Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
847 postów 2310 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Moje komentarze

 • @alor 18:20:13
  Tak dla przypomnienia. Zupełnie inaczej było w przypadku leku Remdesivir, który jest koszmarnie drogi a kuracja kosztowała onegdaj nawet - jak wycenił to koncern farmaceutyczny Gilead - dla pięciodniowej kuracji około 9 tys. złotych. Dla dziesięciodniowej dwa razy więcej.
  Pzdr
  Heparyna - Czyżby "nowy-stary" lek na Covid-19?
 • @Jozio z Londynu 13:58:06
  Wiem, że PCH24 został zablokowany na tydzień a to dopiero początek, niestety.
  Pzdr
  "Je...ać PO", "Je...ać lewaków"-(***** **), (***** *******).
 • @ikulalibal 13:55:30
  Czytając od jakiegoś czasu Pana komentarze nie mogę wyjść ze zdziwienia. Ma Pan jakieś antypisowskie klapki na oczach. Innymi słowy: chciałby Pan powrotu PO i komuchów do władzy? Tak tylko pytam.
  Pzdr
  "Je...ać PO", "Je...ać lewaków"-(***** **), (***** *******).
 • @kula Lis 69 21:35:41
  Zawsze mnie zastanawiało, że czym brzydsza kobieta tym bardziej staje się feministką. Dla mnie osobiście to każda kobieta ma swoje indywidualne piękno i każda zasługuje na podziw mężczyzny. Kobiecość jest piękna. To ona nadaje nam sens życia. Uwielbiam kobiety, ale te eteryczne, które rozsiewają tą eteryczność na zewnątrz i są świadome tego, że są kobietą. Cóż my biedni mężczyźni zrobilibyśmy bez tych kobiet. Były i są natchnieniem poetów a życie staje się piękniejsze.

  Ale faktycznie jak widzę Lempart i inne babochłopy, to mogę jedynie stwierdzić bardzo brutalnie i może nie na miejscu: cierpią na syndrom SDN, czyli Syndrom Dolnego Niedopchnięcia. To u nich powoduje straszną frustrację, nienawiść do własnej płci i do mężczyzn ogólnie. To bardzo mnie śmieszy i jest mi przykro, bo tak naprawdę z każdej kobiety można zrobić bóstwo.

  A geje? Niech sobie sami żyją we własnym świecie nie narzucając nam swojej ideologii. Już nie mówię a jakichś innych płciach, bo to jest po prostu anaturalne i nienormalne.

  Pzdr
  "Je...ać PO", "Je...ać lewaków"-(***** **), (***** *******).
 • Ogólnie
  Dziwię się niektórym komentatorom, którzy posuwają się do krytyki W. Gadowskiego, którą mogę określić jako "poniżej pasa". Wyzywanie go od alkoholików i szczurowatości nie przystoi na tym portalu, tym bardziej, że są to tylko nic nie warte insynuacje. Po co takie komentarze? Z zazdrości, że ma szerokie grono odbiorców?

  A niech ma i na to sobie swoją działalnością zasłużył. Wolałbym, aby treść komentarzy dotyczyła przesłania mojej notki.

  Pzdr
  Obecny czas to początek przyszłej naszej walki o wolność!?
 • @zbig71 20:37:25
  No nie! Pan się myli. Oglądam W. Gadowskiego co tydzień. Nie zawsze się z nim zgadzam, ale nie można o nim powiedzieć, że jest pro-pisowski. Ostatnio raczej wprost odwrotnie. Atakuje rząd i zwraca uwagę na wszystko, co źle robi. Jest on dla mnie jednym z tych ludzi, którzy pozwalają mi spojrzeć na rzeczywistość z różnych punktów widzenia. A to jest przydatne do wyrobienia swojego zdania.

  Staram się poznawać opinie i poglądy nawet tych, którzy mają coś konkretnego do powiedzenia a z którymi nie muszę się zgadzać. Naprawdę to pozwala na kształtowanie racjonalnego poglądu na rzeczywistość.

  Być może Pana zaskoczę, ale z drugiej ręki (nie płacąc broń Boże) nawet czytam GW czy oglądam TVN. Warto wiedzieć nawet co myślą moi wrogowie. To takie zboczenie dziennikarskie, bo kiedyś takowym byłem. Dzisiaj już nie i prezentuję tylko moje poglądy. Jeżeli się na kogoś powołuję, to znaczy, że w danej akurat rzeczy się z nim zgadzam. W tej akurat tak.

  Pzdr
  Obecny czas to początek przyszłej naszej walki o wolność!?
 • @Repsol 20:40:49
  To podaję jeszcze raz: https://youtu.be/EGasNolB2zg
  Obecny czas to początek przyszłej naszej walki o wolność!?
 • @ikulalibal 14:53:21
  Nieraz trzeba umieć oddzielić fakt od manipulacji. To tyle jako odpowiedź.
  Pzdr
  Izrael - pierwszy w szczepieniach, pierwszy w zachorowaniach
 • @ikulalibal 21:01:46
  Ks. S. Małkowski miał być zamordowany zamiast księdza J. Popiełuszki. Sprawy potoczyły się inaczej. Zamordowano ks. J. Popiełuszkę. To był mord założycielski III RP. Do dzisiaj nie wyjaśniony, nad czym boleję.

  Nie można w taki sposób dezawuować Ks. S. Małkowskiego. To obrzydliwe, zważywszy na jego życie i oddanie Bogu. To wzór, który możemy jeno naśladować.

  Zdjęcie jak każde inne w tamtych czasach. Sam mam takie z L. Wałęsą, co nie znaczy, że dla mnie nie jest parszywą postacią. Wtedy rodziła się wolna Polska i wszystkich nie byliśmy w stanie rozpoznać. Nawet A. Michnik w kościołach katolickich był uważany za ostoję wolności. Tak wówczas było. Ja się otrząsnąłem w 1992 (Nocna Zmiana), ale wielu to zajęło więcej czasu.

  Posłuchaj ks. S. Małkowskiego, bo warto.

  Pzdr
  Jak unikać opętania? - powtórzenie
 • Wszyscy
  Tak ogólnie. Oczywiście można mieć zastrzeżenia do T. Sakiewicza. Sam takie mam. Ale jestem za powstawaniem czegokolwiek, co konkuruje z mediami BigTech. Nie przekreślam tej inicjatywy. Będę obserwował i tam publikował. Zobaczymy w praniu jak będzie. Mam nadzieję, że rzeczywiście będzie bez cenzury. Oby!
  Pzdr
  Środowisko Gazety Polskiej stworzyło medium społecznościowe
 • @Wican 16:48:24
  Temat poboczny, ale czy naprawdę Pan wierzy, że tragedia smoleńska to wypadek? Gratuluję naiwności.
  Pzdr
  Środowisko Gazety Polskiej stworzyło medium społecznościowe
 • @Wican 20:31:51
  To może doprowadzić do nowej wojny w tym rejonie. Czy do tego będzie dążył nowy prezydent? Nie wiem, ale to są początkowe decyzje i trzeba poczekać na dalsze. Być może nowa administracja chce pokazać, że jest inna, ale musimy być ostrozni.
  Pzdr
  Donald Trump pożegnał się z Białym Domem
 • @AgnieszkaS 20:03:31
  Ma tych wrogów i teraz. Po obydwu stronach. Uważam, że ma szanse na stworzenie nowej siły w USA. Tyle tylko czy starczy mu sił i witalności? Oby!
  Pzdr
  Donald Trump pożegnał się z Białym Domem
 • @Wican 18:26:06
  Ok. Było tak, ale sam D. Trump był nam przychylny a nawet bardzo przychylny. Być może pani ambasador nie zawsze spełniała jego wymagania. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że D. Trump też był w jakiś sposób uzależniony od lobby żydowskiego, przy czym popierał akurat tych Żydów, którzy nie chcą NWO.
  Pzdr
  Donald Trump pożegnał się z Białym Domem
 • @Repsol 21:13:15
  Aż tak to pójdzie? Nie sądzę, no chyba, że faktycznie zostaniemy całkowicie ubezwłasnowolnieni, ale w takim razie musimy walczyć o naszą wolność. A takich ludzi jest wielu, nie tylko ja, mam taka nadzieję.
  Pzdr
  Ja się nie zaszczepię, ale to decyzja każdego z nas!
 • @Repsol 20:52:55
  Nie wiem jak to będzie, ale ja nie zamierzam nosić żadnych zaświadczeń o zaszczepieniu.
  Pzdr
  Ja się nie zaszczepię, ale to decyzja każdego z nas!
 • @trybeus 20:34:04
  Szanuję Gawriona. Stworzył portal, który w trudnych czasach zawsze był i jest po naszej, prawej stronie. Oczywiście nie zawsze podzielam jego opinie, ale nie można go za to krytykować w czambuł. Wielość opinii jest naszą zaletą i zawsze możemy się spierać pod jednym warunkiem: oby zależało nam na Polsce.
  Pzdr
  Ja się nie zaszczepię, ale to decyzja każdego z nas!
 • @kula Lis 69 20:26:11
  I to jest racjonalne. Zauważ, że dopiero masowe szczepienia są dla firm farmaceutycznym procesem badawczym przydatności szczepionek. Takie działania winny być wykonane przed wprowadzeniem tychże. Ale to by wymagało lat badań a na to firm nie było stać, bo czują kasę, którą teraz można zarobić. Osobiście dostaję torsji na ich praktyki. Już nie mówię o tym marketingu szczepionkowym, który wymusza - poprzez strach - na ludziach chęć zaszczepienia. To jest wedle mnie obrzydliwe.
  Pzdr
  Ja się nie zaszczepię, ale to decyzja każdego z nas!
 • @ninanonimowa 20:03:12
  Plan jest taki jaki jest, ale jesteśmy wolnymi ludźmi i cóż nam pozostaje? Ja nie zgadzam się na wszelkie paszporty czy chipy określające naszą przydatność społeczną. Jeżeli będzie trzeba to jestem gotów być rebeliantem. To lepsze niż całkowite zniewolenie.
  Pzdr
  Ja się nie zaszczepię, ale to decyzja każdego z nas!
 • @trybeus 19:40:35
  A któż to jest ten bolszewik?
  pzdr
  Ja się nie zaszczepię, ale to decyzja każdego z nas!

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej