Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
430 postów 756 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. BURKE.

Niech ten rok 2017 będzie rokiem spokoju i szczęścia...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niech miłosierny, Dobry Bóg, Jezus Chrystus i Matka Boża czuwają nad nami i naszą Ojczyzną a Duch Święty inspiruje do dziłań na rzecz innych, na rzeczprawdziwej wolności nas wszystkich.

Na ten Nowy Rok życzę nam wszystkim, aby zdrowie, uśmiech, spokój i radość ducha towarzyszyły nam każdego dnia. Starajmy się być naprawdę wolnymi i szczęśliwymi, a za sobą zostawiać codzienne ślady mądrości, miłości, dobra i przyzwoitości.

Dawajmy innym cząstkę siebie... tak bezinteresownie ku satysfakcji i ich wdzięczności. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że naszym życiem zbudowaliśmy trwałe o nas miłe wspomnienie... bo tak naprawdę każdy z nas indywidualnie jest tylko kamieniem, który może stać się piaskiem... ale wspólnie z innymi możemy stworzyć góry, które będą trwały wiecznie...

Żyjmy prawdą i w prawdzie, choć dziś "mówienie prawdy w tej epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem" (G. Orwell). Bądźmy więc takimi rewolucjonistami w głoszeniu prawdy, choćby miano z nas kpić, wyszydzać, śmiać się i zastraszać!

Niech ten Nowy Rok 2017 będzie kolejnym rokiem przełomowym dla naszej Ojczyzny, w którym przede wszystkim dane nam będzie poznać prawdę o zamachu smoleńskim, poznać zbiór zastrzeżony IPN czy aneks do raportu z likwidacji WSI. Niech ten rok stanie się faktycznym początkiem odbudowy narodowej wolności i suwerenności naszego kraju. Niech będzie dla nas wszystkich okresem naszego przebudzenia,  wzajemnego porozumienia i odzyskania naszej Polski.

Niech miłosierny, Dobry Bóg, Jezus Chrystus i Matka Boża czuwają nad nami i naszą Ojczyzną a Duch Święty inspiruje do dziłań na rzecz innych, na rzeczprawdziwej wolności nas wszystkich.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

//krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Czy naprawde?
  Czy naprawde nawet przy zyczeniach musisz wyglaszac apel smolenski? Nie wystarczy że Macierewicz zakłóca nim wszystkie uroczystosci patriotyczne? W prawde o smoleńsku i tak nigdy nie uwierzysz.
 • Czyli życzenia dalszego dzielenia Polaków.
  W ten sposób Polski nie odzyskamy.
  Rozumu życzę na ten Nowy Rok!
 • @Krzysztofjaw
  Oby nigdy nie spłynęła na nasze dzieci żadna prawda Gibraltarska ,Mirosławska czy też Smoleńska . Niech żyją w spokoju . Przewidywany atak Antoniego na Moskwę razem z braćmi banderowcami odpuśćmy sobie . Szczęśliwego Nowego Roku . https://www.youtube.com/watch?v=8B6jOUzBKYc
 • Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2017 roku
  https://pbs.twimg.com/media/C1BHf89XgAAI3Zt.jpg
 • @Husky 17:39:56
  Ave .Amigo . : https://www.youtube.com/watch?v=1iqE8R5d3qI

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej