Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Apel! - katolicy, zawalczmy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwracam się wobec tego z apelem do katolickich prawników. Może znajdzie się wśród nich kilku, którzy potrafią sporządzić dobry prawnie pozew zbiorowy, pod którym na pewno tysiące osób mogłoby się podpisać. To na początek.

 

 
W swoim felietonie zatytułowanym: "Dosyć! Już dosyć antykatolickiego ataku na Polskę i Polaków!" napisałem m.in.:
 
"Szanowni Katolicy! Nie możemy nadstawiać w tej sytuacji "drugiego policzka"! Nie możemy pozwolić na profanowanie naszych świętości, naszej Matki Boskiej i jej Syna Jezusa Chrystusa. Bo jakoś nikt nie zauważył, że jednocześnie z profanacją Matki Boskiej Częstochowskiej został sprofanowany jej Syn, czyli nasz Mesjasz Jezus Chrystus, któremu też dołączono flagę anaturalnych odmieńców. Nie nawołuję do żadnej siłowej reakcji, ale wzywam wszystkich do jednoznacznego protestu, również hierarchów KK w Polsce a nawet w Rzymie. Nie może być tak, że można nas tak obrażać bez żadnej konsekwencji. Na to nie ma zgody".
 
Dzisiejszej nocy w Warszawie sprofanowano po raz wtóry wizerunek Matki Bożej i Jezusa Chrystusa, tym razem przez kilka osób, które postanowiły się ujawnić.
 
Zdaję sobie z tego sprawę, że jest to prowokacja skierowana do nas-Katolików w imię niby obrony pierwszej profanatorki Matki Bożej i Jezusa Chrystusa, Pani Podleśnej. I wiem, że chodzi też o powszechność takiej akcji, czego cele też potrafię sobie wyobrazić: opozycja nie ma nic do zaoferowania, więc oferuje wojnę religijną i ostateczne emocjonalne skłócenie Polaków, tak, aby decyzje wyborcze podejmowane były na poziomie owego rozedrgania emocjonalnego.
 
Innym i o wile ważniejszym jest tak naprawdę lewacki atak na rodzinę, na Polskę i Polaków, na podstawowe wartości kształtujące nasz naród i europejska tradycję. Aby zniszczyć nas to trzeba uderzyć w KK, tak mówił nasz prymas kardynał i prymas Stefan Wyszyński. Ja może tylko dodam, że atak na rodzinę też wpisuje się w ten atak na nasz naród. 
 
Niemniej dalej uważam, że musimy reagować, mimo, że w sumie oni tego chcą... Są jednak zdarzenia przekraczające wszelkie granice. I jeżeli ich nie zastopujemy, to będą przekraczane następne.
 
Zwracam się wobec tego z apelem do katolickich prawników. Może znajdzie się wśród nich kilku, którzy potrafią sporządzić dobry prawnie pozew zbiorowy, pod którym na pewno tysiące osób mogłoby się podpisać. To na początek. 

Apeluję też do hierarchów Kościoła Katolickiego o ostrą, odgórną reakcję na te profanacje.

A do profanatorów naszych symboli religijnych, którzy kreują się na walczących o równość, tolerancję, wolność słowa i wyrażania swojej ekspresji to też zwracam się z prośbą... sprofanujcie dla równowagi jakiś meczet lub jakąś synagogę, bo przecież np. plakat świni na meczecie i np. krzyż na synagodze nikogo nie mogą obrażać.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • oświadczenie arcybiskupa
  https://pbs.twimg.com/media/D6ThjGrW0AEqwl5.jpg
 • Autor
  Postulat słuszny.

  Kto zareagował? Jedynie przeciwnik KK, wykorzystując okazję, by Kościołowi dokopać.
 • @roux 21:42:51
  Nie mam zamiaru bronić pedofilów, ale to nie znaczy, żebym uderzał w cały KK. W każdym środowisku zdarzają się tacy dewianci. Ilu ich jest 1, 2 czy 5%? Tego nie wiem. Pedofilia napawa mnie obrzydzeniem. Nawet nie wiem jakbym postąpił, gdyby to dotknęło mojego dziecka.

  Tyle tylko, że mi się nie podoba ton odpowiedzi arcybiskupa.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 22:50:49
  Drogi Krzysztofie! Przypuszczam że masz dobre intencje, ale one nie wystarczą. Problemem korporacji religijnej z centralą w Watykanie nie są tylko pedofile. Jeszcze mamy pederastów. Jeszcze alkoholików (5%) i około 20% nadużywających alkoholu pijaków. Ci co łajdaczą się z kobietami bez ślubu to następne procenty wszeteczników - dziwkarzy. Są też cudzołożnicy "urzędujący" z mężatkami. Ich urodzone dzieci, poczęte w grzechu jako jedyne mówią do ojców wujków, gdy wszystkie inne mówią proszę ojca.
  A co ze 100% bałwochwalców? Bo duża część obrządków watykańskich to grzeszne bałwochwalstwo za które idzie się do piekła.
  A co ze spirytystami, obrzydliwymi dla Boga, którzy wzywają duchy zmarłych ludzi? A co z chciwcami, pazernymi na pieniądze? A co z symonistami obiecującymi załatwienie coś u Boga za ziemskie pieniądze?
  Nawet pobieżna analiza wskazuje, że księża żyją w grzechach, a nawet innych ludzi prowadzą do grzechów. Nie tylko tych seksualnych, ale także do grzechów w wymiarze duchowym przed Bogiem.
  Chcesz Krzysztofie bronić grzeszników grzechy propagujących? Ciekawy jest ten watykański katolicyzm.
  Tzw. Kościoła Rzymsko-katolickiego już się nie obroni. Nie da rady wrócić do przestępczych praktyk Watykanu; terroru, mordów którymi budował swą potęgę w średniowieczy. Ludzie poznali deprawację fałszywych kapłanów i czytają Boże Słowo. Młodzież już gremialnie odwraca się od sukienkowych.
  Wyjdź na ulicę i zaczep młodych ludzi prosząc ich o opinię na temat księży, tzw. Kościoła Rzymsko-katolickiego.
 • @Rebeliantka 22:33:21
  Gądecki to przeciwnik KK?
 • @Autor
  Ja się podpiszę pod taką inicjatywą, ale to nie sądy są potrzebne katolikom, a modlitwa, bo ta większą siłę niż wszystkie sądy świata. Warto o tym pamiętać.
  PiS mając cały aparat władzy, mogłoby problem rozwiązać, a co robi? Wysłanie policji do wiadomej dewiantki, to tylko piłatowe umycie rąk przed społeczenstwem. Byloby normalnie, gdyby skazano tego oszołoma.
  PiS pierdzi w jedną trąbkę z PO i dlatego trzeba liczyć na siebie, a jeżeli sojusznikiem jest Chrystus i Matka Boża, to nic nam nie grozi.
 • @roux 23:23:29
  Proszę nie "rżnąć głupa". Mówiłam o Panu, jako o osobie, która wkleiła cytat dotyczący innych problemów.
 • @roux 21:42:51
  a jak to się ma do samego tekstu? Każdy prokatolicki tekst powoduje spęd różnych pogan, heretyków,sekciarzy, pseudoateistów i wariatów, aby leczyć swoje frustracje.
  Ale najgorszym jest, że wszyscy Ci ludzie, w ogóle nie rozumieją czym jest Kościół. Ale się wypowiadają. Nie rozumiejąc podstaw i własne wyobrażenia traktując jako rzeczywistość.
 • @Wican 23:57:49
  Właściwie źle sformułowane stwierdzenia. Winno być;
  Każdy tekst propagujący religijną korporację watykańską udającą prawdziwy Kościół powoduje reakcję Bożego ludu znającego Boże Słowo, którzy stają w obronie Polaków uświadamiając Polakom kłamstwa i herezje Watykanu. Oczywiście albo czerpiący korzyści z interesów Watykanu, albo biedni naiwni, czy ufający bezmyślnie sukienkowym stają w obronie obcej korporacji religijnej myśląc, że to pobożność. Rzeczywiście czytając wpis Wikana można się z nim zgodzić, że Watykaniści to: ==spęd różnych pogan, heretyków,sekciarzy, pseudoateistów i wariatów, aby leczyć swoje frustracje.
  Ale najgorszym jest, że wszyscy Ci ludzie, w ogóle nie rozumieją czym jest Kościół. Ale się wypowiadają. Nie rozumiejąc podstaw i własne wyobrażenia traktując jako rzeczywistość.==
 • pozew
  od razu mowie, ze dosc trudno bedzie wystosowac pozew przeciwko Stanom Zjednoczonym...nawet jak zabiora sie do tego najtezsze glowy katoliciego zycia prawnego
 • @Wican 23:57:49
  A bez metafor?
 • Katolicy
  Powalczcie ze swoją głupotą. Polska ma być Polska, a nie Polska Katolicka

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej