tych, którzy obrażają samego wysłannika Boga,  czyli Mahometa. I nie ma tutaj żadnego miłosierdzia. Profanujesz Mahometa - to jesteś godny tylko absolutnego poniżenia lub śmierci.
 
W tym miejscu powinna być przedstawiona tęczowa figurka peniso-mahometka, ale nie będzie bo jej nie ma i dobrze, bardzo dobrze ponieważ byłby to bezpośredni atak na wiarę muzułmańską i byłoby to niezgodne z duchem tolerancji, którą tak  na ustach mają środowiska LGBTQ.
 
Tak tylko ich zapytam: Dlaczego tej figurki jeszcze nie ma?
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com
 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw". 

KOMENTARZE

 • @
  ZDAJE SIĘ, ŻE KOLEGA Z TYM SŁOWNICTWEM JUŻ LEKKO MA GŁOWĘ UPADŁ!

  No niezły Portal zaczyna się tutaj robić.. Gościu jesteś żałosny...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 15:28:52
  Po pierwsze nie gościu, ale dla Ciebie Pan. Po drugie nic nie zrozumiałeś z tekstu i dlaczego go tak zatytułowałem. Obejrzałeś linkowany filmik? Bo do niego się odnoszę i do tego języka, którym operują środowiska LGBTQ. Albo Waćpan ma kłopoty z percepcją, albo z natury rzeczy jest zgorzkniały a może jedno i drugie. I wypraszam sobie na moim blogu ataki ad personam. Dyskutuję tylko na temat treści określonej notki.
  Pzdr
 • Współczuję katolikom
  Współczuję katolikom zgryzot. Te nagłe zmiany toru lotu. To jest okropne, ale... zastanówcie się czy wam wolno krytykować Jorge - ,,świętego ojca"*, przecież ten wyraźnie puszcza oko do środowisk LGBT, do czcicieli Bandery itd


  Mt 23,9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.
 • @Oracz 16:08:47
  Jeżeli już współczuć katolikom to jedynie z tego powodu: jak to jest możliwe, że jednocześnie mamy dwóch papieży?. Pierwszy był Benedykt XVI, który do tej pory żyje i nosi białą szatę i dla mnie to on jest papieżem a nie lewacki Franciszek.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 16:15:26
  A polecenie Mesjasza to pies?
 • @krzysztofjaw 16:15:26
  Ten prawdziwszy to Tauber-Peintner?
 • @
  KATOLICKIE SŁOWNICTWO!

  Chodzi o to, że z Neonu powoli robi się szambo między innymi za sprawą Twojego tytułu... Zresztą wielokrotnie w swoich wpisach piszesz nieprawdę. I to wszystko PANIE KRZYSZTOFIEJAW. Mi jednak możesz mówić 57KerenOr. Nie musisz przed moim loginem pisać "Pan"!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 19:39:00
  Proszę o wskazanie, gdzie piszę tą nieprawdę a wtedy się odniosę. Co do "Pan" można też na "Ty" i nic się nie stanie. Nie jestem pozbawiony pokory, bo ją mam i życie nauczyło mnie być pokornym.
  Pzdr
 • @57KerenOr 19:39:00
  I jeszcze jedno. Jeżeli wskaże mi Szanowny Pan jakieś kłamstwo dotyczące konkretnych faktów, które się zadziały to - jeżeli będzie miał Pan rację - swobodnie Panu tą rację przyznam. Tylko proszę odróżnić konkretny fakt od opinii o nim a tu jest sytuacja całkiem odmienna: możemy mieć różne interpretacje danego faktu i to może być tylko subiektywna ocena, ale nie jest kłamstwem w stosunku do faktów. Nie wiem, czy zrozumiał mnie Pan o co mi chodzi. Wierzę, że tak, bo lew jest królem zwierząt i wie oraz rozumie wszystko.
  Pozdrawiam
 • Ojj.
  Zaczyna się tu robić gorąco.
  Silencjum- i mówię to obu stronom.

  Daliście się Panowie nawzajem sobie wyprowadzić z równowagi.
  A kto jest ojcem niezgody?
  Ten przed którym Maryja broni- także i Muzułman a owi Ją wspominają i otaczają czcią.
  Muhammad nie kazał im przebaczać wszystkim..
 • @brian 20:05:47
  Ja nie byłem inicjatorem żadnej pyskówki, ale nieraz jest tak, mimo, że jestem spokojnym człowiekiem, należy się zirytować i nie pozwalać sobie na dywagacje ad meritum.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  NIEPRAWDZIWA NAUKA DOTYCZĄCA MARII!

  Napisałeś:

  "Proszę o wskazanie, gdzie piszę tą nieprawdę a wtedy się odniosę".

  *

  Cytat 1:

  "Maria (...) Jest ona Królową Polski!".

  Jest to fałszywa nauka wprowadzająca ludzi w błąd. Maria od wielu wieków zgodnie z Prawem Bożym nie żyje więc nie może być żadną królową dla rodzaju ludzkiego!

  Jedynym ustanowionym Królem przez Boga Ojca jest Pan Jezus Chrystus! Ani Bóg Ojciec ani Bóg Syn nie uczynili z Marii jakiejkolwiek powierniczki dla rodzaju ludzkiego.

  Cytat 2:

  "To my oddajemy się jej całkowicie jako naszej duchowej Matce, tak jak jej opiece oddał się nasz papież św. Jan Paweł II".

  Zatem nie interesuje Cię pod tym względem Wola Boga Ojca. Ważniejsze dla Ciebie jest to co powiedział lub uczynił papież Jan Paweł II, który nie mógł się powołać na żaden cytat z Pisma Świętego, który mówiłby o tym, że wolno do Marii modlić się o wstawiennictwo!

  Cytat 3:

  "To ją prosimy o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa".

  Jest to fałszywa nauka. Pan Jezus polecił swoim uczniom by osobiście modlili się do Niego. Taka również jest Wola Boga, który Syna Swego nam dał... (Ewangelia według Jana 3/16, oraz Ewangelia według Jana 5/39, 40!

  Cytat 4:

  "To Ona jest opoką dla osób opętanych lub nękanych".

  Nieprawda, to Pan Jezus jest Opoką dla każdego człowieka!

  Cytat 5:

  "To Ona miażdży swoimi stopami szatańskiego węża".

  Nieprawda, tylko Pan Jezus może zetrzeć głowę węża pod naszymi stopami!

  Cytat 6:

  "To za jej wstawiennictwem  u Swego Syna uratowała nas w czasie wszelkich wojen i też tej, która zatrzymała hordy Sowietów na Europę w 1920 roku. To naprawdę jest dla nas-Polaków Matka, do której pielgrzymujemy pieszo od setek lat na Jasną Górę. Z pieśnią ku Jej czci umierało wiele Polaków. To jej się oddajemy jako Matce Bożej. to też nasz różaniec będący będący przejawem jej uwielbienia i możliwości wstawienia się za nas u Swojego Syna".

  To... powyższe wychwalanie Marii jest typowym niezgodzeniem się z Wolą Boga Ojca oraz Boga Syna!

  Nieprawdą jest, że Maria wstawia się za rodzajem ludzkim... Tylko Bóg Ojciec Syna Swego nam Dał!

  Zatem cały Twój powyższy Artykuł to jedno wielkie kłamstwo! A to tylko... jeden Twój artykuł!

  Napisałem również o Twoich niezgodnych z Nauką Pana Jezusa i Boga Ojca rozmyślaniach pod adresem:

  http://57kerenor.neon24.pl/post/149654,kpisz-sobie-krzysztofiejaw-z-woli-boga-ojca

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @brian 20:05:47
  Przez islam Jezus Chrystus nie jest uważany za Syna Bożego, ale proroka i jako proroka go szanują. Podobnie jest z Matką tegoż proroka, czyli Maryją. Dla nas jest inaczej, bo Chrystus dla nas jest Synem Bożym, Bogiem a jego matka jest Matką Bożą.

  Musimy jednak być tolerancyjni dla ich religii, co wyraźnie nam nakazuje ekumenizm kościoła. Nie zawsze się z tym poglądem ekumenicznym zgadzam, ale jakoś nie mam inklinacji do religijnego fanatyzmu, choćby katolickiego.

  W Polsce muzułmanie mają stowarzyszenia i wspólnoty religijne, meczety i jakoś nie są one przez Polaków tępione. A ja mam tylko pretensje za islamski terroryzm, którego nie powinno być bo też działa przeciwko swym wyznawcom.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  MAHOMETANIE PONIŻAJĄ PANA JEZUSA I BOGA OJCA!

  1/ Sugerują, że Bóg nie ma Syna!
  2/ Nie uznają Ofiary Pana Jezusa na krzyżu!

  Inaczej:

  3/ Uznają Pana Jezusa tylko za proroka a nie za Tego, który odkupił rodzaj ludzki umierając na krzyżu i... zmartwychwstając!

  Zatem Mahometanie obrażają i poniżają Majestat Boga Ojca i Boga Syna!

  Koran obraża Boga Ojca i Jego Syna...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @krzysztofjaw 20:30:19
  Wyjaśnię.

  Faktycznie musicie być ekumeniczni bo tak zadecydował człowiek (czyli szatan). Bóg jednak stwierdził:

  Wj 20,3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!

  https://gloria.tv/video/f993P41PxEWg1T7s1DWEjozps


  Jr 44,15 Wszyscy mężowie, którzy wiedzieli, iż żony ich składają ofiary obcym bogom, i wszystkie kobiety stojące w wielkiej gromadzie3 oraz cały lud mieszkający w ziemi egipskiej, w Patros, odpowiedzieli: 16 «Nie posłuchamy polecenia, jakie nam przekazałeś w imię Pana. 17 Raczej wprowadzimy w czyn wszystko, co postanowiliśmy sobie: składać ofiary kadzielne królowej nieba4, składać na jej cześć ofiary płynne, podobnie jak to czyniliśmy my, nasi przodkowie, nasi królowie oraz nasi przywódcy w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy. Wtedy mieliśmy pod dostatkiem chleba, powodziło się nam dobrze i nie spotkało nas nic złego. 18 Od czasu, gdy zaprzestaliśmy składać królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, cierpimy niedostatek wszystkiego i giniemy od miecza lub głodu». 19 A kobiety powiedziały: «Ilekroć składamy królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, czyż nie za wiedzą naszych mężów przygotowujemy dla niej ciastka z jej wizerunkiem albo wylewamy płynne ofiary?»5


  Swoją motywację pan podał. Podobne rzeczy można usłyszeć od każdego katolika który potrafił złożyć kilka zdań, bo zdarzają się i tacy pozbawieni tych możliwości. Ok, ja to jestem w stanie zrozumieć, rodzina ma swoje wymagania, człowiek ma swoje, szatan też nie bierze sobie wolnego dnia. Ale gdzie wy - katolicy, macie Boga, czy zamęczonego Mesjasza? Aż strach dociekać.

  Wiem na czym to wszystko polega bo tkwiłem w tym. Z tym że przytomnie od dziecka do dorosłości stawiałem pytania, które wyprowadzały otoczenie katolickie z nerw. A przecież ja tylko chciałem wiedzieć.

  Jr 44,8 Dlaczego pobudzacie Mnie do gniewu uczynkami waszych rąk, składając ofiary obcym bogom w ziemi egipskiej2, gdzieście się osiedlili na wytępienie i na przekleństwo, i urągowisko u wszystkich narodów ziemi? 9 Czy zapomnieliście o nieprawościach waszych przodków, nieprawościach królów judzkich, nieprawościach ich żon, swoich własnych nieprawościach i o nieprawościach waszych żon, jakie popełnialiście w kraju judzkim i na ulicach Jerozolimy? 10 Do dziś nie okazali skruchy ani lęku, ani nie postępowali według mojego Prawa i moich przykazań, jakie nałożyłem wam i waszym przodkom.
  11 Dlatego to mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Oto zwrócę swe oblicze przeciw wam na wasze nieszczęście, by wyniszczyć wszystkich ludzi z Judy. 12 Usunę resztę Judy, która postanowiła pójść do Egiptu, by się tam osiedlić. Wyginą wszyscy w ziemi egipskiej: padną od miecza, od głodu i wyginą od małego do wielkiego; pomrą od miecza i od głodu, staną się przedmiotem przekleństwa, zgrozy, złorzeczenia i urągowiska. 13 Tak samo ukarzę zamieszkujących w ziemi egipskiej, jak ukarałem Jerozolimę: mieczem, głodem i zarazą. 14 Nikt nie ujdzie ani się nie ocali z reszty Judy, która przyszła się osiedlić w ziemi egipskiej w nadziei na powrót do ziemi judzkiej, dokąd tęsknicie z całej duszy. Nie powróci nikt, chyba tylko niedobitki».


  Królowa Niebios aka Maryja to zabronione przez samego Stwórcę bóstwo!
  Gdyby Miriam matka Chrystusa popełniała czyny takie jak m.in katolicy, to nigdy by nie została matką Chrystusa.

  https://i2.wp.com/detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2016/02/santamuertekosciollkatolicki.jpg?w=634


  https://i2.wp.com/detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2016/02/santamuertekosciollkatolicki.jpg

  Katoliku, czy słyszałeś kiedyś co to jest ZWIEDZENIE?
 • @57KerenOr 20:41:42
  I z tym się akurat zgodzę.
  Pzdr
 • To ona już po operacji zmiany płci, czy w trakcie?
  https://pbs.twimg.com/media/EAj-gVMWsAAZ0OK?format=jpg&name=small
 • Autor
  Jutro o godzinie 11.20 w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gd. rozpocznie się rozprawa karna, przeciwko Dariuszowi Cz., (to on niósł w Gdańsku "waginę na kiju") ma on zarzut oblania farbą pomnika Jana Pawła II.
  Pełnomocnikiem oskarżyciela posiłkowego został
  Kacper Plazynski
 • Autor
  Nie chcę być złym prorokiem, ale jeśli w Warszawie, podczas obchodów upamiętniających Powstanie, ktoś zjawi się z takim "znaczkiem" - dojdzie do nieszczęścia.

  Gdy - za przeproszeniem - gówno się rozlewa, to nie mówi się, że perfumy się rozlały.
  Pod rozwagę

  8-))))))
  pzdr.
 • @57KerenOr 20:29:48
  Przyznam, że nie przeczytałem wspomnianego przez Ciebie Twojego tekstu jako riposty do mojego. Dopiero teraz i odpowiem w oddzielnej notce, jutro lub pojutrze oczywiście wskazując Twoje komentarze i posty, do których będę się odnosił. A dlaczego dopiero jutro lub pojutrze? Ano dlatego, że chcę skonsultować odpowiedź po ocenieniu jej przez mojego proboszcza. Bo ani ja ani Ty nie jesteśmy duchownymi a to ich zdanie winniśmy przyjmować jako dogmat.

  Poza tym przytoczyłeś tylko mój jeden artykuł, który uważasz za "kłamstwo" z przeszło 1500, które opublikowałem na różnych forach. Tam według Ciebie też "kłamałem"? No to wskaż w których jeszcze oprócz tej notki, do której się odwołujesz. Notki na temat wiary są u mnie bardzo rzadkie i tylko wtedy, gdy wzbudzają we mnie wzburzenie krwi. A tak się złożyło, że dwukrotnie byłem na Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy i było to niesamowite przeżycie duchowe. To też jest kłamstwo i bluźnierstwo? To powiedz o tym otwarcie!

  Pozdrawiam
 • @Oracz 21:48:13
  Napisałem, że ekumenizm dla mnie jest kontrowersyjny, bo mamy szerzyć naszą wiarę i to jest naszym celem.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 22:35:23
  Co pan chce szerzyć jak podstaw pan nie zna?

  ,,Wasza wiara" to właśnie jest robienie wszystkiego na odwrót do zakazów i nakazów. To także ekumena. Sprzeniewierzenie się pierwszemu przykazaniu.

  Skoro nie wykonuje pan autor polecenia Chrystusa i byle faryzeusza nazywa ojcem, to znaczy że.. nie szanuje, więc nie uznaje autorytetu. To samo dotyczy poleceń od samego Stwórcy. Nie służy się nikomu w ten sposób, że się lekceważy polecenia, nakazy i zakazy.
  W ten sposób oddaje się cześć pierwszemu zbuntowanemu i samemu przystępuje się do spółki.
 • @Oracz 22:46:44
  Ekumenizm jest grzechem noszącym imię bałwochwalstwo i z tym się z Panem zgadzam. Stąd moje kontrowersyjne podejście do niego.
  Pzpr
 • @krzysztofjaw 23:44:22
  Panie Krzysztofie...
  Niech pan sie nie zzyma na profanow:-))))
  Doskonale pan zauwazyl....niech pan zauwazy ze wiekszosc wizerunkow , pochodzacych z objawien Maryjnych ma ten sam ksztalt….jaki pan nazywa cipka...a moze powinien pan nazywac portalem…
  Niech pan porowna slynny obraz w Gudelupe w Mexixo….
  czy oprawe Czarnego Kamienia Akkaba….

  Narzady rodne tez sa biologicznym Portalem- przez ,ktory przychodzi sie na swiat....z innego wymiaru.
 • kszysio jaw
  Frekwencja pisomatolkow, pomatokow stala sie straszna na neonie - won!!!!
 • Czy szaleństwo LGBT ma jakieś granice?! Misiło opublikował grafikę, którą znieważył powstańców
  Wydawać by się mogło, że politycy Koalicji Obywatelskiej osiągnęli już maksimum w promowaniu ideologii LGBT. Tymczasem na Twitterze Piotra Misiło pojawił się obrzydliwy obrazek, którym sprofanował pamięć o uczestnikach Powstania Warszawskiego. Czy to szaleństwo ma jakieś granice? Platforma Obywatelska w ostatnim czasie wahała się nieco z promocją środowisk homoseksualnych. Podobnych problemów nie mają jednak ich sojusznicy. Dziś Piotr Misiło dał wyraz poparcia dla LGBT. Niestety, zrobił to w najgorszy możliwy sposób. Na profilu polityka na Twitterze pojawił się symbol "Polski Walczącej" na... tęczowym tle.
  https://niezalezna.pl/281791-czy-szalenstwo-lgbt-ma-jakies-granice-misilo-opublikowal-grafike-ktora-zniewazyl-powstancow


  Ps... [W 2014 Sejm RP uchwalił ustawę o ochronie Znaku Polski Walczącej. Obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej jest otaczanie Znaku szacunkiem. Jego znieważenie podlega karze.] Potęguje się atak na wartości Polaków i katolików. Ktoś jednak tego kretyna wybrał na posła. A co na to "niezawisły sad", jest nakaz natychmiastowego wstrzymania tej ohydnej reklamy czy raczej może zachwyt spędzony lesbijki?
 • @krzysztofjaw 20:30:19
  Kurde niedługo PO nam wmówi, że świat stworzyli członkowie LGBT a nie Bóg..Niedługo się dowiemy, że powstańcy warszawscy walczyli o przyszłe prawa dla LGBT. To już nawet nie nadaje się do leczenia w zakładzie zamkniętym...tylko utylizacja.
 • @krzysztofjaw
  Dobra zmiana czwarty rok rządzi, a do dziś nie wprowadziła prawa penalizującego w odpowiedni sposób prowokatorów. W odpowiedni - czyli taki by prowokacji im i im podobnym się odechciewało. Jak widać prowokowanie jest na rękę "dobrej zmianie" - tanim kosztem mogą grać tych "dobrych".
 • @kula Lis 68 08:19:25
  Minął tydzień od tragicznych wydarzeń w Białymstoku. Przyzwoici ludzie wyrazili gniew i solidarność. Gdzie jest Kaczyński, winny temu, co się tam stało?
  Śmieje się wszystkim bezczelnie w twarz.
  Rozpętał nienawiść i dyskryminację.
  Teraz udaje, że to nie jego robota.
  Jak zawsze

  https://pbs.twimg.com/media/EAlp6o8WkAAU9PZ?format=jpg&name=small
 • @krzysztofjaw 20:30:19
  Geje i lesby i lewaki wyhodują w Polsce nowego Putina, który ich zniszczy. 74% Rosjan uważa, że homoseksualizm to choroba psychiczna. W Moskwie władze płacą za donoszenie kto jest z lgbt. Nasi mieli wolność to teraz chcą by ich wszyscy znienawidzili a podpuszcza ich idące na dno PO. Coś czuję, że Białystok to początek ich końca. Przypomnę, że w czasie okupacji niemieckij jak ktoś "broniąc własnych interesów i przywilejów zdecydował się godzić w polskie interesy, szkodzić polskiej racji stanu" NIEUCHRONNIE usłyszał "W IMIENIU POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO ZA ZDRADĘ OJCZYZNY JESTEŚ SKAZANY NA KARĘ ŚMIERCI", zdrajcy, konfidenci gestapo, szmalcownicy, donosiciele i oprawcy w czasie niemieckiej okupacji nie mogli spać spokojnie. Polowali na nich egzekutorzy z Armii Krajowej. Wykonali ponad 3,5 tys. wyroków śmierci.
 • Szczecin: Ksiądz i kościelny zaatakowani przed mszą świętą! Trzej napastnicy wtargnęli do zakrystii
  Atak na proboszcza i kościelnego Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Policja zatrzymała już trzech napastników. - W niedzielę około godz. 17:50 otrzymaliśmy zgłoszenie, że do zakrystii weszło trzech nieznanych mężczyzn. Zostali stamtąd wyproszeni, ale nie chcieli opuścić pomieszczenia. Jeden z nich uderzył w twarz proboszcza i kościelnego - relacjonuje zdarzenie policja.

  https://niezalezna.pl/281810-szczecin-ksiadz-i-koscielny-zaatakowani-przed-msza-swieta-trzej-napastnicy-wtargneli-do-zakrystii
  To pewnie ci tzw. "tolerancyjni" z ruchu LGBT. Żądają tolerancji dla siebie ale sami z tolerancji to już absolutnie nie okazują. ami takimi prowokacjami doprowadzą by ludzie ich przegonili i może tak byś co nie daj Boże że krew się poleje ! A niech dalej PROKURATURA pobłaża LGTB to będziemy mieć pedalski terroryzm. !!!
 • @Husky 08:28:59 Dlaczego tym pedałem nie zajmie się prokuratura?
  To już prawdziwy amok! Rabiej: Kaczyński jest winny temu, co się stało w Białymstoku. Rozpętał nienawiść i dyskryminację.

  https://wpolityce.pl/polityka/456865-amok-rabiej-kaczynski-rozpetal-nienawisc-i-dyskryminacje
  Chora ciota! Takich jak najszybciej marginalizować a nie dawać urzędy i możliwości działań antypolskich! To bydlę! A kto jest winien temu, że Rabiej jest tak potwornie głupi ? To też wina Kaczyńskiego ? Kaczyński jest winien: za trzęsienia ziemi, tajfuny, powodzie, wybuchy wulkanów, pożary lasów, zmiany klimatyczne, wygraną Trumpa, antysemityzm, homofobię, klaustrofobię, arachnofobię, nowotwory itd
 • Brutalny atak na księdza w szczecińskiej bazylice. Proboszcz pobity różańcem, bo nie chciał dopuścić do świętokradzkiej mszy
  https://wpolityce.pl/kryminal/456866-brutalny-atak-na-ksiedza-i-koscielnego-w-szczecinie
  Oto i owoce wojny antykulturowej wypowiedzianej przez marksistów wszelkiej maści. Od czerwonych do tęczowych. Tradycja wiara mają zniknąć! Trzeba ją zastąpić Róbta co chceta i bądź kimkolwiek chcesz. Jeśli Policja nie zacznie pałować tych zboków, pedałów i innych zboczeńców to niedługo doczekamy się ofiar śmiertelnych wśród księży, no i co na to episkopat? Hierarchia kościelna po profanacji mszy świętej nabrała wody w usta i udała że nic się nie działo zamiast natychmiast złożyć doniesienie do prokuratury. Kunktatorstwo czy tchórzostwo?
 • @Husky 08:28:59
  Wrogie nam siły stosują kilka z 13 złotych zasad SZTUKI WOJNY Sun Tzu:1. Dyskredytujcie wszystko co dobre w kraju przeciwnika, 6. Zasiewajcie waśnie i niezgodę między obywatelami wrogiego kraju.
 • Nie mają żadnych granic! Nastolatka w koszulce z odwróconym krzyżem pyta:
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183NmZjMi9wLzIwMTkvMDcvMjkvOTAwLzQ5NC8yMjhmNTRkOTMxYTk0Yzc0YjkxMGUzMTIwOTgyZTIyZC5wbmc=.png
  "Na co komu płeć?" To zaproszenie na Marsz Równości. Aktywiści LGBT coraz bardziej nachalnie i agresywnie promują ideologię gender. Nie dość, że sięgają po symbole ważne i święte dla katolików, to jeszcze wykorzystują grupę nastolatków, by zapraszać na kolejny Marsz Równości. W sieci pojawił się sport organizacji Lambda Szczecin zapraszający na kolejny tęczowy marsz. W filmie występują tylko nastolatki z tęczowymi flagami. Jedna z nastoletnich osób ma na sobie koszulkę z odwróconym krzyżem. Na co komu płeć? pytają. o jest film zapraszający na szczeciński Marsz Równości. "NA CO KOMU PŁEĆ?" pyta dziewczyna w koszulce z odwróconym krzyżem.

  https://twitter.com/i/status/1155528987780820994
  Trudno uznać to za przypadek. Społeczność LGBT wielokrotnie sięga po symbole święte dla katolików po to , by ich obrażać i prowokować. Gdy wierzący upominają się o swoje prawa są oskarżani o brak tolerancji i odbieranie praw mniejszości seksualnej. Gdyby nie płeć to Was by nie było, dzieci kochane. Świat się kończy. Biedne dzieci! Jak łatwo można nimi manipulować! Szkoda mi tych młodych ludzi, nie potrafią się odnaleźć więc idą tam gdzie jest łatwo na pozór. Rodzice gdzie jesteście komentują film internauci.

  Po co komu płeć?

  A potem będzie:
  Po co podział na dorosłych i dzieci?
  Po co podział na ludzi i zwierzęta?
  Po co podział na żywych i martwych?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456870-na-co-komu-plec-pytaja-teczowe-nastolatki

  Ps...To nastolatka? To jakiś stary babol z fioletowym gniazdem na makówce. Jak się mózgu nie ma to i płeć niepotrzebna. Triumf idiotyzmu w obszarze LGBT. Degradacja lewackich poglądów z każdym rokiem przyspiesza. Może należałoby spełniać ich marzenia i pozbawiać ich wszelkich cech płciowych? Coś tam amputować, coś zaszyć, coś usunąć i będzie pełnia szczęścia? Rude, brzydkie, więc "na co takiej płeć"...? Zwyczajnie aktywiści LGBT postawili na wykorzystywanie młodych i głupich..! Tego dotyczyły naklejki "strefa wolna od LGBT", żeby właśnie do takich kompromitacji jak z tą ruda nie dochodziło! To LGBT to nowa odsłona marksizmu! Oni chcą zaprzeczyć podstawowym wartościom, by ludzie stali się im powolni, tym sorosom i neokomunie! O to właśnie PO i lewakom chodzi,by wedrzeć się do szkół i przedszkoli"hodować"takie społeczeństwo",wyłącznie uzależnione od seksu. Patrzcie i zapamiętajcie, to LOBBY LGBT chce zrobić z naszymi dziećmi.
 • @krzysztofjaw 23:45:42
  Jestem ateistą, ale zgadzam się z Panem. Ten który profanuje jakieś wyznanie, symbole narodowe i religijne jest tylko zidiociałym baranem nie zasługującym na miano człowieka. Nawet dzicy Tatarzy po najeździe zwrócili relikwie Krzyża św., bo wiedzieli że są świętości których się nie tyka. Nie jestem za wprowadzaniem jakiś sankcji państwowych za takie zezwierzęcenie, bo uważam że to pole dla edukacji.
  p.s.
  Panie Krzysztofie, jedno z czym się nie zgadzam to te Nasze polskie przeświadczenie o byciu jakimś murem przeciwko jakiś hordom. Nie zgadzam się że pod Wiedniem Polacy uchronili Europę przed Islamem, ani nie uważam że uratowaliśmy Europę przed bolszewizmem. W pierwszym przypadku to nawet postąpiliśmy wbrew naszym interesom państwowym .Fakt że ładnie brzmi miano obrońcy Europy, tyle że ta Europa miała zawsze w d... nasze poświęcenie.
 • Byli funkcjonariusze SB na imprezach środowisk LGBT? "To prowokacja" - ocenił Macierewicz
  Byli funkcjonariusze SB na wczorajszych pikietach to prowokacja i wykorzystywanie modnej tematyki w ataku na polski system prawny - mówił w rozmowie z Dorotą Kanią w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, który odniósł się do doniesień portalu tvp.info, na temat tego, że TW kontrwywiadu wojskowego „Brzoza” i TW SB „Staszek”, były wiceprezydent Nowego Sącza Stanisław Kaim skazany za kłamstwo lustracyjne na czteroletni zakaz pełnienia funkcji publicznych uczestniczył w pikiecie pro-LGBT w Nowym Sączu. Portal tvp.info poinformował wczoraj, że w pikietach wsparcia dla środowisk LGBT uczestniczyli działacze Platformy Obywatelskiej, Wiosny, partii Razem i KOD. Wsparcia sympatykom ideologii LGBT udzielili także byli tajni współpracownicy (TW) Służby Bezpieczeństwa. Byli funkcjonariusze SB na wczorajszych pikietach to prowokacja i wykorzystywanie modnej tematyki w ataku na polski system prawny stwierdził Antoni Macierewicz w Polskim Radiu 24. Antoni Macierewicz odniósł się do odbywających się ostatnio w różnych miastach Polski tzw. parad równości środowisk LGBT. Na marszach tych często widoczna jest flaga, która jest "imitacją" flagi Polski - widoczny jest na niej "tęczowy orzeł". Tęczowy orzeł? Nie wiem co to znaczy. Wiemy jak wygląda godło Polski i wszelkie manipulacje są niedopuszczalne. Po profanacji Matki Boskiej, liczę, że reakcja społeczeństwa sprawi, że środowiska LGBT nie będą atakowały symboli ważnych dla Polaków ocenił.  https://niezalezna.pl/281807-byli-funkcjonariusze-sb-na-imprezach-srodowisk-lgbt-to-prowokacja-ocenil-macierewicz
 • @krzysztofjaw
  Na tą czerwono tęczową zarazę jest sposób. W październiku podczas wyborów do sejmu rozstrzygnie się ich los. Są zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski i dlatego muszą być wyeliminowani z życia społecznego. Tak jak naziści i komuniści. A co to znaczy LGBT? Pyta mała Małgosia tatusia. Jak to, nie wiesz, pyta tatuś i zaraz odpowiada: LGBT to Lemingi, Głąby, Bolszewicy i Timmermans. Zobacz w tym temacie mocny list otwarty jednego ze stowarzyszeń mieszkańców Dolnego Śląska do najwyższych władz państwowych. Jest opublikowany na stronie „stanowice-marcinkowice.hpage.com” pod zakładką „Aktualności” z datą 1 lipca b.r. Na tej samej stronie, pod datą 25 lipca, jest ciekawa polemika z red. naczelnym pewnego tygodnika z Dolnego Śląska na temat islamskich imigrantów.
 • @kula Lis 68 11:04:51
  Ale se Pan guru znalazł ? Przez jego usta płynie tylko ,,prawda'' objawiona. Z tymi agentami sb to już jest groteskowy. Jakoś na zdjęciach z tych marszów nie widać dziadków po sześćdziesiątce tylko małolatów. A tak na poważnie to przecież tacy radykałowie najwięcej zyskują na tych idiotycznych marszach. Myślę że inspiratorów trzeba szukać trochę bliżej, a nie w ubiegłym stuleciu.
 • @krzysztofjaw
  O PANU BOGU I O... DEMONACH!

  Witaj!

  Oprócz komentarza napisanego powyżej na temat "Marii" pt:
  "NIEPRAWDZIWA NAUKA DOTYCZĄĆA MARII" podałem także adres do innej Twojej strony gdzie piszesz niezgodnie z Ewangelią.

  http://57kerenor.neon24.pl/post/149654,kpisz-sobie-krzysztofiejaw-z-woli-boga-ojca

  *

  Ale do tematu...

  Napisałeś:

  "(...) Odpowiem w oddzielnej notce, jutro lub pojutrze oczywiście wskazując Twoje komentarze i posty, do których będę się odnosił. A dlaczego dopiero jutro lub pojutrze? Ano dlatego, że chcę skonsultować odpowiedź po ocenieniu jej przez mojego proboszcza. Bo ani ja ani Ty nie jesteśmy duchownymi a to ich zdanie winniśmy przyjmować jako dogmat". 

  http://m.neon24.pl/8e5e593fd730ab45fea9ac568e41b2c0,13,0.jpg

  Oczywiście jeżeli chcesz to możesz porozmawiać z Twoim proboszczem jednak ja radzę modlitwę do Pana Jezusa. W ogóle to dziwię się trochę, że w ten sposób do mnie piszesz. Z reguły to heretycy i innowiercy posądzani byli o to, że głoszą to co ich guru lub starszy zboru im powie a tutaj okazało się, że musisz poruszone przeze mnie zagadnienia przedstawić do wglądu Twojemu przełożonemu!

  A ja myślałem, że sam potrafisz czytać. I nie pogniewałbym się na Ciebie gdybyś napisał: "Keren odpowiem Ci za dwa tygodnie ponieważ muszę przeczytać Nowy Testament"! Ale Ty wolisz iść po pomoc do proboszcza.

  No i dalej piszesz: "Bo ani ja ani Ty nie jesteśmy duchownymi a to ich zdanie winniśmy przyjmować jako dogmat".

  http://m.neon24.pl/fdb016c2314648c7a896e18ed98235ba,13,0.gif

  Powiadasz, że trzeba być katolickim duchownym by zrozumieć wersety z Pisma Świętego? A ja myślałem, że to Duch Boży wytłumaczyć nam może te wielkie i niedościgłe Tajemnice Syna Bożego? Mnie, duchowni katoliccy przez 24 lata kłamali. Uczyli mnie nauk niezgodnych z Naukami Pana Jezusa i Boga Ojca zatem ani przez moment do głowy by mi nie przyszło, żebym do jakiegoś papieża, biskupa, czy księdza poszedł po ewangeliczną radę.

  Ja jeżeli już mogę Ciebie do czegokolwiek namawiać to chyba tylko do modlitwy do Pana Jezusa! Bez dwóch zdań do Pana Jezusa, Ojcowskiego Syna. Bo On to jest Bogiem i Orędownikiem za rodzajem ludzkim przed Ojcowskim Majestatem!
  No ale Ty chcesz iść do proboszcza! Ok! „Twoja” wola. Niezgodna z Ewangelią ale „Twoja”!

  No i może to Ty zdania papieży i biskupów powinieneś przyjmować jako dogmat ale nie ja. Ja nie jestem katolikiem i nie należę do ŻADNEGO REJESTROWANEGO ZGROMADZENIA, zatem "zwolniony jestem" od posłuszeństwa papieżom. Wręcz idę tutaj na (duchowy) bój z wyżej wymienionymi, ponieważ owi oni na każdym kroku obrażają i obrażali Majestat Boga Ojca oraz Boga Syna.

  No oczywiście mam również na uwadze papieża Jana Pawła II!

  Napisałeś jeszcze do mnie:

  "Poza tym przytoczyłeś tylko mój jeden artykuł, który uważasz za "kłamstwo" z przeszło 1500, które opublikowałem na różnych forach. Tam według Ciebie też "kłamałem"?".

  Wspomnę tylko, że nie interesuje mnie polityka wewnątrzkrajowa. Przepychanki i turbulencje różnego rodzaju są mi obce i nie mam najmniejszego zamiaru zaprzątać sobie nimi głowy. Interesuje mnie tylko i wyłącznie aspekt duchowy mojego życia a więc sprawy dotyczące Boga Syna oraz Boga Ojca. Tymczasem oparłem się na Twoich dwóch artykułach i powtórzę: W obu artykułach piszesz niezgodnie z Ewangelią.

  Jednak Twoje pytanie od tego momentu będę traktował jako wyzwanie i zobaczę co na tematy duchowe pisałeś wcześniej!

  http://m.neon24.pl/fe78eb9684f2528aec619880bcc04d27,13,0.png

  Napisałeś do mnie na końcu:

  "A tak się złożyło, że dwukrotnie byłem na Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy i było to niesamowite przeżycie duchowe. To też jest kłamstwo i bluźnierstwo? To powiedz o tym otwarcie!".

  Oczywiście, że to również było kłamstwo i bluźnierstwo, ponieważ idąc do Częstochowy szedłeś oddać cześć Marii, która była owszem wspaniałą kobietą ale dokończywszy swojego życia dawno temu umarła!

  Bóg Ojciec dał rodzajowi ludzkiemu tylko Swojego Syna zatem tak... idąc do Częstochowy zbluźniłeś przeciwko Najwyższemu.

  Marii, zgodnie z Nauką Bożą nie ma w niebie... A skoro jej nie ma w niebie to nie jest ona żadną pocieszycielką ani pośredniczką! A skoro nie jest ona żadną pocieszycielką i pośredniczką i na dodatek nie ma jej w niebie to znaczy, że idąc do Częstochowy szedłeś oddawać cześć demonom!

  Napisałeś powyżej: "To powiedz o tym otwarcie!".

  Zatem zgodnie z Twoją prośbą powiedziałem otwarcie!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • USA będą wspierały propagandę LGTB w Polsce. Wywiad z ambasador Mosbacher zapowiada, że wróci też temat mienia bezspadkowego
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/11/georgette_mosbacher_nczas.jpg Wystarczy przełożyć dyplomatyczny język ambasador Mosbacher na język… polski i okazuje się, że demony ustawy JUST i narzucanie nam polit-poprawności są niejako obowiązkowe w pakiecie naszego sojuszu z USA.

  W tygodniku „Do Rzeczy” ukazał się wywiad z ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Pani ambasador pośrednio potwierdziła, że wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce może trwać od 31 sierpnia do 1 września. Pada tu ciekawe stwierdzenie: „Jestem osobiście zaskoczona, że mówimy o półtora dnia, bo pod uwagę brano tylko jedno popołudnie, 1 września”.

  Mosbacher została też zapytana m.in. o otwarte wspieranie przez siebie postulatów środowisk LGBT w Polsce. Odpowiedź jest jasna i nic tu się nie zmieni: „Reprezentuję Stany Zjednoczone Ameryki i jestem tutaj – co wyłożył mi na piśnie prezydent – aby reprezentować również wartości mojego kraju”

  Pani ambasador dość sprytnie powołuje się tu na „wytyczne” prezydenta Trumpa, ale nie ma wątpliwości, że „reprezentowanie” może mieć różną skalę i nie musi oznaczać wspierania. „Taką mam pracę, z którą wiąże się również podnoszenie głosu, gdy te kwestie są naruszane albo podważane” – powiedziała ambasador, ale jakoś trudno to kupić.

  Wymówka Mosbacher przypomina słynne: „sorry, taki mamy klimat”. Jest tu jednak i bardzo niebezpieczne stwierdzenie o „wartościach mojego kraju”. Ciekawe, w której to „poprawce” Konstytucji USA zapisano postulaty lobby LGTB?

  „Oczywiście, mam świadomość, że moim obowiązkiem jest również bycie wrażliwą na wartości państwa-gospodarza, które nieco różnią się od naszych. Kwestie LGBT są tematem wrażliwym w Polsce, bo jesteście państwem katolickim i to rozumiem. Nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna” dodała ambasador, ale z takiego zapewnienia nic nie wynika. Chociaż właściwie to jednak wynika to, że Mosbacher, skoro ma taką „świadomość”, to bywa w swoich działaniach „prowokacyjna” z pełną premedytacją i wyrachowaniem. Jest i kilka niezbyt potrzebnych ochłapów, jak zniesienie wiz, które ma wejść w życie być może już za rok. Znacznie ważniejsze pytanie dotyczyło jednak kwestii ustawy JUST, która może wrócić na jesieni wraz z obligatoryjnym raportem Departamentu Stanu. I tu znowu okazuje się, że pani Mosbacher „ma świadomość”, że „ten temat nie zniknie”.

  Dodaje zagadkowo „Być może nigdy, a na pewno do czasu, aż Polska nie zdecyduje, jak do niego podejść. Nie jestem w stanie jako ambasador rozwiązać tego sporu. Jedyne, co mogę to zarządzać kryzysem, który już istnieje i sprawić, aby się nie zaostrzył”.

  W tym punkcie została dopytana o stanowisko polskiego rządu, zgodnie z którym „żadnej restytucji pożydowskiego mienia bezspadkowego nie będzie”. Ambasador Mosbacher odparła wprost: „Jak widać, nie jest to rozwiązanie satysfakcjonujące, skoro problem stale wraca”. „I będzie wracać, aż coś się z tymi zrobi” dodała.

  Wszystko jasne. Pomimo zapewnień polskiego rządu problem jest i jest to problem realny. „Naprawdę liczę na to, że Polska i społeczność żydowska w USA znajdą wspólne rozwiązanie” mówi Mosbacher i wszystko staje się jasne… Chociaż „społeczność żydowska w USA” nie jest w świetle prawa żadnym uprawnionym podmiotem do odbioru mienia bezspadkowego w Polsce i są to standardy z księżyca rodem, to za sojusz z USA akurat tej grupie przyjdzie zapłacić…

  Źródło: PAP/ DoRzeczy
 • LGBT wlezie wszędzie i wszystko skala. Zmiennopłciowy przebieraniec wygwizdany na najsłynniejszym niemieckim festiwalu [VIDEO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/LGBT_pedo_Le-Gateau-Chocolat_trans_nczas-1.jpg
  Le Gateau Chocolat - Czekoladowe Ciacho nie została/zostało ciepło przyjęte/przyjeta przez publiczność wagnerowskiego festiwalu w Bayreuth. Zdjęcie: YT/pink news
  Do skandalu doszło na liczącym sobie blisko 150 lat festiwalu muzyki wagnerowskiej w Bayreuth. Publiczność wygwizdała występy murzyna przebierańca LGBTVN. Festiwal w Bayreuth jest najsłynniejszą w Niemczech imprezą muzyki poważnej. Poświęcony dziełom Ryszarda Wagnera odbywa się każdego lata od 1876 roku. W tym roku na jego otwarciu pojawiła się kanclerz Niemiec Angela Merkel, były kanclerz Gerhard Schröder i premier Bawarii Markus Söder. W tym roku doszło jednak do skandalu. Na początku wystawiano operę „Tannhäuser” Wagnera. Ale to nie ta inscenizacja została zapamiętana, a występ niejakiego Le Gateau Chocolat – Czekoladowego Ciacha. Z jakichś powodów na festiwalu muzyki Wagnera i w adaptacji jego słynnej opery postanowiono zaprezentować murzyna, zmiennopłciowca przebierańca LGBTHIV. Kiedy śpiewacy i muzycy po spektaklu kłaniali się publiczności, ta wygwizdała i wyburczała murzyna Czekoladowe Ciacho. Nie pomogła nawet obecność dostojnych gości. Reakcję widzów z oburzeniem skrytykował recenzent magazynu „Stern” Carsten Heidböhmer, który napisał, że Czekoladowe Ciacho wniosła/wniosło/wniósł świeżość w przedstawienie o niemieckim rycerzu i bardzie i turnieju średniowiecznych śpiewaków. Przebieraniec miał być „antytezą” dla świata szlachetnych, średniowiecznych rycerzy. Redaktor uważa, że Czekoladowe Ciacho nie zasługiwała/zasługiwało na gwizdy, bo nie tylko nie śpiewał, ale nawet się nie odzywał, więc nie mógł/mogła/mogło wypaść źle. Po czym nawiązał do tego, że Wagner był ulubionym kompozytorem Hitlera. Światły redaktor zasugerował, że to naziści wygwizdali zmiennopłciowego przebierańca. Zmiennopłciowy przebieraniec poskarżyła/poskarżyło się na Facebooku na zachowanie niemieckiej publiczności. Napisała/napisało, że powinna się „wstydzić|” i, że nie dorośli do tego, by go/je/ją zaakceptować.

  https://youtu.be/MB-zGhjozwA
 • @kula Lis 68 13:17:29
  Ta Mosbacher sama wygląda jak przedstawicielka ruchu LGBTQ... :)
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  "FAŁSZYWY DEKALOG KATOLICKI"- MÓJ KOMENTARZ NA STRONIE:

  http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/149908,jeszcze-polska-moze-byc-nasza-polska


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @krzysztofjaw
  JESTEM POLAKIEM I MOIM KRÓLEM JEST PAN JEZUS OD DAWNA!

  Napisałeś w komentarzu!

  "Teraz czekamy, aby Jezus został naszym królem".

  http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/149793,rozpiera-mnie-duma-ze-jestem-polakiem

  *

  No cóż, "Maria" przez Was od dawna nazwana jest królową Polski a Syn Boży jeszcze na ten wybór oczekuje w kolejce. No nieźle, na prawdę nieźle! Czy Ty to słyszysz? Oczywiście z Waszej strony potrzebna jest jakaś specjalna intronizacja pełna fanfar i obłudy.

  Jestem Polakiem i od wielu, wielu lat Pan Jezus jest moim Królem! Nie potrzeba mi do tego żadnych specjalnych ogłoszeń czy manifestów. Nie potrzebuję zimnych kamieni jak ta maszkara stojąca w Świebodzinie!

  Zatem z Twojej wypowiedzi wynika, że Syna Bożego Polacy jeszcze królem nie uczynili? Hmmm... Może katolicy! Może katolicy ale nie ja. Zresztą to Bóg Ojciec wywyższył tak Pana Jezusa a nie człowiek...

  Jednak ja zadałbym inne pytania: Czy ktoś w ogóle spytał się o zdanie Syna Bożego w tym temacie? Czy ktoś zadał Mu pytanie czy chce zostać Królem Polski jako narodu? Czy ktoś z Nim na ten temat porozmawiał, czy została lub zostanie podjęta decyzja bez pytania o zgodę ZAINTERESOWANEGO?

  No cóż, czy Wy od czasu do czasu słuchacie samych siebie?

  Wiesz Krzysztofie jaka Boska odpowiedź przychodzi mi do głowy? W takim momencie zapewne Syn Boży zadałby Ci pytania następujące:

  "Czyli Krzysztofie nie jestem jeszcze Twoim Królem?
  A jeżeli nie jestem to dlaczego oczekujesz błogosławieństwa ode mnie?
  Jakiego jeszcze specjalnego wyboru chcesz dokonać bym w Twoich i w Waszych oczach zasłużył na to uznanie? Czy Ty w ogóle mnie kochasz?".

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej