Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
631 postów 1676 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Moje komentarze

 • @Husky 08:08:04
  Zgadzam się, że wyjście z UE Anglii to początek końca tej unii, unii w obecnym kształcie. Zapowiadałem to często i tak się stanie. Lewaccy idioci z UE poszli wbrew społeczeństwom. Komuna była taka sama i sie rozpadła to samo będzie ze Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich, czyli ZSRR - bis. I dobrze.
  Pozdrawiam
  „Zrobić Brexit .....zrobione”
 • @SZS 13:42:34
  Budowali ludzie, ale E. Gierek na to pozwalał i dawał pieniądze, choćby z zagranicy a także miał wizję Polski uprzemysłowionej. Pod tym względem zasługuje jako jedyny komunistyczny władca na szacunek. Zbudował polski przemysł... który przejęli postkomuniści i tzw. inwestorzy zagraniczni. Ta prywatyzacja po 1988 roku i niemal przez całe 30 lecie jest jedną wielką zdradą narodową i ludzie za to odpowiedzialni winny już dawno oglądać świat zza krat.

  Ja zawsze jak ktoś mówi, że była złodziejska prywatyzacja to mu przyznaję rację, ale pytam: a co sprzedawano i kto to wybudował? No... E. Gierek... hm:)

  Pozdrawiam
  13.12.1981.Komuniści przeciw Polsce - Pamiętamy
 • @Oscar 10:23:01
  Naprawdę. Bzdury Pan Łaskawy plecie, przynajmniej w części, ale ta część jest decydująca do oceny komentarza.

  Otóż gówno prawdą jest to, że tow. Gomułka zajął się kwestią żydowską. Nie on, ale wtedy była wojna sześciodniowa Izraela a w tej wojnie ZSRR był przeciwny Izraelowi i stąd kraje komunistyczne też oczywiście musiały być takimi. Prawdą jest, że nikt Żydów nie wyganiał na siłę, ale nieraz dawał im ultimatum bez wyjścia. Przykre jest jedynie to, że żydowscy komuniści z lat stalinowskich skorzystali z okazji, by wyjechać z Polski i oni to w głównej mierze byli autorami antypolskości na świecie.

  Pisze Pan, że to Żydzi organizowali przewroty w 1970, 1976, 1980 i 1989 roku. Jest to tylko bardzo znikoma prawda, bo ta całościowa jest zupełnie inna: wszystkie te przewroty to była wewnętrzna walka wewnątrz partii komunistycznej.

  Inaczej już jest po Stanie Wojennym. Wtedy faktycznie najwyższe gremia doradców Solidarności byli Żydzi a związek został przejęty przez ich popleczników.

  Jaruzelski bronił Polski? Wolne żarty. Nienawiść mafii do Jaruzelskiego? Wolne żarty. A Żyd Michnik czasem nie ogłosił go człowiekiem honoru?
  Pzdr
  13.12.1981.Komuniści przeciw Polsce - Pamiętamy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:25:13
  Legendowanie późniejszej różowo-żydowskiej konstruktywnej opozycji rozpoczęło się w 1976 roku od powstania KOR-u. To data, kiedy faktycznie myślano już jak obalić E. Gierka i jak wykreować strajki. A później dowieźli Bolka na strajk w Gdańsku, Bolka, na którego mieli swoje haki a Bolek był im usłużny oszukując niemal wszystkich członków Solidarności i ludzi, którzy mu wierzyli.
  Pozdrawiam
  13 grudnia roku pamiętnego...
 • Wszyscy
  Uzupełniłem tekst linkiem do "epitafium" dla W. Jaeuzelskiego...
  13 grudnia roku pamiętnego...
 • Husky
  Ciekawe spostrzeżenia. Dlaczego sankcje nie są stosowane wobec Rosji? To by ją trochę zniechęciło do ekspansji i powrotu do mocarstwowości.
  Pozdrawiam
  Bez jednego wystrzału
 • Husky
  I jeszcze jedno. Trzeba pilnie obserwować kto da mu kasę na kampanię wyborczą... dużo to wyjaśni.
  Pozdrawiam
  Bo ja naprawde Mam Talent
 • @Husky 22:35:04
  :)))))
  Ja też robiłem to wiele razy :).

  A Hołownia? Zgarnie sobie trochę głosów i tyle. To taka wydmuszka jest i nadęty jak balon gostek.
  Pozdrawiam
  A papieros dymi i mówi mi...
 • Husky
  Nadęty jak balon gostek, który może jednak namieszać np. negatywnie wobec Kosiniaka-Kamysza. Dla mnie zero szans, ale zgarnie te 10-15%. uWIERZ MI, BO NIESTETY NIEKTÓRZY SĄ TAK JUŻ ZIDIOCENI, ŻE GO POPRĄ.
  Pozdrawiam
  Bo ja naprawde Mam Talent
 • Husky
  Niestety Tusk to jest jakiś niedojrzały fircyk i jak on mógł być premierem.
  Pozdrawiam
  "Poważny" polityk
 • @Jwu 17:47:51
  Jeszcze o nazwiskach... Pan naprawdę nie wie, że Żydzi masowo zmieniali swoje nazwiska na polskie tuż po wojnie?
  Pzdr
  Intensyfikacja antypolskich postaw
 • @Jwu 17:45:03
  Żydzi aszkenazyjscy to w większości Żydzi pochodzenia Chazarskiego w przeciwieństwie do Żydów sefardyjskich. A co do nazwisk... warto sobie uzmysłowić, że jest ich wiele począwszy od Stolzmanna.
  Intensyfikacja antypolskich postaw
 • @Jwu 17:41:18
  Mi chodzi o pierwsze lata lata budowy II RP, szczególnie do 1926 roku. Później było różnie. A o Rozwadowskim wiem więcej niż się Panu wydaje.
  Pozdrawiam
  Intensyfikacja antypolskich postaw
 • @Drab61 16:09:29
  Nic dodać, nic ująć. Dziękuję za komentarz.
  Pozdrawiam
  Intensyfikacja antypolskich postaw
 • @Oscar 14:31:23
  Trzymając się Pana terminu: mafia żydowska to powiem tak... Na spotkaniach Grupy Bilderberg to właśnie Rothschildowie obecnie próbują zbudować świat, gdzie bylibyśmy pozbawieni własności na jej korzyść. Kiedyś była własność państwowa a teraz jest państwowo-korporacyjna a w przyszłości pozostanie 1% majątku w rękach ludu a reszta będzie niemal państwowa (mafijna), korporacyjna.

  Nie piszę o marksizmie wojennym jaki znamy z czasów komuny. Piszę o neomarksizmie reprezentowanym m.in. przez komunistę A. Gramsciego, Spinellego i Szkoły Frankfurckiej, który wlaczy o świat bez państw i narodów. To jest zupełnie inny marksozm nież ten z czasów naszej komuny i czasów Stalina, Lenina czy komuny powojennej.

  Pozdrawiam
  Intensyfikacja antypolskich postaw
 • @goodness 12:04:59
  W Izraelu w Knesecie zasiadają niemal sami Żydzi z ugruntowaną metryką pochodzenia. I tak winno być w Polsce.
  Pozdrawiam
  Intensyfikacja antypolskich postaw
 • @Lotna 11:34:54
  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że niestety zostajemy sztucznie skłóceni a skłóconymi Polakami łatwo sterować, co pokazała historia... za wyjątkiem (współczesnym) II RP, kiedy wszystkie siły od socjalistycznych (Piłsudski) po narodowe (Dmowski) i ludowe złączyły siły do odbudowy państwa polskiego. Wtedy dokonywaliśmy rzeczy, których teraz nie widać.
  Dlatego teraz jest potrzebne w miarę stabilne zjednoczenie narodu. Takie jest moje zdanie. Oczywiście te 20% ubeckich i innych quasi lewackich środowisk jest juz nie odratowani, ale reszta tak.
  Pozdrawiam
  Intensyfikacja antypolskich postaw
 • Husky
  Europa zachodnia w większości już jest stracona. No może jeszcze nie UK, ale Francja i Szwecja już tak. Ta cała lewacka ideologia, neo-marksizm, kulturowy tym razem, jakis gender, LQBTQ+, otwartość na uchodźców, fałszywie pojmowana tolerancja sprowadzona do absurdu samej siebie, eko-terroryzm, ideologia Globalnego Ocieplenia (Globalnego OCIPIENIA), degradacja rodziny i wszelkich przejawów chrześcijańskich, itp, itd.

  To jest jakiś koszmar. Faktycznie ludzie sie tam zaczynają burzyć, ale nic to nie da w przypadku Szwecji czy Francji, ale też i w innych krajach. Polska niedługo będzie krajem, do którego będą chcieli uciekać mieszkańcy Europy Zachodniej, bo innego wyjścia nie będą mieli.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Eko-terroryzm. Do nie dawna był to wegetarianizm czy weganizm a czy nie prowadzic będzie do tego, że i rosliny żyją? To czym będziemy się żywić?
  Cała prawda - Całą dobę
 • Witam
  Dziękuję za przytoczenie artykułu. Mam dokładnie takie same konstatacje w sprawie M. Banasia. Bronię go dzisiaj a jeżeli faktycznie coś nabroił, to wtedy można na niego naciskać, aby ustąpił ze stanowiska, choć wydaje mi się, że jeżeli coś mu się udowodni, to honorowo zrobi to sam.
  Pozdrawiam
  Romuald Szeremietiew o Banasiu:
 • @kula Lis 69 18:30:36
  Na jego miejscu też bym nie złozył dymisji, bo jak to jest? Jakiś artykul; bez pokrycia w faktach może być przyczynkiem do składania dymisji najważniejszych urzędników w państwie. Sądzę, że to jest jakaś dziwna gra... pożyjemy, zobaczymy.
  Pozdrawiam
  M. Banaś. Czy PiS tego nie widzi?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej