Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

"Klątwa", pedofilia, kobiety, katolicyzm, islam, judaizm...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prowokacja i bluźnierstwo wobec katolicyzmu. To dno a dno i szambo nie zasługuje nawet na krytykę, bo pustka jest warta jedynie splunięcia. Wszyscy, którzy brali w tym udział bym zdeptał i jeżeli kiedykolwiek ich zobaczę na żywo to... dam im w mordę!

Zacznę przekornie...

Tak... W Kościele Katolickim zdarzają się przypadki odejścia od nakazów wiary. Jezus Chrystus nakazywał w obszarze małżeństwa i seksualności wierność sakramentowi małżeństwa kobiety i mężczyzny oraz nakaz ich prokreacji, czyli posiadania dzieci. Doktryna katolicka zabrania małżeństw pomiędzy krewnymi, co wynika bezpośrednio z Pisma Świętego Nowego Testamentu. Małżeństwo w katolicyzmie rozumiane jest jako wzajemna i publiczna zgoda mężczyzny i kobiety ukierunkowana na wzajemne dobro małżonków oraz na prokreację i wychowanie dzieci. Jest to związek nierozerwalny, monogamiczny. Taka jest odwieczna interpretacja nauczania Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Bożego, który przekazuje naturalny nakaz Boga Ojca. 

Homoseksualizm (lesbijstwo czy co to tam jeszcze w ramach LBTQ) w nauczaniu Jezusa Chrystusa jest grzechem sodomii, który staje się czynem odwrócenia od niego i Boga Samego. Jest potępiony, podobnie jak kontakty seksualne z nieletnimi i wielożeństwo. W Kościele Katolickim małżeństwo jest związkiem do śmierci dwojga ludzi i nic nie może tego zmienić.

Każdy kto będąc wiernym Jezusowi Chrystusowi - niezależnie czy jest księdzem czy zwykłym wiernym - musi przestrzegać praw Bożych. Jeżeli tego nie czyni jest potępionym i może żałować za swoje grzechy w każdym momencie, poprzez Sakrament Pokuty.

Są jednak odszczepieńcy od wiary, nawet księża katoliccy wysoko postawieni, którzy do końca tkwią w grzechu, ale Jezus Chrystus nie przyjmie ich do Królestwa Bożego. Pedofilia, wielożeństwo, zdrada seksualna i etyczna, homoseksualizm, sodomia i gomora, transseksualizm, gender, feminizm, aborcja, in vitro czy eutanazja są grzechami śmiertelnymi i każdy - nawet wierzący - musi sobie z tego zdawać sprawę. Kościół Syna Bożego to wszystko potępia i wymaga Nawrócenia Każdego Dnia.

Ale to, że zdarzają się grzesznicy nie niweczy praw ustanowionych przez Boga i te prawa zabraniają grzechu, choćby przez Dekalog. Wszystko co czynią grzesznicy jest potępione i jeżeli grzesznik nie pojedna się z Bogiem jest stracony i czekają go ognie piekielne. Tak... Jeżeli istnieje Niebo to istnieje też Piekło. Jeżeli istnieje Dobro, istnieje też Zło. Jeżeli istnieje Bóg, istnieje też zwodzący i kłamiący Szatan.

Powtarzam. Grzech w katolicyzmie jest grzechem i nie jest gloryfikowany. Natomiast Matka Boża jest kobietą, która potrafi pokonać Szatana. Ta kobieta, Matka Jezusa Chrystusa jest w Kościele Katolickim wynoszona na Piedestał Świętości. Porodziła niepokalanie Syna Bożego, dlatego w krajach katolickich kobieta jest szanowana, czczona i zawsze była opiekunką Rodziny. To się nie zmieniło przez wieki i się nie zmieni.

Katolicyzm wyklucza przemoc do momentu, kiedy inni chcą nas zgładzić. Mało tego nawet w takim momencie: za wroga trzeba się modlić, bo to nasz brat - człowiek błądzący, który wymaga modlitwy i nawrócenia. Ale nawet Jezus Chrystus przepędził faryzejskich lichwiarzy i handlarzy ze Świątyni Bożej, Synagogi... więc nieraz trzeba walczyć o wiarę, jeżeli ta wiara jest zaatakowana, zaatakowana szatańsko i nikczemnie.  A naród wybrany, czyli Żydzi zerwali z Bogiem Ojcem i są prawie przeklęci na wieki, bowiem nie uznali Syna Bożego za Mesjasza, nie rozpoznali w nim Króla Żydowskiego i Króla Wszechświata... i dalej tkwią w tym śmiertelnym grzechu. Ale jest dla nich - podobnie jak dla prawosławnych i protestantów - szansa - Nawrócenie na wiarę w Jezusa Chrystusa jako Mesjasza i Jedynego Syna Bożego, który powtórnie przyjdzie na Końcu Czasów!

Katolicyzm, czyli Jezus Chrystus daje wolną wolę bez przemocy: albo będziesz na mojej drodze, albo nie. Jest miłosierny a Jego miłosierdzie jest nieskończone...

Katolicyzm gloryfikuje więc kobietę, jest przeciwny wielożeństwu i pedofilii a to są jedne z haseł liberalnych eunuchów spod znaku feminizmu, gender czy LBGTQ. Oczywiście wielu rzeczom jest przeciwny, jak morderstwo dzieci w łonie matki, eutanazji czy dewiacjom seksualnym, ale podstawowe prawa kobiet i dzieci są na pierwszym miejscu.

A jak jest w innych ogólnoświatowych religiach, np. w islamie i judaizmie?

Islam - idea albo wiara. Chyba tylko Idea i to barbarzyńska idea.  Preferuje przemoc i morderstwo w imię Allacha i Mahometa. Obiecuje męczennikom za wiarę i dla tych, którzy mordują innowierców i niewierców (w tym szczególnie chrześcijan) nie świętość - jak to jest w Kościele Katolickim - ale wynagrodzenie w Raju i spełnienie wszystkich doczesnych pragnień, też seksualnych. Dla islamistów jedynym światem, jest świat islamski. Wszystko inne jest bluźnierstwem i wszystkich innych należy zniszczyć. Zero tolerancji i "wielokulturowości" (sic!~). Tylko islam i tylko on. Daje on też możliwość wielożeństwa i propaguje pedofilię, bo Mahomet sam poślubił sześciolatkę a skonsumował ją seksualnie w wieku 9 lat. Miał wiele żon a kobieta według islamu jest niższą kategorią człowieka niż mężczyzna. Nie może wystąpić o rozwód, musi chodzić zakryta niemal w całości, nie ma niemal żadnych praw i musi być sługą dla mężczyzny. Jej zdrada i odejście od męża karana jest śmiercią lub oszpeceniem. Małe dziewczynki są narzędziami i przedmiotami seksualnymi dla wynaturzonych islamskich mężczyzn. Przerwanie ciąży, czyli aborcja jest też karana okrutnie w sytuacji dziecka męża.

I gdzie są feministki i obrończyni dzieci? Gdzie jest gniew za pedofilię i traktowanie kobiet jako gorszej kategorii? No gdzie są lewacko-demoliberalne elity? Czy taka barbarzyńska cywilizacja gloryfikująca legalnie pedofilię i dyskryminację kobiet jest dla Was normalna? Czy ten totalitaryzm i semicki szowinizm jest dla Was normalny? Dlaczego nie walczycie z tą dyskryminacją, a walczycie z tym, co jest zakazane w katolicyzmie? Obłuda, strach, hipokryzja, głupota, idiotyzm, infantylizm, ograniczenie umysłowe, cynizm, egocentryzm, debilizm? Tak... wszystko w jednym.

No dobrze... A judaizm oraz syjonizm talmudyczno-rabiniczny? Żydowska dziewczynka jest uznawana za dorosłą w wieku 12 lat! Za dorosłą, czyli kobietę zdolną do poślubienia mężczyzny i czy to nie jest pedofilia w rozumieniu światłych i liberalnych lewackich elit? A kobieta? Też nie ma takich praw jak mężczyzna i musi np. modlić się oddzielnie. Czyż to nie dyskryminacja? A żydowsko-syjonistyczny szowinizm wynikający z Talmudu, wedle którego tylko Żyd jest człowiekiem a goj-nie-Żyd jest czymś gorszym a szczególnie chrześcijanin? To nie rasizm i faszyzm w czystej postaci? Czyż Izrael preferuje równouprawnienie mężczyzn i kobiet, równouprawnienie wszystkich nacji? Nie! Także wśród Żydów zdarzają się związki poligamiczne (wielożeństwo), choć nie jest to przez wielu rabinów dopuszczalne. Dlaczego więc światłe liberalne elity nie protestują przeciw dyskryminacji kobiet, pedofilii i nazizmowi niektórych taludyczno-rabinicznych i syjonistycznych Żydów?  Obłuda, strach, hipokryzja, głupota, idiotyzm, infantylizm, ograniczenie umysłowe, cynizm, egocentryzm, debilizm? Tak... wszystko w jednym.

Na tym tle - jeżeli miała to być sztuka z prawdziwego zdarzenia - spektakl "Klątwa" mógłby krytykować np. pedofilię wśród księży katolickich, ale z zastrzeżeniem, że jest to sprzeczne z nauczaniem Jezusa Chrystusa i jest potępiane jako grzech śmiertelny. Ale... w w/w religiach (ideach) islamu i judaizmu pedofilia jest legalna i dopuszczalna w rozumieniu pedofilii według praw współczesnej demokracji i współczesnego prawa. Więc jeżeli wieszano JPII to tym bardziej powinno się powiesić Mahometa lub jakiegoś wynaturzonego rabina. Jeżeli pieprzono się z Krzyżem to należało pieprzyć się z Menorą lub Koran wsadzać sobie między nogi i przeżyć z nim orgazm. Jeżeli brano do ust członka katolickiego papieża, to obok powinna być identyczna scena z Mahometem lub jakimś ważnym semickim, czyli żydowskim zwolennikiem Talmudu. Jeżeli piłą mechaniczną ścinano Krzyż to o wiele bardziej racjonalne i normalne byłoby ścięcie Menory i spalenie Koranu.

To wtedy można by się zastanowić nad przesłaniem sztuki jako negacji wiary.

A tak to jest tylko prowokacja i bluźnierstwo wobec katolicyzmu. To dno a dno i szambo nie zasługuje nawet na krytykę, bo tylko jakaś wartość jest warta krytyki, pustka jest warta jedynie pogardy i splunięcia. Wszyscy, którzy brali w tym udział są dla mnie karaluchami, których najchętniej bym zdeptał i jeżeli kiedykolwiek ich zobaczę na żywo to... dam w mordę!

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @Autor
  Same pozostałości po poprzedniej ekipie . Pozdrawiam. http://niewygodne.info.pl/ludzie/komorowski-mozel-demot-466.jpg
 • Kakao spowszechniało.
  Dzisiaj jakiś natchniony cymbał rzeżyser kochający w kakao, bronił wolności "powszechnej sztuki", niech spali na scenie koran lub torę i niech ichne bożki przelecą na scenie kozę, wtedy uwierzę w wolność" sztuki" !
 • : Winnicki o "Klątwie":
  Rząd powinien wydalić z kraju reżysera spektaklu

  https://pbs.twimg.com/media/C5NbgQjWYAAdATS.jpg

  https://t.co/XSubWDB19l
 • Pytam, bo nie wiem:
  a gdyby tak zamiast Jana Pawla II wstawic do tych scen Adama Michnika? Czy recenzja w "GW" bylaby ciut inna

  "To spektakl ćwierćwiecza!" - Żakowski o "wielkim dziele" ze zbiórką na zabicie Kaczyńskiego.

  Spektakl ćwierćwiecza dla... ćwierćinteligenta

  https://pbs.twimg.com/media/C5bB96kXMAAe8ao.jpg
 • @Husky 22:48:35
  Cześć Husky!
  Jaki tam z niego Narodowiec.
  Gdyby był polskim narodowcem powiedziałby: " ............"
  No co powiedziałby Husky?

  Co powiedziałby milionom Polaków ograbionych z ich własności i zepchniętych do roli parobków EU i kraju nad Wisłą?

  Co zrobił dla Polaków, oprócz stwierdzenia że ktoś coś powinien zrobić?

  pozdr.
 • @provincjał 19:54:28
  Słowaczka nasikała na Koran i go podpaliła. Została aresztowana. Grozi jej 6 lat więzienia... Pochodząca z Ruzomberok na Słowacji Sheila Szmerekova zaangażowana była w uświadamianie swoim rodakom niebezpieczeństw, jakie wiążą się z kulturą muzułmańską. Przypomnijmy, że Słowacy raczej nie są zwolennikami islamizacji; niedawno wprowadzili prawo, które praktycznie tożsame jest z delegalizacją tej religii w ich kraju. 24-latka, aby pokazać swoje negatywne nastawienie do islamu, w formie protestu oddała na Koran mocz i później go spaliła. Nagranie wrzuciła do sieci, mówiąc, że nikt jej nie powstrzyma nawet policja...Słowackim funkcjonariuszom, którzy wszczęli w sprawie śledztwo, udało się jednak zidentyfikować i odnaleźć dziewczynę. Szmerekovej postawiono zarzut „tworzenia materiałów ekstremistycznych, zniesławienia narodu oraz rasy, a także podżegania do nienawiści rasowej, narodowej i etnicznej”. Grozi za to nawet 6 lat pozbawienia wolności. Matka młodej Słowaczki ujawniła w rozmowie z mediami, że zachowanie córki jest skutkiem nieszczęścia, jakie ją spotkało w przeszłości. Dziewczyna jaka 14-latka miała paść ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez 14-osobową grupę cyganów.... https://youtu.be/euJhic1ufk8 https://youtu.be/TiOKWKOm-rc
 • @kula Lis 66 12:08:04
  Lis jak zwykle czujny i na biezaco.

  Pozdrowil serdecznie.
 • Wiedziałem, że tak będzie, a frajerzy wpłacali!
  Internauci śledzący zbiórkę pieniędzy na nowe auto dla sprawcy wypadku z kolumną rządową w Oświęcimiu ustalili, że zbiórka została już dawno zakończona. Jednak, co ciekawe jej organizator z ponad 150 tys. złotych na koncie zniknął. Jeśli się mylimy, to może jakieś media nas oświecą, bo z tego co udało się ustalić ludziom w sieci: kierowca Seicento nie otrzymał do tej pory nawet złotówki.
 • Nierozerwalność sakramentalnego węzła małżeńskiego
  a opinia na ten temat generała zakonu Jezuitów:
  "Nowy generał zakonu Jezuitów o. Arturo Sosa Abascal, jedna z najbardziej wpływowych osób w Kościele katolickim na całym świecie, stwierdził w jednym z wywiadów, że słowa Jezusa przeciwko rozwodom są "względne" i każdy może je ocenić zgodnie z własnym "sumieniem". "
  https://dorzeczy.pl/religia/22716/Szokujacy-wywiad-nowego-generala-Jezuitow-Slowa-Jezusa-dot-malzenstwa-sa-wzgledne.html
 • @kula Lis 66 14:23:49
  A tak na marginesie i tak ten chłopak pozostawiony zostanie sam sobie i oby nie musiał zapłacić za "darmowego" adwokata.
 • @35stan 14:30:26
  Powstaje zasadne pytanie: Czy KK po II Soborze Watykańskim a szczególnie podczas pontyfikatu obecnego Franciszka jest jeszcze KK? Zaczynam wątpić, ale nam pozostaje wiara w Słowa Jezusa Chrystusa, choćby i Antychryst przebrał się w ornat i ogonem machał.
  Pozdrawiam
 • Kto odpowiada za niszczenie kultury?
  Swego rodzaju modną manipulacją stało się określanie degeneracji kultury, zwłaszcza przez żydo-katolickich filozofów i hierarchów, jako „kulturowy marksizm”. Oczywiście w tym określeniu jest zakodowana, adresowana do naszej świadomości, niechęć do PRL - wiadomo: socjalizm - i do Rosji, bo przecież ta współczesna jest niejako spadkobierczynią socjalizmu, a nawet gorzej, bo komunizmu.
  A co to znaczy "kulturowy marksizm"? - I co to za język? Tych tematów już nikt nie rozwija.

  Kim więc byli ideowi marksiści wprowadzający rewolucję seksualną już w 1919r. w Węgierskiej Republice Rad, w sowieckiej Rosji, w Republice Weimarskiej? Kim byli inicjatorzy drugiej fali tej rewolucji, która z USA zaczęła zalewać Europę od początku lat 1960?
  Byli Żydami - za degenerację europejskiej kultury odpowiadają Żydzi - światowa żydowska finansjera. Problem w tym, że żydo-katolicki Kościół uczy, że antysemityzm jest grzechem, a nacjonalizm herezją. I mamy, co mamy. Kościół jest współwinny tej degeneracji kultury - Kościół sprowadził Żydów do Europy.

  I to żydo-katolicki Kosciół wespół z żydowską V kolumną wprowadził Polskę na Zachód, więc niech teraz popierający tę zbrodnię żydo-katolicy nie narzekają na niszczenie kultury – mają przecież co chcieli: uniwersalny Kościół i wspólną europejską = łacińską = chrześcijańską (żydo-chrześcijańską) cywilizację i takąż samą kulturę.
 • Było Allach Akbar...
  Nożownik w Niemczech wjechał autem w grupę ludzi.

  Mężczyzna wjechał samochodem w grupę ludzi przechodzących chodnikiem w okolicach Bismarckplatz w centrum Heidelberga, w Niemczech. Po wypadku wybiegł z samochodu i próbował uciekać. Napastnik miał ze sobą nóż. Mężczyzna został postrzelony przez policjantów. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

  Mężczyzna wjechał w ludzi przechadzających się po chodniku w pobliżu piekarni przy centrum handlowym Kaufhof na Bismarckplatz w Heidelbergu. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż po godzinie 16. W wyniku uderzenia przez samochód trzy osoby zostały ranne.Jedna z nich jest w bardzo ciężkim stanie. Motywy sprawcy są na razie nieznane. Niemiecka policja pytana o to, czy sprawca mógł należeć do organizacji islamistycznej odpowiada: "nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy". Napastnik jechał wypożyczonym autem na rejestracjach z Heidelberga.
  spiegel.de
 • @
  I znowu zakradł się tutaj żydo-Kosiur aby żygnąć swoją głupotą pod Kościołem na Niedzielę dzisiejszą.

  W tym wymiocie nie ma już ani słowa o żydowskich filozofach, ani nawet o tym, że cała „kultura i sztuka” (tak samo jak media) znajduje się w rękach żydowskich.
  W jego debilnej mentalności, gdyby nie Katolicy(!), … to sztuka byłaby modlitwą do Boga. I to w przyzwoitym ubraniu.

  Perwert!
 • @kula Lis 66 19:19:25
  https://www.youtube.com/watch?v=hYzwog6fp3U
 • Teraz o koledze ponoć patriocie, zadymiarzu jednego z tutejszych blogerów.
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/02/25/825/360/45ab180b25164559b3f283f661fa7dff.jpeg Zaskakujące doniesienia ws. prowokatora spod krzyża! "W 1988 zarejestrowany jako TW SB. Potem zmienił nazwisko". Popularny użytkownik Twittera występujący jako John Bignham opublikował na swoim profilu szokujące informacje na temat człowieka, który zdobył rozgłos licznymi prowokacjami na Krakowskim Przedmieściu, a także próbami zakłócenia kampanii wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy. Chociaż we wpisie nie pada obecne nazwisko prowokatora, użytkownicy popularnego portalu społeczenościowego nie mają wątpliwości, że chodzi o Andrzeja Hadacza. Najbardziej znany prowokator spod krzyża urodził się jako Andrzej Dobosz. W 1988 zarejestrowany jako TW SB. Potem zmienił nazwisko czytamy w tweecie.Jak zapowiada internauta, więcej informacji przedstawi w poniedziałek. Miłego weekendu, Andrzejku kwituje twitterowicz. Ps..Było pewne, że ta menda jest z WSI, miotał się pod krzyżem, świetna robota. Zobaczcie ile razy obściskiwał go Komorowski, pokazują to liczne zdjęcia z kampanii wyborczej. Dobry sprawdzony warchoł. To wierny i najlepszy przyjaciel Komorowskiego. Pochodzą z tej samej wsi. Służbom PRL wydaje się, że można być nieposłusznym. Ze służb się nie odchodzi chyba, że do pieca.
 • Teraz o koledze ponoć patriocie, zadymiarzu jednego z tutejszych blogerów.
  Andrzej Hadacz jako TW „Matka” donosił na kolegów z kopalni w Jastrzębiu Zdroju. Znamy szczegóły tej historii. W Instytucie Pamięci Narodowej znajdują się dokumenty świadczące o współpracy z bezpieką Andrzeja Hadacza, który wtedy nazywał się Andrzej Dobosz. Urodzony w 1962 roku w Kłodzku mężczyzna zatrudniony był w Kopalni Węgla Kamiennego w Jastrzębiu Zdroju. To w tym zakładzie miał donosić na kolegów. Na jednym z mikrofilmów znajduje się notatka dotycząca Dobosza. Pozyskany na zasadzie współodpowiedzialności obywatelskiej. Wyeliminowany z powodu popełnienia przestępstwa czytamy w dokumentach. Współpracę z TW „Matką” z powodu „popełnienia przestępstwa” zakończono oficjalnie 6 grudnia 1988 roku. Co działo się z nim dalej? Można sie tylko domyslać, ale zupęłnie inaczej jawi nam się teraz jego „rola” spod krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Historię Andrzeja Hadacza vel. Dobosza opisywaliśmy także niejednokrotnie w tygodniku „wSieci”. W sierpniu 2015 roku ujawniliśmy kulisy prowokacji, jakiej miał on dopuścić się wobec Andrzeja Dudy, wówczas kandydata na prezydenta.
 • @kula Lis 66 08:22:03
  Sprzedajny skurwysyn, teraz górnicy powinni wytłumaczyć byłemu "koledze", że tak się nie robi i zastosować sztyloterapie a potem kurację piąchopiryną, żeby lepiej zapamiętał....Teraz zrozumiała staje się prowokacja pod Krzyżem w '10. Bul daje polecenie w organie szechtera, a później idą ustawki WSIoków, hadaczy i palikociarni.
 • @kula Lis 66 08:02:03
  Jedna z nich w wyniku obrażeń zmarła.
 • @kula Lis 66 08:22:03
  // Urodzony w 1962 roku w Kłodzku //
  Nie wyglada na 55 lat
  ale .....
  ps.
  raczej to ten
  http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?lastName=DOBOSZ&idx=&katalogId=4&subpageKatalogId=4&pageNo=1&osobaId=27504&
 • @Husky 09:05:16
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/545s/slide/137370907115229043572.jpg
 • @Husky 09:05:16
  Teraz pozostaje zadać pytanie, kto mu wyjazdy zagraniczne finansuje, komórki kupuje i opłaca, gdy on bezrobotny?
 • @Rzeczpospolita 15:31:10
  Proszę Pana. Wielokrotnie pisałem, że ideologia komunizmu wojennego, socjalizmu jest dziełem żydowskich K. Marksa, F. Engelsa czy W. Lenina (półżyd). Podobnie ideologia komunizmu kulturowego jest w wielu wypadkach dziełem Żydów i jest przez nich popierana na całym świecie.

  Ale czy to KK jest winien? Śmiem wątpić. Oczywiście degradacja KK zaczęła się od II Soboru Watykańskiego a za czasów obecnego Franciszka należy się zastanowić, czy mamy już do czynienia z prawdziwym chrystusowym KK.

  Proszę zajrzeć do Talmudu i poczytać sobie, co tam oni mówią o chrześcijanach... ta nienawiść aż poraża.

  I w tym momencie powtórzę: dlatego też jestem antysyjonistą w znaczeniu talmudyczno-rabinicznego postrzegania świata (nie "antysemitą").

  Całkowite utożsamianie KK z żydostwem jest absurdalne z tego punktu widzenia.

  Pozdrawiam
 • @Zdzich 07:16:34
  Nienawiść do KK jest taka sama u syjonistów jak i islamistów.
  Pozdrawiam
 • @Husky 09:05:16
  Może to przypadek... ale w Kłodzku jest sklep "U Dobosza".
 • @krzysztofjaw 10:55:59
  Zgadza się!
  Ta perfidna, wyłuzdana „sztuka” żydowska prosto z piekła rodem tylko pogłębia tą nienawiść.

  „Sztuka” ta wywodzi się z freudowskiego założenia, że człowiekiem rządzą (diabelskie) siły niezależne od jego świadomego "ja", czyli jaźni nadanej człowiekowi przez Boga.
  Maniak seksualny, Zygmunt Freud, „leczył” zboczenia psychiczne za pomocą kokainy, pod wypływem której doprowadzał swoje pacjętki do histerii i uległości seksualnej. (ref. “Killing Freud” by Todd Dufresne)
  Tak powstała tzw. „psychoanaliza”, która w dzisiejszych czasach uczona jest w szkołach oraz jest zaakceptowana jako norma wartości moralnych w sztuce i zachowaniu się żydowskich reżyserów i aktorów, którzy w normalnym środowisku powinni być pacjętami domu dla wariatów.

  W tym samym czasie, sztuka chrześcijańska jest usuwana z repertuarów przez tych samych opętanych Żydów, którzy promują tylko i wyłącznie swoją własną „sztukę”, przerabiając nawet dzieła klasyków na swój „styl w sztuce”.
  Przykład freudowskiego surrealizmu jako buntowi przeciw klasycyzmowi i konwencjom w prawdziwej sztuce:
  https://www.youtube.com/watch?v=wDxM6ajKwyo&t=752s;
  http://zdzich.neon24.pl/post/24733,tragedie-by-deuxieme-groupe-d-intervention

  (PS: Debil żydo-Kosiur wini za to „uniwersalny Kościół”.)
 • @
  Nie widzialam tej sztuki, ani nikt z mojej rodziny, znajomych tez nie widzieli, wiec nie moge sie na temat tej sztuki wogole wypowiadac.

  Zreszta moja rodzina i znajomi mieszkajacy w Poslce od dlugiego juz czasu nie chodza do teatrow, poniewaz te sztuki, ktore dobre kilka lat temu zobaczyli byly tak glupie, tak prymitywne, wprost chamskie, wulgarne, ze sztuka nie mozna tego nazwac, wiec po prostu przestali chodzic do teatrow.

  Ten koment zatem dotyczy tego artu, ktory zawiera tak prawde, jak i bledy.

  Nie bede tu pisala o ksiezach pedofilach i i ukrywaniu ich przez hierachie katolicka, bo to z pewnoscia jest zbrodnia – grzechem i mysle, ze tu wszyscy sie z tym zgadzamy. Podobnie nie bede tu mowila o ksiezach, ktorzy sa sodomistami, bo tu tez zgadzamy sie, ze to grzech.

  Tak mowi Biblia i tak mowi nauka katolicka.

  Mnie chodzi o to, ze nauki zawarte w Katechizmie Kosciola Katolickiego nie zawsze sa zgodne z Biblia, z nauka Pana Jezusa, co kazdy moze sprawdzic.

  Po pierwsze nauki KKK ciagle sie zmieniaja, Biblia natomiast nie.

  W niektorych wypadkach nauka KKK jest zgodna z Biblia, jak na przyklad, ta, ktora mowi, ze Pan Jezus jest Bogiem. To jest zgodne z Biblia.
  Ale wracajac do artu, cytuje:

  //
  ‘’ Natomiast Matka Boża jest kobietą, która potrafi pokonać Szatana. Ta kobieta, Matka Jezusa Chrystusa jest w Kościele Katolickim wynoszona na Piedestał Świętości.’’
  //

  Ta nauka KKK, jest sprzeczna z Biblia.
  NIGDZIE w Biblii nie ma, ze blogoslawiona miedzy niewiastami Maria moze pokonac szatana, lub, ze ona pokona!

  Napisano natomiast, ze ON (Pan Jezus) zmiazdzy glowe weza-szatana, a szatan Mu piete!

  ‘’ (15) Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz MU piętę.’’ (Rodz.3:15)

  Biblia mowi, ze Maria jest blogoslawiona miedzy niewiastami, a NIE ze jest matka Boza.

  Pan Jezus jest Bogiem, jest JEDNYM z Ojcem (Ja i Ojciec jedno jestesmy), On Stworzyl Swiat, Istnial zatem PRZED Maria.

  On wszystko i wszystkich Stworzyl, a wiec i ja (Marie) Stworzyl, On dal jej zycie, a NIE ona Jemu. On z Duch Swietego sie poczal w jej lonie (Mat.1:18.25)!

  A to, ze On jest Stworca wszystkich ( a wiec rowniez blogoslawionej Marii) i wszystkiego napisano w Liscie do Kolosan:

  ‘’ 15 On jest obrazem Boga niewidzialnego - Pierworodnym wobec każdego stworzenia,
  16 bo w Nim zostało WSZYSTKO stworzone: i to, co w niebiosach, i to, co na ziemi,
  byty widzialne i niewidzialne, czy Trony, czy Panowania, czy Zwierzchności, czy Władze.
  WSZYSTKO PRZEZ Niego i DLA Niego zostało stworzone.
  17 On jest PRZED wszystkim i wszystko w Nim ma istnienie.’’(Kol.1:15-17)


  //
  ‘’ Katolicyzm wyklucza przemoc do momentu, kiedy inni chcą nas zgładzić. Mało tego nawet w takim momencie: za wroga trzeba się modlić, bo to nasz brat - człowiek błądzący, który wymaga modlitwy i nawrócenia. Ale nawet Jezus Chrystus przepędził faryzejskich lichwiarzy i handlarzy ze Świątyni Bożej, Synagogi... więc nieraz trzeba walczyć o wiarę, jeżeli ta wiara jest zaatakowana, zaatakowana szatańsko i nikczemnie.’’
  //


  Zgadza sie nauka KKK dozwala obrone, dozwala na zabijanie w obronie wlasnej, natomiast Pan Jezus NIE dozwala! Pan Jezus mowi do Piotra: schowaj miecz do pochwy, bo kazdy kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

  Zbawiciel mowi tez o nastawianiu drugiego policzka. Mowi On, bysmy milowali naszych wrogow.
  Zaden uczen, zaden Apostol Pana Jezusa nie bronil sie, nie zabijal wogole.
  Oni byli wiezieni, torturowani, kamieniowani, zabijani, lecz NIE bronili sie, nie zabili NIKOGO!

  Jedyny z Apostolow Pana Jezusa, ktory umarl smiercia naturalna, to Apostol Jan!!! Wszystkich innych zabito i nie bronili sie!

  Tak, Pan Jezus wygonil handlarzy, ale ich nie pobil! I nie o obrone wiary chodzilo:

  ‘’ (12) A Jezus wszedł do świątyni i wyrzucił wszystkich sprzedających i kupujących w świątyni; powywracał stoły zmieniających pieniądze oraz ławki tych, którzy sprzedawali gołębie. (13) I rzekł do nich: Napisane jest:
  Mój dom ma być domem modlitwy, a wy czynicie z niego jaskinię zbójców.’’ (Mat.21:12)

  I wlasciwie to wszystko, co mam do powiedzenia, bo o odlamach religii muzulmanskich (bo nie ma jednej religii muzulmanskiej, lecz sa odlamy), ani o odlamach religii zydowskich (bo nie ma jednej religii zydowskiej, lecz jak pisza zydzi, ilu rabinow, tyle religii zydowskich) niewiele chce pisac, bo niewiele mnie obchodza, poniewaz tak muzulmanie, jak i zydzi, czyli obrzezani, maja oprocz obrzezania wiele wspolnego, bo nie wiarza, ze Pana Jezus Chrystus jest Mesjaszem, jest Bogiem.

  Wiekszosc ludzi wie, ze niektore (bo nie wszystkie) muzulmanki nakrywaja sobie wlosy (czasem zakrywaja tez twarz i nie widza, wiec sie sie przewracaja, lamia nogi ) hidzabem, bo jej wlosy moze tylko jej maz i dzieci widziec …

  Ale niewielu ludzi wie, ze w niektorych odlamach zydowskich kobiety tez musza zakrywac wlosy. Nie czynia one tego tak oficjalnie jak muzulmanki hidzabami (szalami), lecz perukami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej