Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
695 postów 1851 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Czego nie należy czytać i oglądać...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

GW powoli traci czytelników, to samo jest z oglądalnością TVN i innych wrażych mediów. I to jest bardzo dobrze, ale musimy też patrzeć, co kupujemy

 Uważam, że nie należy oglądać ani czytać wytworów TVN i GW, a także niemieckich mediów jak np. Newsweek, Fakt czy onet.pl, chyba, że chcemy poznać, co wrogowie Polski tam wyczyniają, ale żeby to czytać i oglądać trzeba mieć ugruntowany kościec moralno-etyczny i być w głębi polskim, i świadomym patriotą.

 
Dodatkowo nie należy kupować produktów firm, które zamieszczają w tych mediach swoje reklamy. Bowiem każda firma, która tam się reklamuje zasługuje u nas na ich bojkot zakupowy i te firmy powinny to uwzględniać w swoich kampaniach reklamowych.
 
Oczywiście dla firm ważny jest tzw. target, czyli segment rynku jej potrzebny do dotarcia, do jak największej liczby konsumentów, ale jeżeli reklamy nie dawałyby  spodziewanego efektu sprzedażowego i finansowego, to by powoli rezygnowali z w/w mediów. Bo mediom zależy na reklamodawcach, którzy umieszczają określone reklamy w ich mediach a to kosztuje krocie. Firmom zależy na wzroście sprzedaży reklamowanych produktów i jeżeli tego nie ma zmieniają media, gdzie się reklamują.
 
GW powoli traci czytelników, to samo jest z oglądalnością TVN i innych wrażych mediów. I to jest bardzo dobrze, ale musimy też patrzeć, co kupujemy. Nie ma sensu kupować produktów zagranicznych, skoro w segmencie konsumpcyjnym  lepsze są produkty polskie a jeżeli już coś kupujemy zagranicznego, to warto wiedzieć gdzie kupujemy i kogo wspieramy finansowaniem ich produktów i firm.
 
Bojkot takich firm jest najlepszą drogą do bankructwa GW czy TVN i tak powinnyśmy postępować.
 
Warto więc nieraz poświęcić czas na reklamy, które ukazują się w tych mediach i po prostu zbojkotować w nich zakupy.  To szybko sprawi, że media te będą miały kłopoty finansowe i nawet G.Soros posiadający 10 % udziałów w GW nic na to nie pomoże.
 
Zacznijmy więc być patriotami, którzy cenią Polskę i dbają o jej rozwój.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
 Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Autor
  Człowieku przed tymi wyborami dostałeś jakiejś sraczki mózgowej, albo pochrzaniły ci się ustroje. Spróbuj w Korei Pn. tam może i znajdziesz posłuch dla swoich wymysłów.
  p.s.
  Tylko czytając wypociny przeciwników politycznych można poznać coś zbliżonego do prawdy.
 • @marek500 17:08:08
  Wypraszam sobie tą "rączkę" a to mój post sprzed dwóch lat:

  "Być może ktoś mi zarzuci, że jestem jakimś antyniemieckim oszołomem.

  Na pewno tak nie jest.

  Szanuję naród niemiecki, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak ówcześnie niemal 90% Niemców stało się nazistami i hitlerowcami bezwzględnie i krwawo mordującymi Polaków, Żydów, Cyganów, Rosjan, niepełnosprawne dzieci, osoby psychicznie chore a nawet swoich rodaków.

  Jak taki naród, z tradycjami tysiąca lat mógł stać się takim narodem zwykłych barbarzyńców? Tego nie jestem w stanie zrozumieć, jak nie jestem w stanie zrozumieć stalinowskich żydo-komunistów, którzy w sumie okazali się jeszcze gorsi niż hitlerowcy, bowiem wymordowali nawet 30 mln swoich niby rodaków, nie mówiąc o Polakach.

  Dzisiejsza kompromitująca i odwracająca uwagę od R. Petru publikacja niemieckiej gazety "Fakt" dotycząca jednego z posłów PiS jest tylko potwierdzeniem jakiejś aberracyjnej nienawiści części Niemców wobec Polski i Polaków. To nie jest coś nowego i szkoda, że dzisiejsze Niemcy dziedziczą tą antypolską historyczną nienawiść.

  Powiem tak, że my Polacy zostaliśmy uśpieni w początkach lat 90-tych XXX wieku. Uśpieni przez Mazowieckiego i Kohla. Przez 26 lat lat oddaliśmy Niemcom niemal całą naszą gospodarkę a polityczne władanie objęła w tym czasie postsowiecka i tzw. moskiewska Rosja. Kondominium tych dwóch krajów zawsze chciało unicestwić Polskę.

  Jestem jeno blogerem, więc mogę napisać, że Niemcom nie wierzę za grosz. To w dużej mierze toporny oraz niezbyt inteligentny naród (z autopsji) z wybujałym ego i tendencjach morderczych (nazizm), choć trzeba przyznać, iż strategicznie bardzo skuteczny gospodarczo. Tylko chyba oni mogli stać się narodowo-socjalistycznymi mordercami, tylko chyba żydo-sowiecko-komuniści stalinowscy mogli stać się klasowo-socjalistycznymi mordercami. Bo naród rosyjski nigdy taki nie był, choć mamy z nim swary i wzajemne żale. Natomiast Germanie są naszym wrogiem od zawsze totalnym, bo nawet Caryca Katarzyna II była Germanką (Niemką, Prusaczką?) a A. Merkelowa podobno ma jej wizerunek u siebie w gabinecie.

  Niemiecki D. Tusk, którego rodzina mieszkała w przedwojennej niemieckiej części Gdańska a dziadek - wedle Kurskiego - był w Wermachcie tak samo jak komunistyczna i sprusaczona Angela Merkel są skrajnie antypolscy i nie mogą znieść, że Polska się odradza. Musimy to zrozumieć i stać się jak przed wojną antyniemieccy i antysowieccy (nie antyrosyjscy). A UE to Niemcy, więc musimy ją zreformować albo z niej wyjść jak UK.

  Pozdrawiam... z emocjami wynikającymi z empatii wobec Szanownego posła PiS, Pana Leonarda Krasulskiego.

  P.S.

  Proponuję - jak przed II WŚ - całkowity bojkot ich produktów, prasy, innych mediów, koncernów i pracy w nich. Jak słyszę "niemiecka jakość" to mnie pusty śmiech ogarnia, być może tylko z emocji, bo na pewno część ich wytworów jest naprawdę dobrej jakości... jak Volkswagen :)

  Polecam: http://niepoprawni.pl/blog/antysalon/skundlone-polskojezyczne-snowdenki-nadaja-na-deutsche-welle

  Acha... i czekam na proces :)))  Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
 • Pochwalam
  sugestie Autora - jednak to wymaga pracy od podstaw. Natomiast szkoły tym się nie zajmą z oczywistych względów.
  Wniosek?
  Jeżeli Polacy nie zorganizują się, nie staną murem w obronie swoich dzieci przed spedalaniem szeroko pojętym - to tym bardziej nie zorganizują się w omawianym celu.
 • @krzysztofjaw 17:18:34
  Nie wiem jakie ma Pan intencje, ale Pana pomysły jakoś kojarzą mi się z różnymi mało przyjemnymi systemami. Byli już tacy zbawiciele którzy wybierali ludziom co mają czytać, w co wierzyć i co jeść. Nie podejrzewam Pana o jakieś niecne czyny, ale też nie zgadzam się z Pańską narracją. A już ocenianie kogoś ze względu na pochodzenie jego przodków jest dla mnie co najmniej niesmaczne. Ważne jakimi oni są Polakami, a nie kto był ich dziadkiem, czy wujkiem. W naszej historii jest całkiem sporo przykładów, gdzie ,,czysty'' Polak był większą kanalią i sprzedawczykiem niż spolszczony Niemiec, Tatar czy Rosjanin lub jakiś inny imigrant. Dlatego chyba nie posypią się na mnie twoje gromy jak np. napiszę że św. Stanisław Szczepanowic był zdrajcą, a np. Niemiec Werzing (Wierzynek) polskim patriotą. Fakt że najtrudniej oceniać ludzi ze świecznika żyjących teraz lub w najbliższej historii bo jeszcze te życiorysy mocno zniekształcają potrzeby bieżącej polityki. Dopiero po latach jak poznamy większość tła postępowania tych ludzi możemy w miarę obiektywnie się o nich wypowiedzieć, ale wtedy to już mało kogo to będzie obchodzić. Dla polityków najważniejsze to teraz i już, opluć, zniesławić, oskarżyć i nie ważne że po paru latach okaże się to łgarstwem. Nikogo z polityków nie mam zamiaru bronić, bo niestety zdecydowana większość jest łgarzami i najbardziej się ucieszę jak na stare lata zobaczę we władzach i sejmie jakieś nowe twarze. Ta sytuacja już zaczyna przypominać PZPR bis (dla mnie nie ma różnicy między PiS i PO). Myślę że jak Pan pożyje jeszcze odpowiednio długo to nie raz się zdziwi dowiadując się o rzeczywistych intencjach niektórych osobników z tych dzisiejszych ,,naszych elit''.
 • Puk puk autorze, czasy Mysiej się skończyły
  Czasy gdy Polak czyta tylko Trybunę Ludu i słucha TV PiS (Urbana) odeszły w dal, jak widać ku wielkiemu żalowi niektórych. Są w narodzie masochiści co lubią by im Kurski, Karnawscy Sakiewicz mózg prał i po d... pałką bił, ale inteligentny Polak słucha i czyta różne źródła i naprawdę nie boi się, że mów własne myślenie ból zada. Nie te czasy.
 • Może zacznijmy być patriotami
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  w ten sposób, że zaczniemy pisać po polsku.
 • @marek500 18:39:11
  I jeszcze jedno. O jakim procesie pan pisze ? Nie jestem z tych którzy chcą kogoś uciszyć jakimiś sankcjami. Dawno temu jak swojego ojca się spytałem dlaczego, ogląda dziennik telewizyjny, słucha radio wolna Europa i słucha radio Moskwa, to mi odpowiedział że tylko w ten sposób można zbliżyć się do prawdy. Ja też czytam sporo wiadomości z różnych źródeł. Pańskie blogi też mi dają dużo do myślenia. Chociaż mam często inne zdanie, to szanuję Pańskie przekonania. Mnie najbardziej wkurzają ludzie których nazywam ,,wyznawcami'', ludzi którzy powtarzają bez refleksji ,,myśli'' jakiś partyjnych klakierów i nawet nie starają się tego zweryfikować czy zrozumieć.
 • Czego nie należy czytać i oglądać...
  Żadnego lewackiego i żydowkiego gówna:
  Newsweek
  Koszerna Szechtera
  Fakt
  Onet
  WP
  Gazeta.pl

  i tak trzymac

  8-))))
  pzdr
 • @krzysztofjaw 17:18:34
  Dlaczego koalicja totalnym się sypnęła ? Tu nie ma żadnego drugiego dna poszło o stołki czyli miejsca na listach. Programu żadnego przecież nie mają to i sporów programowych nie mogło być. Poszło o kolejne 4 lata w foteliku sejmowym na koszt podatników. Banalne.
  eraz już chyba mogę to napisać. Jeśli nic mocnego się nie wydarzy PIS idzie po większość konstytucyjną.

  8-)))))

  ZAORANE
 • @krzysztofjaw 17:18:34
  Przepusciłem przez Faceapp zdjęcie Borysa Budki, ładnie się postarzał

  https://pbs.twimg.com/media/D_wakEoXkAAxz25.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/D_wakEoXYAAHgvn.jpg
 • Ja nadal jestem tu lewaki i nadal będę was tępił ........chwasty
  https://pbs.twimg.com/media/D_wDpbsXUAAzJff.jpg
 • @Husky 19:25:21
  Moim zdaniem nie jest to takie proste. PSL wreszcie zrozumiało że jak nadal będą tylko koalicjantem to bardzo szybko przejdą w niebyt, a już wejście w tak szeroką koalicję wyrzuci je z ringu momentalnie. Bez PSL, PO w koalicji z resztą tylko straci. PiS też chyba nie na rękę żeby PO osłabiło się za bardzo, bo komu w razie czego odda władzę ? PO, jak by odzyskało władzę, będzie poprzednie rządy rozliczało tak jak PiS to robi, to znaczy bicie piany z którego nic nie wynika. Jak by się zachowała ta reszta opozycji jak by zdobyła władzę, nie wiadomo. Tam już mało zostało tych którzy byli kiedyś przy władzy i na których były haki.
 • @marek500 19:44:26
  PiS PO, PSL, i cała reszta to tylko chłopaczki i dziewczęta w piaskownicy. Warto obserwować ruchy ich nadzorców, wtedy można zorientować się, co będzie dalej u nas się działo.
 • @marek500 19:44:26
  Komuniści są sami sobie winni.Gdyby po kątach nie naśmiewali się ze Schetyny, że po jego plecach weszli do PE to może Grzesiek po raz drugi dałby się nabrać. Dla PiS to też prezent bo pokawałkowana opozycja to szansa na większość konstytucyjną.Kmiotom postsowieckim PIS wyznaczył rolę szaraków pospolitych .......z tym nie mogą się pogodzić te kretyny

  8-))))
  pzdr.
 • @demonkracja 18:20:55
  Oczywiście, że to wymaga czasu budowy od podstaw państwowości polskiej. Tylko kto ma to zrobić? Na teraz niestety nie widzę innej partii jak PiS, ale trzeba się oddolnie integrować. Integrować wokół najważniejszych wartości dla Polski i Polaków, nawet budując coś oddolnego. Konfederacja była dobrym rozwiązaniem, ale jak zwykle indywidualne emocje wzięły górę. Szkoda.
  Pzdr
 • @marek500 18:39:11
  Właśnie komuniści sprawili, że przestaliśmy wskazywać naszą rodzinę w przeszłości. Kiedyś nawet na nagrobkach była infomacja o rodzinie, bo rodzina wychowuje i zawsze na wpływ na nasze zachowania i poglądy. Tak więc warto się odnosić do rodziny.
  Pzdr
 • @marek500 19:04:30
  Nie chodzi mi o jakieś sankcje ale o indywidualne wybory, bo sami decydujemy co czytamy i oglądamy.

  Pzdr
 • @Husky 19:16:11
  No właśnie. Masz rację. Ja nieraz z drugiej ręki czytuję GW i oglądam informacje w TVN. Trzeba być naprawdę odpornym na ich propagandę. Ja czytam w celu poznania naszych wrogów.
  Pzdr
 • @marek500 19:44:26
  Śmiać mi się chce. Stare wygi z SLD przechytrzyły PO i Schetynę i jeżeli PO znów chce pozyskać SLD to znowu lewackie chłopaki go przechytrzą.
  Pzdr
 • @zbig71 21:13:43
  Kiedyś napisałem tekst o tym, że nadzorcy patrzą jak się bawimy w piaskownicy i to się sprawdza.
  Pzdr
 • @Husky 21:20:50
  Ano kretyni.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 21:47:09
  Zacznijmy od tego, że leming codziennie czytający te gówna tak naprawdę jest przede wszystkim.... pożytecznym idiotą

  8-))))))
  pzdr.
 • @krzysztofjaw 21:50:35
  Nasze ,,elity,, polityczne leżą z rozłożonymi nogami przed nadzorcami i ani mru Mru. To samo dotyczy Pana Prezydenta. Pan prezydent w klękaniu przed środowiskami żydowskimi nie da się nikomu wyprzedzić.
 • @krzysztofjaw 21:51:22
  Teraz chłopaczki z opozycji będą się wzajemnie gryźć.
  Wielka Koalicyjna Miłość przechodzi do historii.
  A Prezes spokojnie robi swoje.
  Alleluja i do przodu!

  8-)))))
  pzdr.
 • Tytul trochę dla nierozgarniętych... ale intencje dobre.
  Pojęcie "ni należy czytać" jest niebezpieczne i od zawsze wykorzystywane przez wrogów narodu Polskiego...
  To pojęcie oznacza wprost cenzurę jako mechanizm ułatwiające dobór tego co należy czytać.
  Temat trudny... jak z alkoholem nie że nie należy pić ale trzeba wiedzieć co i ile.

  Moim zdaniem mądrzy ludzie powinni czytać wszystko by wiedzieć czym "strzelają" do Narodu wrogowie Narodu.
  Ludzie nie posiadający własnej mądrości (niestety to większość ludzi)
  nie są w stanie odcedzić wrogiej propagandy od prawdy.
  Tacy ludzie słuchając "Wolnej Europy" czy innego BBC wyrabiają sobie fałszywy pogląd na rzeczywistość... przykładów wiele choćby na naszym portalu .. nie wymienię z imienia nawet per Pan.

  Metodą na zalewanie ludzi kłamstwami jest nie cenzura ale demaskowanie kłamstw.
  To dlatego mafią tak bardzo zwalcza ruskie media bo te demaskują kłamstwa mediów mafijnych...
  Mafią wprost nawołuje i działa w kierunku zablokowanie , uniemożliwienia czytania ruskich mediów... i cel nie jest wcale szlachetny.. chodzi tylko to uniemożliwienie demaskowania kłamstw mediów mafii.
  Podobną rolę ma walka z "mową nienawiści" to wprost walka z krytyką mafijnych kłamców.

  Reasumują... pojęcie nie należy czytać" jest bardzo kontrowersyjne.
  Należy czytać ale ze zrozumieniem...
  problem w tym że to zrozumienie nie jest darem u wszystkich czytających... a brak zrozumienia czyni z czytającego często pożytecznego idiotę... a to już jest niebezpieczne dla wszystkich dookoła.
 • @Oscar 07:38:32
  "
  Reasumują... pojęcie nie należy czytać" jest bardzo kontrowersyjne.
  Należy czytać ale ze zrozumieniem..."

  No to polecam Ci do poczytania ze ZROZUMIENIEM "Nie" Urbana,"Fakty i mity" czy gadzinówki niejakiego T.Lisa.A do pooglądania WSI24 Polszmat czy ścierwomedia Waltera.

  Ja już od ładnych paru lat nie biorę do ręgi żadnego szmatławca zwiazanego z żydo-niemiecko-bolszewicką mafią I nie oglądam żydowskich stacji TV dla Polaków.I żyję i wiedzę czerpię z bardziej narodowo-patriotycznych źródeł.
  Brawo autorze 5*****
 • @Oscar 07:38:32
  Wlasnie o to chodzi ze "to juz jest niebezpieczne dla wszystkich dookola" i dla mnie tez.Nie chodzi nawet o to ze ludzie czytaja i ogladaja odmuzdzajace i manipulujace media ale ze zaczynaja dzialac i dokonywac wyborow opartych na tych mediach ,a ja jako czlonek tej spolecznosci musze ponosic tego konsekwencje.
 • @krzysztofjaw 21:49:30
  Ja to inaczej widzę. Myślę że ktoś mądrzejszy wytłumaczył Schetynie że jak pójdzie do wyborów z SLD, to będzie miał taki wynik jak ma obecnie SLD. W wyborach europejskich takie jaja przechodzą (choćby wynik Biedronia) ale w krajowych myślę że będzie inaczej.
 • @Oscar 07:38:32
  Podsumujmy:
  PO idzie z N, która powstała w alternatywie do PO
  PSL idzie z Kukizem, który powstał, żeby zwalczać takie partie jak PSL
  Czerwoni idą z pedałami i innymi poyebanymi dewiantami, bo nikt inny ich nie chciał "wziąć"
  Prezesie Kaczynski
  gratuluję zwycięstwa w wyborach parlamentarnych

  https://pbs.twimg.com/media/D_2J_t9WwAERhN8.jpg
 • @marek500 15:24:00
  Mam hasło na bilbordy tej „nowej” politycznej szmaty:


  „Lewica Pedałuje Razem”.

  w skrócie LPR
  8-))))))))
  Taki teatrzyk "Czerwony Karaluszek" im wyszedł...
 • @Husky 17:04:14
  To podsumowanie, nie bez racji... może oznaczać coś zaskakującego...
  ale nie musi...
  To moja teoria spiskowa ...
  ...takich idiotów w polityce poza Schetyną nie ma.
  Całość rozwalania PO i budowania siły PIS to ustawka... czyja, nie wiem..
  ale wiem kto w tej ustawce gra.
  Grają wszyscy potencjalni koalicjanci PO... grają przeciwko PO... a tym samym na rzecz PISu. Cała ich retoryka polityczna to w istocie namawianie wyborców do głosowania na PIS (czyli wygadywanie oburzających głupot).

  PIS zdobywa większość konstytucyjną... zmienia Konstytucję jak chce
  i w oparciu o zmienioną Konstytucję może już swobodnie rozwalić wszystkie mafijne twierdze.

  W co gra PIS nie wiemy ... i nie wiemy jak zmieni konstytucję.
  a może tym wyzwolić Polskę od mafii albo ją pogrążyć w rękach którejś z mafii (na katolickiej.. ale i np żydowskiej czy banderowskiej.)
  PIS po uzyskaniu większości konstytucyjne może wiele ... bardzo wiele.
  Wtedy PIS pokaże swoją prawdziwą twarz (definiując nową Konstytucję).

  A to już za chwilę tuż tuż... jeszcze w tym roku... będzie nie wiemy czy "dobra zmiana.. ale wielka zmiana...

  To moja teoria spiskowa .. i nie wiem się czy się martwić czy cieszyć.
  ...zdecyduje jak PIS ogłosi jak chce zmienić Konstytucję.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej