Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
547 postów 1338 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Komuch, karierowicz, już aberracyjny nienawistnik a może...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uprawnienia pedagogiczne może mieć pedofil – oznajmił przewodniczący ZNP Sławomir Broniarz...

Motto tekstu wyszczególnione pogrubieniem.
 
"– Egzaminy, które są prowadzone w szkołach, w niczym nie zaburzają naszej akcji strajkowej. Strajk, oprócz gimnazjów, trwa także w przedszkolach, szkołach podstawowych i liceach. Sam fakt, że nauczyciele w tych egzaminach wzięli udział, w niczym nie zaburza, nie łamie naszych działań strajkowych – zaznaczył Broniarz na środowej konferencji prasowej.

Przewodniczący ZNP wyjaśnił także, że żaden nauczyciel "nie odszedł od ucznia". – To, że ten egzamin odbywał się w tak emocjonalnej i nerwowej atmosferze, jest wyłącznie winą minister Zalewskiej. Od 10 stycznia informowaliśmy o tych wydarzeniach, z którymi mamy obecnie do czynienia. Rząd po raz kolejny dał dowód na to, że interes tego środowiska jest zepchnięty na margines. Niestety, mówię to z przykrością, oliwy do ognia dolało wczorajsze wystąpienie premiera Morawieckiego. Jeśli premier sądził, że w czymkolwiek uspokoi środowisko, to osiągnął skutek odwrotny od zamierzonego – uznał Broniarz.

Wiceprzewodniczący ZNP Krzysztof Baszczyński powiedział za to, że niedopuszczalną rzeczą jest, aby "osoby, które nie są nauczycielami, pracowały przy egzaminach". – W związku z tym to jest kolejne dolanie oliwy do ognia, jeśli chodzi o chaos w systemie oświaty. Zalewska rzeczywiście zrobiła tu swoje – mówił. – To nie chodzi o to, czy ktoś ma uprawnienia pedagogiczne – stwierdzał, kiedy w słowo wszedł mu przewodniczący ZNP. – Uprawnienia pedagogiczne może mieć pedofil – oznajmił przewodniczący ZNP Sławomir Broniarz" [1] .
 
Powiem szczerze, że po słowach S. Broniarza o pedofilach jestem wstrząśnięty i skonfundowany jego wypowiedzią. Zresztą wiele innych było dla mnie szokujących jak np. groźba paraliżu systemu edukacji w Polsce i straszenie nie wystawianiem ocen końcowych przez nauczycieli. I wszystko to kosztem uczniów i zmanipulowanych lub bez etosu nauczycieli.
 
Tym niemniej mówiąc o tych pedofilach zaczął już kroczyć w jakimś tylko jemu znanym i dosłownie aberracyjnym kierunku. To, że jest komuchem i bez kośćca ideowo-etyczno-moralnego to już wszyscy wiemy. Jego zachowanie i wyrażanie swoich opinii aż nadto dają temu wyraz.
 
Tyle tylko, że po dzisiejszym fiasku jego - a może jego mocodawców - zamierzeń sprawia już wrażenie lekko nie orientującego się w zastanej i nowej dla niego sytuacji. Przegrał wszystko i sprawia wrażenie nienawistnika z niemal początkiem jego degrengolady w każdym obszarze. Dziwię się tylko nauczycielom, że tolerują takiego ich przedstawiciela, ale  tylko to potwierdza niektóre moje refleksje z poprzedniego postu [2].
 
Nie wiem co tam siedzi w jego głowie, ale chyba za dobrze tam się nie dzieje skoro zaczął obrażać w sposób ohydny i prymitywny ludzi, którzy pomogli jako wolontariusze w przeprowadzeniu egzaminów gimnazjalnych, pomogli dzieciom i nauczycielom z etosem i misją.
 
Ja już nie wiem jak było można wymyślić coś takiego jak to, że pedofile też byli dzisiejszymi wolontariuszami (takie było kontekstowe jego zamierzenie). Nie mieści mi się to w głowie i mam nadzieję, że sprawa trafi do sądu.
 
Kiedyś był taki facet, Andrzej Samson się nazywał... i mam nadzieję, że w głowie S. Broniarza nie ma czegoś takiego jak w głowie tegoż A.S.
 
P.S.
Dyrektorka szkoły dla dzieci niewidomych powinna z dniem dzisiejszym stracić stanowisko za dopuszczanie do sytuacji, w której dzieci niewidome były ofiarą jej - podobnej do nienawiści S. Broniarza - nienawiści.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Odwal się pan od komuchów.
  Przecież Broniarz realizuje scenariusze strajkowe realizowane na masową skalę przez solidaruchów.
  To klasyczny strajk polityczny mający osłabić władzę.. tak solidaruchy obalały PRL i wprowadzały mafijny żydowski kolonializm do Polski.
  To klasyczne rozwalanie Polski do korzyści politycznych.

  Scenariusze które realizuje Broniarz nie on wymyśla, za głupi , to taki odpowiednik Bolka , scenariusze piszą mu jego "doradcy"...z PO i pokrewnych kanap... czyli te same solidaruchy które pisały scenariusze Bokowi.

  Tak że zostaw pan tych komuchów w spokoju... otwórz pan oczy na rzeczywistość na moralność solidaruchów bo to oni od 89r rozdają karty w tym kraju... a jak rządzą to każdy widzi i czuje na własnej d..pie.

  .
 • Autor
  Tą wypowiedzią o pedofilach Przewodniczący Broniarz zasłużył na miano Szui sezonu.
 • @Andrzej Madej 12:37:33
  Zaiste :-(

  Ukłony
 • @Oscar 07:03:03
  a solidaruchy z PiSu to twoi idole. Wniosek, popierasz dalsza destrukcje panstwa bo to własnie robi PiS? oddaja nas Zydomrozwalili armię, rozwalili oswiate i jeszcze im mało
 • @Wican 20:03:52
  Pier....sz od rzeczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej