Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

"Seryjny wypadek". Czy to pewna wersja "startegii żaby"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oby jednak to wszystko były jednak przypadki, które zmuszą do radykalnych działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa najwyższych władz RP.

Być może pewne wydarzenia dzieją się przypadkowo i to w każdej sferze życia indywidualnego oraz zbiorowego. Z pewnością tak jest, ale jeżeli tak się dzieje, że mało prawdopodobne do wystąpienia fakty jednak się zdarzają i to nawet cyklicznie to już nie można mówić o przypadku. A tak jest z tzw. stłuczkami samochodowymi najważniejszych osób w państwie, m.in. prezydenta, premier (też w Izraelu!) czy szefa MON.

Oczywiście można dalej się upierać, że ów "seryjny wypadek" limuzyn rządowych to jakieś fatum, "prawo serii", brak wyszkolenia i brawura BOR-owców, niedouczeni polscy kierowcy czy tam wyszukiwać innych przyczyn, w tym losowych.

Ale sprawa staje się na tyle poważna, że trzeba zakładać wykreowanie owej cykliczności "seryjnego wypadku". Tym bardziej, że w całej historii II PRL (III RP) jak i I PRL mieliśmy do czynienia z bardzo częstym grasowaniem "seryjnego samobójcy" czy też "nieszczęśliwego wypadku". To standard postępowania zmierzającego do wyeliminowania niewygodnych dla komuny, poskomuny i elit III RP ludzi, którzy zagrażali (i zagrażają) ustalonym w Magdalence i OS zdradliwym i antypolskim porozumieniom.

Objęcie władzy przez prezydenta A. Dudę i PiS (ZP) a szczególnie to, że rządzą naprawdę realizując swoje obietnice wyborcze od samego początku było szokiem dla II PRL i od pierwszego dnia rządów (a nawet wcześniej) nastąpił zmasowany atak na nowe władze, atak zjednoczonej totalnej opozycji, współczesnej Targowicy. Trwa on do dzisiaj, mimo, że wszystkie próby obalenia prezydenta czy rządu premier B. Szydło spełzły na niczym. Nie udało się wciągnąć rządzących w "bieżące pyskówki", nie udało się doprowadzić do krwawych rozruchów Polaków na ulicach, nie była w stanie pomóc brukselsko-niemiecka zagranica ani lewacko-demoliberalne światowe elity, nie udał się grudniowy i dobrze przygotowany pucz "totalnej opozycji" ani żadne prowokacje uliczne i parlamentarne. Rząd rządzi coraz skuteczniej i - o zgrozo - zaczął powoli rozbijać antypolską, rządzącą niemal od 27 lat mafię elit III RP. Zagrożone zostały podstawy jej funkcjonowania, począwszy od finansów, czyli swobodnego okradania Polski na miliardy złotych a skończywszy na śledztwach, aresztowaniach, procesach karnych, zmianach kadrowych (np. w armii) czy rozbijaniu bezkarnych korporacji zawodowych, w tym w wymiarze sprawiedliwości i w środowisku dawnych SB-ków czy WSI-oków. Całej tej sitwie dosłownie zaczął "palić się grunt pod nogami" a wizja świata zza krat jest dla tej wyższej kasty ludzi nie do przyjęcia, tak samo jak oderwanie ich od koryta władzy i apanaży z nią zawiązanych.

Wielokrotnie to powtarzałem i powtórzę jeszcze raz - oni są zdolni do wszystkiego, największej podłości i zdrady. Są w stanie doprowadzić Polaków do rozlewu polskiej krwi na ulicach, ale też są w stanie dokonywać mordów politycznych, tak jak to było i w czasie komuny i postkomuny.  A te mordy w postaci właśnie "seryjnego samobójcy" lub "nieszczęśliwego wypadku" były częste i cyklicznie a ich i ich ofiary opisałem w ciągle uzupełnianym swoim tekście: "Seryjny samobójca" i "nieszczęśliwy wypadek" - efekty degrengolady państwa polskiego!" [1]. Sądzę też, że z dużą dozą prawdopodobieństwa ową listę uzupełnić można też niedawną śmiercią w wypadku samochodowych posła Kukiz'15 Rafała Wójcikowskiego. 

Te dziwne wypadki samochodowe mogą nic nie znaczyć, ale też mogą stanowić operacyjne realizowanie pewnej strategii zbliżonej do tzw. "strategii żaby",  która to ta żaba włożona do wrzątku od razu wyskakuje i ucieka, ale jeżeli włoży się ją do zimnej wody i będzie tę wodę stopniowo się podgrzewać to żaba będzie - sukcesywnie w czasie - przyzwyczajać się do coraz bardziej gorącej wody, nie ucieknie i zginie w końcu ugotowana przez wrzątek. I właśnie może te dziwne wypadki mają na celu właśnie stopniowe przyzwyczajanie nas do ewentualnego "ostatecznego rozwiązania" kwestii prezesa, prezydenta, pani premier czy niektórych ministrów, którzy w końcu mogą naprawdę zginąć w jakimś wypadku samochodowym a wtedy totalniacy i ich "elity" różnej maści  - jak zwykle szyderczo i lekceważąco a wewnętrznie radośnie - rozłożą ręce i powiedzą: "No już było kilka wypadków a ten akurat okazał się śmiertelny, bo PiS zniszczył służbę BOR i nie wyciągnął wniosków z poprzednich zdarzeń. Ten wypadek akurat skończył się nieszczęśliwie, ale można się było w końcu tego spodziewać". 

Chciałbym się mylić, ale podobnie korzystano z elementów tej strategii w przypadku "polityki nienawiści" wobec ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego, gdzie wcześniej pojawił się jakiś "ślepy, ruski snajper", potem B. Komorowski stwierdził mnie więcej, że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" a później była tragedia smoleńska. Wcześniej zaś była katastrofa Casy a nawet możliwość katastrofy śmigłowca z L. Millerem. Został też wykreowany Cyba a przez całe ostatnie 1,5 roku próbuje się wykreować pokłady chorej nienawiści wśród odmóżdżonych lemingów... bo może któryś w końcu stanie się tym kolejnym Cybą....

Jedno zaś jest pewne. Najwyższym przedstawicielom polskich władz grozi niebezpieczeństwo i to tym większe, że A. Merkel zrozumiała, że musi liczyć się ze zdaniem Polski a dla niej to też zapewne jest nie do zniesienia. I tym bardziej, że "totalna opozycja" wraz z jej elitami traci na znaczeniu w badaniach sondażowych a podstawy jej szpetnej egzystencji zaczynają być podcinane skutecznymi działaniami nowych władz.

Oby jednak to wszystko były jednak przypadki, które zmuszą do radykalnych działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa najwyższych władz RP.

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/11/seryjny-samobojca-i-nieszczesliwy.html

P.S.

Nie będę tutaj cytował, ale szydercze reakcje na wypadek pani premier takich Wrońskich czy Giertychów tylko świadczą  o ich totalnej zgniliźnie i skundleniu oraz jakiejś chorej antyludzkiej nienawiści. Oni naprawdę by się cieszyli ze śmierci przedstawicieli nowych władz...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Autor
  Podzielam pana zdanie - a może ta kolizja była próbą generalną?
  Pani premier jeździ tą trasą regularnie co tydzień.

  Ew. zamachowcy już wiedzą, że wystarczy wcisnąć się w środek kolumny, a cel elegancko sam zjedzie na lewą stronę - by napotkać tam "białoruskiego tira" albo barierkę mostu, jeśli to tam "doszłoby do kolizji"?
  Pozdrawiam.

  p.S. Aż ciarki chodzą człowiekowi po plecach - wygląda na to, że BOR co najmniej psychologicznie nie jest zdolny do należytego chronienia polityków PIS-u, "co to wygrali bezprawnie i rządzą gwałcąc prawo"...

  Prezes Kaczyński ma własną ochronę - i chwała Bogu - co ją Nitras niedawno w sejmie usiłował "spalić" - kolejny przypadek?

  Dopóki BOR nie zostanie zreformowany i odpowiednio "prześwietlony" - nie powinno się tej służby uważać za wiarygodną...
 • Dwie prędkości
  http://m.neon24.pl/85ba45b624a93ed1a2fa63ccfba14e5d,14,0.png

  --- fizyki --- ekonomii --- Prawa --- i Sprawiedliwości ---
  ------------------ słowem dobra zmiana ----------------------
 • IIIŻydo-RP jaka jest każdy widzi
  Były minister z PO, niejaki B.Sienkiewicz, przynajmniej raz jako tzw. polityk zaprezentował słuszny pogląd odnośnie IIIŻydo-RP, że to państwo jest fikcją, właściwie nie istnieje, to państwo to: h..., d... i kamieni kupa.

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/02/e1uf4abx.jpg
 • Muszą w końcu coś z tym BOR-em zrobić
  Istniejący BOR powinien zostać zlikwidowany już 11 kwietnia 2010r., a jego szef Marian Janicki, zamiast zostać nagrodzonym czapką generalską, powinien dostać choćby symboliczny wyrok. Ten smród ciągnie się za nimi do dzisiaj, a oni jakoś nie potrafią od niego się uwolnić.
  Po wypadku w Oświęcimiu, ponownie wróciliśmy do dyskusji na temat BOR-owików, a dodatkowo na jaw wychodzą różne nieprawidłowości, które sięgają wielu lat wstecz. Coś z tym trzeba w końcu zrobić
 • Wszyscy dotychczasowi komentatorzy
  Osobiście nie wierzę w polityczne przypadki tego typu. Coś z BOR trzeba zrobić i jest to trudne, jak wszystko.

  Ostatnio niejaki zdymisjonowany szef wojska (chyba Różański) podczas dymisji w pałacu zagaworzył do wojska, aby czytali konstytucję... Co to miało być?

  Sytuacja jest nadzwyczajna, więc środki muszą być nadzwyczajne i to natychmiast.

  Pozdrawiam
 • Zejdź na ziemię .. dobra zmiana ...
  niech komentarzem będą komentarze z Onet-tu

  ~Alex : Od wielu lat naszym bossom z Warszawy przyświeca podstawowa idea: JAKOŚ TO BĘDZIE!
  Bylejakość, brak odpowiedzialności za czyny, brak odpowiedzialności za podstawowe dla bezpieczeństwa decyzje, brak umiejętności uczenia się na WŁASNYCH błędach. To wszystko procentuje.
  Byli w BOR kierowcy - fachowcy z doświadczeniem i przejechanymi milionami kilometrów? Tak, byli. Teraz są ci z BMW - bierni, mierni wierni. Nie jest ważne, czy są dobrze wyszkoleni, sprawdzeni i posiadający wiedzę oraz umiejętności. Ważne, że są "nasi". Ponieważ awansowali nagle i znikąd, zrobią wszystko, by utrzymać się na piedestale. Nie powiedzą przełożonym: ja tym samochodem z VIP-em nie pojadę, bo ma stare opony, bo to nie jest samochód opancerzony, bo nie mamy odpowiedniego zabezpieczenia trasy. Nie powie, bo nagle znalazł się na szczycie swoich niekompetencji.
  Dzisiejszy wypadek jest dowodem na zupełne niezrozumienie pewnych zasad jazdy w kolumnie przewożącej VIP-a. Tu najważniejszy jest główny pasażer!! Kierowca (kompletny głupek!) nie ma prawa wybierać drzewa zamiast szarżującego cinquecento. Ma go zniszczyć i zabezpieczyć VIP-a! Trzeci samochód w kolumnie jechał sobie chyba na wycieczkę. Jest tam po to by wspomagać i ochraniać "dwójkę". On miał przejąć na siebie ewentualne starcie z cinquecento. Oczywiście był nie w kolumnie, tylko zamiatał z tyłu kilkadziesiąt metrów za poprzednikami.
  Przejazd przez miasto bez sygnałów dźwiękowych i wsparcia miejscowej Policji blokującej drogi i skrzyżowania, to kolejny objaw braku myślenia. Tak się jeździ z wujkiem na ryby, a nie z premierem rządu!
  Bylejakość, niezależnie od tego, kto jest u steru władzy jest porażająca. Tak idąc do przodu wylądujemy na śmietniku historii bez potrzeby jakiejkolwiek agresywnej ingerencji z zewnątrz. zwiń


  porażka : Czego można oczekiwać po takim kabaretowym rządzie,który rządzi na niby, bo kacyk z Żoliborza rozdaje karty!?
  A w rządzie pełnią stanowiska byli kierowcy i ochroniarze polityków! Były ochroniarz Dudy, Zbigniew Lasek teraz to szef ds, bezpieczeństwa w PKN Orlen. największej spółce państwowej. Następny to były kierowca prezydentowej Kaczyńskiej, Rafał Niwiński, obecnie to wiceszef transportu w Biurze Ochrony Rządu! Że nie wspomnę o tym prześwietnym pomocniku aptekarza bez wykształcenia , Misiewiczu! zwiń

  Czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy .. bez teorii spiskowej .

  Jeśli już lubisz takowe, to mam coś dla ciebie ...

  2017-02-11 (sobota) @ 06:32:54
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Czarna-seria-incydentow-drogowych-To-kolejny-wypadek-rzadowej-kolumny,wid,18699390,wiadomosc.html?ticaid=1189af//
  WYPADEK KOLUMNY Z BEATĄ SZYDŁO. W IZRAELU

  Po wypadku z udziałem kolumny aut z prezydentem przez pewien czas oficjele jeździli bezpiecznie. Aż 21 listopada 2016 roku – w poniedziałek – na jedynki portali trafiła informacja: KOLUMNA AUT, WIOZĄCYCH PREMIER BEATĘ SZYDŁO UCZESTNICZYŁA W WYPADKU W IZRAELU.

  „Beata Szydło jechała z lotniska w Tel-Awiwie do Jerozolimy. W pewnym momencie doszło do kolizji kilku pojazdów z kolumny aut – informował rzecznik rządu Rafał Bochenek. Samochód wiozący premier, który był na czele kolumny, nie uczestniczył w wypadku – zderzyło się kilka busów, w których jechali członkowie delegacji.
  Ranny został funkcjonariusz BOR, pod opieką lekarzy była też jedna z pracownic Kancelarii Premiera. Rzeczniczka BOR Natalia Markiewicz podkreślała, że samochodem, który spowodował zdarzenie, „kierował kierowca izraelskiej ochrony”. – Za ochronę premier na terytorium Izraela odpowiada w pełni strona izraelska – dodawała.”
  *****
  WYCIŚNIĘTO GÓWNO, bo Po Raz PIERWSZY od 21 XI 2016 podano bardzo krótką Relację o INCYDENCIE na Autostradzie Jerozolimskiej.
  Pytam się DLACZEGO Premier Szydło wsiadła do NIEOZNACZONEGO samochodu Obok Kierowcy, który poprowadził Kawalkadę do Jerozolimy ??? bo to suponuje, że trasę ZNAŁA. Nie podano, KTÓRY samochód uległ INCYDENTOWI, ale z Mętnych danych wynikało, że PIERWSZY a Jedyną informacją z INCYDENTU było, że w Kolizyjnym tj. jakny Pierwszym samochodzie z Premier Szydło i MON Macierewiczem NIE JECHAŁ MSZ Waszczykowski.
  To wytłumaczyłem, że MON na autostradzie Jerozolimskiej wycofał samochód Premier z czoła kawalkady – nie Kolumny a KAWALKADY – więc Rakieta trafiła w samochód z Ochroniarzami polskimi.
  Ze Zdjęcia, które podano w Internecie bezpośrednio po INCYDENCIE, samochód Pani Premier – czyli ten z Czoła kawalkady? czy też raczej to co z niego Zostało – wygląda na trafiony Rosyjską Rakietą PRZECIWPANCERNĄ.
  Wszystko wskazuje, że Strona Izraelska NIE UDOSTĘPNIŁA danych z INCYDENTU, czego Zażądali bezpośrednio po Incydecie Polacy a co zbyto Salomonową deklaracją, że Izrael ma PRZECIEŻ Najlepszych Śledczych ANTYTERRORYSTYCZNYCH. Podano tylko kilka dni później zdjęcie samochodu Pani Premier z karoserią Zgniecioną od Tyłu – jakoby z Najechania przez Kierowcę izraelskiej Ochrony, co ma się nijak do pierwszych wzmianek i Rosyjskiej Rakiety PRZECIWPANCERNEJ.
 • @Jeremi 16:44:43
  Głupsi ode mnie rządzą tym krajem.. a ja nie mam dość kompetencji, aby zatrudniono mnie w ABW, CBŚ czy CBA..

  jak to mówią: "na układy nie da rady"..

  nepotyzm i kolesiostwo od zawsze, ale dopiero dzisiaj mamy tego twarz:
  Misiewicz

  Nie pierwszy, nie ostatni, ale medialny.. BMW wiecznie żywe (Bierny Mierny Wierny)


  Niemalże każdy premier i każdy prezydent jest gorzej wykształcony od społeczności Neonowej.. i oni rządzą nami?? to są kukiełki.. co najwyżej pacynki..

  Władza jest gdzie indziej, aktorów można lubić lub nie, ale należy mieć świadomość, że to tylko aktorzy..
 • @fabi 17:50:04
  Czego się nie robi dla lemingowego parszywego . hejtu.
  Cały rok to Onet jest parszywy, dziś tak chętnie cytowany.
  Wiesz kiedyś, gdy mordowano żołnierzy wyklętych w Warszawie to puszczano sobie piosenkę - "Jak przygoda to tylko w Warszawie"
  Czy to nie aby wasi ........
 • Autor 5 +
  Kpiny z CZYJEGOKOLWIEK wypadku świadczą o utracie odruchów ludzkich
  Na to może sobie pozwolić tylko bydło ,a ile tego jest to warto przejrzeć inne notki i tu i w sieci.

  Podzielam Twoje zdanie Krzysztofie a te pały stawiane są dowodem na to co wcześniej napisałem

  Bydło
 • @Husky 18:28:08
  Autor 5*, bydło 1*
 • @Casey 18:45:41
  Część , (znikoma bo znikoma) społeczeństwa, to jednak w krytycznej dla nas sytuacji, "udzielając" pierwszej pomocy dobiłaby butem.
  Trzeba się z tym pogodzić.
 • Reforma BOR powinna polegać na dodatkowym ochroniarzu w aucie (samolocie ) prezydenta
  (premiera itd.).
  Jeden kieruje,drugi to ochrona prezydenta (premiera),a trzeci trzyma pałę.
  Jak kierowcy (pilotowi) miga żółta lampka, sygnalizująca,że mu opona nawaliła,a on jedzie dalej 140 km/h,to ten trzeci działa jako sygnalizator ręczny i go wali pałą.

  POPiS-owa polska organizacja. Wersja de luxe,zamiast ochroniarza z pałą jest banderowiec z siekierą.
 • @Husky 18:50:50
  Wie Pan.

  W Polsce jest około 15-20% ludzi, których mógłbym nazwać bydłem i to bydłem odmóżdżonym, które faktycznie by nas dobiło w razie czego.

  Są skupieni wokół totalniaków i oczywiście przestępców różnej maści. Za nich po prostu trzeba się w końcu zabrać, zgodnie z prawem.

  Reszta Polaków nie dała się zmanipulować i choć w dużej mierze nie uczestniczyła w wyborach, to teraz zaczyna doceniać, że ktoś wreszcie coś robi dla nich i dla Polski.

  A pały do tekstu? No cóż, są też tacy, którzy żyją marzeniami o dobrych wschodnich Słowianach, jakby nie pamiętali, że to właśnie oni przy pomocy Żydów wprowadzali u nas komunę i wywozili ludzi na śmierć oraz napadli nas w 1920 i 1939 roku... O historii nie ma co mówić.

  Pozdrawiam
 • @Husky 18:28:08
  --Bydło--

  Tak bardzo się nie rozpędzaj .. bo u ciebie to brzmi akurat fałszywie .

  Taka sytuacja na drodze zdarzyć się może każdemu , i nie ma co tutaj dorabiać jakiejś teorii . Wina jest moim zdaniem z dwóch stron , i czysty przypadek , tak sie zwyczajnie dzieje .

  Nikt tu wcześniej z niczego się nie śmiał , wbrew temu co sugerujesz .
  to jednak zdarza się już czwarty raz , więc musi być jakaś przyczyna .
  W końcu rozwalają drogie bryki za które płacimy .

  Myślę, że winna jest temu nasza Polska bylejakość ... trzeba jednak wskazać winnych .. zapewne za tym stoi Putin i Żydzi
  Nie doszło do tragedii i to jest tu pozytywne .
 • @krzysztofjaw 19:09:40
  Krzysztofie
  Faktem jest, że w ubiegłych latach "dyskusji" o kolizjach aut VIP-owskich nie było a takich było sporo.
  Mnie nie dziwi radość pewnej strony z jakiegokolwiek urazu czy wypadku, kogokolwiek z Rządu i nie tylko.
  Ścierwo ludzkie się tym żywi.
  Rozumiem ich.
  To POlszewickie i żydokomusze zaprzaństwo trzeba zetrzeć w proch inaczej nigdy nie odzyskamy Polski wolnej i niezawisłej
  pzdr
 • @fabi 19:17:55
  //Nikt tu wcześniej z niczego się nie śmiał , wbrew temu co sugerujesz .//
  tu pod akurat tym wpisem jeszcze nie, jeszcze
  Ale zobacz komentarze w innych notkach a i o komentarzach w sieci pisałem.

  //Taka sytuacja na drodze zdarzyć się może każdemu , i nie ma co tutaj dorabiać jakiejś teorii .//

  teorii nie,
  ale analizować i wyciągać wnioski tak
 • Efekty ponad roczneego działania zespołu Macierewicza, efekty sekcji zwłok
  pozwalają stwierdzić iż przyczyną katastrofy w Smoleńsku był karygodne zaniedbania w bezpieczeństwie lotu, wszystkie teorie wyciągane przez Macierewicza nie znalazły potwierdzenia w dowodach.
  W przypadku wypadku prezydenta w ocenie komisji użyto pojazdu pancernego do jazdy w terenie, w którym nie wolno go używać, opony były przeterminowane, jechano z prędkością dobrze ponad 140 km/h gdy czujniki w oponach wskazywały na uszkodzenie a instrukcja pozwalała na jazdę z prędkością nie przekraczającą 80 km/h. Mamy do czynienia z karygodnymi zaniedbaniami w zakresie bezpieczeństwa.
  Jesteśmy już po "dojnej zmianie" z służbach BOR i ŻW. Ludzi z doświadczeniem zastąpili PiSiewicze.
  Wypadek Macierewicza to najechanie przez kolumnę wiozącą ministra na pojazdy oczekujące na czerwonym świetle. Karygodne złamanie wszelkich zasad ruchu drogowego.
  Wypadek Szydło to wynik wyprzedzania przez kolumnę na skrzyżowaniu, z przejechaniem przez podwójną linię, na co przepisy zezwalają dla pojazdów uprzywilejowanych tylko i wyłącznie przy zachowaniu szczególnej ostrożności. Spowodowanie wypadku przez kierowcę pojazdu wiozącego premier wyklucza zachowanie szczególnej ostrożności.
  Takie zachowania wskazują iż jeśli nie zostaną zmienione zasady transportu VIP to w bliżej nieokreślonym czasie niewyjęte jest, że skończy się to tragedią, zginie ktoś, czy to z VIP, ochrony, czy przypadkowy bogu ducha winny Polak. I będzie to spowodowanie tragedii w warunkach recydywy. Nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedzieli.

  Dopatrywanie się w tym czegokolwiek innego, niż tragicznej głupoty rządzących i służb ochrony jest podżeganiem do stwarzania zagrożenia na drodze, tak jak było tym nazwanie tchórzami pilotów samolotu do Gruzji, czy też w ruchu drogowym pozwolenie na prowadzenie samochodu przez osobę będącą pod wpływem środków odurzających. Własnymi wyborami takich elit się dorobiliśmy i tera trzeba pomyśleć, co zrobić, by uchronić je od ich własnej głupoty, a nie usprawiedliwiać.
 • Przewaga dzięki technice ?!!!
  http://m.neon24.pl/6411d20c70aefa9a401e95304ed3504b,14,0.png
 • @Zawisza Niebieski 20:33:57
  Tak się zastanawiam, jak długo będziesz w tej powyborczej traumie.
  Czy nie żal Ci zdrowia, masz tylko jedno.
  Ja tak się zastanawiam jakie teorie jeszcze zbudujesz gdy dowiesz się że Kaczynski dostał w następnych wyborach 45% głosów. Kogo będziesz winił za taki wynik.
  Ja wiem kogo - właściwie to wiem komu to " zawdzięczać" będziemy.
  Dokładnie takim jak TY
  Ty i Tobie podobni to woda na młyn dla nas, dla PIS-u ,dla Polski
  Dlatego trzymam kciuki za Ciebie i innych tutejszych "sympatyków" PIS-u

  ps.
  Najpierw na kolanach a za chwilę pluć jadem na Krzyż, na Kościół,na PIS
  To takie POLszewickie

  https://pbs.twimg.com/media/C4Z2jmaXAAEqGEA.jpg
 • @Husky 20:56:53
  Jak zwykle udał się Tobie POPIS-owy komentarz . Dalej równo będziemy dojeni .Dobra zmiana . :))) Albo złodzieje , albo niedojdy .Boże miej ten Kraj w opiece. Ave.
 • @Repsol 21:22:19
  Polska się zmienia.
  To co jeszcze rok temu było niemożliwe, dzisiaj jest możliwe do uzyskania
  Poczekajmy
 • @Husky 21:30:17
  a co się niby zmieniło
 • @fabi 21:34:43
  A co ?
  dalej byś chciał by było jak było
 • @Husky 20:56:53
  Problem polega na tym, że logiczne myślenie dla ludzi zaślepionych wydaje się być pluciem jadem. Kto podzielił Polaków na sort Polaków i sort Kaczyńskiego? Uważasz, że 3 wypadki do których doprowadzili ci, co mają zapewnić bezpieczny przejazd w ciągu roku to jest wszystko OK?
  Mądrość należy nazywać mądrością a głupotę głupotą. Mówienie o błędach nazywasz pluciem jadem, nazywanie ludzi, co się nie zgadzają z rządem "bydłem" to słowa miłości. Czyżbyś tych "słów miłości na tym forum nie użył". Czyż nie o tobie powiedziano "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz"? [Mt 7, 3]

  Nasi politycy od dawna mają duży problem ze słowami Jezusa "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę." [Mt 6, 5].

  Zaś wyników wyborów nigdy nie kwestionowałem, to zdaje się Jarosław Kaczyński co chwila płakał, że mu wybory sfałszowano, czyż nie?

  Gdy dostanie 45% w następnych wyborach, przyjmę to z pokorą. Jak dostanie 20%, bo to wartość logiczna, chyba, że Polacy obudzą się. przyjmę to z ulgą.
  Nigdy nie mówiłem, że jestem zwolennikiem tej partii, nigdy nie lubiłem wazeliniarzy, władzy opartej na wzorcach ruskich, przełożony jest bogiem podwładny niczym. I jakoś targowica, co ściągnęła wojska obce na nasze ziemie też nie podbija mojego serca. To nie moje wartości, więc i nie moja partia.
 • @Repsol 21:22:19
  Chciałoby się rzec, "ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie.
 • @Zawisza Niebieski 21:38:21
  //Gdy dostanie 45% w następnych wyborach, przyjmę to z pokorą.//

  Dokładnie o takiej samej "pokorze" piszesz jak po poprzednich wyborach.
  W interesie PiS jest, byś jak najczęściej komentował ich działania.
  Nie obchodzi mnie co napiszesz o Polsce rządzonej przez PIS dlatego ze spokojem przyjmuję walkę PiS o sprawiedliwą Polskę.
  Dlatego zachęcam,gorąco zachęcam
  Tak trzymaj

  ps.
  Wczorajszy wypadek miał jedną dobrą stronę. Reszta sqrwieli się do końca odkryła.

  pzdr
 • @Zawisza Niebieski 21:39:39
  Tylko Ojczyzna nasza umiera w potokach kłamstw i dezinformacji tak jak ją tworzą globaliści tacy jak Alex Springer i inni .Pozdrawiam.
 • @Husky 21:48:11
  Nie martw się, będę pisał.

  Dziwna ta twoja logika, "sqrwielami" nazywasz tych, co chcą zadbać o zdrowie naszych VIP. Nie wiem, czy masz dziecko, ale czy puścił byś swoje dziecko na przejażdżkę samochodem z kolegą o którym wiesz, że ten mistrz kierownicy drogę, na którą potrzeba 3 godziny jazdy pokonuje w 1:45', bo ja nie. Z taką samą troską myślę o naszych VIP. Z taką samą troską o wizerunek naszego rządu mówię iż nie przystoi, by miś co lubi kakałko zarządzał naszą armią. Po prostu nie jest to zgodne z naszą kulturą.
 • plutonowy Dziewulski w TVN
  "Powinni staranowac ten samochod"

  Gdyby kierowca staranował cinquecento i zabił tego chłopaka, to do końca życia bydło mówiłoby "mordercy".
 • @krzysztofjaw 19:09:40
  Panie, a nie szkoda panu tego 21- letniego chłopaka kierującego Fiacikiem a któremu już grożą 3 letnim więzieniem?
  Czy pan zdaje sobie sprawę co ten chłopak przeżywa?
  Teraz przyczepiły się do niego hieny z PO i Nowoczesnej, że go będą bronić.
  Bo chłopak jechał sobie, pewnie niedawno otrzymał prawo jazdy i nie był przygotowany na kolumnę z premier Szydło, po prostu jego brak doświadczenia aby mieć oczy dookoła głowy, nie ufać w to, że wszyscy przestrzegają przepisów w ruchu drogowym a zwłaszcza jak PiS jedzie, przyczynił się, że chłopak znalazł się w matni.
  Ale przecież najważniejsze jest, żeby PiS nie stracił twarzy.
  Bo białe to czarne a czarne to białe jest.
 • @Zawisza Niebieski 21:56:27
  //Z taką samą troską myślę o naszych VIP. //

  Ze śmiechu to dziś pewnie spać nie będę mógł

  ps.
  jeśli taki sondaż dziś publikuje Polszmat I TVN to jak jest naprawdę

  https://pbs.twimg.com/media/C4Y5ubvXAAIPEsx.jpg
 • @lorenco 22:02:56
  //a któremu już grożą 3 letnim więzieniem?//
  kto mu grozi, kto
 • @Husky 22:11:19
  Pewnie jak zwykle ,szarakom kij w oko .Życie po prostu . Ave. : https://www.arslege.pl/kodeks-karny/k1/s199/
 • @Husky 21:57:05
  Najlepiej by było, gdyby rodzina przyjeżdżała do premier Szydło do Warszawy na weekend, ojciec Rydzyk organizował swoje uroczystości też w Warszawie, wojewodowie czy inni urzędnicy przyjeżdżaliby do Warszawy itp. itd. Aby nikt z rządzących nie ruszał się z Warszawy.
  Prezydent na narty czy na skoki, tylko helikopterem powinien lecieć. Skoro płacimy za helikopter aby panią premier transportować z Oświęcimia do Warszawy, której podobno nic się nie stało a pewnie szpital w Oświęcimiu mógłby ją kurować; pewnie niegodny.
  Życzę pani premier zdrowia a i borowcom też.
 • @Husky 21:57:05
  Opowiadasz bzdury. Seicento to pojazd o wadze 700 kg, samochód pancerny, którym podobnież jechała Szydło to ok 3 tony. Uderzenie w przedni błotnik Seicento nie zabije kierowcy a tylko bardziej zniszczy pojazd. Od miejsca zderzenia samochodów do drzewa mamy ok. 20 m. Jeśli by jechali z prędkością 50 km/h, jak utrzymuje to BOR to samochód premier zatrzymałby się w odległości 13 m, czyli całe 7 m od drzewa. Tyle potrzeba na zahamowanie od wciśnięcia pedału hamulca na full. W czasie hamowania można ominąć przeszkodę. Tak więc bajki Błaszczaka można włożyć w książkę, jako zakładkę. Chłopak potrzebuje dobrego adwokata, by notoryczni kłamcy nie zrobili z niego kozła ofiarnego. Jego wina jest niedoświadczenie.
  Mamy do czynienia z sytuacją identyczną jak tu.

  https://youtu.be/dUOFrRIJJ6E

  W tym przypadku cała wina została przypisana kierowcy pojazdu uprzywilejowanego. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie identycznie, przy czym wymaga to wsparcia dobrego adwokata.
 • @Husky 21:48:11
  Husky , ty mi kogoś przypominasz ... tak z czasów gdy cały czas walczono o Polskę sprawiedliwą . tak bardzo tych czasów nie lubisz . Pamiętam jak w czasie stanu wojennego ..polityczni oficerowie zaprowadzać chcieli swoje porządki ...my kraj postawimy na nogi ...no oczywiście skończyło się to nogami okrągłego stołu .
  Mówisz czy chciałbym by było jak dawniej , a co się zmieniło , oczywiście masz na myśli Mateusza Piskorskiego w poczekalni .
  Jak na razie są tylko ruchy by odpowiednio okopać się i trwać .
  Ktoś oskarżył złodziei ?... czy to tylko propagandowy bełkot . Jak na razie wszyscy ,,ciężko ,, razem pracują dla mojego dobra .

  Widzę ze czujesz się ta lepszą częścią Polskiej społeczności ...
  a ja dalej nie wiem na czym ma polegać ta dobra zmiana ..no i sam masz problem bo ..sam nie wiesz o co tak naprawdę chodzi z tą zmianą .
  Takie hasło które samo w sobie ma tylko wartość .
  Poczekamy, zobaczymy ..nie od razu Kraków zbudowano `za to dużo wazeliny .
 • @Repsol 22:18:53
  Lorenco pisał że ktoś mu grozi,(nie paragraf)

  Za kolizje drogową (bez ofiar śmiertelnych) jeszcze nikt nie siedział
 • @Zawisza Niebieski 22:22:51
  //Uderzenie w przedni błotnik Seicento nie zabije kierowcy a tylko bardziej zniszczy pojazd.//
  a gdyby to wlasnie wtedy to Seicento trafilo w to drzewo
 • @Witkacy 20:43:22
  ...he,he,he... dobre.Pancernymi małymi fiutami powinni jeżdzić.
 • @fabi 22:24:24
  //.. tak z czasów gdy cały czas walczono o Polskę sprawiedliwą . tak bardzo tych czasów nie lubisz //

  ?????????????????

  //oczywiście masz na myśli Mateusza Piskorskiego w poczekalni .//

  a kto to ?
 • @Husky 22:24:32
  Nie paragraf , tylko co ?. Państwo policyjne ? . Cuda Panie Cuda . Ave.
 • @Husky 22:31:45
  Ty dobrze wiesz, tylko ta twoja psia natura , a tu ujadasz że inni są nie ludzcy . Jesteś bardzo fałszywym człowiekiem .
 • @Husky 22:24:32
  Ty jesteś jednak tępy.

  Art. 174. Sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy
  § 1. Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  § 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  Nie ma tu mowy o ofiarach śmiertelnych.
 • @Repsol 22:38:39
  //Tylko Ojczyzna nasza umiera w potokach kłamstw i dezinformacji tak jak ją tworzą globaliści tacy jak Alex Springer i inni//
  Repsol !! Pierwszą rzeczą jaką musimy stworzyć to hasło : ANTYPOLONIZM- tu na tym portalu.

  Resztę wiesz .


  miłego weekend
 • @Husky 22:29:41
  Wiesz co, zgłoś się na eksperta do Macierewicza, myśleć nie trzeba, badać nie trzeba, a 4 mln w niecały rok z naszych podatków przeżreć można.
  Popatrz sobie.
  https://www.google.nl/maps/place/Powsta%C5%84c%C3%B3w+%C5%9Al%C4%85skich,+O%C5%9Bwi%C4%99cim,+Polska/@50.0431319,19.2034665,3a,60y,196.92h,70.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1s-GXmReQb7frJGtiRLXJJuQ!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x4716957d77399b5f:0x32bfa5e82ac134db!8m2!3d50.0434915!4d19.203977!6m1!1e1
  Gdzie tu widzisz drzewa?

  Myślę, że skoro tak sprawnie PiS idzie wycinka puszczy Białowieskiej, to może i wszystkie drzewa w Polsce wytną, by nasi "specjalnej troski" mogli jeździć z prędkością jakiej potrzebują.
 • @lorenco 22:42:54
  Ty jesteś jednak tępy a może i coś więcej
  Nie jest tu spełnione kryterium niebezpieczeństwa, że to katastrofa

  uczc się ucz masz duży łeb, dużo ci wiedzy wejdzie

  Art. 177. Spowodowanie wypadku

  § 1. Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 inne uszkodzenie ciała - średni i lekki uszczerbek na zdrowiu, § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  § 2. Jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, sprawca
  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
 • @Zawisza Niebieski 22:43:25
  gdyby wycinką drzew szła sprawniej to auto którym jechała Premier Szydło nigdy by w niego nie trafiła 8-)))))
 • @Husky 22:55:38
  I w związku z powyższym mowa jest dla tego chłopaczka z fiacika o karze 3 lata więźnia.
  A Ty Zbóju, reasumując, coraz bardziej kompromitujesz PiS swoimi wpisami.
 • @Husky 22:57:58
  Trudno się z tobą nie zgodzić. Kiedyś mówiono daj komunistom pustynię w zarządzanie, po miesiącu piasku zabraknie. Dziś dumnym kontynuatorom myśli Lenina, wszakże Kaczyński z tej myśli się doktoryzował, daj w zarządzanie kraj lesisty, po miesiącu nie tylko drzew ale i piasku zabraknie.
  Nie wiesz przypadkiem, jak tam przyrost długu publicznego? Znowu wzorem naszych skoczków narciarskich pobiją wszystkie rekordy?

  Podobnież mamy ocieplenie, czeka nas ekonomiczna Grecja jak nic.
 • @lorenco 23:01:33
  To ty robisz z siebie pajaca.
  Maksymalna kara to 3 lata, a kto powiedział że nie dostanie np. 6 m-cy w zawieszeniu lub nawet mniej.
  Kto powiedział że np. nie dostanie jakiejś innej kary (grzywna)
  Nie błaźnij się już.
  I napisz wreszcie kto go tym więzieniem straszył, kto
 • @Zorion 22:42:55
  A kto to zrozumie . Ave.
 • @lorenco 23:01:33
  PIS to ty możesz .........

  a zresztą tu o sobie i innych lemingach poczytaj


  http://kontrowersje.net/chj_dupa_kamieni_kupa_i_seicento
 • @Zawisza Niebieski 23:05:17
  I tak można sie nieźle zafiksować na jakims temacie (wypadki PIS-u)
  Masz po prostu lęki i zmęczony umysł i boisz sie objawów.
  Gdybys sie tych mysli przestał bać to one szybko by Ci przeszły.
 • @Husky 23:13:56
  Mówisz o zafiksowaniu... jak ty nic nie pojmujesz.

  Właśnie skończyłem czytać o naszej przedchrześcijańskiej kulturze, o wierzeniach związanych z kapiszczem na Ślęży, to jest ciekawe, może o tym napiszę. A wypadek, życzę pani premier szybkiego powrotu do zdrowia oraz refleksji nad tym, co ją spotkało.

  Zdaję sobie sprawę, że są ludzie, którzy są na tyle "mądrzy", że ich uratować się nie da. Dziś na portalach była informacja o matce, która prawdopodobnie w wyniku depresji poporodowej zabiła swego 1.5 miesięcznego syna. Czytamy o samobójcach zostawiających rodziny w rozpaczy. Miałem wśród znajomych podobny przypadek, koleżanka z klasy, sam kilka razy z nią rozmawiałem, rozmawiali inni, staraliśmy się i nagle telefon, skoczyła z okna z 7 piętra zostawiając dwójkę prześlicznych dzieci. Nie udało się uchronić wspaniałej dziewczyny, a nad dziećmi, gdy widziałem jej córkę, 5 latkę to łzy płynęły po policzkach.

  Nie udało się PiS po locie do Gruzji wytłumaczyć zasad bezpieczeństwa w lotnictwie, teraz po doświadczeniach z Macierewiczem wydaje się, że też mamy niewielkie szanse, by wyjaśnić im zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i prawa fizyki.

  Dlatego dziś mówię tylko jedno, jeśli nie zrozumieją, czeka nas tragedia, i niech nas Bóg przed nią chroni. I nie jestem jasnowidzem, a tylko logicznie myślącym człowiekiem.

  Tyle, że wtedy nie będziemy mówili o seryjnym samobójcy, co już próbuje przewidujący to samo co ja autor nam sugerować, a powinniśmy powiedzieć jak w przypadku Smoleńska, odnieśliśmy porażkę, nie uchroniliśmy ludzi "specjalnej troski".

  Życie nie składa się z samych sukcesów, czasami ponosi się porażki, po prostu takie jest życie. Więc można zająć się innymi sprawami, historią naszych Ojców, co właśnie, poza pracą zawodową robię.

  I wybacz, że dla mnie człowiek, który w 1h 45' pokonuje trasę którą zgodnie z zasadami ruchu pokonuje się w 3h i się jeszcze cieszy, dotyczy to zarówno Tadeusza R. jak i Antoniego M. jest idiotą. Wystarczająco wiele ofiar takiej jazdy na cmentarzach spoczywa.
 • @Husky 23:06:37
  21-letni kierowca seicento usłyszał zarzut uszkodzenia ciała w związku ze spowodowaniem wypadku drogowego. Został on postawiony głównie w oparciu o zeznania oficerów BOR.
  Policja już zdecydowała się postawić zarzuty mężczyźnie. - 21-letni mężczyzna został jeszcze wczoraj przesłuchany. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała w związku ze spowodowaniem wypadku drogowego. Spowodowanie takiego wykroczenia zagrożone jest karą do 3 lat więzienia – powiedział mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.
 • @Husky 23:09:38
  Przeczytałem i ostatnie zdania z artykułu wklejam:

  "Podsumujmy chu..a, dupę, kamieni kupę i Seicento. Kolumna z Premier Polski ma do pokonania 550 metrów, które z prawidłową prędkością 50 km/h „robi się” w 40 sekund, z nieprawidłową np. 100 km/h w 20 sekund. Premier nie jechała na porodówkę, czy na spotkanie kryzysowe, ale do domu na kolację. Domyślam się, że tę trasę ci sami kierowcy pokonywali nie pierwszy raz, a jeśli nawet to chyba jest w Audi nawigacja, która podpowiada odległości? Gdyby i to nie działało, to są znaki informujące o skrzyżowaniach i rondach. Kolumna jedzie z nieznaną nam prędkością, przejeżdża 220 metrów, pilot widzi skrzyżowanie, widzi zwalniające Seicento i przez sekundę nie myśli jak się zachowa kierowca, daje klakson pedał do dechy i mija na podwójnej ciągłej, zostawiając za sobą kolegę w samochodzie VIP.

  Kierowca VIP-a widząc tę samą sytuację na drodze robi dokładnie to samo, ale już nie ma czasu i miejsca, bo Seicento zaczyna skręcać. Jak się zachowuje? Jak dziadek jadący na działkę, usiłuje nie zarysować błotnika i odbija w lewo na drzewo. Co słyszę od „państwa” i twardogłowych? „Ratował życie chłopakowi, bo jeszcze by w GW napisali". Totalna bzdura i skrajana głupota, to nie była „czołówka", Seicento prawie stało i trafione w lewy bok po prostu by się odbiło, co zresztą miało miejsce. Jednak najważniejsze jest to, że kierowca VIP-a jest od ratowania życia, ale najważniejszych osób w państwie, nie wizerunku partii PiS w komercyjnych mediach. Zawsze i wszędzie taki kierowca ma myśleć tylko o jednym, chronić życie osób, które przewozi i nie patrzeć na nic innego, tego się ich uczy na pierwszej lekcji. I na koniec tradycyjne „gdyby”.

  Gdyby to na przestrzeni kilkunastu miesięcy PO doprowadziła do wypadku: Prezydenta na A4, kolizji z udziałem Premier w Izraelu, przepychanki w samolocie startującym z Londynu, wypadku ministra MON i w końcu wypadku Premier Polski, która w dodatku latała helikopterem od szpitala do szpitala, z międzylądowaniem na tankowanie, to co? No to z całą pewnością wszyscy, którzy krzyczeli Smoleńsk, Smoleńsk, powtórzyliby to, co krzyczą dziś. Esbecy nie takie numery robią! Niczym bumerang wraca stara jak świat zasada. Największym zagrożeniem dla PiS nie jest esbecja, KOD i media, ale sam PiS i jego ślepi na fakty wyborcy, którzy kibicują sprawom słusznym, ale też sprawom kompromitującym na pograniczu życia i śmierci.
  =====================================
  Nic w całym artykule o sobie nie znalazłem. Ty coś znalazłeś: nie doczytałeś do końca bo jednak jesteś tępy.
 • Lubie filmiki z Rosji z wypadkow drogowych.Durnota do potegi.
  Do Polski nie latam z tego samego powodu.Ludzie jezdza jak wariaci.Ofensywnie.W USA jezdzi sie defensywnie a to duza roznica.Nie mozna jechac szybciej niz sie da jechac, a ze sie dojedzie wolniej to prawie zawsze gwarantowane.Trzeba po prostu miec anielska cierpliwosc za kolkiem a to tez nie jest gwarantem bezpieczenstwa.Mialem kilka wypadkow w USA.

  Wypadek #1.Czarny lod.Zima, sola posypane, jazda OK, skrecam w inna droge, nawierzchnia czarna,wyglada OK, ze posypana, zakret, van zaczal sie obracac na zakrecie 360 stopni,i wpadl do rowu gdzie juz czekala na mnie ciezarowka co 5 minut przede mna wpadla do rowu tak samo jak ja.Skasowalem swojego vana i ta ciezarowke.

  Wypadek #2
  Stoje na czerwonych swiatlach.Nagle lup z tylu.Kobieta obrocila sie do dziecka na tylnym siedzeniu bo zaplakalo i zapomniala zahamowac.Instynkt macierzynski ponad wszystko.

  Wypadek#3
  Niedziela.Po kosciele jade do domu.Stoje na czerwonych swiatlach jako 2 gi samochod w kolejce.Swiatla zielone.Samochod przede mna rusza i przez skrzyzowanie przejezdza.Ja za nim a tu lup z lewej strony w tylne drzwi.Babcia w pizamie, wyraznie zdezorjentowana albo pod dzialaniem lekarstw, nie zauwazyla czerwonego swiatla jadac 60 km/godz.Musialem 3 tygodnie spac na fotelu z powodu polamanych zeber.A gdyby walnela w przednie drzwi to bym nie pisal wcale.

  W USA bardzo latwo dostaje sie prawo jazdy.Nie trzeba chodzic na kurs.35 pytan, ktore zawsze sa takie same i wszyscy odpowiedzi znaja.Egzamin z jazdy: wsiada policjant, objedzie sie kilkaset metrow i to wszystko.Nastolatki moga tez miec prawo jazdy ale musza przejsc przez 30 godzin klas i 6 godzin z rodzicem jako instruktorem.

  Najwazniejsze:Jezdzic defensywnie.Spokojnie.I nie w nocy.

  Jestem inzynierem mechanikiem i zadam pytanie do inzynierow optykow: czy nie mozna zaprojektowac reflektorow samochodowych tak by nie oslepialy samochodow z przeciwka? Podobno swiatlo rozchodzi sie po lini prostej a nie na boki.
 • Do @krzysztofjaw 19:09:40
  Panie krzystofjaw ! komunę wprowadzili dzisiejsi wasi przyjaciele z USA i Anglii !
  To oni sprzedali nas jak niewolników Stalinowi za pomoc w wojnie z Japonią

  co do Rosjan to przypominam panu że komuna żydowska nie została wybrana ale skorzystała z wojennej zawieruchy za niemieckie pieniądze i o dziwo przy pomocy tajnych rozmów z Piłsudskim !!!
  !
  Komuna żydowska zamordowała więcej osób niż Niemcy Hitlera !

  Rosjanie nie są winni systemowi żydo-bolszewickiemu i jego mordom w latach 1918 1990 r !
  Polacy nie są winni stalinowskiemu żydo bandyckiemu systemowi w latach 1945-56 r

  OBA SYSTEMY UTRZYMYWAŁY SIĘ TERROREM !
  !
  UWAGA tylko Hitler miał naród niemiecki za sobą ! autentycznie !!!!!
  !
  Dzisiejszy żydowski system w Polsce też utrzymuje sie terrorem
  policyjno-prokuratorsko- sądowo- medialno-tajniackim !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Rosja i Polacy to Słowianie !! i czas na UNIE SŁOWIAN !!! zamiast żydowskiej UE i żydo-NATO !!!
 • @ele 09:40:53
  Kiedyś napisałem, żeby o polityce Rosji mówić i pisać jako o polityce Moskwy/Kremla a nie Rosjan.

  Sami Rosjanie sa przyzwoici i nam przychylni, tyle tylko, że mają mentalność niewolniczą: potrzebują cara, wodza i on nakreśla ich sposób myślenia. Dla wielu Rosjan zresztą do dziś Lenin czy Stalin to bohaterowie.

  Oczywiście ci carowie i wodzowie wukorzystują i manipuluja zwykłymi Rosjanami, ale oni sie dają manipulować. My jako Polacy nie. I taka jest różnica.

  Komunizm jest wytworem zydowskim, też komunizm kulturowy obecnie obowiązujący w lewacko-demoliberalnym świecie. To chyba jasne.

  Podstawą nazizmu tez był zydowski marksizm.

  Ale dopóki Moskwa jest taka jaka jest i Berlin taki jaki jest to nie ma mozliwości zaufania którejkolwiek stronie.

  Sami natomiast nie jesteśmy na dziś na tyle silni, aby prowadzić politykę samodzielnie. Musimy sie podczepić. Ja wolę pod jankesów niż pod Niemców wspólnie z Rosją. Do czsasu kiedy zbudujemy swoją siłę.

  Zostaja w odwodzie jeszcze Chiny.

  Pamietam o zdradzie jałtańskiej i tego nie można zapominać, ale świat mrzonek o wilekiej słowiańszczyźnie dziś jest tylko mrzonką, tak realnie.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 10:56:59
  ...he,he,he... "...oni się dają manipulować.My jako Polacy nie."

  Ale uber Mensch z Polski z ciebie.Takich po(pis)***lonych polityków,telewizji itd. , co by im kazali popierać banderowców,bo to sojusznicy, to jeszcze nie mają.

  Ty byś chciał aby Rosjanie dostali w d*** od Hitlera w II w.św.,bo Stalin i Lenin rządził ?!

  Jakby tam rządził drugi Piłsudski, i zostawił ich armię z kobyłami i dzidami,to jako Polak byłbyś pewnie zadowolony - ale na Zachodzie w Rosji ,U.S.A.,Anglii obowiązują inne standardy.

  Putin też zły,bo osiągnął przewagę strategiczną nad U.S.A. i Rosja,to jedyne supermocarstwo na globie?!
 • @krzysztofjaw 10:56:59
  Te lewackie lemingi żyją w ciągłym strachu. On cały czas się martwią, czy nie nadejdzie taka chwila, żeby zapytać, czy może jednak to Kaczyński ma rację...
 • @Seth 13:05:00
  //osiągnął przewagę strategiczną nad U.S.A. i Rosja,to jedyne supermocarstwo na globie?!//

  ale kogoś porąbało...
  ps.
  a czy wiesz że te sowiety to nawet na Słońcu wylądowali
  Wprawdzie w środku nocy, by ich tam nie spaliło, ale jednak
  to jest potęga 8-)))))

  http://www.penera.pl/upload/images/6b45ac9ccbb488a7fb63d9d6a2cdecac_przez__middle.jpg

  http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201308/1376223882_zfxuk7_600.jpg

  https://2ch.hk/v/arch/2016-07-26/src/1173514/14692039128530.jpg
 • @Husky 13:22:45
  ... właśnie przeczytałem,że poseł (Kukiz'15),który zginął w wypadku dostał się do jakiegoś polskiego szpitala w którym połączenia telekomunikacyjne były odcięte... niezłe.

  A tu proszę... helikopter (nie doleciał do Wa-wy z PBS,bo mu podobno paliwa brakowało),to jest poziom organizacji i techniki.
 • @Seth 14:14:25
  niczym w Rosji
  cholera
 • @Husky 14:42:41
  ...nuklearne,jedyne supermocarstwo na ziemi z Polską porównujesz?

  Jakie oni mają technologie antyrakietowe...?! Przebili U.S.A. z ich gigantycznym budżetem wojskowym.

  W Polsce za PRL-u Zacharski ukradł w U.S.A. plany konstrukcyjne rakiet Patriot itd.,a tu ... za niski poziom technologiczny przemysłu , nie ma wykształconych ludzi, nie umieją,nie wiedzą,nie potrafią, nie umieją zorganizować itd.


  Leci tylko produkcja na uniwerkach jakiś bucologów, propagandzistów od historii typowy Wschód itd.
 • Zeznania kierowcy, który uderzył w samochód premier!
  21- letni kierowca który w piątek w Oświęcimiu uderzył w samochód wiozący Beatę Szydło miał zeznać, że kiedy minęło go pierwsze auto na sygnale, chciał włączyć się do ruchu. Nie wiedział jednak, że obok przejeżdża nie jeden samochód tylko kolumna aut. Wtedy zrównał się z rządową limuzyną, którą jechała szefowa rządu - samochody otarły się. Mężczyzna przyznał też, że w momencie wypadku słuchał muzyki!!! - informuje RMF FM. Widziałem w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych. - miał zeznać 21-letni kierowca seicento. Mówił też, że kiedy minęło go pierwsze auto na sygnale, chciał włączyć się do ruchu. Nie wiedział jednak, że obok przejeżdża nie jeden samochód tylko kolumna aut. Wtedy zrównał się z rządową limuzyną, którą jechała szefowa rządu - samochody otarły się. Według zeznań 21-latka kierowca BOR odbił w lewo i wjechał w drzewo. Mężczyzna przyznał też, że w momencie wypadku słuchał muzyki.!!! Prokuratorzy zajmujący się sprawą większość czynności wykonywali już od piątku. Mają gotowy cały przebieg zdarzenia. Opinię przygotowują dla nich biegli z Instytutu Ekspertyz Sądowych.
 • jeśli BOR jest zamachowcem, to tak
  wtedy by można przyznać, że jednak są wyszkoleni... wypada pani Szydło przesiąść się do autobusów, i wydać oświadczenie, że nie zamierza się popełnić seryjnego samobójstwa xD....
 • @kula Lis 66 19:43:53 nasuwa się wniosek
  nie ustępować cywilnym samochodom na sygnale, to nie pogotowie ani straż pożarna
 • @kula Lis 66 19:43:53
  News RMF FM: Znamy treść wyjaśnień 21-latka, który uderzył w samochód wiozący Beatę Szydło

  "Widziałem w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych" - miał zeznać 21-letni kierowca seicento, który w piątek w Oświęcimiu uderzył w samochód wiozący Beatę Szydło. Do wyjaśnień mężczyzny jako pierwsi dotarli reporterzy śledczy RMF FM.

  21-latek przyznał, że kiedy jechał, widział zbliżające się auto na sygnałach świetlnych - dlatego zatrzymał się po prawej stronie, przy krawężniku jezdni. Wszystko po to, żeby przepuścić samochód jadący na sygnale. Za kierowcą seicento miały zatrzymać się inne samochody.

  21-latek zeznał, że kiedy minęło go pierwsze auto na sygnale, chciał włączyć się do ruchu. Nie wiedział jednak, że obok przejeżdża nie jeden samochód tylko kolumna aut. Wtedy zrównał się z rządową limuzyną, którą jechała szefowa rządu - samochody otarły się. Według zeznań 21-latka kierowca BOR odbił w lewo i wjechał w drzewo. Mężczyzna przyznał też, że w momencie wypadku słuchał muzyki.

  Prokuratorzy zajmujący się sprawą większość czynności wykonywali już od piątku. Mają gotowy cały przebieg zdarzenia. Opinię przygotowują dla nich biegli z Instytutu Ekspertyz Sądowych.  Michał Dobrołowicz


  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-news-rmf-fm-znamy-tresc-wyjasnien-21-latka-ktory-uderzyl-w-s,nId,2351280
 • Seryjni pechowcy!
  Biedny, bogaty młody człowiek, który zapomniał o przepisach ruchu drogowego, nic nie widząc i nie słysząc miał pecha i zajechał drogę pani Premier. Jego pech doprowadził go do bogactwa i sławy a Premier o mało nie zginęła. Sytuacja była dość groźna, poduszki powietrzne nie zadziałały i tylko pasy uratowały jej życie. Dziwne są te sytuacje z seryjnym pechem a niesprawność aut zadziwia, a to stara opona a to niedziałające poduszki.
  Zadziwiająca jest też natychmiastowa spontaniczna i darmowa pomoc opozycji skierowana do młodego kierowcy. Jak dotąd żadna sytuacja nie spowodowała takiej reakcji dawnych grup władzy.
  Czy ktoś kiedyś spotkał się ze spontaniczną, darmową pomocą polityków i adwokatów?
  Katastrofa smoleńska poruszyła cały świat a jej dziwny pech wskazuje na wyjątkowo perfidną zbrodnię w XXI wieku, w którą aż trudno uwierzyć. Dziś wszyscy dowiadujemy się jak działało nasze państwo i jaką władzę i przywileje mieli komuniści. Komuniści obsadzili wszystkie stanowiska w kraju i czerpali ogromne korzyści. Sąd obnażył swoje prawdziwe oblicze, komornicy, prawnicy, prokuratorzy, biznesmeni, bankowcy to jedna sicz piastująca władzę i wypijająca krew z Polaków.
  Demokracja, o którą walczy zniesławiony KOD, Nowoczesna i PO, to demokracja jednostronna. Wszyscy muszą pracować minimum 20-25 lat i mieć odpowiedni wiek, aby przejść na śmiesznie niską emeryturę, która wynosi 1/3 pensji. Sędzia zwolniony jest ze składek ZUS, czyli nie odkłada nic na swoją emeryturę, wystarczy mu 3 lata pracy, aby nabył prawo do emerytury wynoszącej 100% pensji, czyli od 10 tyś w górę.
  Sędzia nie musiał ujawniać swojego majątku, mógł łamać prawo w Sądzie, na ulicy i w sklepie i za nic nie odpowiadał.
  Dopóki PiS nie zmieni prawa i nie wyczyści kraju z tych osobników, nie mamy miejsca do normalnego życia w tym kraju.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej