Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

TVN24 dostało list od… Boga. Pilnie poszukiwani psychiatrzy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zawsze twierdziłem, że lewica a już na pewno lewactwo u swoich wyznawców nosi znamiona co najmniej zaburzeń osobowości a w najgorszym razie choroby psychicznej…

Redakcja TV24 za pośrednictwem jakiegoś grafomana Marcina Napiórkowskiego otrzymała list od… Boga, w którym Bóg oznajmia, że nie przyszedłby na Marsz Niepodległości, ale kocha też narodowców [1].

Źródło foto: / tvn24.pl/printscreen za niezależna.pl [1]

No cóż… Szkoda słów… Chyba to całe towarzystwo w TVN cały czas chodzi na jakimś „haju”… albo…

Warto wspomnieć, że w szpitalach psychiatrycznych pełno jest „jezusów”, „napoleonów”, „bogów” i wielu innych. Może to któryś z tych pacjentów napisał, albo sam Pan M. Napiórkowski wymaga hospitalizacji w takim szpitalu.

Tyle tylko, że skoro firmuje to cała stacja TVN, to może należałoby stworzyć w budynku redakcji szpital psychiatryczny, który od razu miałby pełne obłożenie a i na pewno znaleźliby się lekarze psychiatrzy, którzy podjęliby się ich leczenia.

Zatem… Pilnie poszukiwani psychiatrzy do powstającego szpitala psychiatrycznego w budynkach TVN…  :))

Zawsze twierdziłem, że lewica a już na pewno lewactwo u swoich wyznawców nosi znamiona co najmniej zaburzeń osobowości a w najgorszym razie choroby psychicznej… [2,3]

Hm :)

[1] http://niezalezna.pl/208431-takiego-odlotu-jeszcze-nie-bylo-bog-napisal-list-do-tvn24

[2] Zobacz ciekawe spojrzenie: http://teoriazycia.blogspot.com/2011/12/lewactwo-jako-choroba.html?m=1

[3] Zobacz świetny tekst: http://naszeblogi.pl/45969-czy-lewica-ma-prawo-wtracac-sie-do-polityki

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Taka refleksja
  Kiedy człowiek rozmawia z Bogiem, to jest to modlitwa.
  Gdy Bóg rozmawia z człowiekiem, to schizofrenia....
 • @SZS 11:30:46
  A gdy Bóg komunikuje się za pomocą listów ?

  To wykracza poza wszelkie ramy możliwych zmian umysłowych autora i redakcji :-D
 • @SZS 11:30:46
  "Gdy Bóg rozmawia z człowiekiem, to schizofrenia...."
  Jezus był Bogiem i rozmawiał z ludźmi(Ewangelie).
  Bóg rozmawiał z Mojżeszem(Stary Testament)
  a twoje wywody to albo braki w religijnym przygotowaniu albo słowa poganina.
 • @35stan 13:24:52
  Gdzie Jezus mówił w Ewangelii że jest Bogiem ?
  Gdzie Ewangelia mówi że Jezus jest Bogiem ?

  Jezus był SYNEM BORZYM, i tak o sobie mówił.

  Chrześcijanie wyznają wiarę tylko w Jednego Boga.
 • @Fischer 12:10:12
  MSZ Izraela krytykuje Marsz Niepodległości. "Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie". MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany podkreślił.

  https://wpolityce.pl/swiat/366690-msz-izraela-krytykuje-marsz-niepodleglosci-niebezpieczny-zorganizowany-przez-elementy-ekstremistyczne-i-rasistowskie
  (pod tym artykułem komentarze zablokowane, pytanie dlaczego?)


  Ps..Ja nie wiem co jest takiego złego w haśle "Biała Europa braterskich narodów". Pamiętam Elementarz z czytanką "Murzynek Bambo", obecnie pewnie ta czytanka to pewnie mowa nienawiści. I dobrze, niech się boją Polskich Narodowców!!! W przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!!! My wiemy, że młody chłopak mówiący o kolorze skóry miał na myśli nachodźców Apokalipsy Islamskiej, których nie chcemy w Polsce!!! Tak się składa, że przeważnie mają ciemną karnację. No i czego tu się wstydzić? Niebawem Jewropejska Unia stanie się kalifatem i skończymy jak ten śmierdzący twór, jak z tego bagna nie wypełzniemy. Europa od tysiącleci była kolebką białego człowieka, to skąd się bierze ta rasistowska nagonka na białych. Czyżby czarni, to jakiś gatunek nadludzi i mają panować na wszystkich kontynentach i niszczyć narody. To bezwartościowa dzicz, która niczego nie stworzyła i żyje tylko z dokonań białego człowieka, tak jak inne rasy i tej prawdy nie da się zakrzyczeć poprawnością polityczną. Ten balonik niebawem pęknie i poleje się morze krwi, idiotów pozbawionych rozumu i wyzutych z moralności. To przejaw mikromanii, o której wczoraj mówił Prezes Jarosław Kaczyński. Będziemy nieść hasła jakie chcemy i zapraszać kogo chcemy. Jak widać mass-media są w łapach żydowskich rasistów ! Kraje chrześcijańskie są opanowane przez żydowską mafię ! Jedynie Węgry, Rosja i Białoruś są praktycznie wolne od mafii żydowskiej ! To właśnie lewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod. Minister Jaki się zdemaskował ?! Nie przeszkadzało mu to, że medialna żydokomuna bezczelnie i jak się okazuje bezkarnie nazywała manifestujących wartości polskie, patriotyczne i katolickie Polaków "faszystami". Co to, to nie. Ale przeszkadzało mu coś innego:
  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119771-Patryk-Jaki-po-Marszu-Niepodleglosci-Tymi-haslami-powinna-zajac-sie-prokuratura.html

  Pan Patryk Jaki, lepiej niech nie rżnie świętszego od papieża, bo już i tam świętości zostały pogrzebane. Mnie się to hasło bardzo podoba. Bycie antysyjonistą to obowiązek każdego człowieka. Lichwa, światowe sponsorowanie terroryzmu, terroryzm medialny, wojny, 911. Precz z holokaustowym terroryzmem! Jakieś głupoty pieprzą nawiedzeni ludkowie.
 • @Fischer
  Nowoczesna składa zawiadomienie do prokuratury na organizatorów Marszu Niepodległości. Powód? Propagowanie faszyzmu i rasizmu.

  https://wpolityce.pl/polityka/366752-nowoczesna-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-na-organizatorow-marszu-niepodleglosci-powod-propagowanie-faszyzmu-i-rasizmu


  Ps..Ten nowośmieszny głupek już tak ma! Kiedy wreszcie będzie pozbawiony mandatu i pociągnięty do odpowiedzialności za sianie zamętu w Polsce??? Rysio to ofiara eksperymentów w Dubnej. Emisja cząsteczek odbiła się na sprawności kojarzenia. Należy złożyć doniesienie na Nowoczesną o propagowanie bolszewizmu i komunizmu. Petru propaguje lewactwo i głupotę. Głupszego od Petru trudno spotkać. To powinno być również karane. Rychu, a ja złożę wniosek od odebranie ci matury za **6 Króli* * ! Rycho dawno nic nowego nie POkrył ???
 • @Fischer 13:36:00
  Bożym, nie Borzym, litości.
 • @35stan 13:24:52
  Tak. Jestem bardzo głęboko religijnym niewierzącym.
  I nie było mnie przy wspomnianych przez ciebie rozmowach.
  A swoją drogą, ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 • @kula Lis 67 14:20:44
  "Nowoczesna składa zawiadomienie do prokuratury na organizatorów Marszu Niepodległości. Powód? Propagowanie faszyzmu i rasizmu."

  Tu raczej chodzi o hasła antysemickie. Jak się zorientujesz kto stoi za liderem tej partii to nie będziesz tak dziwił.

  Jego gest jest raczej wymierzony w Rząd, a nie samych protestujących. Będzie trudno coś udowodnić protestującym.

  To jest kwestia wskazania konkretnych osób, konkretnego hasła i udowodnienie intencji. Samo stanie pod banerem niczego nie dowodzi, nawet jego trzymanie nie jest jednoznaczne. Sam proces jest nikomu niepotrzebny, nawet żydom (oni starają się jeszcze unikać rozgłosu). Sam proces może jeszcze bardziej im zaszkodzić, gdy obrona nagłośni, wykorzysta fakty i okoliczności, którymi kierowali się oskarżeni.

  To wyłącznie atak Petru, na PIS, i to raczej nieudolny. Ponieważ Nowoczesna tą drogą nie wzbudzi sympatii Polaków i nie zwiększy swojego elektoratu. Jest to jedynie szansa na chwilowe zaistnienie Petru w mediach. Nie wierze, że popiera najazd islamistów do Europy, czy przejmuje się kolorem skóry murzynów. Tu chodzi wyłącznie o wątek żydowski.

  To odsłania jego podbrzusze, i przy każdym wystąpieniu medialnym powinien być pytany czy jest za przyjęciem do polski uchodźców. Gwarantuje że po roku jego elektorat zmaleje o 50%.
  (Za błędy przepraszam, jestem niepoprawnym dyslektykiem.)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej