Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
701 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Niech Niemcy spłacą Żydów za ich bezspadkowe minie w Polsce!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proponuję zawrzeć z Żydami porozumienie finansowe, które dla obu państw byłoby korzystne właśnie w tym obszarze, obszarze tak bliskim Żydom, obszarze finansów, banków, lichwy i handlu.

 Za nim po raz kolejny raz zostanę okrzyknięty "antysemitą" i przed publikacją kolejnych materiałów na temat żydowskiego Talmudu pragnę tylko zwrócić uwagę, że nie zawsze Polska musi słuchać amerykańskich Żydów, tak samo jak owi Żydzi byli głusi na Holocaust ich "pośrednich" i biednych aszkenazyjskich współplemieńców z rąk Niemców w latach 1941-1945/1946.

 
I ci Żydzi lub ich potomkowie dzisiaj uważają się za jedynych przedstawicieli narodu żydowskiego i chcą od Polski odzyskać bezprawnie tzw. bezspadkowe  mienie pożydowskie z tamtych czasów, ale też z czasów komuny. Wielkość tej spodziewanej gratyfikacji rośnie niesamowicie: było niedawno 65 mld USD a teraz już niemal 330 mld USD, czyli około 1,6 biliona złotych. 
 
Słynny już (z podziękowania dla amerykańskiej i kanadyjskiej Polonii) dokument prawny podpisany przez D. Trumpa jako "447 act" może w znacznym stopniu w przyszłości przyczynić się do tego, iż faktycznie organizacje żydowskie (syjonistyczne) dostaną odpowiednie podstawy do żądania od Polski owych roszczeń, czyli ich zbrodniczego wyłudzenia i kradzieży naszej, polskiej własności. Przeciw tej a'la ustawie winna protestować nie tylko polska Polonia, ale wszystkie partie w Polsce i sami Polacy. To jest dziś najważniejsze dla przyszłości Polski! I na nic się tu nie zdadzą zapewnienia, że te "acta" są tylko czymś niewinnym... Są bardzo niebezpieczne dla Polski i nas wszystkich.
 
Tylko śmiesznym jest, że jak dotychczas te odzyskiwane przez gminy żydowskie mienie (m.in. od Niemiec) tak naprawdę trafiało i trafia jedynie do organizacji żydowskich (gmin, związków, kongresów, itp.) – 90% a tylko niecałe 10% trafiało i trafia do faktycznych ofiar Holocaustu lub ich potomków. Tak wskazuje też Żyd Norman Finkelstein w swojej książce "Przedsiębiorstwo Holocaust". Pisze o tym, że restytucja mienia i te nikłe odszkodowania dla Żydów i lokalnych gmin żydowskich są tylko wymysłem chciwców z owego przedsiębiorstwa, a ja dodam od siebie, że żądanie odszkodowań  za bezspakowe mienie jest niezgodne nie tylko z prawem polskim, ale i międzynarodowym.
 
Są różne szacunki, ile Polsce i Polakom w ramach odszkodowań są winne Niemcy za II Wojnę Światową. Szczuje się, iż może to być kwota około 3 bilionów złotych! [1], choć ja uważam, że jest co najmniej wyższa o 50% t.j. 4,5 biliona złotych... w zależności od metodologii liczenia.
 
Zauważmy, że tak naprawdę przez dziesiątki lat Niemcy i Żydzi walczyli o to, aby zatrzeć winę Niemców za II WŚ i przypisać ją mitycznym nazistom, gdzie  Polacy też tak byli i są nazywani, nazywani jako pogromcy Żydów, prawie takich samych jak Niemcy. I teraz mamy nagły wysyp tego sposobu myślenia i szkalowania Polski na arenie międzynarodowej.
 
Polska stara się dotrzeć z prawdziwą historią II WŚ i Holocaustu Żydów na ziemiach polskich dokonanej przez Niemców, w których 90% ludności popierało A. Hitlera! Niestety jest to praca na lata i nie znamy jej skuteczności.
 
Proponuję w takiej sytuacji zejść z piedestałów etycznej historii i ideologii, i zawrzeć z Żydami porozumienie finansowe, które dla obu państw byłoby korzystne właśnie w tym obszarze, obszarze tak bliskim Żydom, obszarze finansów, banków, lichwy i handlu.   
 
Może dobrze by było aby - z poparciem USA, Izraela i żydowskich organizacji – wystąpić do Niemców  o odszkodowania wojenne dla Polski, których część poprzez Polskę trafiałoby do Żydów w ramach dalszych reparacji wojennych, bo przecież to Niemcy wybili Żydów w Europie Wschodniej, Polsce i oni winni za to płacić a nie my jako takie same ofiary Niemców.  Podobno Niemcy już stwierdziły, że nie są obecnie nic winni Żydom, ale przecież wizja dodatkowych środków finansowych może być bardzo skuteczna dla Żydów w obszarze tegoż pomysłu. 
 
Licząc niekorzystnie dla Polski to Żydzi otrzymaliby 1,6 biliona złotych a Polska 1,4 biliona złotych. Licząc średnio pozytywnie dla nas, to Polska uzyskała by około 2,9 biliona, przy założeniu 4,5 bilionowych polskich żądań odszkodowawczych. 
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Mowy nie ma!
  Prawo stanowi, że majątek po osobach zmarłych, które nie mają spadkobierców przechodzi na skarb państwa.

  Wszelkie roszczenia zostały przez Polskę spłacone w latach 60.

  Niemcy są winni odszkodowania Polsce, a nie żydom.

  Tego się trzymajmy.

  Nawet gdyby prawo stanowiło inaczej, to żydowskie majątki były zadłużone/ zniszczone, odbudowane przez Polaków, a więc i tak nie byłoby czego zwracać.

  Poza tym, nie zawiera się umów z oszustami. Nie płaci się szanażystom, jeśli się nie chce zostać boso i w jednej koszuli na grzbiecie.

  Co zapewne i tak Polskę czeka, zważywszy, że rząd mamy okupacyjny, służący sobie i interesom obcych.
 • @Lotna 13:47:13
  Pełna zgoda, "mowy nie ma!"
 • @Lotna 13:47:13
  Howgh!
  Niemcy są winni Polsce odszkodowania ale ich nie zapłacą. Nie miejmy złudzeń.
  Wszelkie żydowskie roszczenia wobec Polski są wzięte z księżyca i Niemcy ich nie muszą za Polskę spłacać.
 • @Robik 14:12:55
  Wiązanie odszkodowań niemieckich wobec Polski z absurdalnymi żądaniami żydowskimi pod adresem Polski jest niebezpieczne i skrajnie głupie.
  Pośrednio uznajemy w ten sposób, że Żydom takie odszkodowania się NALEŻĄ!!!!
  Niemcy nam takich odszkodowań nie dadzą a my przyznamy się, że Żydzi są pokrzywdzeni i te odszkodowania im się należą.
  Naprawdę głupi pomysł!
 • @krzysztofjaw
  "pragnę tylko zwrócić uwagę, że nie zawsze Polska musi słuchać amerykańskich Żydów"
  To kiedy Polska MUSI się słuchać amerykańskich Żydów?
  Proszę o kilka przykładów.
 • A czemu to Niemcy mają pllacić za mienie bezspadkowe?
  Są trzy rozstrzygające elementy.
  1) Żydzi w przedwojennej Polsce byli obywatelami Polski narodowości żydowskiej, to nie raz podkreślają, gdy głoszą, dlaczego Polacy nie ratowali obywateli Polski narodowości żydowkiej.
  2) Majątek bezspadkowy prechodzi na skarb państwa, którego dany zmarły jest obywatelem, ludzie ci nie byli obywatelami USA tylko Polski.
  3) Co amerykańskie środowiska żydowskie zrobily dla ratowania swych współwyznawców? Wiedzieli, choćby Karski im o tym mówił?

  Amerykańskim środowiskom żydowskim nie nleży się z tego powodu nic, ani od Polaków ani od Niemców. Od Niemców mogą domagać się odszkodowań za obozy śmierci,, za mordownie, ale nie za majątek bezspadkowy zamordowanych.
 • Dziękuję za dotychczasowe komentarze..
  Więc tak. Nie możemy tworzyć precedensu prawnego więc to Żydzi w porozumieniu z Polską winni wystąpić o reparacje wojenne a nie Polska dla Żydów. Czyli Polska ma tu tylko pośreni charakter. Wszystko zależy od umowy i musi być to umowa szczegółowa, na piśmie i w mediach, bo osobiście nie ufam Żydom, ale trzeba wyjść z impasu.
  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 16:10:28
  Ale oni (Żydzi) Wyciągnęli od Niemiec około 100mld marek i kupę uzbrojenia. Nawet łodzie podwodne. W końcu kanclerz Niemiec w 2000 roku oznajmił, że ,, okres niemieckiej pokuty się skończył,, Dlatego organizacje żydowskie szukają winowajcy zastępczego, na którego została wytypowana Polska. Żydzi stręczą światu holokaust, bo dzięki temu mogą dokonywać wymuszeń rozbójniczych.
 • @zbig71 16:20:20
  Co wyciągnęli od Niemiec pewnie im się należało, za ludobójstwo, za pracę wykonaną przez Żydow.

  Jednak takie rozważania, kto powinien zapłacić za mienie bezspadkowe jest groźne, bo uznajemy prawo organizacji żydowskich do jakichkolwiek pieniędzy z tego względy, podczas gdy im z tego powodu nie należy się ani cent. Nie oni są spadkobiiercami, w niczym się nie przyczynili by obronić swych braci w wierze, mówię to o Polscee, bo na Węgrzech działali.
 • U
  Niemców siedzimy w kieszeni, nasza gospodarka zależy od ich niej, nie ma co odjeżdżać w abstrakcję. A z Żydami spółki to bardzo kiepski pomysł. Z jankesami też.
 • Spokojnie. Kto stworzył bolszewizm
  w Rosji i nazizm w Niemczech a potem te piekielne twory futrował w swoim celu?
  Wniosek?
  To Lucyfer i jego poddani na Ziemi powinien płacić ludziom stworzonym przez Boga w tym i Niemcom i Rosjanom i Polakom - za ich mordowanie i cierpienia na przestrzeni całych wieków.
 • 1* - Z terrorystami, bandytami, złodziejami nie zawiera się żadnych układów
  Odszkodowania wojenne dla Polski od NRF nie są już możliwe do uzyskania, a gdyby nawet były, to w chwili obecnej żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin zagospodarowałby je dla współplemieńców, a nie dla Polski i Polaków.

  Istniały poważne szanse na uzyskanie odszkodowań w trakcie negocjacji na temat członkostwa Polski w UE - mógł to być nasz warunek przystąpienia do UE. Fakt, że takiego warunku nie postawiono świadczy o rzeczywistych celach rządzących w Polsce żydo-reżimów.
  Warunek ten można było postawić dwukrotnie: przy negocjowaniu traktatu akcesyjnego i przy negocjowaniu traktatu lizbońskiego.
 • @Lotna 13:47:13
  "Prawo stanowi, że majątek po osobach zmarłych, które nie mają spadkobierców przechodzi na skarb państwa."

  To obejmuje Polaków, dlaczego obywatele innych państw mają być traktowani inaczej?

  Czytałam, że żydowskie organizacje domagają się zwrotu majątków w Polsce na podstawie pisemnego oświadczenia, że taki majątek był pozostawiony w Polsce.

  Moja nieżyjąca babcia zostawiła nowy dom za Bugiem po zakończeniu II wojny światowej i po przyjeździe do Polski starała się o zadośćuczynienie. Pomimo, że mieszkała w mieszkaniu poniemieckim nie mogła go wykupić na własność w pięćdziesiątych, sześćdziesiątych latach XX wieku. Raz się na to zgadzano, a następnie to anulowano itd. Mama też się o to starała, jednak nic z tego nie wyszło.

  Nie tak dawno weszła ustawa o zwrocie mienia zabużańskiego. Za ten pozostawiony dom przysługiwało 20% wartości obecnej tego domu. Za wycenę płaciła mama. Ta cała procedura trwała 5 lat, przy czym mama posiadała wszystkie dokumenty dotyczące repatriacji i pozostawionego domu. Dodatkowe dokumenty wymagane ustawą trzeba było zdobyć samodzielnie i ja to robiłam. A wyjazdy do Urzędu Wojewódzkiego wspominam jako koszmar, średni czas czekania to pięć godzin, najdłużej to 9 godzin. Papierów w tej sprawie mam cały segregator.

  Dlaczego o tym piszę? Bo moja mama w takim wypadku będzie pokrzywdzona. Ona dostaje 20% za utracone mienie, a inni mają dostać 100%? Gdzie tutaj sprawiedliwość?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej